eu Hráč Master_Sky_Skywalker


WN8
2263
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
58.06%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
1271
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 1271 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.78 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 58.06% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.92 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1815.88 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.3 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 827.78 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2263 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 691393367)
Načteno za 0.13s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 2:50:24 - 17.10.2026 1:28:02)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Master_Sky_Skywalker.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Master_Sky_Skywalker][img]https://lab-vole.cz/Signature/Master_Sky_Skywalker.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
80% (363 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1131
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2178
(1089 Bitev)
WN8 Tier VI
2278
(120 Bitev)
WN8 Tier VII
1614
(98 Bitev)
WN8 Tier VIII
1918
(351 Bitev)
WN8 Tier IX
2638
(253 Bitev)
WN8 Tier X
2298
(247 Bitev)

Tanky (45)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
BT-743504702171.43%1487.7
Projekt ION81633912771.43%1644.2
Leopard 11029479658862.5%2836.6
Pz.Kpfw. III Ausf. J4619369812.5%1761.1
Char Futur 492447104710164.36%2764.6
Grille57845102147.62%1586.0
Valentine AT47005844100.0%2588.4
Leopard Prototyp A924079535651.79%2600.6
Pz.Kpfw. II Luchs4775736966.67%3638.6
Leopard 120 Verbessert1119658772060.0%1601.0
Valentine3697599757.14%3344.1
T-28410067252365.22%4085.5
SU-122-44711146832951.72%1476.8
TS-54814609895863.79%1709.1
AMX 13 F3 AM611118692665.38%1946.5
T-345648434333.33%1622.2
Jagdpanther712896722142.86%1603.3
Ferdinand89496382060.0%883.7
AE Phase I9343715492100.0%4766.5
CS-52 LIS818139614763.83%2674.3
Indien-Panzer817479014257.14%2554.1
Pudel611441034977.78%2758.5
Lago41181844771.43%5552.2
Rhm.-Borsig Waffenträger8187878910250.0%1881.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E31177958785.71%6118.4
M4A1 FL 1067105871338.46%1080.5
ELC EVEN 9087977446950.72%1591.5
Jagdpanzer IV6153110121681.25%3723.7
VK 30.02 (M)61019872683.33%2280.0
Grille 1510254972815950.94%2001.3
Object 703 Version II8140410906100.0%1747.3
StuG III Ausf. B48145852564.0%2635.1
Waffenträger auf Pz. IV925819059458.51%2481.5
AMX ELC bis51387979757.14%7507.0
Škoda T 4069777101100.0%1983.4
Sturer Emil711676654856.25%1703.0
StuG III Ausf. G51213761771.43%3532.3
Nashorn614198111758.82%2809.8
VK 30.01 (H)510757601060.0%3390.8
AMX 12 t6468495450.0%1073.0
null029608571662.5%0.0
Strv m/40L38857831100.0%3820.8
Hummel6895612944.44%1106.1
Tiger 131612869811957.89%2459.5
KV-151156858666.67%3183.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved