eu Hráč MikPo4eJlik


WN8
1484
Recent WN8
1948
(368 Bitev)
Winrate
50.26%
Recent WR
56.52%
(368 Bitev)
Bitev
37325
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 37325 25 0 115 368
Průměrný Tier 8.32 9.68 0.0 9.88 9.88
Winrate 50.26% 48.0% 0.0% 57.39% 56.52%
Tanků odhaleno 1.03 1.6 0.0 1.3 1.21
Udělené poškození 1355.83 1629 0.0 2022.35 2109.47
Obrana základny 0.42 0 0.0 0.0 0.45
Průměrně zkušeností 666.45 831 0.0 886.0 861.0
WN8 1484 1519 0 1939 (+1) 1948 (+5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 111 60 13 203
Průměrný Tier 10 8 6 9.04
Winrate 36.04% 55.0% 53.85% 44.83%
Tanků odhaleno 1.36 0.45 0.85 1.09
Udělené poškození 1444 1099 524 1223.0
Obrana základny 1.13 1.72 0.0 1.48
Průměrně zkušeností 578 644 330 592.0
Průměrně střel 6.61 5.65 6.54 6.28
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 606 136 40 113
Průměrný Tier 10 8 6 9.41
Winrate 32.67% 39.71% 50.0% 42.48%
Tanků odhaleno 1.02 0.43 0.38 0.63
Udělené poškození 1862 1103 534 1894.0
Obrana základny 5.26 2.6 0.0 0.59
Průměrně zkušeností 600 547 328 722.0
Průměrně střel 6.49 5.71 3.33 8.15
(WG Player ID: 594893696)
Načteno za 2.38s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (9.10.2026 10:51:44 - 17.10.2026 11:19:06)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
FV4005 Stage II102099010.0%1471.0
Ares 90 C1138351250.0%3124.0
Pz.Kpfw. 55818114580.0%1886.0
WZ-132-110128071643.75%1257.0
Durendal101421010.0%714.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/MikPo4eJlik.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=MikPo4eJlik][img]https://lab-vole.cz/Signature/MikPo4eJlik.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 12442 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
66% (234 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1716
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1467
(35068 Bitev)
WN8 Tier VI
1243
(2342 Bitev)
WN8 Tier VII
1264
(3877 Bitev)
WN8 Tier VIII
1562
(10247 Bitev)
WN8 Tier IX
1515
(9071 Bitev)
WN8 Tier X
1427
(8821 Bitev)

Tanky (431)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6826842316648.19%292.5
Caernarvon89266254447.73%890.7
AS-XX 40 t1124688409451.06%1941.3
IS-3A81731928140055.71%2089.9
Charioteer814357385950.85%1704.8
Excalibur68997651060.0%1601.1
BZ-58710466725446.3%1292.4
FSV Scheme A77936562454.17%1181.4
K-911017195953740.54%1091.1
SU-122-447932425633.33%1090.1
1211017857023542.86%1313.6
T-150670754115354.25%1335.4
T-505663005251.92%118.9
S-51774741619749.75%898.6
Ashigaru1018666301540.0%1244.0
CS-631022228689158.24%1945.3
Strv 103B10222173316650.0%1549.6
T-43764158616852.38%1026.2
O-Ho813187215962.71%1663.1
Leo79456138257.32%1612.8
BZ-79112747985862.5%1682.6
Type 5 Chi-Ri787954810945.87%1471.1
MTLS-1G14315217010.0%304.4
FV230 Canopener10244685513047.69%1871.6
Type T-345456452250.0%1394.1
Hummel689547132750.46%1667.3
AMX M4 mle. 51917639513865.79%1635.2
Panhard AMD 178B63173395438.89%661.4
Strv 7469256184845.83%1934.1
T95921808296060.0%2037.5
Tiger I767255029848.99%805.2
FV4005 Stage II10130655936048.06%834.3
SU-100667247310251.96%1099.4
Vz. 63P111481735450.0%735.6
40TP Habicha67155613063.33%1716.3
Type 4 Heavy9152475011852.54%1438.8
E 10010193057836149.31%1563.1
Waffenträger auf Pz. IV918567098946.07%1489.2
T110E410215674516249.38%1516.3
Ho-Ri 31021317716657.58%1486.1
BV-11111363613341100.0%3175.0
Patton the Tank97095431233.33%453.9
FV201 (A45)71234976683.33%2104.6
KV-48127067617052.35%1659.8
A-205402515837.93%0.0
T-2840163250.0%96.1
Tiger 1316783615633.33%902.9
AT 869175873043.33%1862.9
Škoda T 50918157825651.79%1631.0
IS-M810636589053.33%1305.4
Gorilla1128439602462.5%2293.6
AMX 50 Foch B1020846771942.11%1362.1
Panther II890557210936.7%891.5
Tiger II8100456547344.19%1151.3
TVP VTU Koncept810536487248.61%1480.8
E 75 TS8154710713100.0%1901.3
Object 7049198076514158.16%1714.7
Projet Louis911237985448.15%1551.6
Ikv 10353573203145.16%708.5
Saryuda91941930862.5%1768.5
T25 Pilot Number 18109767213151.91%1524.2
leKpz Borkenkäfer1110167514358.14%1055.6
Ares 90 C1126449316451.56%1989.4
AMX 50 B1024368389552.63%2143.2
XM69 Hacker112682762837.5%1773.3
T698134968413954.68%1929.6
M10 RBFM5790923366.67%1958.9
T49967564213644.85%812.6
E 759174883313961.87%1854.8
AMX ELC bis52673815655.36%846.2
SU-100M179205388760.92%1337.4
AMX 383194402475.0%700.0
LTP313119810.0%403.9
Sav m/434307278560.0%834.9
AMX 13 75751263513450.0%962.0
Ho-Ri 1914246714948.98%1037.8
M-V-Y1017747681546.67%1289.3
AMX 50 Foch (155)1015856239754.64%1074.2
T 55A9156173311050.0%1455.9
Pz.Kpfw. 558150510201968.42%1592.3
Ikv 90 Typ B78294773545.71%1055.8
Indien-Panzer8126172013654.41%1880.3
KR-11124499864757.45%1844.9
110811597156342.86%1240.0
M-III-Y812928064055.0%1731.8
IS-2710027123259.38%1261.5
Ikv 72310612610.0%40.6
M4A1 Sherman54364932653.85%1160.4
Comet79797582157.14%1861.7
T-34532938113259.09%943.3
P.43 bis68145344346.51%1871.6
M26 Pershing810596677041.43%1209.6
IT-3496011331100.0%4171.6
Chaffee Camouflaged5777644425.0%2193.1
WZ-114919328162441.67%1943.9
Black Rock1123517874136.59%1439.1
AMX 65 t811767803053.33%1401.1
Controcarro 1 Mk. 2917527787545.33%1502.4
T25/279875958953.93%1490.5
Object 430 Version II915007226352.38%1492.3
A-4364795764860.42%988.1
CS-67 Szakal113199900944.44%2461.7
AMX 30 B1016634604531.11%1093.4
Bat.-Châtillon 155 55998657317447.7%919.6
IS-2 shielded7796518785.71%1002.8
SDP 60 Gonkiewicza920348239048.89%1820.8
TBT921649135451.85%1852.7
AMX ELC 901603811100.0%261.0
VK 30.01 (P)62172928545.88%152.4
Nergal8154987312448.39%1781.2
AT 778295132737.04%909.7
STA-1812027067357.53%1709.9
Type 7110215779011346.02%1655.5
UDES 03812995889243.48%1334.4
XM578199394158957.56%2115.7
Char de transition6925755742.86%1355.0
LT vz. 3831741981428.57%466.7
AMX M4 mle. 541025319007950.63%2050.3
T328109864322149.32%1274.2
WZ-113G FT10249679610452.88%1756.9
Type 3 Chi-Nu54473727651.32%1295.0
STK-2112166780837.5%1109.4
Löwe81314772124153.34%1620.0
Sturer Emil78165326453.13%1100.2
Manticore10103379418150.28%1224.0
Type 5 Heavy1015205613225.0%736.7
Rheinmetall Panzerwagen1012257559847.96%1436.9
SU-130PM8176679610246.08%1739.8
P.43 ter710887783271.88%2042.1
Pawlack Tank613809791080.0%2662.9
FV229 Contender918788733655.56%1705.1
SDP 58 Kilana814256634440.91%1454.8
E 50 Ausf. M10256810881782.35%2347.0
ST-II1016465792425.0%975.5
Bat.-Châtillon 25 t AP9162863232556.0%1883.1
Object 705A1017176629344.09%1161.1
G.W. Panther7131058020148.76%2123.6
AMX M4 mle. 45712098562564.0%2055.8
T-100 LT108817529359.14%1015.7
IS-41017317304652.17%1318.6
Object 2771016107547057.14%1254.7
Leopard 120 Verbessert1118788682268.18%1476.9
Object 4309176583511658.62%1818.3
SU-152799561211150.45%1637.2
Centurion Mk. I810597544355.81%1495.5
Hotchkiss EBR723331418047.22%300.3
Type 68917078677054.29%1506.1
Object 432U1124239322055.0%2084.0
Object 1401017257315442.59%1421.9
FV217 Badger10239580312147.11%1714.0
Progetto CC55 mod. 54813537816048.33%1451.5
Škoda T 2454563474753.19%1403.2
Black Prince78365702857.14%1137.9
Type 1 Chi-He43534221346.15%1072.9
Object 430U10208072111341.59%1544.3
T2164966553669.44%1498.4
Lorraine 39L AM34102642035.0%1372.1
Object 268 Version 41017046469044.44%1077.9
M753423414548.89%1229.0
G.W. Tiger9139455441049.27%1598.1
IS790159615253.95%1252.5
Type 4 Chi-To66886045653.57%1383.3
Object 705916307576341.27%1530.2
T309158360512150.41%1390.4
FV227 Conceiver810346221844.44%888.4
Maus10198177539351.91%1673.5
Conqueror916467075855.17%1696.1
Caliban83376301100.0%323.9
VK 168.01 (P)813076496847.06%1577.4
Alecto42433662100.0%646.6
AMX 404791621838.89%18.6
Vz. 44-1712017983964.1%1880.7
Dicker Max69367471668.75%1988.9
M-VI-Y914827406543.08%1273.6
Leichttraktor1831413666.67%385.5
Fauteur112734915837.5%2041.8
Windhund819666401225.0%2141.8
FV4025 Contriver1121147562437.5%1147.2
G.W. E 1001011315167146.48%776.7
Emil I8159784813856.52%2171.1
Centurion Mk. 7/1915057616940.58%1534.0
KV-266094792842.86%896.3
AMX 50 120916017079444.68%1415.4
ST vz. 394199180837.5%367.3
M8A144772961145.45%1226.1
King Tiger (Captured)7755541250.0%932.1
AMX 67 Imbattable1123968782259.09%1655.7
CAV mod. 71112279976683.33%1609.5
VK 30.01 (D)66605098940.45%1203.4
O-Ni713297922445.83%1764.5
T-109156868739050.26%1577.2
IS-3-II9128469711549.57%1116.4
SMV CC-67813237746756.72%1489.7
Type 4 Ju-To712447005347.17%1638.3
Carro d'assalto P.8879587113554.29%1301.9
AMX 13 105 AM mle. 5054283694344.19%834.4
T71 CMCD74234878348.19%797.4
CS-52 LIS8138076917047.65%1612.1
T29794967020654.37%1342.5
StuG III Ausf. B4675353714.29%1872.8
Jagdpanzer E 1001024188553262.5%1856.1
Rinoceronte1020757922653.85%1623.7
StuG III Ausf. G5603435650.0%1281.2
Nashorn610325442540.0%1645.7
Staghound Mk. III68076291650.0%1425.0
WZ-132-11013947475044.0%1465.8
E 25785152536347.38%1105.2
Renault UE 573293331650.0%886.9
Ikv 65 Alt II66344394744.68%1040.6
T8031128829901353.85%2031.5
Bat.-Châtillon 12 t8104626710.0%1864.5
WZ-111 model 1-4913717627454.05%1235.9
PTZ-781131878551241.67%1764.5
UDES 15/161022758838263.41%1916.6
AT 254653973545.71%998.2
FCM 2C342926910.0%969.0
Object 2681016736076243.55%1119.6
AMX 30 1er prototype9142560726349.05%1422.5
AMX 13 F3 AM65943908050.0%888.6
Executor1123148331250.0%1766.1
Lorraine 50 t91875823650.0%1865.9
T1 Cunningham16711040.0%0.0
T-1038125769575350.46%1308.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25104068410.0%3660.2
Prototipo Standard B9157363312344.72%1311.9
M4A3E8 Sherman6639502757.14%1147.6
45TP Habicha711887842860.71%1998.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E31001405536.36%55.3
Ho-Ri Shugo1141324320.0%0.0
M-II-Y710397573447.06%1309.0
SU-101812076135752.63%1281.8
VK 45.02 (P) Ausf. B9145865452347.23%1547.0
Ashbringer10352840210.0%1811.5
Object 416898053514050.0%1230.6
1131014275471526.67%768.1
Type 97 Chi-Ha3212363683.33%793.8
TVP T 50/5110177965639744.58%1339.5
ST-I9167569514252.82%1767.9
Pz.Kpfw. II214718311651.72%574.2
M48A5 Patton1022368507652.63%1970.7
T23E37134211761100.0%2766.3
TNH 105/1000812286757949.37%1402.4
Pz.Kpfw. VII1021467854856.25%1641.9
VK 45.0371734856540.0%2689.6
Valentine AT41579230.0%195.1
GSOR the TANK915877563951.28%1658.1
212A994358411346.9%766.8
60TP Lewandowskiego1018336518844.32%1220.0
Brennos817888381435.71%2426.7
Centurion Action X1022988973262.5%2154.9
CS-53810837336651.52%1554.7
AE Phase I916917889845.92%1542.6
Tetrarch2789920.0%119.2
Cromwell B68629235100.0%1548.2
Rhm.-Borsig Waffenträger812906538554.12%1279.0
IS-2-II812996757051.43%1551.0
Grille 1510225967226946.84%1541.7
BZ-166812807535448.15%1439.4
Leopard 110190671518348.63%1460.8
T3 HMC23083222100.0%1584.3
BZ-751022408147143.66%1719.6
Concept No. 510182171211747.86%1401.1
AM 39 Gendron-Somua2374569250.0%1748.8
Konštrukta T-34/10079976908658.14%1833.7
FV4004 Conway9147460114547.59%1263.7
AMR P.103273410311100.0%3312.9
Object 274a813578921464.29%1763.0
FV4202812857591040.0%1627.7
T28 Prototype812806259950.51%1348.7
G.Pz. Mk. VI (e)20951100.0%261.0
Vz. 60S Dravec1027698852445.83%1967.2
Char Futur 49194482011646.55%1832.6
T-34-179666572642.31%1444.9
25TP KSUST II557250250.0%102.5
KV-220-2502671100.0%261.0
Type 97 Te-Ke211912010.0%377.1
Taschenratte11347811717956.96%2529.1
SU-8555103006547.69%1174.4
M53/M5597726016643.94%541.5
AMX 105 AM mle. 4742473161361.54%917.5
T-34-85643145216753.29%767.7
P.44 Pantera810986166848.53%1479.3
T1 Heavy54244343655.56%780.9
T-34-286816202352.17%789.7
ARL V3966194179956.57%1166.8
T28 Concept78604771442.86%1060.0
T-44894467038355.61%1456.5
Renault Otsu1186414250.0%871.3
M1039168676161751.7%1851.5
Chi-To SP713208851369.23%1686.0
T54E19181677610753.27%1882.0
UDES 16912236565446.3%1013.7
Lorraine 155 mle. 51891947026947.96%939.0
Churchill I5542535850.0%1168.3
Churchill VII61048847683.33%2482.4
Lansen C815249251464.29%2039.9
WZ-111 model 5A1018187423145.16%1450.0
A-44710437797464.86%2147.6
Fantôme91414832666.67%1324.2
KV-3710516486743.28%1470.0
AMX Canon d'assaut 105814068741070.0%1543.7
T57 Heavy1020556609246.74%1494.7
Pz.Kpfw. III/IV527628227549.82%633.9
Type 3 Ju-Nu69896945554.55%1631.2
TNH T Vz. 519149070012740.16%1242.8
Carro da Combattimento 45 t1020237945850.0%1536.4
Leopard Prototyp A9160063419241.67%1412.0
Lago43183701361.54%1079.8
ELC EVEN 90810357471050.0%2052.0
XM551 Sheridan109176791353.85%963.6
M18 Hellcat66635524847.92%1168.1
Stinger10265611071478.57%2242.1
Challenger716298862050.0%2877.5
Pz.Kpfw. II Ausf. D201511100.0%261.0
FV215b (183)1015626119843.88%1048.5
Super Hellcat713176973100.0%2316.6
Panhard EBR 1051077767430149.5%790.9
M3 Lee43072922835.71%897.5
B.U.G.I.67866001650.0%1356.1
M665645403455.88%874.4
Bat.-Châtillon 155 5810100363226550.57%760.5
53TP Markowskiego811946279242.39%1268.4
FV601 Saladin89556865354.72%1145.2
O-I69225924358.14%1698.3
MS-110840.0%0.0
VK 36.01 (H)657857122856.58%1040.4
IS-38135378435754.34%1760.0
NC 70 Błyskawica1015536383745.95%955.8
M3 Stuart388310250.0%172.9
AMX AC mle. 4677774839544.21%975.9
Wespe32402223046.67%794.1
Progetto C50 mod. 66917938239647.92%1760.2
T28817207464151.22%1910.0
Strv m/4254264021838.89%1009.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H529530910637.74%538.4
AMX 50 100813287693053.33%1443.2
Bat.-Châtillon 25 t10176865137445.45%1405.1
Jagdpanzer IV6472360333.33%517.2
Strv 107-12112013445911.11%921.6
Super Conqueror1015726756041.67%1039.4
Object 2611012046448648.84%946.4
T71 DA761050212347.97%1172.7
KV-156185708658.14%1386.6
S35 CA54864214344.19%1042.2
CS-59916607578046.25%1575.5
T110E31014905474546.67%851.1
BZ-68917467995950.85%1554.1
M5 Stuart4832641656.25%149.4
Lorraine 40 t8126468722146.15%1359.2
M2 Medium Tank3107185425.0%138.1
AT 15813857625261.54%1649.0
STB-11015175993938.46%992.1
Valiant51366421100.0%268.2
DBV-15210239473313254.55%1597.7
AMX AC mle. 48811856699252.17%1328.7
Emil II915697599858.16%1570.2
Škoda T 25665147610748.6%1247.1
50TP prototyp812087231947.37%1234.2
Strv 103-09173461813346.62%1567.4
14TP4530374333.33%2180.2
VK 30.02 (D)79375829353.76%1685.5
T110E510216876422451.34%1765.3
Type 57812917847156.34%1478.4
OCP Peacekeeper919898181040.0%1496.2
BT-7 artillery335739510544.76%1465.1
FV224 Chopper713968582556.0%1808.1
Somua SAu 4042442702138.1%419.5
ISU-1528128950121545.12%1365.6
Durendal1024678092544.0%1740.2
Vz. 5510236182016447.56%1734.2
MT-256140226250.0%237.0
Stitch81743903650.0%1893.8
Kanonenjagdpanzer 105813237391457.14%1459.6
E 50914187547048.57%1350.5
50TP Tyszkiewicza913276684759.57%1132.9
Mitsu 1085599569560.0%1171.6
Vz. 71 Tesák108996727648.68%857.0
TS-5481239908862.5%1537.5
Panhard EBR 9093795823441.18%311.4
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger89978051070.0%1195.6
GSOR 1006 Scheme 79147574213050.77%1329.8
Mars819469734259.52%2310.6
Cobra9190783713254.55%1852.8
T-4631763863100.0%806.3
Ares 9010239487013354.14%2047.7
BT-22375110.0%0.0
T-29339328210.0%1504.7
IS-710192171947448.31%1566.6
Somua SM8184710472864.29%2254.5
M41 Walker Bulldog84085407744.16%532.5
P26/404419479666.67%1414.3
Renault R35/FCM 36288164510.0%1905.5
Hirschkäfer11264777410847.22%1937.6
KV-1SA538941310.0%528.5
TS-60921128184843.75%2128.6
T6755594794652.17%1434.4
Kunze Panzer918397752653.85%1588.7
Ho-Ri 2812336484443.18%1237.8
T-549138475986950.17%1538.7
Kranvagn1018907056555.38%1479.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J414320515749.04%213.4
CS-4479326613250.0%1311.1
Grille553633714847.3%1238.5
Type 619142264711843.22%1287.8
Universal Carrier 2-pdr2177230250.0%716.9
Achilles68936931957.89%1792.0
AMX 50 Foch921128767157.75%2024.6
AMX 13 90982859060348.26%1245.1
T20710576731838.89%1452.2
AMX 13 1051064247310237.25%427.8
P.4354735661963.16%1612.1
AMX Chasseur de chars810296844344.19%1211.3
SU-14-2810405628944.94%1001.4
Progetto M40 mod. 6510202269518442.93%1538.2
Controcarro 3 Minotauro1018257692955.17%1340.4
Type 5868956225949.15%1957.1
Chi-Go775534510.0%582.3
Tortoise923709555060.0%2257.6
Lorraine 155 mle. 50775244814548.28%910.8
IS-6813438233354.55%1526.3
T-62A10188563261550.08%1774.0
Object 2639164062712249.18%1410.7
A7E335006501100.0%1696.9
AT-FV230 Breaker1123856792236.36%1321.7
Light Mk. VIC201231100.0%261.0
M46 Patton917738084247.62%1753.1
AMX 12 t63284949751.55%730.5
Conqueror Gun Carriage1012086631450.0%893.0
null017966121533.33%0.0
T92 HMC1012246851258.33%1211.6
UDES 14 Alt 5811887355554.55%1568.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved