WN8
2927
Recent WN8
2889
(531 Bitev)
Winrate
58.44%
Recent WR
56.12%
(531 Bitev)
Bitev
19126
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 19126 0 34 417 531
Průměrný Tier 8.94 0.0 9.26 9.63 9.79
Winrate 58.44% 0.0% 52.94% 56.59% 56.12%
Tanků odhaleno 1.69 0.0 1.44 2.29 2.17
Udělené poškození 2571.1 0 3593.09 2517.89 2536.59
Obrana základny 0.35 0 0.0 0.26 0.21
Průměrně zkušeností 1031.14 0 1235.0 1057.0 1039.0
WN8 2927 0 (+2) 3968 (+2) 2913 2889 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 40 0 0 40
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 42.5% 0.0% 0.0% 42.5%
Tanků odhaleno 0.8 0.0 0.0 0.8
Udělené poškození 2237 0 0 2237.0
Obrana základny 1.85 0.0 0.0 1.85
Průměrně zkušeností 796 0 0 796.0
Průměrně střel 7.4 0.0 0.0 7.4
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 38 27 0 14
Průměrný Tier 10 8 6 9.17
Winrate 71.05% 33.33% 0.0% 28.57%
Tanků odhaleno 0.76 1.04 0.0 0.14
Udělené poškození 2254 1544 0 2586.0
Obrana základny 2.63 2.22 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 1206 577 0 671.0
Průměrně střel 10.11 7.3 0.0 13.0
(WG Player ID: 599886446)
Načteno za 0.59s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (17.10.2026 4:49:40 - 17.10.2026 4:49:40)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Militarnyi.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Militarnyi][img]https://lab-vole.cz/Signature/Militarnyi.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (2927 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2908
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2906
(18733 Bitev)
WN8 Tier VI
2737
(572 Bitev)
WN8 Tier VII
2793
(862 Bitev)
WN8 Tier VIII
2650
(5092 Bitev)
WN8 Tier IX
2990
(3793 Bitev)
WN8 Tier X
3028
(7138 Bitev)

Tanky (246)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x689876895448.15%1827.7
Miel81525981955.56%1993.3
DBV-15210308588611559.13%2437.0
53TP Markowskiego8268213541181.82%3896.1
AT 77207512261172.73%3500.6
Object 2579234510564158.54%2572.3
T803113903122426561.89%3462.9
AS-XX 40 t1126947802343.48%2106.2
GSR 3301 Setter75626863545.71%1319.9
Object 703 Version II82101112422259.91%2650.8
T54E19287911457365.75%3232.6
WZ-111 model 1-49278611357258.33%3477.3
Caernarvon8229812073560.0%3874.4
Ares 859280611095556.36%3299.1
Jagdtiger Prototype825431083742.86%3179.3
Wz. 64GC Bzyg1027929062650.0%2307.5
Comet7146310483164.52%3335.7
Prototipo 682208107012555.2%2525.2
M1039270911176863.24%3057.8
M40/M4388106092548.0%724.9
Char de transition6987881785.71%1502.4
T110E4103916109414864.19%3998.6
SU-122-44711806701752.94%1546.6
TNH T Vz. 519269410799257.61%3309.1
T207180110515154.9%3574.8
AMX M4 mle. 54103338106038459.64%3253.3
IS-38210411399065.56%3013.9
NC 70 Błyskawica101024922101100.0%18766.4
T328232712994376.74%3719.1
WZ-113G FT10344998217252.33%2964.6
Type 3 Chi-Nu510367791040.0%4789.0
Wespe31071281957.89%312.4
Indien-Panzer817109605756.14%2539.7
Manticore10164594420957.42%2439.9
Bat.-Châtillon 12 t89628306949.28%1959.5
T288221110662161.9%2878.5
A43 BP prototype6128310312661.54%2710.0
Ares 758280616273100.0%4938.4
FV226 Contradictious8204011381172.73%2092.6
Type 5 Heavy104536125416864.88%4475.3
FV215b1027429951457.14%2466.3
Ashbringer1031709691353.85%2382.5
SU-130PM8182492722462.05%2211.4
SPHT93109117418855.85%2939.3
121B1027749236749.25%2439.4
AMX 50 100816388833658.33%1983.8
Bat.-Châtillon 25 t1025789325657.14%2406.7
T959305411123860.53%3196.6
M54 Renegade8236511726864.71%3249.6
Alembic82525122626058.85%3599.9
E 65 Zwilling8231312422878.57%2415.0
M12710027572445.83%1243.3
Ashigaru1029719064062.5%2461.5
VK 45.02 (P) Ausf. B9323812381968.42%3804.4
CS-6310324110193259.38%3021.8
AMBT812857321546.67%1456.8
T-437199313641573.33%5270.3
Super Conqueror103218105428858.33%3067.0
SDP 58 Kilana8250310633158.06%3267.1
E 50 Ausf. M10317210897166.2%3154.9
ST-II10264410201861.11%2485.5
SU-2631391224843.75%198.9
Leo712599444772.34%2419.1
Škoda T 1777986853141.94%1703.4
LPT-67 Šelma9107181510361.17%1702.1
BZ-791127869314346.51%1595.4
Jagdpanzer E 909299610181154.55%2574.0
AMX 50 Foch B103499107429261.64%3457.3
Buryan9243811472576.0%2062.8
Cobra921178751457.14%1933.9
T-5492078901450.0%1787.0
AMX 50 Foch (155)10276784216556.97%2302.2
Bat.-Châtillon Bourrasque8179097431857.86%2367.5
Windhund813765991030.0%1327.2
FV230 Canopener103439108839359.54%3229.8
VK 45.0379367261050.0%1182.4
Pz.Kpfw. II Luchs44864404665.22%2531.9
AT 158240312593767.57%3845.6
Leopard Prototyp A9248097413452.99%2637.5
Versuchspanzer 579312012603262.5%3425.9
GSOR the TANK923008572638.46%2493.3
LHMTV89388584555.56%2264.7
Object 277103470100421553.02%3553.4
Object 430923009896855.88%2520.1
M4A3(76)W Sherman6154611431947.37%3769.2
Yong Bing921229192454.17%1881.6
60TP Lewandowskiego103464106142462.5%3241.8
Kame9255710272462.5%2539.7
CC-46 Pancernik92734114115163.58%3222.4
VK 100.01 (P)8225811782867.86%3266.7
Vz. 64 Blesk88506986847.06%1379.7
Centurion Action X10286892815255.92%2736.3
Centurion Mk. I811837662454.17%1504.4
Strv 746150611031190.91%3749.0
Hotchkiss EBR711588886256.45%3474.8
Type 689302911623450.0%3464.0
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2868378432972.41%2504.0
Durendal1024017601233.33%1562.5
Type 6465526431070.0%1647.7
Škoda T 25613149573154.84%3595.7
Tiger I7236615003476.47%5510.2
T-83282229116849459.72%2980.5
M48A5 Patton1028319666259.68%2797.5
Schwertwal1029008972744.44%2197.6
Lion1021198211040.0%1791.3
DZT-15992439100030954.69%2595.8
FV217 Badger103559108317361.27%3359.5
IS-2-II8265412126558.46%4442.2
VK 30.02 (M)69687134261.9%1968.5
BZT-7010408910682751.85%3165.1
E 100103563115218264.84%3858.2
VK 30.02 (D)7155411352281.82%3184.3
Projekt ION826191027366.67%2206.5
Leopard 110282386132051.25%2617.9
SDP wz 66 Grom818488841353.85%1950.0
Object 7801032409393951.28%2849.4
BZ-751027918898645.35%2066.2
Ho-Ri 31028029722867.86%2220.2
Concept No. 510158051720.0%837.1
Škoda T 5682160102032851.22%2511.2
Vz. 58 Medvěd92980119817962.57%3633.6
Type 4 Chi-To617791246988.89%5660.8
Konštrukta T-34/100711208315259.62%1903.9
TVP T 50/511029169293154.84%2957.7
Pz.Kpfw. I Ausf. C323229511046.36%1162.9
KV-15144810453873.68%4530.9
Controcarro 1 Mk. 29249510973158.06%2784.4
IS7166710823458.82%2960.8
E 7792786113927359.34%3178.2
T28 Prototype820229562748.15%2844.5
Object 430U1026188883751.35%2207.5
Vz. 551028779227951.9%2416.5
Kampfpanzer 07 RH817419441346.15%2353.3
T110E5103399112921063.33%3418.1
Gryphon103660116317762.15%3644.6
T309306510443754.05%3157.4
MT-2567247582653.85%2452.5
Stitch819911094683.33%2433.6
KR-1113730121720365.02%3203.1
Gorilla11391610678356.63%3044.1
Maus103394112017060.0%3497.2
T-150613608761346.15%2815.9
Conqueror92825117412559.2%3330.1
Panther II816219723366.67%2588.3
Tiger II8233911209354.84%3478.2
Taschenratte114784137516160.87%4150.7
E 509237610159557.89%2861.1
Strv m/42-57 Alt A.2610596942060.0%2061.0
Object 75293083123240563.46%3228.7
50TP Tyszkiewicza92697108010059.0%2846.9
Mäuschen9316613572373.91%4033.5
Vz. 71 Tesák1019249317452.7%2424.5
T-34-85611349171675.0%2789.5
Felice9217410243363.64%2380.4
T1 Heavy5163110551758.82%5044.5
leKpz Borkenkäfer1115738923644.44%1812.6
Panhard EBR 90911898715754.39%2104.3
VCS 6x6 TS 9091533872862.5%2332.7
Ares 90 C113572112626661.65%3311.7
Fauteur11349111915362.26%3011.5
T-44817689757847.44%2753.0
AMX 50 B10370511746170.49%3540.2
T698228511842860.71%4103.9
ARL 446155810342458.33%4354.4
TNH 105/1000816049675263.46%2434.6
FV4025 Contriver1131359936046.67%2178.8
Churchill Crocodile6175712051855.56%4176.0
Pz.Kpfw. VII10309510093852.63%3057.2
E 75924629943452.94%2534.3
K-28199510414252.38%2436.5
ISU-122-28205310003961.54%2462.9
Ares 90103075104037556.8%2922.5
T-103819409492259.09%2475.5
Object 260102960100911159.46%2779.4
IS-7103375115012065.0%3416.8
Ho-Ri 19292410114854.17%3052.1
Centurion Mk. 7/1922689904959.18%2677.3
M446725580837.5%969.9
SDP 57 Gowika718719631675.0%2872.1
Pz.Kpfw. IV Schmalturm611919842171.43%3176.8
50TP Resilient8201310448952.81%2750.5
Cromwell610168602564.0%2283.1
Semovente M4159006681752.94%2363.6
WZ-111 model 5A1029229664360.47%2761.2
Turtle Mk. I8219611163850.0%2384.1
Pz.Kpfw. 558328016202277.27%4251.0
ASTRON Rex 105 mm8236410961450.0%3287.8
T-34-85M65623281643.75%646.5
Vz. 60S Dravec10365511477258.33%2980.1
M48A2 Räumpanzer8250913391369.23%4165.3
110816939713863.16%2306.6
Udarniy8553640250.0%364.0
AMX 67 Imbattable1138861309771.43%3348.8
IS-2714839944266.67%2424.9
AMX M4 mle. 519268310933259.38%2811.8
T-109279712062875.0%4132.6
Kpz. Erich Konzept I922089277554.67%2090.7
IS-3-II92984117612860.16%3473.5
SMV CC-67817508634047.5%2079.0
KV-37178912202982.76%3251.3
SU-868096544654.35%1123.9
M10 Wolverine57915993158.06%1925.3
leKpz M 41 90 mm0842860560.0%1364.6
Rheinmetall Skorpion817238434654.35%2120.8
T57 Heavy103588106525060.4%3386.6
Type 5 Chi-Ri71987154110100.0%5148.1
XM5782538109727754.87%2841.5
S-5179117255949.15%972.6
M47 Iron Arnie81924109113363.91%2938.4
Rheinmetall Panzerwagen10167084715449.35%2099.6
Tiger (P)7181910913852.63%3138.0
Panther716151305785.71%3747.3
AMX M4 mle. 457192811473560.0%3519.1
Black Rock1128839617646.05%1980.4
T297197712082871.43%3293.7
SU-14-287856924450.0%676.3
Šotek8707387520.0%406.1
Type 58611679293759.46%3066.8
Tiger-Maus92583102010752.34%2557.6
ELC EVEN 90894888752356.98%2215.8
Vz. 68 Squall810158254658.7%2006.1
Semovente M43 Bassotto612877581266.67%2908.7
MBT-B103408102314658.9%2856.0
M18 Hellcat621101351475.0%5497.4
AMX 65 t8184810225757.89%2828.4
Tortoise93602138014367.13%4094.0
Stinger103522109116162.11%3061.0
T25/27180310121266.67%2922.4
SFAC 105820588806847.06%2193.5
AT 86177011751060.0%4052.1
Panhard AMD 178B68707354160.98%2672.7
Triumphant1026468544447.73%1950.6
FV215b (183)1030099476266.13%2912.9
Obsidian81734109016657.23%2742.3
Crusader69479452166.67%4162.3
GSOR 3301 AVR FS911469594461.36%2099.7
null026337655251.92%0.0
Panhard EBR 10510146086129255.14%1949.1
Charioteer Nomad8213498214961.74%2679.8
SMV CC-567211014311492.86%4587.8
SDP 60 Gonkiewicza9252710095064.0%2744.9
E 25714038739650.0%2507.4
M6613939451250.0%2733.8
T 54D924479978448.81%2832.9
VK 30.01 (P)611467971850.0%2091.6
Nergal816178871258.33%1898.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved