WN8
1494
Recent WN8
1403
(1027 Bitev)
Winrate
50.54%
Recent WR
49.56%
(1027 Bitev)
Bitev
1866
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 1866 0 56 342 1027
Průměrný Tier 8.03 0.0 9.45 8.94 8.7
Winrate 50.54% 0.0% 51.79% 48.83% 49.56%
Tanků odhaleno 0.85 0.0 0.66 0.69 0.76
Udělené poškození 1402.37 0 1745.64 1695.85 1520.16
Obrana základny 0.36 0 0.54 0.37 0.39
Průměrně zkušeností 778.58 0 818.0 812.0 791.0
WN8 1494 0 1435 (-2) 1517 (+8) 1403 (-140)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 735340577)
Načteno za 0.11s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (18.10.2026 8:19:17 - 19.10.2026 15:17:53)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Miracle_536.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Miracle_536][img]https://lab-vole.cz/Signature/Miracle_536.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
69% (244 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1448
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1502
(1683 Bitev)
WN8 Tier VI
2132
(121 Bitev)
WN8 Tier VII
1729
(402 Bitev)
WN8 Tier VIII
1571
(390 Bitev)
WN8 Tier IX
1263
(349 Bitev)
WN8 Tier X
1240
(265 Bitev)

Tanky (39)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon816341199683.33%2148.8
Nashorn611136683148.39%2110.7
Windhund8137670813852.17%1457.6
Charioteer814466946543.08%1460.0
FV230 Canopener10177684422251.35%1248.3
FV601 Saladin813198018647.67%1755.5
Kampfpanzer 50 t919088841952.63%1569.6
FV224 Chopper712878995356.6%1762.1
Valentine AT47815341668.75%2709.9
FSV Scheme A710807946550.77%1952.2
AT 259627222157.14%3023.8
Valentine3567482366.67%2427.7
Achilles611676473040.0%2199.2
TS-5481058731850.0%906.3
M3 Stuart311289141100.0%7779.7
Concept No. 51018106754341.86%1200.6
GSOR 1006 Scheme 79138468510544.76%1099.5
FV227 Conceiver814498638750.57%1676.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E31086827560.0%5864.2
FV4025 Contriver11199088515647.44%1232.4
Cruiser Mk. II2746609366.67%4971.9
Cruiser Mk. I17908761100.0%7046.8
Chi-Go7121082214651.37%1649.8
StuG III Ausf. B47905122055.0%2312.0
Challenger712177877157.75%1760.6
FV229 Contender9160984215547.1%1369.2
Sturer Emil78235931060.0%1140.9
Black Prince711958685752.63%1716.5
StuG III Ausf. G57845322657.69%1897.0
T145707702520.0%1510.2
Staghound Mk. III610147372458.33%1930.4
Churchill I56515262552.0%1317.4
Leox914607505550.91%1165.4
Matilda411078601485.71%4569.4
Churchill VII611428383641.67%2229.7
Cruiser Mk. IV47687311485.71%3249.1
FV4004 Conway915896601540.0%1294.1
Cruiser Mk. III3555549450.0%3444.6
AEC Armoured Car56104622540.0%1312.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved