eu Hráč MIRO__SK


WN8
1622
Recent WN8
3162
(749 Bitev)
Winrate
51.15%
Recent WR
58.21%
(749 Bitev)
Bitev
98706
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 98706 18 53 418 749
Průměrný Tier 7.04 5.56 5.72 5.52 5.68
Winrate 51.15% 44.44% 45.28% 56.7% 58.21%
Tanků odhaleno 0.99 2.0 1.7 1.59 1.59
Udělené poškození 1296.46 783 963.89 1033.72 1014.41
Obrana základny 1.11 4 1.57 2.81 2.37
Průměrně zkušeností 661.85 716 730.0 775.0 785.0
WN8 1622 2329 2602 3495 (+4) 3162 (+6)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 416 25 0 493
Průměrný Tier 10 8 6 9.46
Winrate 51.2% 48.0% 0.0% 50.51%
Tanků odhaleno 0.55 0.48 0.0 0.62
Udělené poškození 1374 938 0 1299.0
Obrana základny 0.99 2.36 0.0 1.0
Průměrně zkušeností 647 545 0 628.0
Průměrně střel 5.36 4.08 0.0 5.24
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 18 5 0 5
Průměrný Tier 10 8 6 9.57
Winrate 77.78% 40.0% 0.0% 100.0%
Tanků odhaleno 0.72 0.4 0.0 0.0
Udělené poškození 1618 461 0 1591.0
Obrana základny 1.89 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 954 537 0 666.0
Průměrně střel 4.5 4.2 0.0 5.2
(WG Player ID: 500774498)
Načteno za 0.81s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 7:32:26 - 17.10.2026 15:01:27)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
M8A149363933.33%3217.0
ELC EVEN 9084933742.86%812.0
Matilda4136411100.0%4469.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J485611100.0%2823.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/MIRO__SK.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=MIRO__SK][img]https://lab-vole.cz/Signature/MIRO__SK.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 21744 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
7% (22 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2392
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1452
(72432 Bitev)
WN8 Tier VI
1108
(5064 Bitev)
WN8 Tier VII
1323
(2736 Bitev)
WN8 Tier VIII
1414
(33817 Bitev)
WN8 Tier IX
1560
(8787 Bitev)
WN8 Tier X
1563
(22006 Bitev)

Tanky (431)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Sexton I302410.0%0.0
Pz.Kpfw. III Ausf. K58777691553.33%2730.6
SARL 4245455871258.33%2380.6
Charioteer8137170440249.25%1501.0
Object 703 Version II878611431100.0%719.7
BDR G1 B52553435246.15%299.1
T110E4102044688290646.83%1576.2
SU-122-44711527883863.16%1804.3
T-15068026312552.0%1474.6
Type 89 I-Go/Chi-Ro2186360862.5%821.9
Jagdpanther713017718061.25%2237.2
KV-587019481100.0%763.4
WZ-11189637561154.55%1012.3
Pz.Kpfw. KW I (r)58207381747.06%1359.6
Type 5 Ke-Ho468064110562.86%3131.7
Matilda LVT46798601100.0%1801.4
Ashigaru10355013141100.0%3762.8
Tiger II Kuromorimine7190511901100.0%2165.8
T-43751028874149.26%666.0
AEC Armoured Car5607542560.0%1624.1
Stone Sentinel83507021100.0%291.3
Jagdpanther II8198586960754.7%2774.4
MTLS-1G143268514475.0%1206.4
B149706994753.19%3625.7
Type T-3453653603345.45%864.9
LHMTV86618291376.92%1300.3
T-7033824151838.89%1618.1
Panhard AMD 178B6172453366.67%433.3
Strv 7467467072272.73%1571.9
Vickers Medium Mk. III3654539540.0%3728.2
Tiger I710217063557.14%1404.0
FV4005 Stage II101830650116747.56%1390.4
SU-100693767514055.71%1904.1
Forest Spirit8134973524754.66%1353.4
Type 4 Heavy9170880825851.16%1711.2
Rheinmetall Skorpion G81450726753449.46%1660.5
E 100101948707161150.09%1688.9
Valentine II4310401757.14%991.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. D472158810254.9%2913.9
T-448507383110842.78%435.6
Patton the Tank94656711100.0%406.2
T145611552944.44%1161.7
FV201 (A45)7693417425.0%611.8
KV-4815849041172.73%2400.1
Object 26810210068719845.96%1573.1
A-2056516312850.78%116.2
Strv m/40L3312231250.0%911.2
Tiger 1316637705475.0%991.9
AT 868766942352.17%1652.5
Vickers Medium Mk. II22753992744.44%1699.0
Type 1 Ho-Ni II45274611136.36%1058.3
AMX 50 Foch B1016716591050.0%1030.5
Tiger II8125368258948.22%1576.2
AMX 13 57 GF7672889683.33%1567.6
Object 7049219883231553.02%2155.0
T56 GMC341846412356.1%1675.8
Ikv 10354134442955.17%1018.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C31634851850.0%673.7
T216636628250.0%2369.3
Pvlvv fm/42214517310.0%353.9
AMX 50 B10181868518848.4%1420.9
Alecto4547508540.0%1884.4
T69813037434447.73%1674.1
M10 RBFM582674515059.33%2035.0
SFAC 1058936589366.67%808.8
Type 3 Ho-Ni III5671350616.67%1662.5
M3 Lee41372207042.86%259.3
AMX ELC bis5365583560.0%1447.9
SU-100M179786514755.32%1404.3
AMX 3831823252055.0%550.0
LTP32793691100.0%1544.1
Sav m/4342784222556.0%710.7
T77810416682951.72%983.1
KV-1S67257337664.47%1562.0
AMX 50 Foch (155)10265176581348.83%2370.4
Pz.Kpfw. II Ausf. J331458415860.76%826.4
Pz.Kpfw. 558142310741100.0%1314.5
Ikv 90 Typ B797741420.0%997.3
Kpz. 3 GST Turm81763827540.0%2213.5
Caernarvon Action X81022553520.0%1058.2
Mäuschen989435330.0%440.4
Ikv 7233123792536.0%903.1
M4A1 Sherman530836422445.54%611.5
T6 Medium4625368742.86%1372.0
Pz.Kpfw. 38 (t)343551990258.43%2139.4
T-34516016523739.66%151.5
M26 Pershing884660329053.1%1063.1
AMX M4 mle. 4574473592835.71%293.4
Pudel65615872259.09%1013.3
leKpz M 41 90 mm0664435728.57%868.3
Tiger-Maus975230120.0%292.6
Sherman III5313394757.14%811.6
T25/2799360310250.0%1529.8
Kanonenjagdpanzer811377751747.06%1357.4
Crusader6162467580.0%466.1
Vickers Mk. E Type B22113302560.0%939.8
AMX ELC 90166417531100.0%2084.3
Pz.Kpfw. III/IV546747612245.08%1297.1
Charioteer Nomad8135570835549.3%1450.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou5696613850.0%1317.3
M-II-Y71335819333.33%2052.5
StuG IV5623492850.0%1583.1
Panzerwagen 393318410.0%0.0
Valentine AT43514517159.15%1207.5
XM57813557241850.0%1054.9
Char de transition64759031100.0%761.3
AMX M4 mle. 541016086971050.0%1102.0
59-Patton8132451630.0%1711.6
TS-5812387142548.0%1361.1
T-6022413501471.43%1230.2
T32812327306358.73%1440.6
Pz.Kpfw. IV hydrostat.572064519255.21%2020.9
Type 3 Chi-Nu56035341442.86%1732.4
SU-541468020.0%64.5
Kirovets-1817941089250.0%2424.1
Manticore1096371962750.88%1053.2
XM66F813347084847.92%1339.8
Type 5 Heavy102331865206352.59%1796.4
T-28E with F-30455257112154.55%1594.1
T67578262943653.21%2155.4
Pz.Kpfw. 38 (K)57519921100.0%1773.2
AC 1 Sentinel43344521050.0%1288.8
Turán III prototípus56526054753.19%1953.6
Archer55805642075.0%1736.2
Object 705A10958876580.0%702.8
Conqueror917297331241.67%1379.6
KV-2 (R)61131656837.5%1775.8
Bat.-Châtillon Bourrasque811837277936.71%1253.1
IS-4101967714105648.67%1678.7
Vickers Medium Mk. I11603521266.67%969.8
KV-4 KTTS812316761533.33%1364.8
SU-1527107868013154.2%1766.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286797609450.0%1744.1
Marder 38T4646592102558.44%2182.9
Pz.Sfl. IVc579961814157.45%2117.4
Sherman Firefly6792657540.0%1666.6
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.45585749859.18%2508.3
FV217 Badger1015666731844.44%1059.9
Škoda T 2454815254862.5%1511.4
Pz.Sfl. IC43484981172.73%1180.8
Sturmpanzer II481131450.0%107.7
Sturmpanzer I Bison32122153938.46%545.9
Object 268 Version 41065726720.0%145.0
VK 30.01 (H)57907342556.0%2581.1
Bisonte C4581888847333.33%1824.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H566166270059.57%2260.1
G.W. Tiger9143658239446.7%1341.0
IS7762511728.57%892.1
T25 AT712927451650.0%1958.2
LT vz. 383235386955.56%1000.2
T30915055839639.58%1194.3
Hotchkiss H3521863842050.0%924.4
Maus101729951250.0%1002.6
T2 Medium Tank291248580.0%468.7
Caliban8816535633.33%547.2
Durchbruchswagen 246126357463.51%2342.2
Valentine3558578757.14%3007.9
T40467864247059.36%2322.0
AMX 4044114151533.33%1589.2
Dicker Max69685673043.33%1698.3
Leichttraktor110220625951.74%379.7
Type 5 Ka-Ri81516789666.67%1416.8
WZ-120-1G FT887440930.0%728.9
ARL 44632141910352.43%395.4
T2979455899445.74%1097.4
Churchill Crocodile61287729825.0%1948.4
HWK 308528423250.0%843.3
M4A3E2 Sherman Jumbo6381454112951.73%635.9
G.W. E 1001093222240.0%525.9
SU-76M44414458362.65%1469.8
T-11631855841100.0%735.2
Pz.Kpfw. T 153436608757.14%2437.3
Krupp-Steyr Waffenträger7969668966.67%1626.7
M4 Improved54044542552.0%979.3
KJPZ TIII Jäger913176531250.0%943.8
Pz.Kpfw. IV Schmalturm68067311181.82%1860.6
Cruiser Mk. III33384897455.41%2122.8
KV-26643597862.5%1101.0
AMX 50 120915378461566.67%1615.1
ST vz. 3944164803450.0%1551.5
M8A141013685220062.95%3760.6
King Tiger (Captured)7137411191100.0%2073.1
T-8044444877557.33%2164.8
AC 4 Experimental61317806250.0%2650.5
T-34 shielded5198349475.0%441.2
O-Ni710036813644.44%1398.6
TS-691329710540.0%903.8
T9284896925050.0%814.2
T-1091599682150448.4%1605.8
SMV CC-6781246671450.0%1387.0
T-127345160420259.41%2388.4
Type 4 Ju-To711908912100.0%1530.3
Churchill III5506729850.0%1123.1
Cruiser Mk. IV4388910.0%0.0
Grant44224631250.0%1555.9
D233284548764.37%1643.0
T71 CMCD7317632250.0%546.9
StuG III Ausf. B447952714766.67%1508.6
FV1066 Senlac8583506837.5%846.4
Jagdpanzer E 1001016075513330.3%921.7
IS-27122679112752.76%1860.7
Rinoceronte10691754250.0%360.2
M-IV-Y811277961361.54%1203.4
StuG III Ausf. G5805608119058.24%2497.4
Nashorn6107769746155.31%2238.0
VK 30.01 (P)69026444250.0%1799.3
E 2571218732742.86%1730.2
SU-76G FT49095903562.86%2779.7
Renault UE 57341647832958.05%1747.8
Ikv 65 Alt II6823587650.0%1648.1
AT 25180274333.33%155.4
Miel812657813540.0%1465.0
M5A1 Stuart4527514366.67%2355.5
M4-8556838331100.0%1866.1
Lorraine 50 t98047851100.0%657.4
T1 Cunningham1299813145.8%39.5
GSOR 10088147974459049.32%1482.7
VK 75.01 (K)8539355425.0%263.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. F256405893148.39%1492.8
Panzer 58 Mutz89797109451.06%1237.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E3657475366.67%2520.5
Gonsalo897946510.0%619.6
SU-85B470764643659.17%2563.3
Strv fm/211224332333.33%1518.6
Škoda T 4067436316454.69%1658.0
T-26G FT23783831100.0%1493.0
Sturer Emil77135931080.0%1029.0
M2 Light2314374666.67%1650.7
Type 2597 Chi-Ha34005318164.2%2008.6
M15/4232433441100.0%727.8
Type 97 Chi-Ha33482841030.0%1157.7
MKA23113731637.5%1132.1
SU-85I56685944854.17%1682.1
Pz.Kpfw. II21273352347.83%391.6
Bofors Tornvagn812027298350.6%1342.9
WZ-111 Alpine Tiger819551004757.14%2541.6
VK 45.03710996951250.0%1423.0
Emil I855624820.0%296.4
43 M. Toldi III31993459254.35%1100.3
GSOR the TANK9853667366.67%750.3
M3G FT3529323633.33%1703.4
Progetto M35 mod. 4681026554333.33%825.4
M4A3(76)W Sherman6554588666.67%951.9
60TP Lewandowskiego1017227939655.21%1251.5
Tetrarch22543579854.08%1429.4
LT vz. 3522163511346.15%1104.5
Cromwell B651749410.0%791.4
Rhm.-Borsig Waffenträger8172278282350.3%2150.4
Type 91 Heavy33734171442.86%1591.2
VK 30.02 (M)66235241346.15%951.7
Grille 15101923639541147.24%1411.2
BZT-70101068520425.0%356.0
T1E621021581118.18%237.8
Škoda T 15A4145915278100.0%4250.1
Leopard 1101045728366.67%799.2
T3 HMC232543536660.11%1912.4
Pz.Kpfw. 35 (t)23092972343.48%1680.5
FV4004 Conway913436438949.44%1162.4
Object 274a8130112021100.0%1808.3
FV4202811777152441.67%1432.0
Ram II55366181872.22%1623.5
Pz.Kpfw. 35 R2109218250.0%130.7
T28 Prototype85654001127.27%302.4
Marder II345249754858.21%1938.3
Waffenträger auf Pz. IV9171069046846.15%1533.0
Renault FT11813752857.14%1326.9
ShPTK-TVP 1008105964126640.6%1010.0
Char Futur 4917887488442.86%1494.5
Pz.Kpfw. S35 739 (f)344461468661.08%1507.1
KV-220-255195952560.0%999.2
Type 97 Te-Ke22234051070.0%1341.9
M24 Chaffee No. 594538327820.0%667.5
Taschenratte1115276201711.76%649.9
SU-85572255521554.88%2103.4
IMT88537291100.0%899.9
T1 Heavy5644550944.44%1311.8
M56 Scorpion79595722339.13%1356.1
Pz.Kpfw. B2 740 (f)453865911061.82%1578.8
FCM 36 Pak 40349557116959.17%1826.1
Heavy Tank No. VI68796726860.29%1658.6
M4A1 Revalorisé812757207650.0%1604.0
TKS z n.k.m. 20 mm2167334250.0%868.8
M10391721748114451.31%1819.6
DS PZInż586727610.0%1523.5
IS-3A812567415145.1%1304.3
T54E1912887381758.82%1183.1
Type 95 Heavy45035061952.63%2224.4
Covenanter5185487875.0%650.3
Fiat 30001412910.0%0.0
VK 30.01 (D)610246641241.67%2142.3
SMV CC-64 Vipera811567661855.56%1162.7
Cromwell6728643425.0%1680.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D22806061100.0%1326.3
VK 28.016305373837.5%605.9
E 7591727755146649.45%1821.0
KV-3711377713855.26%1584.5
AMX Canon d'assaut 105811576213240.63%1137.0
T-28426129417852.25%710.2
O-I Experimental589176821361.97%2340.7
T57 Heavy1019567187850.0%1530.8
M36 Jackson610046448955.06%1882.5
Type 3 Chi-Nu Kai564259312751.18%2054.7
M47 Iron Arnie811107461050.0%1260.5
Tiger (P)71270831966.67%1917.3
AMX 13 (FL 11)54746013956.41%1604.8
VK 100.01 (P)81587838450.0%2123.4
ELC EVEN 9085827331096551.75%1147.0
Cruiser Mk. I13434474748.94%2281.6
M18 Hellcat695060414948.32%1844.9
M24 Chaffee55356201100.0%1664.7
SU-130PM81309684349647.31%1285.9
Object 28391109707650.0%987.2
Challenger7498434425.0%353.0
M46 Patton KR81265682540.0%1523.8
Pz.Kpfw. II Ausf. G32153551952.63%821.5
FV215b (183)102025676156647.19%1618.5
D12589497366.67%3820.2
Super Hellcat794665320149.75%1516.1
Matilda Black Prince55445442653.85%1609.2
Chi-Ni22535671258.33%1604.0
AMX 50 Foch9201984679653.39%2053.3
B.U.G.I.61263887475.0%2732.3
M667274991435.71%941.2
T786101970421748.39%1603.0
BT-74651302458.33%180.5
T3481140735366.67%1299.6
BZ-17688986844636.96%608.1
ISU-122S71387755922.22%2529.6
O-I685170010558.1%1799.5
MS-115511439146.55%81.0
Excelsior5454558450.0%752.3
VK 36.01 (H)659152116448.78%959.1
IS-3811527011450.0%1373.0
M3 Stuart32123491957.89%867.8
AMX AC mle. 467114268024352.26%1931.2
GSOR 1010 FB8997706862.5%1105.7
Progetto C50 mod. 669111743110.0%633.2
122 TM812927572552.0%1423.4
112812408205855.17%1474.8
Strv m/4254765221070.0%1401.8
Cruiser Mk. II22683703652.78%1459.3
T7 Combat Car2132301540.0%492.4
AMX 50 100814467365350.94%1768.4
T-34-85 Rudy68137005862.07%1753.7
Gabler’s Destroyer53046501100.0%976.2
Jagdpanzer IV610978123063.33%2842.2
AMBT81256667944.44%1232.1
Super Conqueror1014407511553.33%977.2
T71 DA768366565353.29%1423.1
ISU-152K8666552366.67%631.5
Panzerjäger I234447827157.56%1893.4
KV-1565557810548.57%1480.9
S35 CA5842668126459.49%2545.1
T110E310189671524148.13%1434.7
Lorraine 40 t811487151154.55%1378.6
M2 Medium Tank32824104753.19%1198.1
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)2179374837.5%341.6
Kolohousenka1208374757.14%1247.6
T-34-3810717377455.41%1326.4
Matilda IV55536554465.91%1885.9
Renault G155625302454.17%1748.4
E 75 TS815901078366.67%2291.2
DBV-1521086510341100.0%505.9
T-4522484092250.0%1316.4
AMX AC mle. 488176484773456.68%2445.0
SU-100I51121578520.0%1931.6
Škoda T 2566535934647.83%1122.9
50TP prototyp8911652250.0%833.7
ARMT578242120.0%1525.7
Pz.Kpfw. T 2555946187851.28%1794.4
T110E510192671093249.46%1598.0
Vickers MBT Mk. 31026339781100.0%2152.9
AT-123203776046.67%1714.4
BT-7 artillery335428020.0%1381.2
Bretagne Panther6128610174100.0%2485.4
Škoda T 568153910552100.0%1483.3
Matilda474058434359.77%2739.0
T-34-856420275166348.17%634.3
ISU-1528192784443156.84%2547.5
M24E2 Super Chaffee62375521100.0%577.2
TOG II*610527111553.33%2255.7
Strv m/42-57 Alt A.268746964454.55%1621.0
SMV CC-56773648310.0%861.6
Pz.Kpfw. II Luchs44635071361.54%2250.0
Kanonenjagdpanzer 105810957801100.0%1197.7
Object 75297318061100.0%512.0
Type 1 Chi-He45414865653.57%2066.6
Somua S353303276616.67%814.6
KV-8568486527855.13%1605.4
T-46310615254144.36%233.5
T-26214520913547.41%626.5
AltProto AMX 3088279561100.0%845.0
BT-221662372441.67%620.1
T-293355498650.0%1451.9
IS-7101669647214146.33%1346.7
Somua SM8922515633.33%659.3
P26/40410267574367.44%4019.5
Hirschkäfer11209311095100.0%1424.6
AMR 3522883881050.0%1538.9
Lorraine 120 Alby8758529250.0%439.2
A-324126712331100.0%4113.7
T-54987458288343.6%717.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J489968011752.14%3409.5
4TP120530910.0%910.7
Grille5301298450.0%491.3
Panther mit 8,8 cm L/718133750720.0%1424.2
Kpz. Erich Konzept I9323347410.0%2579.5
Universal Carrier 2-pdr23074916467.19%1921.5
M10 Wolverine570552722259.91%1870.5
Achilles67977121855.56%1827.1
VK 20.01 (D)47986514060.0%3256.5
Type 5981067718408250.07%1445.7
T-44-100810817201250.0%1463.0
AMX 13 105109666798839.77%944.7
Großtraktor - Krupp32924765156.86%1183.4
Sherman VC Firefly682341620.0%1264.9
DZT-159 Dragon's Soul947624010.0%85.6
Progetto M40 mod. 6510264292331558.1%2804.2
Controcarro 3 Minotauro1016367142552.0%973.4
Type 5866736131850.0%1328.9
M22 Locust35227131100.0%2513.9
AMX 13 5777667751457.14%1586.1
IS-6811786091127.27%1120.1
T-62A10180369137342.63%1650.6
A7E33552519250.0%2365.6
Light Mk. VIC257241540.0%50.3
M46 Patton91334658120945.74%1221.3
AMX 12 t66095712835.71%1667.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer450855429258.9%1699.1
null02617741669652.0%0.0
Renault FT AC22283382860.71%974.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved