WN8
965
Recent WN8
1121
(330 Bitev)
Winrate
47.41%
Recent WR
46.36%
(330 Bitev)
Bitev
9576
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 9576 2 100 253 330
Průměrný Tier 7.8 11.0 9.45 8.98 9.13
Winrate 47.41% 0.0% 53.0% 46.64% 46.36%
Tanků odhaleno 1.0 0.4 1.0 1.02 1.05
Udělené poškození 983.46 1950 1469.34 1449.48 1512.93
Obrana základny 0.17 0 0.0 0.08 0.06
Průměrně zkušeností 552.12 617 781.0 715.0 738.0
WN8 965 799 1093 (+2) 1101 (+5) 1121 (+8)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 50 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 46.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.42 0.0 0.0
Udělené poškození 0 867 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 541 0 0.0
Průměrně střel 0.0 4.98 0.0 0.0
(WG Player ID: 596546062)
Načteno za 1.69s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 10:16:49 - 17.10.2026 2:04:13)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Pz.Kpfw. Neu111950020.0%799.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Max00888.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Max00888][img]https://lab-vole.cz/Signature/Max00888.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
18% (65 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1043
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
987
(8212 Bitev)
WN8 Tier VI
657
(751 Bitev)
WN8 Tier VII
903
(756 Bitev)
WN8 Tier VIII
931
(3331 Bitev)
WN8 Tier IX
1081
(971 Bitev)
WN8 Tier X
1156
(2304 Bitev)

Tanky (168)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 362691701163.64%261.4
BT-74511373357.58%173.0
53TP Markowskiego88896319440.43%796.2
P.43 ter77165996543.08%998.7
Object 257914498401650.0%1358.7
Bat.-Châtillon 12 t8170256520.0%0.0
Valentine AT41432071100.0%386.2
MS-11472421100.0%261.0
Type 91 Heavy3621142437.5%1.1
Object 705997964910644.34%703.3
P.43 bis65854495444.44%866.8
IS-3885560310238.24%695.8
T3281336660837.5%1286.0
Type 89 I-Go/Chi-Ro2871191442.86%108.9
Pz.Kpfw. Neu1118368922250.0%1071.2
T1 Cunningham1965333.33%0.0
S-5177636063850.0%854.3
Vickers Medium Mk. III31271701747.06%310.4
Vickers Medium Mk. II2158145425.0%632.1
Prototipo Standard B914147447450.0%1265.4
M4A3E8 Sherman67386561154.55%1494.8
45TP Habicha77706594452.27%902.9
BZT-701022678702254.55%1493.9
T-2932301881040.0%576.7
Strv m/4256485981376.92%2030.7
121B10152673012453.23%1139.6
SU-76M41292656100.0%365.0
Gonsalo81158718742.86%1131.3
Bat.-Châtillon 25 t10143660732643.56%998.4
Strv fm/21114617920.0%539.8
Löwe895460465548.7%943.8
T-43755840218353.55%817.6
Type 2597 Chi-Ha37817410.0%11.4
Versuchspanzer 57918108033545.71%1414.3
SU-182153820.0%0.0
M15/423163194616.67%242.3
Lorraine 40 t886652179745.42%833.4
Bat.-Châtillon 25 t AP991459612344.72%722.6
Object 2611011146995160.78%910.7
Leo77216253953.85%1030.7
Jagdpanzer E 909648637475.0%453.1
M48A5 Patton1018048285657.14%1500.2
P26/4044063162638.46%1001.6
Mitsu 10856434311450.0%1096.9
Bat.-Châtillon Bourrasque8116372722150.23%1248.6
MTLS-1G1432123623151.61%820.8
M2 Medium Tank3511402846.43%57.7
Super Conqueror10210676411947.06%1557.1
Emil I8831558333.33%538.5
L-60299244540.0%327.3
Kampfpanzer 671017667534146.34%1117.5
Vickers Medium Mk. I1505010.0%1.5
212A912946917850.0%1077.7
Object 4309154877325250.79%1413.4
Renault FT 75 BS261911457.14%243.9
Progetto M35 mod. 46810206918453.57%1035.8
Panhard AMD 178B6215360944.44%371.3
60TP Lewandowskiego10196273227351.28%1417.8
Strv 7466244824247.62%1015.6
Hotchkiss EBR740535120.0%518.5
AE Phase I911807246949.28%949.8
Type 68918698962951.72%1581.3
Tetrarch244103560.0%178.7
LT vz. 352115245333.33%303.6
Coccodrillo101908944757.14%1459.7
MKA21028310.0%106.5
Škoda T 2568996882653.85%1866.9
Tiger I79767372759.26%1181.9
AMR 352821421100.0%359.6
Object 705A10176672516547.27%1236.8
SU-14-173903911233.33%241.8
Object 14010135961820445.59%927.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4902036833.82%32.9
40TP Habicha64624824953.06%737.1
Black Prince76016042055.0%645.7
Rheinmetall Skorpion G8112061543845.89%1053.0
14TP41552271233.33%278.5
Object 430U10150762952944.99%1050.4
T110E51013266901838.89%681.3
Leopard 11014508791675.0%1091.4
Type 57813707594847.92%1375.7
AT-1244124366.67%217.4
T-44867142944847.32%716.9
Pz.Kpfw. 35 (t)251136837.5%0.0
Škoda T 568135876413948.2%1204.1
FV224 Chopper713569481866.67%1864.4
A-205641726940.58%23.9
T-2841271915347.17%190.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C343133425.0%0.0
KV-152192155446.3%226.9
P.44 Pantera88405606533.85%734.7
IS773660310547.62%832.2
Strv m/382471231030.0%1.9
Vz. 5510219081513951.08%1659.7
G.Pz. Mk. VI (e)25641346.15%77.4
LT vz. 383261322157.14%183.1
M7 Priest303310.0%0.0
IS-M89756354443.18%907.5
Renault FT12535443100.0%1857.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52933145048.0%637.3
Char Futur 491461822366.67%1433.0
25TP KSUST II5466447944.44%1010.4
T2 Medium Tank274143683.33%381.0
Tiger II8109246810.0%838.7
AMX 404741519141.76%29.6
King Tiger (Captured)71147815650.0%1669.1
T-34-85639135322551.56%651.2
Sturmpanzer I Bison35414810.0%3.1
Vz. 44-1710907333554.29%1364.0
Leichttraktor179161450.0%202.4
Pvlvv fm/42294172650.0%272.0
AMX 50 B1017546622133.33%1119.2
XM69 Hacker1120208467750.65%1233.1
KV-8562612261435.71%132.7
M10 RBFM53603971662.5%682.8
Pz.Kpfw. III Ausf. J41562371241.67%162.6
T-463601812568.0%261.1
T-262691311250.0%164.9
AMX ELC bis511724211849.15%203.7
Eclipse95219342100.0%415.6
BT-22541001931.58%0.0
AMX 383552092343.48%36.2
IS-7101235694837.5%711.4
AMX 13 75741233212141.32%628.8
Churchill I53643421533.33%475.3
KV-1S62492462737.04%168.6
TNH 105/100089236003938.46%788.3
KJPZ TIII Jäger93909310.0%13.2
Churchill VII64074754852.08%542.9
D12441962100.0%261.0
Cruiser Mk. III3106224475.0%511.0
Convert. Medium Tank T33599561250.0%1652.6
Pz.Kpfw. 55818788993040.0%1626.3
AMX 50 120913726926443.75%1170.3
ST vz. 394143258366.67%417.7
Fantôme91505915366.67%1371.9
T-5496083625534.55%282.5
Renault Otsu11253191100.0%611.3
FV225 Collector916381003862.5%1279.3
Pz.Kpfw. I249164450.0%112.0
Matilda499189520.0%0.0
Kpz. Erich Konzept I915838083961.54%1367.4
Ikv 7231401461040.0%162.2
Universal Carrier 2-pdr272123650.0%126.3
Type 4 Ju-To78887082161.9%1122.4
Strv m/40L3481131323.08%2.6
M4A1 Sherman52993052433.33%469.9
M3 Lee4951805750.88%167.4
Pz.Kpfw. 38 (t)3231302552.0%99.3
T-34512122910049.0%130.5
T2078347662070.0%1434.4
P.4352963901968.42%796.8
Type 63812858834160.98%1497.9
SU-14-289115806243.55%777.2
Progetto M40 mod. 6510145768110151.49%1038.3
Lago468212450.0%102.3
Object 2839640486520.0%311.2
T-62A108344453438.24%387.0
StuG III Ausf. G53022553135.48%402.8
FV215b (183)1014546385048.0%973.7
Nashorn64973902343.48%593.4
T1 HMC2076250.0%106.1
AMX 12 t625430318442.39%443.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41042664456.82%159.2
SU-867365441741.18%862.3
Cruiser Mk. IV4113144540.0%89.3
TBT9903953580.0%724.3
VK 30.01 (P)63694042254.55%494.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved