eu Hráč LibertyWalk17


WN8
1242
Recent WN8
1815
(90 Bitev)
Winrate
47.96%
Recent WR
48.89%
(90 Bitev)
Bitev
5027

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 5027 0 90 90 90
Průměrný Tier 7.05 0.0 8.0 8.0 8.0
Winrate 47.96% 0.0% 48.89% 48.89% 48.89%
Tanků odhaleno 0.83 0.0 0.94 0.94 0.94
Udělené poškození 965.12 0 1484.31 1484.31 1484.31
Obrana základny 0.24 0 0.34 0.34 0.34
Průměrně zkušeností 651.82 0 861.0 861.0 861.0
WN8 1242 0 1815 (+11) 1815 (+11) 1815 (+11)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 721677873)
Načteno za 0.33s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (27.10.2026 21:24:42 - 30.10.2026 12:23:09)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
T54E1922144757.14%2265.0
IS-2-II822332450.0%2964.0
Leopard 11019851250.0%1319.0
T-448121461540.0%1746.0
Škoda T 509343010.0%1.0
T25 AT7141661250.0%2077.0
Tiger II8330010.0%61.0
SU-8554672366.67%1053.0
Vz. 44-171443020.0%2189.0
STA-18111741040.0%1454.0
LTG798941040.0%2413.0
Pz.Kpfw. 55820592366.67%2098.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/LibertyWalk17.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=LibertyWalk17][img]https://lab-vole.cz/Signature/LibertyWalk17.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 72 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
97% (342 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1528
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1251
(4201 Bitev)
WN8 Tier VI
1237
(771 Bitev)
WN8 Tier VII
1393
(1111 Bitev)
WN8 Tier VIII
1152
(1542 Bitev)
WN8 Tier IX
1262
(752 Bitev)
WN8 Tier X
1188
(25 Bitev)

Tanky (175)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 36226017720.0%1047.4
BT-74468398540.0%1756.4
53TP Markowskiego811417286450.0%1297.6
Ikv 65 Alt II66074813661.11%1025.0
AT 7711117294447.73%1291.8
Bat.-Châtillon 12 t85476693946.15%882.3
Charioteer812226576041.67%1235.5
Object 703 Version II841532420.0%111.7
BT-53426339742.86%929.1
T54E1918158298544.71%1638.4
BDR G1 B54904383455.88%886.1
Caernarvon814929173652.78%1763.1
O-I67856063161.29%1304.3
Valentine AT44573751553.33%1314.7
MS-113133721100.0%1946.1
KV-1S67235362236.36%1042.5
Prototipo 6812317261145.45%956.3
FSV Scheme A77386223641.67%946.1
AT 258775383630.56%2195.3
P.43 bis67377771369.23%1588.1
IS-3813817755745.61%1543.7
T-6023774202100.0%1883.9
T-15069067033557.14%1596.4
M3 Stuart3328254520.0%1054.2
Type 3 Chi-Nu5314362944.44%643.8
Stridsyxa816398621942.11%1545.6
Indien-Panzer812277536358.73%1670.9
M4A3E8 Sherman64364873145.16%622.6
S-5175756542657.69%630.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E3518528560.0%2043.5
Strv m/4255674691546.67%1568.0
M14/41210219271100.0%5484.3
AMX 50 100813047099437.23%1292.0
Strv fm/21160235710.0%4831.9
FV229 Contender911636302231.82%785.5
Matilda44854382356.52%1353.2
T-43711778392556.0%2062.4
AEC Armoured Car56215771163.64%1656.2
E 50 Ausf. M101284563825.0%708.1
M15/423743443714.29%2369.7
Type 97 Chi-Ha35153731338.46%1658.5
Leo711817886752.24%1995.0
ST-I915777767444.59%1326.9
Pz.Kpfw. II2521446333.33%2442.7
KV-156825704753.19%1414.1
Leox912356939450.0%898.4
Type 5 Chi-Ri711187182832.14%1736.9
Windhund8013710.0%0.0
B14724620862.5%2398.9
Type T-3454674571952.63%1352.4
Leopard Prototyp A916427719447.87%1443.5
Kolohousenka1385393250.0%2532.1
UDES 0387946363056.67%801.8
T-7034924551250.0%2216.3
Object 277101376755742.86%901.4
SU-152712866875143.14%1716.9
Centurion Mk. I811247665349.06%1454.6
Strv 74610608121668.75%2419.9
Cromwell65335952653.85%974.0
AE Phase I9389552250.0%167.3
LT vz. 3526546152100.0%3932.6
Škoda T 2565915757153.52%1062.7
Tiger I714178655350.94%1851.5
SU-122A52573081560.0%492.6
40TP Habicha65755422245.45%910.1
IS-2-II815068722450.0%1578.2
Škoda T 2454394111942.11%1021.2
VK 30.02 (M)67446245556.36%1356.9
Rheinmetall Skorpion G883160120150.25%726.4
AMX 4043734091346.15%1456.4
14TP4318338742.86%990.0
VK 30.02 (D)76895654942.86%886.8
Leopard 1102105961966.67%1698.6
45TP Habicha79617147247.22%1261.3
ST vz. 3945304931050.0%2156.1
T-44811237495650.0%1453.4
Škoda T 1774285706147.54%702.6
T145107113141100.0%2419.3
VK 30.01 (H)56205202454.17%1524.7
KV-4810886999440.43%1040.3
Konštrukta T-34/100710307793452.94%1676.9
FV224 Chopper710687514247.62%1212.4
A-2053734071631.25%1042.2
T-2842883271266.67%923.0
Tiger 131692910462100.0%1802.3
Tortoise913688103756.76%1045.6
AT 866955234434.09%1063.7
Škoda T 50915577864247.62%1331.9
TS-58118944610.0%811.6
Strv m/382265120.0%0.0
T25 AT712897521844.44%1815.5
M5A1 Stuart4414396837.5%1488.7
StuG III Ausf. B4565344837.5%1369.3
LT vz. 3836465751060.0%3793.3
MT-2564906742450.0%1535.8
FV227 Conceiver88666898646.51%858.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55294701758.82%1391.8
25TP KSUST II54014441338.46%736.2
Conqueror9199910231258.33%1976.0
Panther II88146467553.33%951.8
Tiger II812047202737.04%1362.3
50TP Tyszkiewicza915317737147.89%1218.6
TVP VTU Koncept810226726646.97%1355.1
SU-855509352933.33%1004.4
E 509113562912139.67%767.4
Valentine33754695100.0%1677.8
Type 1 Chi-He43704221070.0%1393.6
7TP22492842100.0%932.1
Ikv 10355094282065.0%1277.0
TS-54810027403748.65%904.8
T-34-8566165793545.71%1169.1
Vz. 44-1712907491118.18%1651.7
Pz.Kpfw. B2 740 (f)4470663366.67%1287.2
Somua S3535644201040.0%1699.2
STA-1811607624847.92%1540.5
T6989877264753.19%1156.8
ARL 4467466593154.84%1479.9
Renault Otsu119614520.0%646.8
AMX ELC bis52813223438.24%690.9
BT-22490492366.67%3300.8
AMX 383433398425.0%1668.3
SU-76M44773772454.17%1423.3
Sav m/434393337757.14%1086.9
AMX 13 7575436184047.5%1063.2
Churchill I53914362356.52%702.1
P26/404375339944.44%819.1
Type 95 Ha-Go26997141100.0%4853.3
AT 15813887826045.0%1426.5
Churchill VII66496134854.17%1045.4
LTG78487262347.83%2070.2
Semovente M4154363392330.43%753.0
M46 Patton911139544100.0%1011.9
KV-269696424546.67%1644.8
Pz.Kpfw. 55817359282045.0%1534.1
Ikv 90 Typ B78315845248.08%1155.1
Vz. 60S Dravec10430218511100.0%2450.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J46124421844.44%1745.5
4TP15036841100.0%3802.6
FV225 Collector9316648610.0%1956.2
T-10918349068353.01%1903.7
Kpz. Erich Konzept I91950820366.67%1627.7
SMV CC-67810036505742.11%908.2
KV-3710167483855.26%1354.4
M10 Wolverine5669512650.0%1457.0
Strv m/40L316112120.0%284.6
Achilles6420408540.0%535.8
M4A1 Sherman56185021838.89%1615.6
SMV CC-56710587722759.26%1484.8
M36 Jackson612377241241.67%2242.9
T6 Medium44094042060.0%951.3
Comet7125310182070.0%2426.7
T-3455294652142.86%1247.5
T20784464813145.04%1102.8
M26 Pershing89676559040.0%1035.7
P.4355464052128.57%1301.6
Panther77826494141.46%1097.7
CS-52 LIS85854431323.08%353.2
AMX M4 mle. 45712077542544.0%1702.5
Pudel64776763100.0%891.9
Lago4500332333.33%1338.6
Type 5866485182245.45%1093.1
ELC EVEN 9082584901145.45%263.6
Semovente M43 Bassotto69956511650.0%1783.1
Chi-Go71369588425.0%1502.2
Controcarro 1 Mk. 291349881771.43%1035.0
Type 4 Chi-To67366541866.67%1381.7
Challenger712146744339.53%1537.2
IS712168485056.0%1812.9
StuG III Ausf. G56024683948.72%1393.6
Nashorn66224333638.89%806.9
Staghound Mk. III610759011478.57%2436.8
AMX 12 t64655203447.06%1249.2
SU-863334352462.5%429.9
10TP3787620.0%28.1
Cavalier54394212646.15%896.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved