eu Hráč Lynx_Nazwax


WN8
2039
Recent WN8
1542
(97 Bitev)
Winrate
54.62%
Recent WR
45.36%
(97 Bitev)
Bitev
19402

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 19402 2 0 53 97
Průměrný Tier 8.09 9.5 0.0 9.38 9.05
Winrate 54.62% 0.0% 0.0% 52.83% 45.36%
Tanků odhaleno 1.39 0.5 0.0 0.34 0.46
Udělené poškození 1564.49 595 0.0 1840.55 1767.61
Obrana základny 0.52 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 756.54 379 0.0 758.0 724.0
WN8 2039 174 0 1667 (-1) 1542 (-3)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 408 69 84 617
Průměrný Tier 10 8 6 9.11
Winrate 49.51% 65.22% 63.1% 53.81%
Tanků odhaleno 1.31 0.86 0.88 1.28
Udělené poškození 1691 1116 561 1385.0
Obrana základny 0.5 4.01 1.55 1.13
Průměrně zkušeností 757 673 445 686.0
Průměrně střel 8.87 5.94 8.21 8.22
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 177 468 603 740
Průměrný Tier 10 8 6 7.52
Winrate 48.59% 59.4% 68.99% 51.49%
Tanků odhaleno 1.38 0.93 1.01 1.04
Udělené poškození 1268 1095 581 1562.0
Obrana základny 0.99 1.39 1.04 0.31
Průměrně zkušeností 661 682 524 697.0
Průměrně střel 6.05 6.23 7.23 7.78
(WG Player ID: 522423029)
Načteno za 1.02s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (11.10.2026 18:00:47 - 19.10.2026 2:23:06)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
FV4005 Stage II10369010.0%3.0
OCP Peacekeeper9822010.0%346.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Lynx_Nazwax.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Lynx_Nazwax][img]https://lab-vole.cz/Signature/Lynx_Nazwax.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
30% (139 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1790
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2022
(17983 Bitev)
WN8 Tier VI
2089
(1732 Bitev)
WN8 Tier VII
1851
(1878 Bitev)
WN8 Tier VIII
1995
(6414 Bitev)
WN8 Tier IX
2062
(4182 Bitev)
WN8 Tier X
2070
(3573 Bitev)

Tanky (290)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x688416768150.62%1551.1
Vz. 5510296496110456.73%2616.3
Object 7801026279845764.91%2317.4
BT-742713921735.29%875.6
53TP Markowskiego815577703641.67%1834.7
Ikv 65 Alt II68024841040.0%1348.9
T26E5 Patriot8129177217351.45%1626.9
STA-28114969520455.88%1660.7
Charioteer813917334146.34%1405.0
T-22 medium102007787837.5%1398.6
T54E19172667712147.11%1603.1
BDR G1 B55603976956.52%1117.2
M6010147734730.0%839.0
StuG IV569825630.0%1967.3
O-I6119262016961.54%2818.9
Type 95 Heavy45023522142.86%2231.5
UDES 0381020523933.33%791.2
Excelsior57326431770.59%1993.3
M40/M438136952316350.92%1629.1
SU-101814947756850.0%1755.6
TNH T Vz. 51918887934938.78%1812.4
AMX M4 mle. 541026439462360.87%2135.8
M4A3E2 Sherman Jumbo68797442356.52%2181.5
IS-38209184716561.82%3232.8
M5A1 Stuart44295081040.0%1519.6
AMX 13 F3 AM674937911050.0%1127.9
NC 70 Błyskawica1020536851947.37%1346.8
T32818779155162.75%2980.4
M53/M559147269215854.43%1516.2
D231962621030.0%572.5
M4-8552985181100.0%660.5
Type 3 Chi-Nu55454772857.14%1902.7
AMX M4 mle. 49814928331338.46%1659.4
Stridsyxa815789141963.16%1727.7
Black Prince710747972951.72%1712.0
Emil II924439898151.85%2608.0
Manticore1013211024785.71%1387.1
T92 HMC1015696269041.11%1110.4
Renault R35287270450.0%216.9
Object 9071027099994656.52%2873.9
Kanonenjagdpanzer 105817008535250.0%2135.0
S-5178197682356.52%926.9
STA-1815359073554.29%2414.5
Type 5 Heavy10281110293661.11%2116.7
T-2937077602254.55%3352.1
Strv m/4256193353435.29%1462.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51282879580.0%4426.9
121B1025069647758.44%2380.0
AMX 50 100810515428948.31%1117.1
Object 703 Version II81890107934959.89%2435.2
Bat.-Châtillon 25 t1019248326457.81%1782.8
E 65 Zwilling8212110915058.0%2091.6
M1278344974860.42%1139.8
TS-691705900862.5%1491.7
Škoda T 4067755612552.0%1474.2
Löwe8211512591080.0%2395.4
Matilda4407218250.0%1030.0
CS-6310231483415756.05%2022.7
D123124862100.0%1978.9
T-43713597523958.97%3006.0
WZ-111 model 1-4918878696055.0%2047.0
Spähpanzer SP I C791462418248.35%1953.5
Spähpanzer Ru 2519121671421253.3%2108.7
E 50 Ausf. M1021799207669.74%1977.6
Rheinmetall Begleitwagen359541710.0%843.0
Pz.Kpfw. S35 739 (f)3412436944.44%1078.3
MKA2210323366.67%773.4
Bat.-Châtillon 25 t AP915767217152.11%1609.9
Leo77406741758.82%1208.7
Churchill I58695491963.16%2376.3
Jagdpanzer E 90920958156250.0%1736.3
K-91-PT920187932548.0%1997.8
M48A5 Patton1022148917656.58%1844.4
T23E3711337302272.73%2431.9
T110E310286188012051.67%2331.9
T-54 ltwt.9104762434456.4%1773.8
T-100 LT10120275113452.99%1521.5
Type 5 Chi-Ri714299202254.55%2626.6
M5 Stuart42873843650.0%847.5
Windhund8176910673100.0%2272.2
B143883163256.25%1254.5
Super Conqueror10273891811650.0%2406.2
Object 2601027519754158.54%2333.6
Pz.Kpfw. II Luchs43784734057.5%1607.2
Type T-3455703255540.0%1569.2
AMX Chasseur de chars811184764546.67%1459.7
SDP 58 Kilana814777214344.19%1434.2
Kolohousenka1170307366.67%1010.1
AMX M4 mle. 519236410043857.89%2278.2
LHMTV87548165763.16%1467.9
Object 27710268888915457.14%2529.3
Großtraktor - Krupp382713941100.0%5455.0
M4153393713360.61%529.4
Panhard AMD 178B66465515853.45%2290.6
AMX 13 57 GF771758526648.5%1437.7
SU-1527136877012362.6%2274.3
Caliban8152688415554.19%2010.0
Durchbruchswagen 244604091050.0%1517.0
CS-53811596669044.44%1546.8
T-452205217520.0%841.4
Strv 74610218491681.25%2462.3
Hotchkiss EBR76226314652.17%1340.8
AE Phase I92436108615561.94%2794.5
Type 68923559964250.0%2135.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2865656541758.82%1456.5
LT vz. 352777110.0%93.1
Coccodrillo1022178443148.39%1516.2
T95916627822751.85%1418.5
KV-13710696518053.75%2293.2
Škoda T 2568566475853.45%1856.5
O-Ho812505855253.85%1388.4
50TP prototyp8183410053363.64%2137.9
FV4005 Stage II1012085612040.0%710.9
Bofors Tornvagn817509663360.61%2122.8
VK 72.01 (K)1026687162133.33%1588.6
T3766245783953.85%2008.1
SU-10069495199151.65%2013.4
Object 14010219780512356.1%2250.8
FV4004 Conway920087235143.14%1655.6
Type 4 Heavy924229604650.0%2418.3
VK 30.02 (M)610268193865.79%2749.8
BZT-701030679805453.7%2174.8
Rheinmetall Skorpion G8121024120.0%852.0
E 10010249986119356.48%2241.8
AMX 4042142964158.54%867.4
Semovente M43 Bassotto610067581963.16%2047.1
T110E510255491114459.03%2210.3
Valentine II43263691546.67%1184.2
Type 578203111701782.35%2840.1
OCP Peacekeeper921309192653.85%1860.2
BZ-7510331910872462.5%2999.0
T-44816528814440.91%2538.5
Caernarvon814648195052.0%1768.9
BT-7 artillery345111560.0%209.6
Škoda T 5682192106717357.23%2575.9
AM 39 Gendron-Somua21732791100.0%746.0
Ikv 1035790449837.5%1955.5
Object 268 Version 41026419567064.29%2236.0
LT-432892984912561.6%2038.6
VK 30.01 (H)57627531968.42%2707.1
Object 2681022405653342.42%1482.0
M75352414850.0%1498.1
A-2052903802846.43%987.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C32505131662.5%1462.5
ISU-1528186267516855.95%2162.4
Bisonte C45816459037142.25%1920.5
T8031127119984856.25%2024.4
Stone Sentinel8201111651782.35%2123.5
Object 274a81815940742.86%2198.3
IS7144194112662.7%2527.7
Object 430U1024919435556.36%2276.7
T25 AT711706543148.39%1603.2
VK 16.02 Leopard54244665955.93%1419.6
T-34-85M612309466659.09%2760.3
MT-2565075097353.42%1752.5
Panhard EBR 10510123678417855.62%1533.5
Leopard 110236870325349.41%2124.6
122 TM8153282121555.35%1973.5
KR-111305110267152.11%2502.4
Char Futur 4921199388158.02%2378.6
Centurion Mk. 5/1 RAAC89618022657.69%1304.1
Maus1026569855457.41%2099.4
Conqueror923049696256.45%2402.9
Panther II814017725352.83%1953.3
Tiger II8159675118154.14%2042.3
TVP VTU Koncept811707272850.0%1553.7
Taschenratte11359911074151.22%2470.8
SU-85564335510357.28%1760.0
E 50921829875366.04%2675.1
110811686999349.46%1220.1
Object 7049186357817052.94%1516.1
50TP Tyszkiewicza919379062352.17%1792.7
Projet Louis910978068047.5%1584.4
T-549181679932755.66%2305.1
Object 268 Version V1024496903740.54%1862.6
T-34-85691556013256.06%2227.9
Strv K921209767255.56%2451.2
Vz. 44-17191812441080.0%4181.8
Dicker Max6100655911957.98%2038.8
Panhard EBR 90911698135147.06%2058.5
ShPTK-TVP 1008190910063458.82%2683.8
T28 Concept711846204250.0%1802.2
AMX 50 B107958761100.0%556.2
XM69 Hacker1126828424443.18%1945.1
T698120060912660.32%1631.2
TNH 105/1000815658803951.28%2207.3
Object 252U815578676949.28%1690.9
Object 777 Version II9231010627358.9%2654.8
T29715739506553.85%2498.7
Kpz. 3 GST Turm812617192646.15%1132.9
Cobra920259434961.22%1996.5
HWK 3086506376845.59%972.7
DS PZInż56654571573.33%1713.7
IS-3A819299683444.12%2224.9
AMX ELC bis55013929752.58%1918.4
King Tiger (Captured)718279641442.86%2763.9
SU-100M1714278422552.0%2416.3
Lorraine 155 mle. 518107455814645.21%1039.0
FV215b (183)10219473518049.44%1616.5
BT-222864611145.45%1766.4
AMX 3831774131145.45%448.1
IS-710251983423451.71%2324.6
GSOR 3301 AVR FS98017923946.15%1120.4
Sav m/4347794321435.71%2665.0
AMX 13 75773165416052.5%1643.0
1131024639256360.32%2396.5
STB-11022589706669.7%2090.8
AMX 50 Foch (155)1021566953345.45%1503.9
M4466234061866.67%1137.5
Churchill VII68487732365.22%1715.2
Pz.Kpfw. IV Schmalturm64934391100.0%970.4
Cromwell690063211062.73%2399.0
Semovente M415814522850.0%1934.0
WZ-111 model 5A1021757974050.0%1839.7
T 55A92238105011165.77%2602.4
Emil I816788857345.21%2191.6
Ikv 90 Typ B79456191553.33%1407.4
Kunze Panzer918807741546.67%1484.0
AMX 50 120917977743345.45%1626.7
Vz. 60S Dravec10381464330.0%2057.2
M6A2E18164010382365.22%2587.6
M8A146464371241.67%1718.0
VK 28.0166355179356.99%2199.5
Udarniy816338812839.29%1648.0
Kranvagn10280394513555.56%2587.1
IS-2711485734447.73%1415.2
AMX 65 t816018901844.44%2177.1
AMX 12 t659651414954.36%1850.0
IS-68166681072456.22%2232.9
O-Ni711806948346.99%1531.5
Pz.Kpfw. I2119401650.0%412.8
Type 5 Ke-Ho45204753063.33%2405.7
T-109199465138955.01%2265.8
T26E4 SuperPershing8154686240058.75%2412.1
SMV CC-67817219721361.54%2236.6
Covenanter54053953458.82%1713.6
M10 Wolverine59916281662.5%2599.4
T28816797826549.23%1963.5
O-I Experimental59516953948.72%2135.3
Churchill III5542622540.0%1049.9
M4A1 Sherman59055693056.67%3534.2
Rheinmetall Skorpion816788313852.63%1738.2
SMV CC-5677696512060.0%1055.2
AMX 13 909135073510845.37%2457.5
ARL 4468745937358.9%1826.1
CS-44713279094963.27%2415.3
Chimera81151963988.89%1157.8
Type 3 Chi-Nu Kai55946341668.75%2102.3
Comet7704625742.86%950.4
T-34567348822163.35%2751.9
T20711105862470.83%2132.3
M24E2 Super Chaffee6103211429100.0%4362.4
Tiger (P)711927562445.83%1632.9
VK 30.01 (P)614989612157.14%3160.4
114 SP21020897752857.14%1370.8
Panther710626056657.58%1856.5
CS-52 LIS815489029554.74%2235.1
AMX M4 mle. 45713877845558.18%2300.0
Leopard Prototyp A9200172629555.59%2285.6
SU-14-289425986541.54%763.2
Chieftain/T95812937884261.9%2058.3
VK 100.01 (P)814258328749.43%1891.9
Controcarro 3 Minotauro1027988861369.23%2354.5
Type 5867454284751.06%1481.3
ELC EVEN 90881879224051.67%1693.8
M22 Locust3257266837.5%848.8
M24 Chaffee54765574360.47%2108.4
Controcarro 1 Mk. 2918327775446.3%1536.9
Lorraine 155 mle. 50780547910446.15%981.2
Type 4 Chi-To67155912157.14%1583.7
M1039177975717355.49%1916.1
T-62A1013834741838.89%1003.8
Object 263918907834141.46%1629.6
M-IV-Y818809413050.0%2317.6
CS-59916037576145.9%1472.2
E 759182474417855.06%1954.5
Crusader65293856860.29%2106.0
Super Hellcat712086391747.06%1815.9
Type 646859749560.0%2179.3
Cruiser Mk. IV4575730560.0%2494.1
LTTB894381410357.28%2042.3
Bat.-Châtillon Bourrasque8174498526662.78%2383.0
UDES 14 Alt 5812017363751.35%1525.0
T57 Heavy1022278126149.18%1797.1
SDP 60 Gonkiewicza923829494160.98%2142.0
B.U.G.I.68867211464.29%1605.8
TBT9220610852766.67%2298.2
SU-130PM8170582712752.76%1736.7
M36 Jackson611127501752.94%2294.3
43 M. Toldi III31062222100.0%503.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved