eu Hráč Luky_KONIG

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
1002
Recent WN8
1311
(656 Bitev)
Winrate
48.68%
Recent WR
50.3%
(656 Bitev)
Bitev
36449
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 36449 3 195 371 656
Průměrný Tier 7.55 9.33 8.33 7.93 8.1
Winrate 48.68% 66.67% 51.28% 49.6% 50.3%
Tanků odhaleno 0.92 1.08 0.69 0.74 0.76
Udělené poškození 870.6 690 1175.61 1192.05 1136.95
Obrana základny 0.37 0 0.06 0.05 0.3
Průměrně zkušeností 571.83 778 741.0 752.0 746.0
WN8 1002 428 1148 (+1) 1378 (+4) 1311 (+6)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 4 0 0 4
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 25.0% 0.0% 0.0% 25.0%
Tanků odhaleno 1.0 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 1109 0 0 1109.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 453 0 0 453.0
Průměrně střel 4.25 0.0 0.0 4.25
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 26 341 165 8
Průměrný Tier 10 8 6 7.48
Winrate 34.62% 43.4% 46.06% 0.0%
Tanků odhaleno 1.0 1.1 0.88 0.0
Udělené poškození 1540 1034 695 1952.0
Obrana základny 0.12 1.03 1.55 0.0
Průměrně zkušeností 598 585 442 176.0
Průměrně střel 6.38 6.09 5.93 5.5
(WG Player ID: 504358497)
Načteno za 1.21s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (5.2.2023 19:45:58 - 6.2.2023 3:37:46)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Object 27710120311100.0%924.0
AMBT840511100.0%340.0
Lion10463010.0%21.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Luky_KONIG.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Luky_KONIG][img]https://lab-vole.cz/Signature/Luky_KONIG.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
29% (102 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1156
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1009
(31588 Bitev)
WN8 Tier VI
774
(3700 Bitev)
WN8 Tier VII
852
(4427 Bitev)
WN8 Tier VIII
1112
(14010 Bitev)
WN8 Tier IX
997
(5382 Bitev)
WN8 Tier X
1054
(4069 Bitev)

Tanky (355)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6860860913948.2%1030.0
Caernarvon899169012650.0%1056.5
FV215b (183)10141862819448.97%892.0
Charioteer88014965240.38%611.2
Object 703 Version II8109974623850.0%1153.3
EMIL 19518113470610351.46%1151.0
BDR G1 B51752382626.92%67.8
VK 45.02 (P) Ausf. A855337845342.6%408.6
T110E41016787485162.75%1284.7
1211012076802356.52%872.1
T-15065976453060.0%1080.3
Type 89 I-Go/Chi-Ro2125193450.0%401.9
Jagdpanther77535154650.0%911.3
S-5176196584557.78%669.1
Löwe8118375123048.7%1339.0
Strv 103B1017737302254.55%1193.1
Kampfpanzer 50 t9128669810441.35%842.9
50TP prototyp812786241435.71%1049.4
Leo78056955367.92%1481.7
Jagdpanther II813096929154.95%1309.3
MTLS-1G143171263540.0%436.7
B142002801827.78%382.4
L-602115405366.67%663.7
Hummel652150810353.4%720.1
Panhard AMD 178B624240111941.18%429.2
Strv S181126644115151.52%1159.5
Strv 7464315163060.0%775.3
LTG7460897366.67%965.6
Vickers Medium Mk. III32561728.57%0.0
T95916617477048.57%1280.2
Tiger I779758930650.65%983.1
FV4005 Stage II10130257416746.11%805.7
Type 4 Heavy913667674358.14%1332.4
Rheinmetall Skorpion G8115065385148.77%1147.9
E 10010163665131140.84%1183.8
Valentine II43195411145.45%884.5
T-4487726363250.0%881.3
LT-432869364050947.74%1223.8
WZ-120910906537343.84%948.0
A-2053886822100.0%1818.8
Strv m/40L3187255742.86%434.3
AT 866985663545.71%1148.2
Škoda T 50999863012147.93%798.8
Sturmpanzer II4129174333.33%151.6
T-34-85M66535624334.88%905.4
Vickers Medium Mk. II2103134366.67%486.9
Crusader 5.5-in. SP748326410.0%370.4
Panther II868157312049.17%763.5
Tiger II860255314446.53%472.1
Object 252U Defender8135279536950.14%1555.1
TVP VTU Koncept863955414548.97%705.6
E 75 TS81237754742.86%1302.1
T56 GMC327424310.0%770.8
Ikv 10352732936549.23%518.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C311154560.0%182.7
WZ-131754959311247.32%1146.2
Pvlvv fm/42202691100.0%261.0
A466384382633.33%866.5
M10 RBFM55965574852.08%1276.2
Object 777 Version II91353736757.14%1235.0
E 759125469622649.56%1101.7
AMX ELC bis51633586949.28%390.1
VK 168.01 Mauerbrecher8479513955.56%377.0
SU-100M177746102454.17%947.3
AMX 383133314540.0%351.9
Sav m/4341942883154.84%448.3
AMX 13 75751856310450.0%1047.1
KV-1S6652636966.67%1495.6
AMX 50 Foch (155)1017515732339.13%1055.6
Pz.Kpfw. II Ausf. J366010059462.77%2216.2
T 55A9142775111148.65%1300.7
Ikv 90 Typ B76574202334.78%698.2
Caernarvon Action X87966322540.0%734.1
110872061712956.59%756.3
Mäuschen912886748046.25%973.1
IS-2773261318352.46%875.7
TL-1 LPC8112374216847.02%1452.8
M4A1 Sherman5591470250.0%1575.0
T6 Medium4336350366.67%723.8
Pz.Kpfw. 38 (t)3791508253.66%124.9
P.43 bis65975055042.0%883.4
M26 Pershing88594941926.32%699.5
BT-SV31203392100.0%421.9
AMX M4 mle. 4576795456842.65%765.2
Chieftain/T9588126622035.0%834.4
leKpz M 41 90 mm863259431446.5%1068.6
T25/277244631442.86%801.9
AMX M4 1949 Liberte89015932955.17%989.0
59-1662904588947.19%673.4
T-28455720.0%0.0
VK 30.01 (P)6531430147451.42%963.1
AT 7711628223161.29%1731.6
1131016956583141.94%1324.4
Jagdtiger9122363511947.9%875.5
UDES 0389336009751.55%927.8
M40/M43811126676149.18%1239.4
Object 7059125777913852.9%1106.4
Ferdinand86465566248.39%467.0
TKS z n.k.m. 20 mm29015610.0%185.4
Sturer Emil756447524050.83%692.4
Rheinmetall Panzerwagen105906453161.29%605.7
SU-130PM8147677038752.71%1593.6
P.43 ter76825421338.46%759.7
Spähpanzer SP I C738740664145.4%558.8
E 50 Ausf. M1013886942245.45%932.6
Strv 103-09141163212846.88%1051.7
Archer52422739444.68%331.9
Object 705A102371872650.0%2009.3
G.W. Panther776961217553.71%981.0
T-100 LT107875885040.0%747.6
Bat.-Châtillon Bourrasque8121972125046.8%1350.8
Object 2601018637406740.3%1403.7
Concept 1B910766391662.5%771.8
Object 277101822965966.67%1518.6
VK 100.01 (P)882665219350.78%863.6
Hotchkiss EBR750658713751.09%1043.1
Marder 38T42743641172.73%727.8
Pz.Sfl. IVc52862839955.56%556.1
Object 14010138266715742.68%1030.2
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.47219115246.71%56.6
Progetto CC55 mod. 54810336635742.11%911.9
Škoda T 2453553722250.0%826.7
Black Prince774756514643.84%918.9
Object 430U1015396557037.14%996.3
Sturmpanzer I Bison3992041957.89%238.5
Lorraine 39L AM31401921346.15%288.2
VK 30.01 (H)53213875954.24%544.9
Bisonte C45812947809647.92%1287.5
G.W. Tiger9122767419453.09%1176.9
IS79216952653.85%1312.1
LT vz. 3831352591241.67%323.3
Hotchkiss H35205910.0%0.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC888966018947.62%1082.8
Maus1015837559251.09%1152.9
Conqueror9134375317852.81%1261.5
Durchbruchswagen 241402006159.02%330.3
Valentine316219812049.17%425.4
AMX 404189383875.0%882.4
Leichttraktor1611441471.43%318.6
WZ-120-1G FT811596582343.48%1014.4
ARL 4465855147147.89%953.0
G.W. E 10010134965944953.45%1181.4
T-1163173340666.67%752.0
Krupp-Steyr Waffenträger771151845244.91%888.6
TNH 105/1000810367389053.33%1210.8
Type T-3452113589549.47%419.7
AMX 50 120910296357944.3%811.0
ST vz. 3941168940.0%113.1
M8A14550429580.0%1655.1
King Tiger (Captured)79486987749.35%1164.8
AC 4 Experimental62743761154.55%334.2
Bat.-Châtillon 155 559106364319247.92%991.0
T-34 shielded54045361442.86%927.3
O-Ni7100372113051.54%1224.2
T-10912327249251.09%1124.8
IS-3-II9151684611656.9%1476.0
Carro d'assalto P.8877754947050.0%941.5
AMX 13 105 AM mle. 5052752327554.67%496.6
LTTB84135513850.0%586.6
D23181893100.0%261.0
Spähpanzer Ru 251958350527340.66%651.5
Char Mle. 7591119744728.57%1296.4
Jagdpanzer E 10010176969941554.22%1265.3
IS-2710517635660.71%1375.4
StuG III Ausf. G52922149640.63%426.4
Nashorn654244210742.99%773.8
Type 91 Heavy3112276785.71%380.5
Ikv 65 Alt II64844094942.86%680.3
Bat.-Châtillon 12 t866764539949.62%1228.1
BT-5335418150.0%1081.6
WZ-111 model 1-49115766729148.8%980.8
AT 2532218930.0%466.8
AMX 30 1er prototype9701640333.33%366.7
M5A1 Stuart4882347949.37%137.2
AMX 13 F3 AM656052215948.43%764.3
T1 Cunningham140163475.0%264.1
GSOR 10088154972320247.52%1591.7
VK 75.01 (K)811037204850.0%1256.8
Indien-Panzer861355518547.57%609.8
Prototipo Standard B910525554831.25%682.5
Panzer 58 Mutz810106995650.0%1249.0
M4A3E8 Sherman6486591683.33%883.4
45TP Habicha79927471060.0%1464.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E31201411838.89%138.8
Strv fm/211167425366.67%1061.0
SU-10186354987738.96%417.6
VK 45.02 (P) Ausf. B9100562637644.41%779.1
Type 2597 Chi-Ha31011542254.55%237.1
M15/423375260333.33%904.8
MKA21873096041.67%586.0
TVP T 50/5110165069026245.8%1248.0
StuG IV53062833030.0%548.5
Pz.Kpfw. II27315616243.21%104.9
VK 16.02 Leopard517325027842.81%344.4
WZ-13286356768864.77%1218.2
Pz.Kpfw. VII10128566122141.18%781.8
WZ-111 Alpine Tiger811407654753.19%1257.8
Emil I897369412150.41%986.5
Renault FT 75 BS26657425.0%108.8
M41 HMC52404011100.0%346.7
Progetto M35 mod. 468124576366051.36%1451.5
60TP Lewandowskiego1019917915565.45%1510.3
CS-53878760810347.57%942.8
AE Phase I913077617955.7%1099.4
LT vz. 352119290450.0%477.0
WZ-132A97236837749.35%913.5
IS-2-II89446455749.12%878.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8102657450946.56%911.4
Pz.Sfl. IVb419423511747.01%476.4
Grille 1510155458619142.41%975.3
VK 30.02 (M)64504907646.05%695.8
Strv m/382101167540.0%220.9
Marder II3122117922.22%117.8
Leopard 110124062135145.58%833.5
T3 HMC2125266475.0%576.0
Pz.Kpfw. 35 (t)224944738.3%0.0
UDES 16997565813149.62%817.1
Konštrukta T-34/10074774296237.1%462.5
FV4004 Conway912416002934.48%918.8
FV420289467652958.62%1380.1
T28 Prototype89855979243.48%889.9
T-54 first prototype88525411030.0%776.8
G.Pz. Mk. VI (e)226140683.33%261.0
Waffenträger auf Pz. IV9114250221139.81%755.0
Renault FT101361100.0%261.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H525625491250.77%545.0
Char Futur 4916777149744.33%1477.8
Pz.Kpfw. S35 739 (f)31033541100.0%292.9
Type 97 Te-Ke21439910.0%434.5
Škoda T 278105268678948.92%1290.9
SU-8554784252552.0%1123.0
AMX 105 AM mle. 4742012363647.22%483.6
P.44 Pantera8682637771.43%780.8
T-34-2867253611538.26%615.0
M56 Scorpion78277172070.0%1329.0
Panhard EBR 9097687259853.06%1158.3
T28 Concept7699444742.86%851.4
Heavy Tank No. VI6762669944.44%1275.2
Pz.Kpfw. III Ausf. J42043501060.0%612.7
DS PZInż56004711338.46%1162.4
Type 95 Heavy41582313135.48%263.7
Lorraine 155 mle. 518105668424752.23%1184.4
Fiat 3000121014010.0%824.2
VK 30.01 (D)64154636543.08%585.3
SMV CC-64 Vipera813397246342.86%1273.4
Churchill I51433371844.44%60.3
Churchill VII640745410050.0%551.9
T145011310.0%0.0
Lansen C8107870332548.0%1231.8
WZ-111 model 5A1016326384643.48%1068.0
Progetto C50 mod. 66913268046055.0%1213.4
VK 28.01616427927446.72%259.1
Pz.Kpfw. I221135250.0%100.1
KV-37138711292100.0%1961.9
FV4201 Chieftain Proto913007912657.69%1119.6
T7 Combat Car21483044344.19%682.1
O-I Experimental52643812955.17%361.4
Pz.Kpfw. III/IV53854232152.38%1049.3
M47 Iron Arnie813227901040.0%1374.4
TNH T Vz. 51913958245356.6%1259.3
Tiger (P)763344379745.92%658.9
Leopard Prototyp A998361143248.15%784.4
Lago41712374143.9%357.3
ELC EVEN 9086596878949.44%1213.9
Cruiser Mk. I1159151425.0%578.4
Challenger77045333243.75%793.1
Cruiser Mk. II21061751643.75%234.2
Pz.Kpfw. II Ausf. G3631432441.67%7.6
CS-5998746242941.38%599.2
D1269168450.0%140.3
Super Hellcat77345351040.0%929.1
Panhard EBR 105107316234344.19%688.6
B.U.G.I.6609558850.0%879.2
Bat.-Châtillon 155 5810119466649451.21%948.2
53TP Markowskiego89686954951.02%991.8
BZ-176815359015653.57%1368.8
O-I64414607450.0%565.7
MS-1102110.0%0.0
Excelsior52874853056.67%516.9
Schwarzpanzer 5888475882445.83%910.4
VK 36.01 (H)64042745339.62%454.3
IS-3811317267152.11%1297.5
T-34-1761057212945.74%826.0
M53/M559134669626950.93%1299.6
Wespe31401293138.71%285.0
IS-M811236357034.29%1080.1
Panhard EBR 75 (FL 10)865663811145.95%1016.9
T28811717445660.71%1281.3
122 TM810804392133.33%909.1
112881566444551.91%861.8
Strv m/4252493603948.72%525.0
M14/41233016930.0%1122.9
AMX 50 1008101363611845.76%984.2
M54 Renegade811067148252.44%1008.0
Jagdpanzer IV64264007346.58%639.9
AMBT81165666757.14%1187.9
Super Conqueror1015187944663.04%1118.1
ISU-152K8126570616351.53%1380.9
KV-158636373754.05%1965.0
T110E31015797902356.52%1017.6
AT 15811206979746.39%1147.5
Kolohousenka17012130.0%110.1
Emil II912697419648.96%983.5
Škoda T 2564994646741.79%780.8
O-Ho8104669710149.5%1130.5
Bat.-Châtillon 25 t AP911536718951.69%1182.3
Lion10739519520.0%228.4
Pz.Kpfw. T 2553646321566.67%1037.0
14TP4106221425.0%133.2
Bretagne Panther67184941040.0%887.4
Matilda41813523652.78%382.8
TOG II*645421310.0%416.7
Strv m/42-57 Alt A.265364648839.77%734.0
MT-2562643001127.27%433.3
AT 15A77128541100.0%1004.5
Pz.Kpfw. II Luchs47116833948.08%76.5
Kanonenjagdpanzer 105812177541369.23%1466.5
E 509109967612545.6%866.5
50TP Tyszkiewicza915397726550.77%1453.3
Panzerjäger I2761261747.06%89.6
T-2931712612556.0%543.5
Somua SM811597604153.66%1042.1
HWK 12848650418150.83%739.5
P26/404551468966.67%1859.7
Vickers Mk. E Type B257105837.5%1.0
A-324236429666.67%572.0
Kunze Panzer913787451250.0%1128.9
M48A2 Räumpanzer8744729366.67%890.5
T-5497857131060.0%733.4
Renault Otsu132743510.0%2351.1
CS-4478226703647.22%1194.5
Grille544733651549.51%966.8
Panther mit 8,8 cm L/7185305072540.0%379.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer422120911552.17%477.1
T26E4 SuperPershing894272758750.26%1143.1
Achilles643645211950.42%680.6
VK 20.01 (D)4841412733.33%5.3
AMX 13 9096575969850.0%885.1
T2077506791163.64%1208.0
AMX 13 105108835041442.86%733.1
P.4354174181163.64%1142.9
Sherman VC Firefly6599644875.0%1078.0
Panther77286619756.7%1229.6
AMX Chasseur de chars8200490650.0%138.8
Progetto M40 mod. 6510164969911443.86%1216.5
Type 58638743018544.86%564.9
Tortoise915747996456.25%1285.1
Lorraine 155 mle. 5077475863754.05%850.4
Object 263914067125846.55%1067.1
Light Mk. VIC215013210.0%672.4
M46 Patton99726458942.7%739.3
AMX 12 t63574168846.59%840.6
G.W. Tiger (P)895262521957.08%1097.3
Waffenträger auf E 1001017745841442.86%969.3
UDES 14 Alt 5886864410647.17%963.3

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[_AF_] Al Fajká13341221Vstoupil11.10.2022
[AF_F] Al Fajká Fundamental1093874Odešel11.10.2022

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved