eu Hráč Lassie28

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
1417
Recent WN8
1567
(424 Bitev)
Winrate
51.99%
Recent WR
49.53%
(424 Bitev)
Bitev
13291
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 13291 10 48 264 424
Průměrný Tier 7.88 8.5 8.21 7.79 8.14
Winrate 51.99% 60.0% 66.67% 52.27% 49.53%
Tanků odhaleno 1.12 1.27 1.06 1.09 1.01
Udělené poškození 1242.72 1109 1313.46 1430.92 1489.27
Obrana základny 0.32 0 0.54 0.33 0.21
Průměrně zkušeností 732.33 795 897.0 811.0 771.0
WN8 1417 923 1610 (+1) 1682 (+6) 1567 (+6)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 62 11 0 73
Průměrný Tier 10 8 6 9.7
Winrate 50.0% 54.55% 0.0% 50.68%
Tanků odhaleno 1.27 0.73 0.0 1.19
Udělené poškození 1675 1969 0 1720.0
Obrana základny 0.26 0.0 0.0 0.22
Průměrně zkušeností 779 924 0 801.0
Průměrně střel 9.6 12.18 0.0 9.99
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 100 332 2 4
Průměrný Tier 10 8 6 8.45
Winrate 31.0% 42.17% 50.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.75 0.68 1.5 1.25
Udělené poškození 1571 1257 582 1376.0
Obrana základny 0.14 1.92 16.0 0.0
Průměrně zkušeností 533 655 360 230.0
Průměrně střel 7.34 8.0 6.5 8.0
(WG Player ID: 535819181)
Načteno za 1.05s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (19.10.2021 19:09:05 - 20.10.2021 2:25:25)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Progetto M35 mod. 468625020.0%311.0
T57 Heavy Tank1079511100.0%492.0
Object 7049117811100.0%881.0
Vz. 44-170010.0%0.0
SU-100M1776711100.0%1166.0
STB-110255411100.0%1697.0
VK 100.01 (P)8126611100.0%1474.0
AMX 50 Foch916411250.0%1450.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Lassie28.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Lassie28][img]https://lab-vole.cz/Signature/Lassie28.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
47% (167 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1492
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1436
(12347 Bitev)
WN8 Tier VI
1476
(966 Bitev)
WN8 Tier VII
1224
(1718 Bitev)
WN8 Tier VIII
1488
(4970 Bitev)
WN8 Tier IX
1496
(3515 Bitev)
WN8 Tier X
1309
(1178 Bitev)

Tanky (250)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Carro d'assalto P.887978676955.56%1263.0
Excalibur610126461346.15%1541.9
Caernarvon89358121275.0%948.7
53TP Markowskiego813718158554.12%1579.1
FCM 362903231100.0%411.8
Object 2579146582322855.26%1410.9
Bat.-Châtillon 12 t862561715749.68%992.4
Charioteer813267636256.45%1492.0
Object 703 Version II817829953652.78%1947.7
T-54 first prototype8111176118043.89%1322.8
Jagdtiger9156973623752.32%1335.6
O-I67826073046.67%1273.3
Valentine AT468331430.0%2288.2
MS-11138249475.0%931.8
Comet7763690955.56%1120.3
AT 25751405333.33%1976.3
G.Pz. Mk. VI (e)292136366.67%547.1
Schwarzpanzer 58887368814748.98%1005.2
VK 36.01 (H)65976122744.44%923.8
SU-1018113810311100.0%1468.0
T110E410177674211651.72%1279.7
Object 7059152677110049.0%1295.0
P.43 bis69727272661.54%2233.7
IS-3899268417646.02%952.5
T309177681430158.14%1593.3
T-34-178497871060.0%1347.0
T32811337506743.28%1133.1
Jagdpanther76604969147.25%706.8
M5A1 Stuart4427437250.0%1392.4
AMX AC mle. 46711398111471.43%1906.6
Type 3 Chi-Nu5807581650.0%2576.1
T1 Cunningham1209344580.0%1634.0
Vickers Medium Mk. III31502031361.54%587.0
Vickers Medium Mk. II21071301118.18%319.6
VK 75.01 (K)814188175446.3%1508.3
Indien-Panzer87906381947.37%897.4
VK 45.02 (P) Ausf. B917779356361.9%1794.4
T288187210421866.67%2554.1
45TP Habicha710447872759.26%1587.8
STA-18103074511553.04%1346.0
Super Hellcat7858535944.44%931.8
UDES 15/161019088732759.26%1540.0
P.43 ter77947314959.18%1249.0
M1277956509052.22%900.3
Löwe8158995880454.73%2070.3
Sturer Emil78966655961.02%1349.8
Jagdpanzer IV67285755064.0%1361.1
D122099250.0%81.4
T-4379797803363.64%1763.4
M37431118620.0%724.9
M2 Light Tank2112216250.0%340.7
25TP KSUST II5297503450.0%651.7
T-703245333955.56%966.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9123472613350.38%1245.5
TVP T 50/5110148863112239.34%1024.5
Jagdpanther II8103659819249.48%949.1
Leo78827002657.69%1416.0
ST-I913687234948.98%1136.1
Panzerjäger I299126250.0%222.7
Churchill I52892845141.18%383.0
Object 705A1019068146055.0%1438.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C3175236333.33%554.9
VK 16.02 Leopard5318444560.0%931.9
S35 CA56464481540.0%1375.8
Conqueror911767914860.42%976.1
Chrysler K GF810217001735.29%943.6
T-54 ltwt.971063311446.49%856.4
Type 5 Chi-Ri710797867055.71%1769.2
Strv 7469518261668.75%2149.1
Lorraine 40 t88215467542.67%662.1
M2 Medium Tank31562272466.67%622.3
B1411216710.0%79.1
Pz.Kpfw. II Luchs45495251861.11%2080.9
Type T-3452223961100.0%558.7
Leopard Prototyp A9137273712253.28%1197.8
IS-41019108429554.74%1606.0
VK 45.02 (P) Ausf. A813577725143.14%1462.9
Vickers Medium Mk. I11412411258.33%864.5
Object 2771019038893969.23%1525.9
Object 430918539966959.42%1951.9
Progetto M35 mod. 468136585611952.1%1472.5
Strv S183696981100.0%310.5
60TP Lewandowskiego102451767540.0%1877.0
Škoda T 2789826674346.51%1073.5
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41612783243.75%381.1
SU-15278296582365.22%1316.9
CS-538110142720.0%964.6
Centurion Mk. I810127417353.42%1294.4
AMX AC mle. 48810766205242.31%1051.4
Lansen C88856571050.0%764.3
AE Phase I9169587716453.66%1558.8
Emil II9220510008554.12%2363.9
Tetrarch2264234560.0%1516.4
LT vz. 3521661691338.46%669.5
T-50-26012810.0%0.0
T95922009795356.6%2070.9
Škoda T 2564554613745.95%672.2
Tiger I78016656750.75%966.9
50TP prototyp89238131100.0%844.2
FV4005 Stage II1018176444946.94%1272.8
SU-10068527171764.71%1799.3
Object 14010153873214151.06%1145.7
M40/M43811667571258.33%1088.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8143472211960.5%1520.2
40TP Habicha6701421922.22%1088.1
Škoda T 2452502806339.68%434.0
Grille 151021308191764.71%1692.3
VK 30.02 (M)67908161668.75%1898.2
A4663945391457.14%1101.1
Black Prince75836194546.67%553.2
E 1001017128686167.21%1376.9
14TP43934011100.0%1879.8
VK 30.02 (D)77606744055.0%1212.5
Waffenträger auf Pz. IV9202081123354.94%1923.6
Strv 818471386520.0%252.3
T3 HMC261130450.0%85.8
T-44898967912045.83%1247.4
Pz.Kpfw. 35 (t)2811571457.14%320.3
Bretagne Panther68117161346.15%1382.0
Škoda T 56817329693056.67%1651.9
UDES 16914828548460.71%1579.9
KV-4810727498454.76%1276.5
Konštrukta T-34/10076246166050.0%867.6
Matilda43212635451.85%860.3
T-2841271811338.46%124.8
T-34-8565875365451.85%1121.7
ISU-152813376907447.3%1390.4
M24E2 Super Chaffee678149220.0%2384.1
Object 274a812848598555.29%1671.2
IS76345717349.32%694.9
Škoda T 509124266011639.66%915.1
TS-581163838450.0%1068.5
SU-100Y612807842250.0%2511.4
Object 430U1016127164141.46%1089.6
T25 AT712357632853.57%2037.7
T57 Heavy Tank101842803862.5%1389.9
T-602913432100.0%491.0
T25/278645731631.25%1214.1
LT vz. 3831441463040.0%333.9
M7 Priest3163223955.56%389.5
MT-2566486562065.0%2311.1
IS-M812387937054.29%1462.9
Leopard 11015955842835.71%960.2
Renault FT197217450.0%440.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52863413145.16%568.1
Char Futur 4913607641457.14%978.8
Centurion Mk. 5/1 RAAC813118751154.55%1761.2
T-15069138372075.0%1860.1
T2 Medium Tank284136933.33%187.0
Panther II812287865350.94%1799.1
Tiger II88876697350.68%911.2
TVP VTU Koncept85605611952.63%622.2
Valiant5939978757.14%2643.6
SU-855488440837.5%1017.5
E 50917628735848.28%1770.1
T110E31020786841346.15%1257.8
Object 704918396925040.0%1211.5
50TP Tyszkiewicza918408449247.83%1789.7
Emil I813978645160.78%1705.9
King Tiger (Captured)792273927455.11%1179.3
M4A3E8 Thunderbolt VII6639693666.67%1187.5
P.44 Pantera8147589220258.91%2081.3
Vz. 44-17781482616.67%646.0
M56 Scorpion71168621425.0%1313.2
ARL V3968606132450.0%1591.6
Leichttraktor1195267862.5%1201.1
T28 Concept71323766450.0%1963.7
T6988906443638.89%908.5
KV-8564644889554.74%655.5
Renault NC-3112414141100.0%1868.7
Object 777 Version II922149381145.45%2293.3
T297107475013054.62%1314.1
M10391534842560.0%1273.3
E 759137672212747.24%1105.6
T-4631621941050.0%657.5
DS PZInż5692545944.44%1541.1
Krupp-Steyr Waffenträger710866499248.91%1472.3
T-26256901136.36%20.9
T54E19158280310655.66%1501.0
SU-100M17118710101181.82%2052.0
M4A3E2 Sherman Jumbo64555283953.85%724.0
AMX 383106194425.0%196.9
IS-710150171011247.32%1053.6
AMX 13 7575764281717.65%865.8
STB-110204081617750.85%1657.5
Centurion Mk. 7/1915709486267.74%1651.8
M4467926223444.12%1167.3
Churchill VII64744702352.17%659.9
Pz.Kpfw. IV Schmalturm66715971154.55%1269.6
LTG74285171850.0%633.7
Cruiser Mk. III31651691050.0%726.4
KV-2610967623357.58%2279.8
ASTRON Rex 105 mm81350954475.0%1447.6
Kunze Panzer91812688633.33%1452.8
T-34-85M68026945450.0%1238.2
ST vz. 3942072305440.74%491.6
M6A2E181079534520.0%993.6
Kolohousenka1419538785.71%4035.2
T-54911847037549.33%1032.7
Prototipo Standard B9185786514451.39%1805.3
Renault Otsu12694202100.0%2527.3
T-8041351926744.78%299.5
CS-44710587413348.48%1644.1
VK 30.01 (D)66986763455.88%1514.2
O-Ni710507506646.97%1263.7
T-109134670420544.39%1084.0
KV-3710507131942.11%1171.4
Somua SAu 404568545366.67%1894.6
O-I Experimental5440464837.5%595.4
Achilles611288232369.57%2709.5
M4A1 Sherman54315194751.06%1089.3
Skorpion8153873419448.45%1496.0
M3 Lee42182414753.19%692.5
M36 Jackson611386721258.33%2252.7
FV4004 Conway918087997159.15%1683.9
Pz.Kpfw. 38 (t)31311553053.33%332.8
T-3452933303735.14%547.1
T20710488174269.05%1808.2
Bisonte C458167397733355.56%1873.4
M26 Pershing811558106755.22%1498.8
P.435717640862.5%2528.9
Tiger (P)79977543357.58%1328.4
Panther77077351361.54%1148.0
CS-52 LIS8137982428254.26%1596.5
O-Ho811917606550.77%1309.0
Type 619181985115550.97%1886.1
VK 100.01 (P)8951875966.67%1085.6
Type 586847676650.0%1907.0
ELC EVEN 9087387259047.78%1314.8
M18 Hellcat66705831662.5%1184.6
Panther/M1077186398354.22%1028.2
Type 4 Chi-To67556523455.88%1633.0
Challenger714448682466.67%2596.0
Jagdpanzer E 1001016786316743.28%1081.0
IS-272122710.0%3.1
D23139200742.86%337.4
AMX M4 1949 Liberte8125688314756.46%1475.3
StuG III Ausf. G54564166056.67%990.4
Nashorn611696862846.43%2189.0
M46 Patton9176684712351.22%1793.0
Cromwell68647112661.54%1814.7
AMX 12 t65476131861.11%1664.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41722541361.54%379.7
T28 Prototype810716964250.0%1045.9
T-34-287715816338.1%782.9
UDES 14 Alt 5810146475238.46%1003.8
AMX 50 Foch9187110181275.0%1951.1
B.U.G.I.617281233683.33%5103.2
Strv m/42-57 Alt A.268927214450.0%1647.2
VK 30.01 (P)612577711338.46%2621.9

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved