eu Hráč LukasFromMexico


WN8
581
Recent WN8
631
(269 Bitev)
Winrate
44.13%
Recent WR
49.07%
(269 Bitev)
Bitev
2350
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 2350 76 129 269 269
Průměrný Tier 8.0 8.76 8.18 8.34 8.34
Winrate 44.13% 50.0% 51.16% 49.07% 49.07%
Tanků odhaleno 0.83 0.87 0.85 1.23 1.23
Udělené poškození 741.99 958 795.15 731.08 731.08
Obrana základny 0.1 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 558.17 681 618.0 614.0 614.0
WN8 581 779 (+6) 720 (+8) 631 (+8) 631 (+8)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 674988077)
Načteno za 0.65s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 5:19:20 - 17.10.2026 0:35:35)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6801250.0%129.0
KR-1118882450.0%368.0
Leox9154111100.0%1500.0
CAV mod. 71111901010.0%915.0
Rhm.-Borsig Waffenträger8771101662.5%760.0
Ares 8591161132846.43%917.0
CS-52 LIS89794666.67%1063.0
Progetto M40 mod. 65106522728.57%194.0
VK 100.01 (P)86931425.0%521.0
SU-130PM8118122100.0%1090.0
TS-54810772540.0%1049.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/LukasFromMexico.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=LukasFromMexico][img]https://lab-vole.cz/Signature/LukasFromMexico.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 1441 bitev


Rank:
Very Bad
300+ WN8
93% (281 / 300 WN8)
Další rank:
Bad
600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
606
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
571
(1990 Bitev)
WN8 Tier VI
368
(222 Bitev)
WN8 Tier VII
591
(236 Bitev)
WN8 Tier VIII
525
(509 Bitev)
WN8 Tier IX
516
(263 Bitev)
WN8 Tier X
694
(515 Bitev)

Tanky (59)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x681574981833.33%3.1
KR-111126881920550.73%657.2
Leox97725141428.57%356.7
Pz.Kpfw. III Ausf. J4527532666.67%1749.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54615011070.0%1309.8
CAV mod. 711111436004035.0%487.8
AMX ELC bis51163353647.22%182.6
25TP KSUST II580211933.33%0.0
Centurion Action X10803481333.33%283.4
Fantôme96369351100.0%523.1
GSOR the TANK9216656250.0%136.0
Rhm.-Borsig Waffenträger88725619346.24%664.9
Valentine3347359955.56%1362.9
Strv m/40L31101512123.81%109.6
AMX 404301300837.5%916.9
Churchill III52165021241.67%169.8
Panhard AMD 178B61463664535.56%108.9
M4A1 Sherman5011310.0%0.0
T6 Medium43984031650.0%842.1
Ares 85995166711942.02%654.2
Comet72934309344.09%225.8
M3 Stuart3358292812.5%1422.0
T2078196486546.15%1115.3
Cromwell62663298338.55%230.4
Leichttraktor12052581100.0%1215.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2861365573100.0%287.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E32421631612.5%549.4
Tiger (P)71055867757.14%1646.4
CS-52 LIS85806461866.67%583.4
VK 75.01 (K)8019020.0%0.0
AMX 13 (FL 11)51053181540.0%55.5
Progetto M40 mod. 6510121964034041.76%712.3
VK 100.01 (P)84866155851.72%367.6
Ares 75876967510550.48%725.2
Cavalier51742887350.68%234.7
StuG III Ausf. G53943863764.86%873.7
SU-130PM810344885425.93%717.4
Cruiser Mk. II2438308425.0%1973.2
14TP41102871457.14%292.7
Object 703 Version II86205431145.45%399.4
Renault FT101081100.0%261.0
M54 Renegade8663635560.0%558.6
Strv fm/2119289681100.0%9373.2
Centurion Mk. I841949913745.99%318.0
Sturer Emil75624542941.38%486.5
AMX 3832342271020.0%587.7
IS-710113074517244.77%667.4
Sav m/4341061501136.36%6.3
Hotchkiss EBR73225564247.62%488.6
TS-548920813862.5%1004.4
Centurion Mk. 7/1970756612741.73%411.0
Matilda42233122846.43%440.1
VK 30.01 (P)66464833330.3%840.9
10TP3287376560.0%1035.6
Nashorn64884034839.58%530.4
M24E2 Super Chaffee62514221030.0%381.7
Cruiser Mk. III3327350366.67%1614.9
Pz.Kpfw. II2100111450.0%245.6
Strv m/38293910461100.0%8545.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved