eu Hráč LOKI_14D40


WN8
1252
Recent WN8
1212
(460 Bitev)
Winrate
49.37%
Recent WR
46.96%
(460 Bitev)
Bitev
39766
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 39766 33 0 308 460
Průměrný Tier 7.87 7.58 0.0 9.93 9.88
Winrate 49.37% 48.48% 0.0% 49.35% 46.96%
Tanků odhaleno 1.19 1.37 0.0 1.23 1.1
Udělené poškození 1102.34 1526 0.0 1702.18 1687.39
Obrana základny 0.35 0 0.0 0.05 0.03
Průměrně zkušeností 605.48 875 0.0 813.0 794.0
WN8 1252 1174 0 1284 1212
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 28 0 0 28
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 39.29% 0.0% 0.0% 39.29%
Tanků odhaleno 0.32 0.0 0.0 0.32
Udělené poškození 1506 0 0 1506.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 586 0 0 586.0
Průměrně střel 7.39 0.0 0.0 7.39
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 155 990 23 337
Průměrný Tier 10 8 6 8.22
Winrate 37.42% 47.98% 8.7% 49.55%
Tanků odhaleno 0.83 1.21 0.74 1.73
Udělené poškození 1718 995 398 1563.0
Obrana základny 1.6 1.37 0.0 1.09
Průměrně zkušeností 631 639 119 693.0
Průměrně střel 7.95 7.52 4.74 8.1
(WG Player ID: 595841887)
Načteno za 0.9s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (9.10.2026 15:43:35 - 17.10.2026 12:42:46)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
BZ-7911299541040.0%1813.0
leKpz Borkenkäfer11952010.0%583.0
XM578200511100.0%2019.0
Rheinmetall Panzerwagen1013291425.0%1349.0
leKpz M 41 90 mm04843837.5%554.0
E 77958011100.0%458.0
VCS 6x6 TS 909167822100.0%2100.0
T928011100.0%261.0
Rheinmetall Skorpion8137311100.0%1483.0
Executor1157822100.0%333.0
SU-130PM8607010.0%256.0
Prototipo 681188010.0%871.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/LOKI_14D40.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=LOKI_14D40][img]https://lab-vole.cz/Signature/LOKI_14D40.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
0% (2 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1232
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1248
(35162 Bitev)
WN8 Tier VI
968
(4305 Bitev)
WN8 Tier VII
1136
(4362 Bitev)
WN8 Tier VIII
1323
(11237 Bitev)
WN8 Tier IX
1271
(7219 Bitev)
WN8 Tier X
1342
(7563 Bitev)

Tanky (520)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6847451911043.64%605.9
Caernarvon8114375313148.85%1281.2
Pz.Kpfw. III Ausf. K510618341100.0%3050.1
SARL 4242392075137.25%551.9
GSR 3301 Setter74265764553.33%830.0
Charioteer811096876051.67%1117.1
Object 703 Version II8150691214651.37%1669.8
Vz. 64 Blesk85166686058.33%836.2
EMIL 19518153610011675.0%1792.0
Kampfpanzer 50 t9183586826654.14%1719.0
VK 45.02 (P) Ausf. A815379543060.0%1936.6
FSV Scheme A78257913560.0%1367.1
K-911015725713228.13%953.7
SU-122-4471089616633.33%1426.3
1211015956779544.21%1147.9
T-150645131815044.67%553.1
AMX M4 mle. 498107670316746.71%1107.0
KV-58122350930.0%1260.2
FV3046288408560.0%421.8
T37633635413548.15%824.7
Aufklärungspanzer Panther75826521957.89%1315.8
GSOR 3301 AVR FS96316237542.67%754.7
Löwe811868411573.33%1395.7
CS-631020098597754.55%1768.7
Strv 103B1020608097558.67%1468.2
T-4379146242050.0%1545.0
T778104667412949.61%1062.8
Leo78416374551.11%1292.7
BZ-791123998886645.45%1276.1
Buryan947039610.0%38.3
KV-1S641432121049.05%604.7
T-54 ltwt.98647227054.29%1218.8
Type 5 Chi-Ri77315823548.57%1075.9
Pz.Sfl. IC4249337250.0%554.8
FV230 Canopener1020548608050.0%1333.3
Type T-34528327819055.26%673.1
Hummel66815373046.67%999.4
Kampfpanzer 671019357739042.22%1225.0
Jagdtiger Prototype814127913551.43%1291.6
AMX M4 mle. 51918578397050.0%1685.2
LHMTV85005557546.67%706.2
BZ-72-11018307172240.91%1186.2
Panhard AMD 178B62624991060.0%712.8
M41 Walker Bulldog85495738047.5%818.7
Strv 7465244208545.88%816.2
Lansen C815558512646.15%2049.6
Vickers Medium Mk. III3642061100.0%264.1
Tiger I79025889543.16%1077.9
FV4005 Stage II10174565713748.18%1264.4
SU-100666240216051.25%1226.7
BZ-166812337515044.0%1313.1
E 1001021429253661.11%1664.1
Waffenträger auf Pz. IV917775996535.38%1263.4
T110E410200870026547.17%1407.3
Ho-Ri 310242772310441.35%1497.7
Patton the Tank91460737650.0%1277.9
LT-432866564140746.93%1155.2
KV-4811607691546.67%1204.2
T-2841042255054.0%172.9
Tiger 131669847113853.62%1106.7
Alembic814118512250.0%1546.8
Škoda T 50920048484555.56%2071.0
Kampfpanzer 07 RH8112374717850.56%1490.0
Type 63813878244546.67%1418.9
IS-M87585931540.0%603.9
Gorilla1119638054344.19%1072.1
Crusader 5.5-in. SP76725932556.0%910.4
STG Guard8110163946550.97%1312.3
AMX 50 Foch B10119528810.0%489.4
Panther II891157021049.52%1090.5
Tiger II815198752050.0%1900.5
Kanonenjagdpanzer 2814249991100.0%1421.8
AMX 13 57 GF77919585462.96%1767.8
Object 704917997125545.45%1231.8
T56 GMC31682641855.56%479.1
Ikv 10352822538653.49%565.8
Type 95 Ji-Ro67184942544.0%1030.2
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41251332231.82%52.3
Saryuda9301511271100.0%2196.2
T25 Pilot Number 1889859549047.76%1126.0
WZ-13175995501546.67%1089.5
leKpz Borkenkäfer1111657809848.98%1053.6
Pvlvv fm/42203610.0%0.0
Ares 90 C1118878518047.5%1304.2
AMX 50 B10212479913753.28%1641.3
T69814148522050.0%2006.8
M10 RBFM56304851758.82%1350.8
T49973662910050.0%910.7
SDP 40 Zadymka5624507560.0%1337.4
E 75917478314047.5%1486.8
AMX ELC bis527330941049.02%786.2
SU-100M177535206550.77%909.4
AMX 383792381850.0%91.9
Sav m/4341421571540.0%123.8
AMX 13 75756951719054.74%1214.0
Ho-Ri 1919617717044.29%1528.3
M-V-Y10247210551872.22%2012.2
AMX 50 Foch (155)10173359610742.99%1024.1
LTG75877184461.36%1358.6
Škoda T 278104762610443.27%1257.0
T 55A914537791942.11%1312.1
Ikv 90 Typ B78866224564.44%1342.5
Kpz. 3 GST Turm818269595961.02%2046.9
110894758917550.29%1043.2
Mäuschen913447497548.0%1122.0
M-III-Y816339761553.33%2269.8
IS-2772044623548.51%811.7
Type 5 Ke-Ho41592436248.39%347.5
Matilda42392165143.14%443.6
Ikv 723269350366.67%907.6
XM57817158645855.17%1568.4
T-34544036520054.0%1318.3
P.43 bis67036221060.0%1306.4
M26 Pershing88417031553.33%943.5
Rheinmetall Panzerwagen10133674513645.59%1545.2
AMX M4 mle. 4579746634055.0%1336.4
Black Rock1117997478236.59%911.8
leKpz M 41 90 mm06836163348.48%1125.8
Tiger-Maus919759248455.95%1877.3
Semovente M43 Bassotto65255631070.0%836.5
Controcarro 1 Mk. 2917548875550.91%1649.2
T25/2778941124048.75%1045.2
Object 430 Version II9131773211551.3%1260.4
WZ-111G FT920589112060.0%2087.3
A-4364705363560.0%977.9
AMX 30 B10164375110052.0%1368.2
Crusader63273448050.0%876.1
T1 HMC289130333.33%229.6
Bat.-Châtillon 155 55910317168050.0%923.8
T57 Heavy102072633633.33%1080.2
SDP 60 Gonkiewicza917377815050.0%1417.4
TBT920217492128.57%1407.6
VK 30.01 (P)642130421044.29%491.1
Centurion Mk. 7/19108359318036.67%814.9
STA-187766202536.0%751.5
Jagdtiger915256955048.0%1197.9
Type 711023729037352.05%1818.9
UDES 03810865903545.71%1014.8
Comet76545574548.89%934.4
M40/M438122345133548.66%1377.0
Char de transition649827210.0%433.0
M12792345522546.67%1249.9
Object 705915589252060.0%1655.6
AMX M4 mle. 5410212577314342.66%1495.1
T3289866884546.67%1016.6
Ferdinand8130366613548.15%1295.7
WZ-113G FT1023208437159.15%1623.6
Type 3 Chi-Nu52472408844.32%475.3
Type 98 Ke-Ni3931932236.36%121.4
Chi-To SP711046662040.0%1147.9
Ashigaru102156908875.0%1530.2
SU-541932061060.0%446.8
Sturer Emil78486553060.0%1172.3
Manticore1011657165347.17%1259.5
BZ-58-291747719520.0%1441.9
XM66F813267954353.49%1388.2
Type 5 Heavy1019808597653.95%1340.5
CS-59913868942070.0%1421.2
T67535227246543.01%619.7
T95E2891256512951.94%1230.0
Pawlack Tank6650443520.0%844.6
FV229 Contender916548314047.5%1369.0
SDP 58 Kilana813587854562.22%1387.3
E 50 Ausf. M10166461768444.88%1267.3
Bat.-Châtillon 25 t AP9108861917048.24%1060.0
Object 705A10241813365100.0%2189.7
G.W. Panther77465603551.43%786.1
K-91-PT99476361050.0%719.9
T-100 LT109058633464.71%1096.4
WZ-13284946404560.0%777.8
Bat.-Châtillon Bourrasque8159086520347.78%1991.9
Object 590915138911758.82%1418.2
Versuchspanzer 57922419261540.0%1861.0
IS-41021438741546.67%1414.0
Vickers Medium Mk. I1936210.0%240.5
Object 27710177177411752.14%1414.2
Großtraktor - Krupp318119320.0%419.5
Object 430916218895056.0%1584.3
SU-2-1225890447540.0%1721.4
VK 100.01 (P)8119572213048.46%1384.4
SU-15277005451560.0%930.2
Centurion Mk. I86895904537.78%685.2
Hotchkiss EBR75425713063.33%1226.4
Type 68919909975561.82%1947.4
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2863274621450.0%640.7
Object 140101249789862.5%953.1
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41192815646.43%196.0
FV217 Badger1020308368051.25%1401.2
Škoda T 2453433731553.33%823.1
Black Prince783665310061.0%1273.2
Object 430U1019097999147.25%1535.9
SDP wz 66 Grom812058043066.67%1195.0
Strv K9164780517650.0%1624.2
Object 268 Version 41017327128252.44%1171.9
VK 30.01 (H)55624754055.0%1464.7
Bisonte C458134182626249.24%1382.9
G.W. Tiger911156548048.75%951.2
IS779749017052.94%1013.9
E 77918228608451.19%1580.3
Miel816788341040.0%1722.7
Type 4 Chi-To66455815552.73%1289.9
Gryphon1014596501030.0%823.3
T309150360152549.33%1215.8
FV227 Conceiver812998355052.0%1448.1
Maus10185283910149.5%1285.4
Conqueror9143274423548.94%1232.7
Caliban8125276814551.72%1458.5
VK 168.01 (P)8106471710055.0%1117.1
Durchbruchswagen 241942342556.0%440.4
AMX 4041322694757.45%399.8
CC-46 Pancernik917928182445.83%1400.0
Vz. 44-177026692050.0%775.7
M-VI-Y916598924055.0%1584.2
Leichttraktor1373524250.0%2394.5
WZ-111-1G FT811836944551.11%1278.4
VCS 6x6 TS 90910728801369.23%1698.2
T54E1918417814546.67%1608.2
Type 5 Ka-Ri818127341546.67%1523.6
ARL 44648233016045.0%653.7
T29711117234540.0%1403.9
HWK 30880068410647.17%1407.1
K-2814039452454.17%1705.1
Terrifiant9141649460.0%716.6
G.W. E 1001012606817146.48%910.8
SU-76M4861572347.83%75.0
TNH 105/1000813358252050.0%1715.3
L-60212815010.0%527.2
60G FT5518442560.0%1130.8
FV226 Contradictious812267423046.67%1087.9
AMX 50 1209143270910048.0%1334.3
ST vz. 3943072822524.0%828.7
M8A141482403240.63%128.4
Panzerjäger I28485425.0%60.6
59-1664024357048.57%1037.8
O-Ni7107553417053.53%1419.6
TS-691230735650.0%950.5
T928624568837.5%1021.2
T-109140550941044.15%1253.3
IS-3-II915638004047.5%1335.1
SMV CC-67813288216058.33%1555.5
Type 4 Ju-To78846103043.33%862.5
Carro d'assalto P.88711987341050.0%1566.1
Churchill III54676011435.71%713.3
Rheinmetall Skorpion8144473430550.82%1556.2
Panhard EBR 1051094164513141.98%969.6
Lätt Stridsfordon 120918507474148.78%1637.5
Spähpanzer Ru 25196755868042.5%791.8
CS-52 LIS812977941952.63%1820.5
Char Mle. 7597886914557.78%1017.4
FV1066 Senlac86446819252.17%1164.9
Jagdpanzer E 10010191962814046.43%1293.9
IS-2710867851457.14%1390.1
Rinoceronte10806525520.0%248.4
KV-122781849822147.51%991.1
Nashorn66954651050.0%1024.0
Staghound Mk. III65334762544.0%746.3
WZ-132-110137680312752.76%1707.9
SU-76G FT4477389560.0%1033.1
Ikv 65 Alt II66905323060.0%1411.7
T-5051632704757.45%469.5
Bat.-Châtillon 12 t854347221547.44%890.3
WZ-111 model 1-4913017072540.0%951.3
Ares 85919259816058.33%2217.8
UDES 15/1610194071618444.57%1410.3
FCM 2C338830520.0%989.6
AMX 30 1er prototype97985885545.45%533.2
M5A1 Stuart41093125058.0%274.5
AMX 13 F3 AM661834615550.97%909.1
Executor1120168906460.94%1527.3
HWK 1286536652060.0%1193.3
T1 Cunningham15748631100.0%7912.8
Stridsyxa814087771353.85%1341.0
Indien-Panzer814358333548.57%2098.6
Prototipo Standard B916028743557.14%1690.3
M4A3E8 Sherman65515661060.0%1037.6
45TP Habicha71392984560.0%2444.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E333146955.56%150.1
SPHT91863901666.67%1659.0
Gonsalo81210823771.43%1192.2
SU-85B41731736838.24%171.2
SU-1018101660110645.28%994.1
VK 45.02 (P) Ausf. B916278203050.0%1413.6
M2 Light261168966.67%237.1
Type 2597 Chi-Ha3481831650.0%83.6
Object 416811647545552.73%1477.2
T-34-2G FT713097221050.0%1882.8
GSOR 1008811947723756.76%1212.5
TVP T 50/511017348062254.55%1421.7
StuG IV53153062958.62%743.1
Škoda T 1774786303060.0%922.2
LPT-67 Šelma953556610541.9%477.7
Pz.Kpfw. II2134204633.33%376.2
VK 16.02 Leopard52233867055.71%615.9
M48A5 Patton1020598828756.32%1762.9
Chrysler K GF810077556957.97%1125.9
Type 95 Ha-Go250116540.0%0.5
Pz.Kpfw. VII102144814944.44%1461.8
Emil I812197795554.55%1270.0
SDP 57 Gowika710716184042.5%1287.4
212A910956887549.33%857.9
M4153652749349.46%474.5
60TP Lewandowskiego102455727837.5%1476.2
Brennos821341159475.0%2884.5
Centurion Action X10150965010549.52%1152.7
CS-53811327063548.57%1612.8
AE Phase I917167737143.66%1396.5
Tetrarch2159111520.0%522.0
WZ-132A98106957556.0%1112.6
Pz.Sfl. IVb44393141421.43%1449.5
Rhm.-Borsig Waffenträger814896603043.33%1344.9
IS-2-II812827445541.82%1396.3
Grille 1510221776116355.83%1607.0
VK 30.02 (M)67475469566.32%1800.8
Type 4 Heavy912817228046.25%1057.5
Marder II3941093729.73%27.5
Leopard 11021347908950.56%1650.9
T3 HMC230631414.29%0.0
BZ-751020928198245.12%1605.3
Concept No. 510218280411249.11%1752.6
Pz.Kpfw. 35 (t)288188966.67%422.0
AM 39 Gendron-Somua28210410.0%38.8
Konštrukta T-34/100711288023053.33%1950.2
FV4004 Conway915846735545.45%1249.4
Object 274a8113474920848.56%1367.0
FV42028101668231647.15%1293.3
T28 Prototype8126151530054.33%1396.1
T 54D914147676349.21%1317.0
T-54 first prototype8102474911247.32%1252.1
G.Pz. Mk. VI (e)25372333.33%38.1
M7 Priest3751292646.15%109.5
Renault FT11131561100.0%651.8
Ho-Ri 2811056193036.67%1072.7
Char Futur 49187977910745.79%1808.2
T-34-1774446218050.56%1099.4
Type 97 Te-Ke21293771100.0%619.9
Taschenratte11209910252065.0%1241.7
SU-85531323919548.21%583.4
M53/M559120358716041.25%1016.0
T-34-85654139513850.0%988.2
P.44 Pantera812027133540.0%1561.6
T1 Heavy56344981656.25%1313.2
T-34-289195993033.33%1071.2
ARL V396941561560.0%2021.0
ShPTK-TVP 10089796722657.69%1051.6
T28 Concept79054657048.57%1203.2
T-4488736158041.25%963.6
UDES 169149974610049.0%1435.5
Object 252U8209312021100.0%2922.0
Renault Otsu169101250.0%121.5
M103914707026038.33%1237.1
DS PZInż55154651533.33%927.7
IS-3A815308101050.0%1611.0
ISU-122-2812398392161.9%1445.4
Type 95 Heavy41492192762.96%460.1
Covenanter51862524650.0%479.2
Lorraine 155 mle. 5187686484557.78%781.8
Husarz81089752666.67%953.1
Churchill I53512977853.85%627.7
Churchill VII679653510545.71%1525.2
Cromwell653839321050.0%1018.1
WZ-111 model 5A1016826986442.19%1079.9
ASTRON Rex 105 mm812087051050.0%1198.6
VK 28.0163474549052.22%968.2
T-50-26731581520.0%2418.7
A-44711838783568.57%2177.9
KV-3776043634050.29%858.1
AMX Canon d'assaut 10581260555333.33%960.3
O-I Experimental565647911054.55%1437.4
Conqueror Gun Carriage1011496335848.28%856.3
Type 3 Ju-Nu68347751566.67%1381.3
TNH T Vz. 51915487997048.57%1315.4
Tiger (P)788450246050.87%1158.4
WZ-131G FT6655444540.0%871.3
Carro da Combattimento 45 t10195411352100.0%1657.6
Leopard Prototyp A915407602556.0%1422.4
Lago43203541070.0%1220.8
M4A1 FL 1067505951136.36%1172.7
ELC EVEN 90865373913253.79%1254.7
XM551 Sheridan109014361020.0%610.7
M18 Hellcat650935113351.88%802.5
M24 Chaffee529838010044.0%953.1
SU-130PM8169981015853.8%1775.7
Object 283911896061540.0%1026.9
Challenger78976591060.0%1135.0
AT 8611718462045.0%2499.0
FV215b (183)10169661324246.69%1156.8
Obsidian89779581080.0%1210.9
Super Hellcat71189595771.43%1921.6
Cruiser Mk. IV41732531163.64%528.9
LTTB86436347052.86%1128.5
SMV CC-56710777111060.0%1530.4
B.U.G.I.65915072142.86%927.3
M6611388251668.75%2382.7
Bat.-Châtillon 155 581011086819644.79%803.4
FCM 362631931258.33%184.8
T78697469816152.8%1565.6
53TP Markowskiego815939152556.0%1961.3
P.43 ter76675353033.33%780.0
FV601 Saladin89736645044.0%1129.1
O-I675451518558.38%1372.7
MS-111634931100.0%1094.0
Prototipo 6814688048446.43%1404.0
IS-38115353433049.39%1236.4
NC 70 Błyskawica101334796250.0%831.5
M3 Stuart31052321643.75%194.7
AMX AC mle. 4678416222556.0%1172.4
GSOR 1010 FB815338318455.95%2092.8
Vickers Medium Mk. II24275944.44%41.1
Panhard EBR 75 (FL 10)810147778750.57%1964.2
T28812138292060.0%1306.2
Strv m/4254033287553.33%1033.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H527227716550.91%581.3
AMX 50 100812137475554.55%1351.3
Bat.-Châtillon 25 t10165366333346.55%1316.7
AMBT8133074712250.0%1512.8
M3741841696145.9%434.8
Super Conqueror10177372721246.7%1330.3
T71 CMCD747051112548.8%1001.3
WZ-111 model 6814119092661.54%1538.2
Object 26110132668618052.22%1099.1
ISU-152K8129067919650.51%1339.3
KV-1541031520541.46%677.8
T110E31023089681070.0%1815.5
Mitsu 10856465221030.0%1173.0
M5 Stuart41422624045.0%203.0
Renault NC-3111733681100.0%1091.1
AT 1589597044050.0%870.5
Spähpanzer SP I C756457016051.25%990.7
T-34-3816579161040.0%2404.1
STB-11016297198754.02%1259.0
Matilda IV540740225053.2%1022.5
Yong Bing91433766333.33%1033.8
Renault G1529429016051.88%675.9
E 75 TS8125773635852.51%1404.0
T-4521532203151.61%648.5
AMX AC mle. 48812697473560.0%1447.4
FV380599806099548.42%798.0
Emil II9189382410046.0%1828.9
Coccodrillo102055848850.0%1251.0
Škoda T 2568956655046.0%1828.2
O-Ho8115358021552.09%1245.3
Strv 103-09161171810050.0%1404.1
Pz.Kpfw. T 2554634868464.29%1274.7
Type 6277648121752.94%1878.1
14TP48114520.0%5.5
T110E51022819717757.14%1940.9
Type 57815118964052.5%1864.5
AT-1279861414.29%58.5
BT-7 artillery352846810.0%1642.7
Škoda T 568171289716952.66%1588.6
FV224 Chopper712627233040.0%1409.8
ISU-152813657043056.67%1355.6
M24E2 Super Chaffee6417597955.56%1125.4
TOG II*6112558710.0%1438.3
WZ-120911746414542.22%934.5
Strv m/42-57 Alt A.2667248414247.18%1107.3
Vz. 5510209679411744.44%1457.3
MT-2565095263056.67%1487.0
Pz.Kpfw. II Luchs41732236036.67%382.6
Kanonenjagdpanzer 1058139475114955.7%1651.6
E 509145171131050.65%1438.6
Object 752918319866762.69%1697.3
50TP Tyszkiewicza917057804544.44%1507.7
BZ-68916888488051.25%1514.9
Vz. 71 Tesák1014298757652.63%1912.4
SZDV Vz. 50811779481100.0%1176.2
Panhard EBR 90980374410052.0%1229.2
Somua S353801261330.77%1.9
KV-85654735520550.24%810.7
Lorraine 40 t8126972312948.06%1478.3
GSOR 1006 Scheme 7916698175558.18%1668.3
Cobra914688881566.67%1421.3
T-463731901947.37%103.1
T-262124185742.86%421.1
Ares 9010197985112653.97%1595.7
AltProto AMX 30813869521172.73%1638.2
IS-710167063044548.31%1276.7
Somua SM815118628652.33%1530.5
11310163565710038.0%1304.2
M44651129621550.7%758.1
Vickers Mk. E Type B272160580.0%317.5
Turtle Mk. I812948271947.37%1256.5
Kunze Panzer9949654250.0%700.6
Vz. 60S Dravec1022228112540.0%1281.8
M6A2E1813619173464.71%1696.9
T-549125666010044.0%1112.9
Kranvagn1018226974139.02%1201.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J498211875.0%261.0
CS-44710538032556.0%1614.0
Grille56134114151.22%1259.8
Panther mit 8,8 cm L/71896166415046.67%1190.6
Pz.Kpfw. 38 (t)3481972055.0%125.5
Kpz. Erich Konzept I916988195554.55%1487.9
FV20788836465556.36%996.2
Achilles611158735100.0%2371.9
Type 59812197596046.67%1500.4
T-44-100812938251361.54%1578.4
AMX 13 90970647870546.38%969.5
T20712439263568.57%2262.2
AMX 13 10510110061238547.53%1211.8
P.435232408250.0%445.9
Panther773947412544.8%1133.8
AMX Chasseur de chars810046162828.57%1158.6
SU-14-288146874553.33%824.3
Progetto M40 mod. 651018908038651.16%1407.8
Controcarro 3 Minotauro101724750450.0%917.8
Type 58638030333044.24%535.2
Vz. 68 Squall86126064447.73%998.0
Lorraine 155 mle. 50791753113055.38%1124.6
WZ-2191111348862360.87%1229.4
T-62A10161068310044.0%1191.1
Object 263912057025060.0%1022.7
SDP 44 Burza68045152045.0%1278.8
M46 Patton914137095543.64%1256.1
AMX 12 t640637525549.41%993.0
G.W. Tiger (P)89335495036.0%805.4
null018327574067.5%0.0
T92 HMC10129559917345.66%1070.6
56TP85596221070.0%512.4
UDES 14 Alt 5814278765556.36%2234.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved