eu Hráč Konradinio__1


WN8
1550
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
50.13%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
7907

×Vypadá to, že hráč ještě není v naší databázi, proto se recent WN8/WR nemusí zobrazovat správně, zítra již budou načteny správné hodnoty.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 7907 205 0 0 0
Průměrný Tier 7.9 8.87 0.0 0.0 0.0
Winrate 50.13% 56.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.9 1.29 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1413.57 1731 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.34 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 641.96 833 0.0 0.0 0.0
WN8 1550 1770 (+23) 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 6 2 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.67
Winrate 0.0% 33.33% 50.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 2.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 915 584 0.0
Obrana základny 0.0 2.5 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 330 328 0.0
Průměrně střel 0.0 5.67 6.5 0.0
(WG Player ID: 556969698)
Načteno za 0.28s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.6.2026 16:25:34 - 30.10.2026 15:58:24)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Object 703 Version II8152071258.33%1751.0
NC 70 Błyskawica1021054944.44%1427.0
Indien-Panzer8139922100.0%2028.0
121B1031061250.0%2934.0
Bat.-Châtillon 25 t1025282450.0%2019.0
Strv 103B1020782366.67%1527.0
E 50 Ausf. M102456163447.06%1983.0
Bat.-Châtillon Bourrasque81890283971.79%2410.0
60TP Lewandowskiego1012794944.44%768.0
Centurion Action X10183692339.13%1259.0
Bisonte C458189361060.0%2114.0
Char Futur 49171111100.0%1521.0
TS-5481810010.0%1786.0
HWK 3081217101283.33%2752.0
T-103811341520.0%973.0
Mäuschen915434666.67%1329.0
FV4201 Chieftain Proto95821333.33%205.0
CS-52 LIS8137481457.14%1550.0
ELC EVEN 90852791656.25%1032.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Konradinio__1.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Konradinio__1][img]https://lab-vole.cz/Signature/Konradinio__1.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
85% (300 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
775
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1612
(6885 Bitev)
WN8 Tier VI
1050
(610 Bitev)
WN8 Tier VII
1404
(468 Bitev)
WN8 Tier VIII
1497
(2548 Bitev)
WN8 Tier IX
1617
(1303 Bitev)
WN8 Tier X
1985
(1956 Bitev)

Tanky (164)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Renault UE 57301131100.0%261.0
BT-741861743537.14%374.5
53TP Markowskiego812577866553.85%1528.2
Ikv 65 Alt II643227810746.73%605.2
Bat.-Châtillon 12 t872655520953.11%1326.3
Object 703 Version II818859018554.12%2296.8
BT-53330247580.0%859.9
FV601 Saladin8852553250.0%777.9
Caernarvon814899633560.0%2146.7
StuG IV530511910.0%421.7
Valentine AT4184125520.0%239.4
UDES 038100245018241.76%885.2
FSV Scheme A712978362646.15%1973.1
Excelsior5662181540.0%0.0
Type 91 Heavy3941681637.5%45.5
SU-122-447010810.0%0.0
IS-3872342627844.96%615.6
M5A1 Stuart44153751154.55%1535.7
NC 70 Błyskawica1022278811464.29%1742.2
Type 89 I-Go/Chi-Ro2129210742.86%296.7
M3 Stuart31761532123.81%433.5
TKS z n.k.m. 20 mm21592542133.33%719.3
T1 Cunningham1347410.0%3.1
Vickers Medium Mk. III3484210.0%0.0
Indien-Panzer81204627955.56%1493.1
Renault R3521988010.0%636.3
45TP Habicha79336933447.06%1109.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E31671802157.14%447.5
SU-130PM820518343644.44%1965.5
Cruiser Mk. II235105250.0%94.9
121B10246678066652.1%2216.5
Bat.-Châtillon 25 t10195172215346.41%1583.7
SU-101812876714355.81%1538.7
CS-631025578492343.48%2073.3
Strv 103B10251270327552.0%2024.5
T-4371287735757.14%2103.8
Type 2597 Chi-Ha33002191145.45%1036.6
SDP 58 Kilana814837105648.21%1549.1
E 50 Ausf. M1024098666952.17%2058.9
M2 Light21171531020.0%238.4
Bat.-Châtillon 25 t AP9147277710650.94%1527.4
Škoda T 17711229174355.81%2742.8
LPT-67 Šelma911107472646.15%1543.0
Pz.Kpfw. II263119616.67%0.9
KV-155122512729.63%772.5
P26/4042193102356.52%500.5
Chrysler K GF817207332450.0%2401.1
Bat.-Châtillon Bourrasque8174391717558.86%2172.1
B14405361250.0%1146.8
Super Conqueror1029568973056.67%2495.1
M446213468580.0%320.8
SDP 57 Gowika711205364250.0%1514.4
Object 27710177557613249.24%1265.0
M4151941781225.0%24.8
Strv S184972401513.33%179.4
60TP Lewandowskiego10260984537052.97%2183.0
VK 100.01 (P)815068216350.79%1964.1
Vz. 64 Blesk810688775054.0%1964.4
Centurion Action X1022967766552.31%1972.9
Durchbruchswagen 2401610.0%0.0
Centurion Mk. I813587376140.98%1749.3
AE Phase I9193385311259.82%2033.1
Škoda T 2568365752740.74%1419.7
50TP prototyp87496251450.0%606.5
Strv 103-09200164213147.33%1807.8
SU-14-175293231553.33%577.9
Pz.Kpfw. T 2552993207150.7%613.4
40TP Habicha65655083050.0%959.7
Škoda T 245732649757.14%2614.1
VK 30.02 (M)67824532839.29%1290.0
Rheinmetall Skorpion G84544821050.0%301.6
AMX 4041742022955.17%547.0
14TP41112103138.71%122.9
VK 30.02 (D)7482439425.0%465.7
AT-1201521100.0%261.0
Pz.Kpfw. 35 (t)201310.0%0.0
Object 268 Version 41024808337552.0%1946.9
VK 30.01 (H)53784111560.0%883.9
Matilda45464971275.0%1692.5
Somua SAu 40439311310.0%940.5
Bisonte C458168487048656.58%1957.2
IS75655555150.98%640.9
Sturmpanzer II4190150250.0%476.4
T-54 first prototype886055214143.26%960.0
T82 HMC41946920.0%368.6
LT vz. 383186242450.0%619.2
Char Futur 4920507965052.0%1772.2
25TP KSUST II56075681457.14%1619.6
Conqueror9203878912344.72%1841.5
SU-8553743091030.0%574.2
Valentine33003722100.0%1056.1
50TP Tyszkiewicza919008657251.39%1695.5
7TP21603933100.0%634.8
Ikv 10353282484250.0%641.3
TS-54816869671650.0%1926.3
T-34-8564873969447.87%755.6
A-4367724901747.06%1427.4
Pvlvv fm/422101155742.86%222.3
KV-85632634612141.32%280.4
M10 RBFM55324133655.56%1058.6
T26E3 Eagle 7724914310.0%36.1
Type 3 Chi-Nu51393311163.64%323.8
BT-7 artillery32843331560.0%1106.0
Object 777 Version II919718041656.25%1802.9
SDP 40 Zadymka5284306475.0%535.6
HWK 3087775376450.0%1318.8
T-4631432751163.64%597.1
DS PZInż53682851233.33%586.9
AMX ELC bis53542726041.67%1129.6
Type 95 Heavy41492081136.36%208.2
SU-100M1711967532846.43%1609.7
T-1038147670218355.19%1706.9
T-34 with L-114222440450.0%566.8
AMX 383295250560.0%1131.8
SU-76M41402361050.0%210.9
Sav m/4341562012458.33%318.5
AMX 13 7577144946852.94%1450.6
Leox92484812933.33%1739.0
Centurion Mk. 7/1918208127749.35%1678.5
Churchill VII666639530.0%1007.0
Cromwell611048052343.48%2574.7
Vickers Mk. E Type B2156144366.67%649.7
Convert. Medium Tank T332483651100.0%750.5
Ikv 90 Typ B76984676552.31%871.7
T-34-85M63013101030.0%174.1
ST vz. 3942762451546.67%688.6
Caernarvon Action X89766708946.07%1118.7
Mäuschen913637141947.37%988.2
Renault Otsu11604401100.0%806.1
4TP181250425.0%146.7
Super Hellcat713288451573.33%1993.9
T-109125559828947.4%1080.2
T26E4 SuperPershing89896249148.35%1245.4
Ikv 7231161251136.36%81.9
Loyd Gun Carriage24083475.0%261.0
FV4201 Chieftain Proto917807458846.59%1839.5
T-2842722575658.93%838.8
M15/4231563303100.0%479.4
Comet711898641861.11%2318.2
T-3452392326453.13%493.6
P.43 bis65223581127.27%618.2
P.4352572942951.72%517.9
Tiger (P)712788831457.14%1662.2
CS-52 LIS815327642751.85%1828.5
Lago421015120.0%365.2
ELC EVEN 9086256233050.0%1197.7
Cruiser Mk. I1121182450.0%442.6
Primo Victoria8465748366.67%534.1
Object 28391386745250.0%1258.7
M14/41202010.0%0.0
IS-277695263650.0%929.9
IS-68738554650.0%696.4
T-62A1012284568445.24%832.2
Object 2639192676513849.28%1647.3
AMX M4 1949 Liberte09667309151.65%1127.7
SDP 44 Burza68585141560.0%1758.0
Staghound Mk. III69807851963.16%1981.8
T1 HMC293550.0%0.0
AMX 12 t65723937647.37%1626.4
null0028510.0%0.0
10TP31122281070.0%420.1
Renault FT AC266114450.0%75.7
SDP 60 Gonkiewicza9241710084557.78%2389.5
VK 30.01 (P)6143910172462.5%3487.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved