eu Hráč Marshal_Rokosovski

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
755
Recent WN8
1683
(11 Bitev)
Winrate
46.03%
Recent WR
54.55%
(11 Bitev)
Bitev
15204








×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 15204 0 0 0 11
Průměrný Tier 7.75 0.0 0.0 0.0 10.0
Winrate 46.03% 0.0% 0.0% 0.0% 54.55%
Tanků odhaleno 1.07 0.0 0.0 0.0 0.45
Udělené poškození 774.64 0 0.0 0.0 2064.09
Obrana základny 0.25 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 418.96 0 0.0 0.0 548.0
WN8 755 0 0 0 1683 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 1 76 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.03
Winrate 0.0% 0.0% 28.95% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 1.29 0.0
Udělené poškození 0 510 445 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 2.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 84 212 0.0
Průměrně střel 0.0 6.0 6.49 0.0
(WG Player ID: 527353000)
Načteno za 0.58s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (28.2.2024 16:53:51 - 29.2.2024 3:00:43)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Marshal_Rokosovski.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Marshal_Rokosovski][img]https://lab-vole.cz/Signature/Marshal_Rokosovski.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 2816 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
51% (155 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1219
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
755
(12664 Bitev)
WN8 Tier VI
650
(1199 Bitev)
WN8 Tier VII
691
(1618 Bitev)
WN8 Tier VIII
757
(2972 Bitev)
WN8 Tier IX
771
(3905 Bitev)
WN8 Tier X
809
(2970 Bitev)

Tanky (152)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
BT-741161992070.0%546.7
53TP Markowskiego810767715158.82%1272.9
T3485683668648.84%471.5
T54E19114145241147.45%914.2
BDR G1 B52352556656.06%349.7
Caernarvon84843687341.1%267.3
StuG IV52872039631.25%446.9
O-I6507439837.5%608.2
MS-1169871127.27%116.1
Excelsior544238860154.74%908.0
VK 36.01 (H)65825263148.39%867.0
M3 Stuart31051961450.0%274.9
Jagdpanther75294445543.64%472.8
Ferdinand83293241330.77%25.9
TKS z n.k.m. 20 mm2221941100.0%261.0
T1 Cunningham11823971100.0%1240.3
Vickers Medium Mk. III31031362552.0%243.0
FV304642830011353.98%683.9
Indien-Panzer862147319247.92%599.9
T37637534411750.43%869.5
45TP Habicha76035683348.48%592.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E31562092268.18%523.0
Strv m/425101226366.67%261.0
AMX 50 100860939919041.58%423.4
SU-85B41241623943.59%79.8
Sexton II31352001250.0%465.0
Strv fm/211101132825.0%330.1
SU-101811427097955.7%1247.8
Sturer Emil756229829439.12%524.8
Jagdpanzer IV66144604346.51%997.9
M2 Light Tank23086931100.0%1866.1
T-43760939822247.3%859.4
MKA270172250.0%95.2
Archer5184269250.0%251.7
Pz.Kpfw. II2206313366.67%931.3
Panzerwagen 393406513250.0%1568.9
M5 Stuart4962004355.81%301.9
MTLS-1G143137146714.29%247.6
B142302573958.97%680.5
L-602891961844.44%270.7
Kolohousenka11181561100.0%604.6
Vickers Medium Mk. I1125152250.0%497.7
Object 4309117769416946.15%900.8
60TP Lewandowskiego1018646514856.25%1297.0
SU-15274413153036.67%341.1
FV38059100744141348.67%967.9
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2863444541553.33%675.4
LT vz. 352128173540.0%470.0
Marder 38T42162035855.17%478.4
Pz.Sfl. IVc52582079048.89%419.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31081481833.33%106.1
Tiger I78206346347.62%1001.5
FV4005 Stage II10101642729840.94%519.4
SU-100643329824144.4%555.6
Rhm.-Borsig Waffenträger895338334646.24%798.1
40TP Habicha64684172142.86%692.6
Grille 1510143650483442.93%893.7
Black Prince758639418247.8%644.0
Bishop53682368743.68%668.0
VK 30.02 (D)764537718041.11%840.3
Marder II32181802245.45%530.1
Valentine II4185317633.33%393.1
AT-1235611729.41%0.0
T-44858238835244.89%576.8
BT-7 artillery317321529646.62%511.4
Škoda T 568117869418350.82%936.3
Object 268 Version 41013685261560.0%904.4
Patton the Tank9013810.0%0.0
VK 30.01 (H)5609585560.0%1325.6
E 10010162468011346.9%1090.8
Matilda42512642948.28%596.4
A-2051602313762.16%628.9
Strv m/40L3319243333.33%1170.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C31823972650.0%787.2
ISU-152894147912146.28%755.4
FV42028601592366.67%673.5
Vz. 551016206148340.96%919.5
G.Pz. Mk. VI (e)231531520.0%0.0
LT vz. 383220327683.33%1057.4
Vickers Medium Mk. II2641141030.0%50.2
Waffenträger auf Pz. IV9106441841947.02%729.9
Renault FT183179250.0%342.4
Crusader 5.5-in. SP760329825347.43%776.0
STG Guard892868214651.37%1030.5
Conqueror910555319442.55%680.6
Tiger II86416513860.53%662.1
SU-8552242057331.51%247.9
Leopard 110154163412849.22%1097.8
Valentine3451536560.0%1865.8
50TP Tyszkiewicza9118671410752.34%939.7
Ikv 1035161198366.67%368.1
T-34-85634728112348.78%484.7
Vz. 44-178676582955.17%1033.5
Leichttraktor18298425.0%139.7
Pvlvv fm/42281234540.0%100.8
T28 Concept76484099744.33%731.8
Panzerjäger I21241261233.33%257.7
M10 RBFM52192951844.44%193.6
T499589399117145.35%692.2
T-50-26360303366.67%909.8
E 75912697034247.62%1021.5
T-46384183560.0%268.3
T-262130119540.0%404.6
AMX ELC bis514518020.0%210.1
SU-100M17653510633.33%623.3
Fiat 30001323081100.0%264.1
BT-22150225540.0%575.3
T-293314410666.67%1188.7
SU-76M41311532661.54%343.0
Somua SM88384021030.0%469.9
Sav m/4341531902050.0%271.9
M41 Walker Bulldog841536939149.62%594.2
Churchill I53843225651.79%735.3
TNH 105/100087306045846.55%675.0
Churchill VII650435910650.94%790.3
D12108188560.0%416.1
AMX 50 1209105964312646.83%792.5
ST vz. 3941822222245.45%443.2
1108550584850.0%445.6
T-54979439647241.31%602.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J41601765139.22%274.8
IS-276255522352.17%631.9
VK 30.01 (D)640328812040.83%558.1
Pz.Kpfw. I211162250.0%107.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43173784362.79%905.2
Ikv 723591912454.17%138.1
Loyd Gun Carriage2150273450.0%931.3
FV207883335143545.52%915.0
T57 Heavy Tank10134553347645.59%871.8
Pz.Kpfw. III/IV52462187443.24%453.7
ARL 44645530112742.52%617.3
T-3452232279347.31%414.0
TNH T Vz. 51913566988043.75%1087.7
D231031631838.89%133.8
Birch Gun41841646944.93%515.1
AMX 13 (FL 11)5602844100.0%261.0
AMX M4 mle. 45752837015042.67%472.4
Leopard Prototyp A974342526940.52%403.7
122 TM8111971019748.73%1191.7
Type 586164341650.0%127.9
XM551 Sheridan1063548415645.51%514.7
M24 Chaffee52342865851.72%664.6
Object 2839242491333.33%3.1
T-62A10111846975740.82%722.3
Object 2639164276412846.88%1429.1
StuG III Ausf. G54332171338.46%757.2
Nashorn645927812545.6%600.4
Super Hellcat7014310.0%0.0
Conqueror Gun Carriage1011823686237.1%763.1
Cruiser Mk. IV4833495955.56%3475.2
KV-1 shielded536710531100.0%672.5
43 M. Toldi III31392293351.52%556.5

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved