WN8
1193
Recent WN8
1634
(105 Bitev)
Winrate
50.03%
Recent WR
53.33%
(105 Bitev)
Bitev
60848
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 60848 0 7 7 105
Průměrný Tier 8.15 0.0 9.0 9.0 9.62
Winrate 50.03% 0.0% 71.43% 71.43% 53.33%
Tanků odhaleno 0.63 0.0 1.29 1.29 0.56
Udělené poškození 1142.08 0 944.29 944.29 1539.08
Obrana základny 0.42 0 0.0 0.0 0.03
Průměrně zkušeností 575.94 0 771.0 771.0 748.0
WN8 1193 0 2527 261 (+1) 1634 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 1 6 8
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 66.67% 50.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.5 0.38
Udělené poškození 0 364 198 262.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 82 216 188.0
Průměrně střel 0.0 2.0 1.67 2.25
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 162 15 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.83
Winrate 47.53% 26.67% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.77 0.53 0.0 0.0
Udělené poškození 1441 995 0 0.0
Obrana základny 2.26 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 731 399 0 0.0
Průměrně střel 5.82 4.4 0.0 0.0
(WG Player ID: 594781908)
Načteno za 1.37s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 5:24:37 - 17.10.2026 0:36:33)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Lutego.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Lutego][img]https://lab-vole.cz/Signature/Lutego.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 9033 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
83% (293 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1413
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1184
(55464 Bitev)
WN8 Tier VI
996
(3624 Bitev)
WN8 Tier VII
956
(5059 Bitev)
WN8 Tier VIII
1265
(20775 Bitev)
WN8 Tier IX
1112
(7958 Bitev)
WN8 Tier X
1224
(18047 Bitev)

Tanky (330)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x682264128344.58%170.5
Charioteer Nomad811346578547.06%1097.8
Renault UE 5731451501952.63%310.0
Vickers Medium Mk. III31691521533.33%439.2
Pz.Kpfw. III Ausf. K54264101100.0%1000.5
Ikv 65 Alt II65445117554.67%971.2
AT 777596115360.38%941.7
T-5051062207748.05%162.3
SU-85B42932037245.83%642.1
Charioteer8111365410352.43%1155.8
Object 2611014056131344350.35%1218.2
Object 703 Version II812197671040.0%1096.2
FV601 Saladin8421573955.56%382.1
Sexton II31491641838.89%352.5
BDR G1 B55605463464.71%1245.4
StuG IV53484893100.0%845.4
Valentine AT42922132657.69%875.3
Jagdtiger Prototype812878451100.0%1483.2
Pz.Kpfw. I Ausf. C3276438650.0%1393.9
XM57816447433135.48%1517.3
FSV Scheme A74865656747.76%551.5
AT 254392658540.0%966.0
VK 36.01 (H)641632528755.75%627.4
MS-115886650.0%123.9
Gryphon1017067027143.66%1028.1
Miel813607951947.37%1529.9
M4A3E2 Sherman Jumbo64024484454.55%669.8
TS-5812039314170.73%1362.4
M5A1 Stuart428926317552.0%965.7
T-34-1758152412748.82%740.4
T-15067445694557.78%1393.4
Type 89 I-Go/Chi-Ro284338366.67%310.2
M53/M559108967212348.78%1001.4
Jagdpanther770934356446.45%854.5
T78610597442152.38%1661.4
Ferdinand8103438581145.99%963.5
AMX AC mle. 4674653725149.02%457.9
T1 Cunningham17977922.22%219.1
S-51769150916650.6%764.4
Chi-To SP77614601315.38%687.1
AltProto AMX 30812028438859.09%1505.2
SDP 58 Kilana8158081889454.59%1881.9
SU-54253251862.5%602.9
Challenger78575563956.41%1208.9
VK 45.02 (P) Ausf. B9111964517546.86%918.9
Manticore1079369613551.11%842.9
Panzer 58 Mutz87435634438.64%682.1
T28894760921249.06%865.5
Ares 75811307428050.0%1252.0
FV226 Contradictious854630120.0%202.0
leKpz M 41 90 mm GF85736334650.0%905.9
Lätt Stridsfordon 1209166177119355.44%1580.0
T-29386211481100.0%4511.9
Stinger10184770620142.79%1033.0
ShPTK-TVP 1008126676411256.25%1361.1
GSOR 3301 AVR FS96085821844.44%693.3
IS-71015776258048.75%1100.4
T959121162825642.97%772.5
M54 Renegade8475374333.33%162.5
Strv fm/2111183921100.0%690.1
SU-101880449222047.73%763.9
TS-69184951310.0%1448.4
Pz.Sfl. IVc54713166150.82%982.9
Tiger II8109365925553.73%1281.3
Löwe81083578486349.91%1221.5
Sturer Emil765235224841.94%718.5
Matilda42822633943.59%631.3
Jagdpanzer IV632124326749.81%404.5
Hotchkiss H352103145450.0%291.0
Strv 103B10196969322047.73%1355.1
Bisonte C45815479541764.71%1743.7
T-4377474949751.55%1259.5
Panhard EBR 90931845013546.67%253.0
Kampfpanzer 50 t915127836350.79%1233.9
Spähpanzer SP I C704491100.0%261.0
Carro da Combattimento 45 t102085807159252.7%1649.3
E 50 Ausf. M1012116003243.75%727.8
Type 97 Chi-Ha399242650.0%160.5
WZ-111 model 6817079011450.0%1798.9
SU-2632351472040.0%447.1
SMV CC-64 Vipera813057642755.56%1341.2
Jagdtiger9130341060148.25%1011.4
Leo75015011560.0%661.7
ST-I9109270118052.22%905.8
KV-1537928228744.6%601.1
G.W. Panther794134363945.54%1076.9
S35 CA55194502759.26%1263.3
T110E310230010401100.0%2035.1
Felice912587384654.35%1208.4
M5 Stuart41143191553.33%180.9
MTLS-1G14320613410.0%510.7
Mars804561100.0%261.0
Cromwell B66806362642.31%1105.0
B141782772642.31%265.2
T-44-100812878023151.61%1675.1
Type T-34531325017544.0%707.5
Hummel661130633848.22%904.5
Object 41686474451127.27%521.6
IS-410935375333.33%348.8
VK 45.02 (P) Ausf. A893364312351.22%1031.2
GSOR the TANK912577404156.1%1234.1
Vickers Medium Mk. I111197333.33%385.8
Object 277102143886757.14%1567.3
Lion101524681862.5%1101.3
SU-18235103666.67%251.3
Progetto M35 mod. 4689046555246.15%919.4
Strv S181081549540.0%849.7
T25/2765450511154.05%867.2
Kanonenjagdpanzer 10588244041323.08%622.6
DBV-1521018306548648.84%1089.7
SU-152795140343552.87%1383.7
FCM 50 t8950628112047.59%1045.9
Ares 859115972213650.74%953.4
DZT-159913177055844.83%1073.4
Strv 7465413974542.22%811.4
Lansen C8119777019952.26%1406.2
GSOR 1008813247544963.27%1408.0
Tetrarch214416742048.33%614.8
LT vz. 352849510.0%126.6
Marder 38T43082564546.67%697.4
Durendal1015985341020.0%862.3
KV-13760650013451.49%987.6
Tiger I779844327453.28%975.1
50TP prototyp8992750650.0%948.1
FV4005 Stage II1015785945648.21%1018.3
G.W. E 10010126354623146.32%1026.6
T3762584645750.88%497.6
SU-100673035554852.37%1349.6
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41351998038.75%199.5
Rhm.-Borsig Waffenträger8111547730751.47%1074.6
ELC EVEN 90841161013247.73%647.7
FV217 Badger1015076053033.33%821.0
Grille 1510163661115341.83%1076.8
Black Prince76175112433.33%541.4
Rheinmetall Skorpion G81228627249751.38%1326.1
T1E62146261366.67%734.0
AMX 4041762656442.19%505.1
VK 30.02 (D)754448317350.29%730.6
Projekt ION814497413447.06%1189.4
Waffenträger auf Pz. IV9124663326950.93%975.9
T-34-85M6901636633.33%1496.1
Vickers MBT Mk. 310152465332643.25%1065.8
SDP wz 66 Grom8148778732751.38%1588.0
Sturmpanzer I Bison3881081435.71%48.7
AT-12851091553.33%188.6
Ho-Ri 31018185141330.77%890.2
Pz.Kpfw. 35 (t)2210151520.0%1062.6
IS-3A855110882100.0%543.4
Škoda T 568148879314250.0%1401.8
Ikv 10352372964141.46%320.9
Patton the Tank9013510.0%0.0
LT-43284196293259.38%657.7
KV-48107563022350.22%1186.5
Object 2681012884601338.46%688.0
Bishop55403961100.0%1120.2
Concept 1B9182886113548.15%1474.9
T-28410916110748.6%144.7
SU-122-54091357425044.8%669.5
ISU-1528131059738050.0%1367.4
M24E2 Super Chaffee609610.0%0.0
TOG II*639632610.0%364.6
Tiger 13168026363652.78%1236.2
IS779845619556.41%1083.3
Škoda T 5097245742045.0%399.4
IS-38100342745646.71%1033.3
Sturmpanzer II42511899749.48%774.1
T25 AT770344812546.4%846.8
Kampfpanzer 07 RH89626843450.0%1169.6
Renault NC-311124161366.67%674.9
Marder II318617522942.36%393.3
Type 638107272710744.86%985.7
T309144166423349.79%1139.1
XM66F812946767138.03%1157.1
MT-2561413542634.62%110.4
Vickers Medium Mk. II2176310.0%0.0
Leopard 11013316076744.78%819.9
122 TM8147047640.0%1379.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H520124017653.98%388.5
Char Futur 49152082112157.02%1375.1
NC 70 Błyskawica1016506519740.21%1136.6
Centurion Mk. 5/1 RAAC810878511963.16%1509.5
Maus10172758810.0%1070.8
T2 Medium Tank2179138250.0%798.7
Panther II862636433646.13%626.9
Caliban81201703450.0%1224.4
Object 252U Defender899157415050.0%923.0
E 75 TS814928512454.17%1853.1
SU-85536121923746.84%701.2
E 509109549735149.86%912.8
Strv m/42-57 Alt A.269517079247.83%1774.8
Object 7049178568532752.29%1525.9
T4043782734942.86%948.2
Type 1 Chi-He42243162245.45%514.5
T56 GMC31481241442.86%272.0
CC-46 Pancernik91280708742.86%917.4
TS-54828018420.0%0.0
Type 95 Ji-Ro64953272222.73%483.9
E 1001014236745048.0%1013.0
T-34-284204452133.33%212.3
105 leFH18B257235212733.33%1270.9
ARL V39648444910250.0%829.1
Leichttraktor145112862.5%192.1
Pz.Kpfw. B2 740 (f)446457912357.72%1198.6
M10 RBFM58188064100.0%1598.1
Ares 90 C11193411221100.0%1192.1
Forest Spirit8132474812955.04%1274.9
VCS 6x6 TS 9098895251338.46%960.6
AAT608132172319744.67%1344.6
T-44863356318646.77%667.7
Bat.-Châtillon Bourrasque8135779938653.63%1558.5
Panzerjäger I213414313252.27%400.6
Pz.Sfl. IC441939610.0%1159.3
WZ-120-1G FT811847496656.06%1229.1
Kolohousenka128917710.0%1555.2
ARL 4466654164037.5%1048.1
M2 Medium Tank31041231330.77%128.9
Kpz. 3 GST Turm8145879314354.55%1430.3
Cobra9152272735247.44%1256.5
Type 3 Ho-Ni III51160658333.33%2818.1
E 759118556536145.15%1023.5
T-463451383161.29%197.6
Toro914417754955.1%1291.2
T-2621071741100.0%537.0
AMX ELC bis513223611352.21%292.4
Type 95 Heavy4148269955.56%376.8
SU-100M1778247918448.37%1012.8
Ares 9010155772812446.77%1092.4
T-103811987516457.81%1375.0
T-34 with L-11433025520.0%763.4
Grille541723730450.33%863.8
AMX 38384198683.33%275.8
SU-76M41391344632.61%129.7
LTP31372481050.0%454.9
Sav m/4341883181361.54%474.3
AMX 13 7572594077540.0%262.4
Ho-Ri 19177687219762.44%1757.1
Churchill I54142974348.84%711.1
Jagdpanther II815335552365.22%1968.5
AT 15879059216746.71%659.9
KJPZ TIII Jäger913787495257.69%1122.8
Churchill VII64774477339.73%590.7
D1273140425.0%74.8
Char Murat9155177523952.72%1442.2
Object 752916017758544.71%1208.0
TVP T 50/5110176568316342.94%1296.9
KV-2671141941556.14%1269.2
Vickers Mk. E Type B201320.0%0.0
Turtle Mk. I8137382015149.67%1392.4
ASTRON Rex 105 mm814068012850.0%1610.8
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)810527233560.0%1231.7
Ikv 90 Typ B769552316642.17%822.4
Kunze Panzer9106565013748.91%898.8
Indien-Panzer876258519752.28%880.9
Ho-Ri 288505222733.33%702.0
M6A2E18104162239046.15%1139.3
UDES 0386014445149.02%465.1
43 M. Toldi III3405519250.0%2136.9
T-54981861424645.53%665.4
Renault Otsu1119225250.0%388.4
KV-85660937740052.25%1023.2
FV225 Collector91007683560.0%686.0
Super Hellcat77965845552.73%1137.7
212A9106657231546.98%947.1
Type 5 Ka-Ri81660814238554.76%1696.2
Rambo914458903568.57%1504.1
T-109130352346848.5%1162.2
Kpz. Erich Konzept I9160875965950.53%1306.2
T26E4 SuperPershing867433510.0%479.7
KV-379866396552.31%1316.5
Loyd Gun Carriage24071837.5%3.1
Ikv 7231544444100.0%475.2
M10 Wolverine543027211655.17%999.8
Somua SAu 4042532992035.0%466.5
T28 Prototype8104865015052.0%1055.5
Achilles63512261421.43%326.2
M4A1 Sherman54404917566.67%1302.6
Rheinmetall Skorpion8137578827455.11%1474.9
M3 Lee42052743458.82%681.3
M36 Jackson65504436450.0%840.2
FV4004 Conway911766075042.0%899.2
Pz.Kpfw. 38 (t)31432073070.0%519.4
T2074639310.0%348.6
D231462151450.0%417.6
M47 Iron Arnie8122579814656.85%1407.7
Birch Gun42332583943.59%694.6
FV215b102775643100.0%261.0
Tiger (P)789460011959.66%1294.6
Sherman VC Firefly611918212352.17%2232.4
Panther755536335751.82%765.8
CS-52 LIS8129882017758.19%1580.5
AMX 13 (FL 11)505710.0%0.0
Leopard Prototyp A9101564518848.4%767.8
SU-14-2878351723346.35%673.6
Lago42443661844.44%602.2
Type 5865325086053.33%981.0
Tiger-Maus913477134843.75%1001.6
M-VII-Y917828936858.82%1395.9
Vz. 68 Squall85885723641.67%917.1
AMX 13 5777497308750.57%1454.3
G.W. Tiger9114639644646.19%1050.7
M18 Hellcat668548820153.73%1205.7
M24 Chaffee51383914351.16%306.6
Tortoise9130066323943.51%934.3
Strv m/4254394572740.74%1181.6
Object 283914977534247.62%1568.0
M41D8326329825.0%251.3
Alecto42031863056.67%475.8
Jagdpanzer E 10010160452832443.21%1086.2
AT 865274957061.43%953.8
T-62A10112356450347.32%780.2
Kampfpanzer 07 P(E)10136510444100.0%948.4
StuG III Ausf. G530923622051.82%597.6
Pz.Kpfw. II Ausf. G3321471241.67%15.8
E 77916847291428.57%1464.4
Obsidian88566453545.71%850.9
Nashorn67115384351.16%1268.0
Staghound Mk. III65295554454.55%955.6
AMX 12 t62424337456.76%528.4
Jagdpanzer 38(t) Hetzer439231956055.54%1180.8
null0167363110852.78%0.0
56TP812787747757.14%1344.2
Type 91 Heavy31662951050.0%470.9
Chi-Ni21606092100.0%873.9
Renault FT AC2246216862.5%1032.6
SDP 60 Gonkiewicza9183882311750.43%1714.9
E 25768752239951.88%933.2
T 54D913046784341.86%1186.4
SU-130PM8573492540.0%297.2
VK 30.01 (P)64414756443.75%555.2
Nergal811217852458.33%1259.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved