eu Hráč LLI_P_A_M_


WN8
1541
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
51.22%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
63344
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 63344 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.42 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 51.22% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.63 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1409.11 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.68 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 666.64 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1541 0 0 (+1) 0 (+1) 0 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 24 0 0 24
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 37.5% 0.0% 0.0% 37.5%
Tanků odhaleno 0.38 0.0 0.0 0.38
Udělené poškození 1473 0 0 1473.0
Obrana základny 1.04 0.0 0.0 1.04
Průměrně zkušeností 413 0 0 413.0
Průměrně střel 7.04 0.0 0.0 7.04
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 44 0 0 153
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 45.45% 0.0% 0.0% 49.67%
Tanků odhaleno 0.32 0.0 0.0 0.48
Udělené poškození 1566 0 0 1621.0
Obrana základny 0.07 0.0 0.0 1.54
Průměrně zkušeností 662 0 0 678.0
Průměrně střel 8.27 0.0 0.0 8.04
(WG Player ID: 604585147)
Načteno za 0.38s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 9:01:47 - 17.10.2026 2:40:31)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/LLI_P_A_M_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=LLI_P_A_M_][img]https://lab-vole.cz/Signature/LLI_P_A_M_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
83% (291 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
770
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1540
(59089 Bitev)
WN8 Tier VI
1813
(6336 Bitev)
WN8 Tier VII
1555
(4257 Bitev)
WN8 Tier VIII
1588
(13698 Bitev)
WN8 Tier IX
1617
(12466 Bitev)
WN8 Tier X
1381
(20650 Bitev)

Tanky (263)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x686705986752.24%1168.2
Renault UE 5731913192576.0%650.6
Caernarvon811677078751.72%1342.8
Object 2579153973124949.0%1621.6
T8031117388104143.9%951.4
AS-XX 40 t11187575211645.69%1366.6
Bat.-Châtillon 12 t8104175143757.89%2281.2
Charioteer8115461420750.24%1279.2
T54E19160261644746.98%1513.7
BDR G1 B55665476346.03%1103.4
O-I66225347052.86%1010.6
Type 7110197585519852.02%1459.9
UDES 03811616827753.25%1191.8
UDES 15/1610191774593947.5%1506.4
Excelsior5513472850.0%1030.7
M40/M438114455896150.68%1308.4
SU-101815276629150.55%1888.7
TNH T Vz. 519194189718554.59%2020.9
P.43 bis69216642948.28%1939.8
AMX M4 mle. 541015947066446.88%1024.8
Ares 9010193586617554.86%1601.3
IS-38132874329252.74%1556.0
M5A1 Stuart413211990.0%176.4
AMX 13 F3 AM657434920851.92%776.6
T328125474519750.76%1539.6
Executor1120517808250.0%1366.2
M53/M559126145854050.0%1300.0
GSOR 1010 FB8113532610.0%1080.7
TKS z n.k.m. 20 mm2913961100.0%463.0
T-50522945512854.69%733.5
FV38059117964920446.08%1160.6
FV30461431791533.33%2.6
Progetto C50 mod. 669181285528956.75%1990.0
Prototipo Standard B9177476013945.32%1648.3
Manticore1084664817042.35%830.9
T92 HMC10117957179049.24%951.3
M4A3E8 Sherman650345415641.67%856.2
T288145878314353.15%1758.5
S-51763342214044.29%596.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E31271863847.37%234.0
T6756534678256.1%1867.0
ShPTK-TVP 10089355722835.71%713.5
AMX 50 1008129771132658.28%1513.7
Bat.-Châtillon 25 t10190674251149.51%1716.4
M12780651914953.02%1152.0
Škoda T 4068236746056.67%1813.7
Sturer Emil7109763916755.69%1699.1
Jagdpanzer IV66864184555.56%1234.8
Strv 103B10188871853549.53%1281.9
Strv 107-1211220581817152.63%1519.8
T-43795875617153.8%1866.3
G.W. Tiger (P)810015905150.98%1040.5
Super Conqueror10189478421154.5%1465.2
Panhard EBR 90969267714054.29%1012.2
Carro da Combattimento 45 t10201593712863.28%1784.4
Lorraine 40 t812516492437.5%1331.3
Bat.-Châtillon 25 t AP9173076822550.67%1968.6
Archer54944053354.55%1043.4
Pz.Kpfw. II2268232728.57%1087.4
KV-158217153647.22%2011.8
K-91-PT973712591100.0%661.2
S35 CA565249423254.74%1582.2
Conqueror9171982318452.17%1677.6
T1E6278257366.67%355.6
M5 Stuart42003313839.47%348.2
Windhund8028110.0%0.0
M2 Medium Tank31491845844.83%387.5
Pz.Kpfw. VII1021627798450.0%1526.1
B142873984658.7%813.7
VK 45.03711176976547.69%1379.9
Type T-3454284147750.65%1210.3
Leopard Prototyp A9192584146453.45%2017.5
43 M. Toldi III3456520.0%3.1
MS-11138173450.0%642.3
GSOR the TANK9119742550.0%819.4
Vickers Medium Mk. I175124250.0%218.4
212A9114855912941.09%978.0
Object 4309180985813256.06%1832.1
M41541030418146.96%562.5
Panhard AMD 178B65395556854.41%1634.5
Strv S1810605841060.0%992.6
60TP Lewandowskiego10210775837251.08%1629.4
Centurion Action X1015746869645.83%1095.1
Centurion Mk. I8114065621050.48%1562.4
Hotchkiss EBR76955877844.87%1499.0
AE Phase I9166180921549.3%1534.1
Emil II9194576117146.2%1830.4
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2865615614560.0%1506.4
LT vz. 352152220475.0%751.9
T-50-266014784346.51%1794.8
KV-1377926318040.0%1196.2
Škoda T 2567096628057.5%1489.8
50TP prototyp811785243562.86%1269.0
Strv 103-09171571614247.18%1452.0
M48A5 Patton10175360796146.83%1457.8
FV4005 Stage II10164865088449.89%1214.4
T37655546113750.36%1588.1
Object 26110120762850747.73%1027.3
Object 14010166170746847.22%1272.0
ARMT5852591633.33%1896.7
Rhm.-Borsig Waffenträger81699604167151.77%1954.2
FV217 Badger10180773514247.89%1150.4
Progetto CC55 mod. 54813668088851.14%1646.4
Type 4 Heavy912914589147.25%1109.1
VK 30.02 (M)665561712158.68%1368.6
Grille 15101863613105849.05%1336.7
Rheinmetall Skorpion G81500723251052.27%1762.2
Bishop5772110.0%0.0
Object 430U10186378258851.87%1589.4
Marder II33052566248.39%979.8
Waffenträger auf Pz. IV9185563036852.45%1754.4
T3 HMC22222534450.0%1000.5
T21647254911151.35%1320.9
Churchill I56965333455.88%1666.4
BZ-7510188375624447.54%1301.3
T-448102766152253.45%1491.6
Concept No. 510198274731946.71%1534.6
Lorraine 39L AM31901571844.44%426.7
UDES 16915137058741.38%1437.3
Object 268 Version 410186367318844.68%1267.9
VK 30.01 (H)55244955046.0%1145.3
KV-48118468715854.43%1471.6
Konštrukta T-34/10078025208755.17%1341.3
TVP T 50/5110181871930249.34%1417.1
M7542145515147.02%1721.8
BZ-7911229282810143.56%1346.0
Somua SAu 4042963594261.9%839.4
Pz.Sfl. IVc54882725244.23%1057.7
FV4004 Conway915476237847.44%1332.5
Bisonte C458144884525551.37%1622.0
Object 705A1015286211931.58%872.5
FV42028114971922548.89%1558.7
G.W. Tiger9108357410445.19%904.3
IS7106159827954.84%1519.2
Škoda T 509202386050453.97%2204.9
T28 Prototype8137468739149.1%1543.2
Vz. 5510186778042251.18%1320.7
T57 Heavy102211651104850.1%1790.9
T110E510180663849150.71%1441.7
LT vz. 3832102473740.54%714.0
T309188375039549.87%1821.0
MT-25638549926445.83%1114.7
IS-M8102660614142.55%1065.8
Leopard 110178771929946.82%1331.0
AT 15A710287043850.0%1472.4
KR-11119848448248.78%1227.8
Char Futur 49196283773651.09%1917.7
FV230 Canopener1020518639853.06%1513.6
Crusader 5.5-in. SP768748512051.67%910.6
T71 DA787059587150.4%1990.5
T-150690867214454.86%1791.2
T2 Medium Tank21451681741.18%571.2
Panther II811617409951.52%1480.8
KPz 3 Projekt 07 HK9146571416050.0%1308.3
Object 252U Defender814597485942.37%1632.0
TVP VTU Koncept88126333253.13%1021.3
VK 168.01 (P)8132167716647.59%1503.2
Durchbruchswagen 242553094858.33%664.3
T110E310203271371252.11%1552.7
Valentine33383448460.71%1560.1
AMX 105 AM mle. 4742612069550.53%787.2
M4A3E8 Thunderbolt VII66378244100.0%1318.1
P.44 Pantera8140478521452.34%1957.2
T1 Heavy55485389959.6%1286.3
ARL V3967334932343.48%1277.9
Ares 90 C11223186356247.69%1652.6
Ho-Ri 310200274323654.66%1324.9
AMX 50 B102118719107747.63%1733.9
E 10010195276521846.79%1528.4
XM69 Hacker1118736778536.47%1049.8
T698130166047149.47%1858.8
KV-856107052993557.22%2292.7
M4A1 Revalorisé8116268021645.37%1388.9
T49996566272551.45%1462.4
T29798966036550.96%1248.5
T1 Cunningham1108182742.86%530.6
Cobra9169581459752.09%1548.4
E 759208788023751.05%2188.2
T-46318422310441.35%676.7
T-2621251291241.67%409.9
AMX ELC bis54304434564.44%1520.4
Covenanter52413806152.46%748.0
Lorraine 155 mle. 51887544950046.4%836.9
G.W. E 10010105859722948.91%775.6
IS-710178178531855.35%1473.0
LTP32983403262.5%1651.9
AMX 13 75793361018748.66%2255.8
M41 Walker Bulldog880857221056.67%1521.7
STB-110188578862354.41%1647.3
M-V-Y1016418154557.78%1168.9
Centurion Mk. 7/19143970337346.65%1309.7
M44667241220249.01%1218.7
Churchill VII65874401625.0%830.0
Nashorn686656227052.59%1722.3
Hirschkäfer11224074830146.18%1463.7
Cromwell657953712852.34%1155.2
Cruiser Mk. III319628210063.0%1034.9
AMX M4 mle. 51917958606953.62%1677.8
KV-2682757114355.24%1610.6
T-10913538192161.9%1286.5
Kunze Panzer9155077813652.21%1442.9
AMX 50 1209173677727755.6%1799.7
Vz. 60S Dravec1018517769643.75%1042.9
M8A144943351662.5%1670.5
Concept 1B9169485422653.98%1307.8
T-549140465562249.68%1559.6
Kranvagn10208682036752.59%1759.6
AMX 67 Imbattable11223485310054.0%1398.5
IS-279885557850.0%1238.6
Bat.-Châtillon 155 55993570314556.55%896.1
IS-68139068744849.78%1674.5
O-Ni7100471915653.85%1336.7
T9284885502634.62%691.5
Conqueror Gun Carriage10119963277549.29%987.3
T-1273152136837.5%321.4
KV-37119063723854.62%1731.2
AMX Canon d'assaut 105814217001050.0%1356.4
T7 Combat Car229118666.67%261.0
Kampfpanzer 50 t9174985742153.21%1511.4
FV207884161717848.88%945.5
Achilles65504233745.95%782.6
AMX 13 105 AM mle. 5053482252941.38%550.5
M4A1 Sherman5768649154361.37%2822.8
M3 Lee42563109746.39%817.1
AMX 13 909110067815145.7%1706.1
ARL 44665457314454.86%1114.7
Comet777262413850.72%1189.5
T20780363218053.33%1226.7
M26 Pershing899558146749.04%1241.3
Panther799265717753.11%1710.6
O-Ho8111966118348.09%1119.5
AMX M4 mle. 457104470813055.38%1417.5
FV4025 Contriver1118928104148.78%1075.9
SU-14-2872148412142.98%567.6
Progetto M40 mod. 6510223581893554.55%1961.9
Carro d'assalto P.88713998691250.0%2263.2
Controcarro 3 Minotauro10197777024848.79%1297.5
Type 58660253018852.13%1217.3
ELC EVEN 90858666025746.69%1071.9
M18 Hellcat61035553217356.28%2355.2
M24 Chaffee54404792857.14%1567.2
Tortoise9191086729253.77%1696.7
Lorraine 155 mle. 50776659914347.55%976.5
T25/27118165317157.31%2044.7
Challenger78295223748.65%1010.3
M1039167664544447.97%1682.8
Rinoceronte10200672020342.36%1490.3
Object 2639164168530158.47%1525.4
StuG III Ausf. G55774409546.32%1325.4
FV215b (183)10175973636853.8%1237.9
Light Mk. VIC203010.0%0.0
Crusader62833658852.27%729.3
M46 Patton91430697104551.1%1509.9
AMX 12 t660043011754.7%1772.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer44504723847.37%1230.0
null0237357910648.11%0.0
Cruiser Mk. IV4170372875.0%577.4
Panhard EBR 105106666037541.33%539.8
Bat.-Châtillon Bourrasque8139981076853.26%1758.7
UDES 14 Alt 5814428386759.7%2082.8
Renault FT AC2364461250.0%1507.8
M6678061527254.41%1313.2
Bat.-Châtillon 155 58101077653181450.5%862.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved