WN8
2394
Recent WN8
2260
(341 Bitev)
Winrate
56.43%
Recent WR
55.43%
(341 Bitev)
Bitev
60353
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 60353 0 53 153 341
Průměrný Tier 7.98 0.0 9.49 9.45 9.62
Winrate 56.43% 0.0% 54.72% 54.9% 55.43%
Tanků odhaleno 1.07 0.0 0.81 0.95 0.86
Udělené poškození 1709.28 0 2473.96 2405.5 2482.32
Obrana základny 0.94 0 0.0 0.02 0.26
Průměrně zkušeností 727.23 0 654.0 708.0 728.0
WN8 2394 0 2271 2310 2260 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 126 128 15 298
Průměrný Tier 10 8 6 8.84
Winrate 64.29% 64.06% 53.33% 64.77%
Tanků odhaleno 1.27 0.53 0.2 0.88
Udělené poškození 1669 1394 1110 1459.0
Obrana základny 0.87 1.84 0.0 1.4
Průměrně zkušeností 830 684 531 732.0
Průměrně střel 7.54 7.53 9.27 7.78
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 214 1072 178 427
Průměrný Tier 10 8 6 8.08
Winrate 44.39% 59.14% 76.97% 53.63%
Tanků odhaleno 1.08 0.92 0.52 0.91
Udělené poškození 1524 1262 705 1663.0
Obrana základny 0.5 0.88 0.11 0.7
Průměrně zkušeností 456 651 509 549.0
Průměrně střel 6.89 7.49 8.08 8.19
(WG Player ID: 599504769)
Načteno za 0.54s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 11:13:19 - 16.10.2026 1:40:53)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Kolhoz_nik.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Kolhoz_nik][img]https://lab-vole.cz/Signature/Kolhoz_nik.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
8% (44 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2327
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2427
(53950 Bitev)
WN8 Tier VI
1732
(4369 Bitev)
WN8 Tier VII
2094
(6076 Bitev)
WN8 Tier VIII
2515
(17525 Bitev)
WN8 Tier IX
2360
(10253 Bitev)
WN8 Tier X
2706
(15492 Bitev)

Tanky (330)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6863955713548.15%1134.7
VK 30.01 (D)610308853056.67%2929.6
BT-74851446357.14%186.8
53TP Markowskiego814087195650.0%1622.8
P.43 ter711007361546.67%1748.0
Ikv 65 Alt II69985925257.69%2353.1
AT 7713368438253.66%2181.3
T3481657728215254.55%2324.6
Centurion Mk. 7/19197875118557.84%2271.2
STA-18165985915759.24%2833.4
Object 26110198761484952.77%2368.7
Jagdpanzer E 10010282769651057.06%2667.1
T54E19209593825557.65%2716.0
BDR G1 B56536044761.7%1504.3
Caernarvon8178090416058.13%2772.3
Jagdtiger9251794517165.5%2716.9
O-I69645583562.86%2068.6
Type 711028817464367.44%2663.8
VK 45.02 (P) Ausf. A8154885913651.47%2160.5
Pz.Kpfw. I Ausf. C32405028256.1%1337.9
Comet7116188310253.92%2613.9
AT 255415535771.93%1625.0
SMV CC-56711935613250.0%1813.4
M40/M438166362658754.0%2410.0
VK 36.01 (H)648636118056.67%834.8
M127138868318559.46%2337.0
T2165607175056.0%1841.9
TNH T Vz. 51921808897753.25%2166.6
12110264082939462.94%2917.3
M4A3E2 Sherman Jumbo669371916061.25%1689.1
IS-38146474857451.57%1931.9
T309179272225753.7%1851.1
AMX 13 F3 AM690254122151.13%1628.3
Strv 74612468756065.0%3359.2
T328157886944257.92%2152.1
Jagdpanther712895766969.57%2252.1
Ferdinand8181877622554.22%2337.7
AMX AC mle. 467113865011454.39%2046.5
Type 3 Chi-Nu56416095050.0%2288.8
Wespe31092951100.0%382.3
FV38059184767325958.3%2610.6
SU-100M1712507826061.67%1903.1
G.W. E 10010200668768754.29%2428.4
KV-5818471027415661.53%2964.8
FV304691251914055.71%2193.1
Indien-Panzer8160773425059.6%2731.5
VK 45.02 (P) Ausf. B9218280234657.23%2686.0
T3768828215156.86%3162.8
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28635242910.0%506.5
S-517144156622547.56%2384.2
Renault FT1245310.0%0.0
T67543948312958.91%1089.6
Hotchkiss H352173367650.0%822.6
AMX 50 1008171786946262.99%2370.6
IS-710245678971856.69%2525.1
Char Futur 4925407812352.17%2738.1
Bat.-Châtillon 25 t102228825134459.82%2447.2
SU-85B438328511058.18%1113.7
FV229 Contender922468099366.67%2555.5
T-15064875183053.33%714.1
Pz.Sfl. IVc55374476245.16%1314.1
Löwe817449553961.54%2480.4
Sturer Emil7134568311546.96%2227.4
Strv 103B1029817445457.41%2766.1
T-43791252521758.53%1762.5
Panhard EBR 90989467811554.78%1533.5
M3741341471163.64%430.4
WZ-111 model 1-49186663816853.57%2060.7
Spähpanzer SP I C712946318050.0%3101.6
Spähpanzer Ru 2519127561015051.33%2268.5
SU-182133135650.0%702.5
M41 Walker Bulldog8119581122457.14%2986.8
Type 97 Chi-Ha33144361361.54%1271.8
Bat.-Châtillon 25 t AP9150273237559.73%1924.6
Archer56093662846.43%1473.6
Jagdpanther II8197368214958.39%2587.9
Leo7144568214856.08%2976.3
Panther II8111475917855.06%1667.3
Pz.Kpfw. II27010310.0%28.1
KV-1563753445154.55%1396.6
T110E410266773943756.06%2399.2
VK 16.02 Leopard53075604854.17%1045.3
M48A5 Patton10252781124656.5%2670.4
T110E310268270415253.95%2161.1
T-54 ltwt.922719401662.5%4868.5
TNH 105/1000816397882951.72%2163.2
M5 Stuart43286015664.29%1163.0
Windhund8223111401100.0%2058.7
M2 Medium Tank3495585666.67%2799.2
Pz.Kpfw. VII10317477230765.15%3461.1
Super Conqueror10256373211851.69%2280.1
Emil I821267535761.4%2955.2
Type T-3455545345251.92%1626.0
Hummel697435434151.03%1861.2
Object 4168244197610665.09%4869.2
43 M. Toldi III3266281333.33%951.0
MS-11902158351.81%341.6
LHMTV89656498852.27%2154.9
212A9137663642151.54%1430.0
E 50 Ausf. M10258876173055.89%2639.7
M415131264913255.3%2723.9
UDES 15/161025136856755.22%2433.1
60TP Lewandowskiego1023226948855.68%1844.4
1108171066011847.46%2256.9
Valiant522121710.0%193.5
FV4025 Contriver112548927955.56%1513.7
ARMT57326682100.0%1857.2
SU-152780554621554.88%1211.5
Centurion Action X10259567453755.68%2610.3
Centurion Mk. I8133071115959.12%2242.3
AMX AC mle. 488170977521559.53%2483.9
Hotchkiss EBR772456613049.23%1913.9
AE Phase I920636383844.74%2258.2
Emil II9244873617562.86%2838.5
Tetrarch2531241100.0%261.0
LT vz. 3521303353100.0%683.0
Marder 38T44594972157.14%1305.7
T959221983715349.67%1993.5
KV-1375674254850.0%856.4
Škoda T 25610025844753.19%2469.5
Tiger I782347230850.32%1064.7
O-Ho818018007365.75%2513.2
Strv 103-09243872313764.23%2581.3
AMX 4041482323351.52%415.0
FV4005 Stage II1024216355362.26%2090.6
SU-100676948116154.04%1486.4
Object 14010272376138359.27%3138.1
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41072466560.0%276.8
Rhm.-Borsig Waffenträger8205184917052.35%2657.4
FV217 Badger10267377614852.7%2125.2
Type 4 Heavy9218277810347.57%2506.5
VK 30.02 (M)61054670450.0%2416.8
Grille 1510291064130660.13%2986.5
Black Prince713699047153.52%2293.3
T28 Prototype8159973525552.16%2171.0
T1E622134612254.55%1073.1
50TP Tyszkiewicza914937128447.62%1379.2
VK 30.02 (D)712328796744.78%2206.9
T110E510254380862056.61%2554.0
Waffenträger auf Pz. IV9247988121855.5%2892.2
45TP Habicha711865332250.0%1600.3
T3 HMC220224010055.0%891.1
TVP T 50/5110311280951856.37%3785.0
Sturmpanzer I Bison31201402755.56%299.8
AT-1276871926.32%42.2
Ho-Ri 31026918405448.15%2112.7
Pz.Kpfw. 35 (t)218522914250.7%964.1
Lorraine 39L AM33342934542.22%1269.1
UDES 169174274615958.49%1914.9
Object 268 Version 41025277022751.85%2040.4
Patton the Tank9131825230.0%918.5
VK 30.01 (H)55805518056.25%1463.3
WZ-1209206390729753.2%2628.3
Object 26810292374715251.32%2782.8
Konštrukta T-34/1007121157511060.0%2307.8
Bishop57835833076.67%2190.0
FV224 Chopper7173910374250.0%2750.6
A-2056417710146.53%76.7
T-2842122179547.37%520.4
SU-122-540199161715145.03%2165.3
ISU-1528161271023556.17%2091.0
STB-110238265316957.99%2346.0
T-452608672366.67%4653.4
G.W. Tiger9175362464056.88%2228.7
Controcarro 1 Mk. 29173765714154.61%1589.4
IS781658319150.26%1087.4
G.W. Panther7156463071853.48%2712.2
Škoda T 509239876822158.37%2887.3
SU-26365446643568.28%3048.2
Sturmpanzer II43351906246.77%1120.7
T57 Heavy10310487680855.2%3304.4
Renault NC-31102810.0%0.0
T25/27109668114559.31%2051.6
LT vz. 3831379340.0%262.8
M7 Priest34933918460.71%1919.1
MT-25630771251560.58%975.7
Ares 75817518116365.08%2644.8
Leopard 110285272325257.94%3148.5
FV227 Conceiver816389377058.57%2374.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H548043527754.51%1399.0
Gorilla1127507265653.57%1772.0
FV230 Canopener1026039078752.87%2079.0
Crusader 5.5-in. SP7111658512951.94%2138.3
Object 2630266163416556.36%3399.3
Maus10264687624055.42%2650.1
AMX 50 Foch B103168539425.0%3126.0
Conqueror9215689221949.77%2193.3
Type 97 Te-Ke22133221353.85%1275.7
Tiger II8163272551249.61%2416.8
TVP VTU Koncept8159760018555.68%2932.8
Taschenratte11316489412554.4%2167.4
SU-8553052995646.43%501.4
E 509168583321156.4%2009.6
VK 28.0166156873063.33%1870.7
Object 7049219078920756.52%2215.1
Type 1 Chi-He44495742365.22%1748.9
Ikv 10356164385076.0%1913.1
L-60206321100.0%261.0
SU-1018167987012559.2%2474.2
T-34-85655540349754.12%1061.3
P.44 Pantera815047237657.89%2159.7
ARL 4467846165955.93%1485.1
E 10010242076532259.63%2283.2
T25 Pilot Number 18169989658157.31%3003.4
1131034889844355.81%4501.5
ARL V39676056011553.91%1598.6
Leichttraktor19823812252.46%362.3
Type 5 Chi-Ri7117861712458.06%2319.9
T28 Concept714126542250.0%2408.7
T-44895568338851.29%1435.8
AMX 50 B10286476151456.23%2915.8
T698162293817055.88%2728.9
KV-856127284136162.05%3087.7
Lorraine 40 t8152960836251.66%1979.8
T71 DA7111584429660.47%3228.6
Object 252U8183986862559.84%2445.6
T29796170834253.8%1292.5
T-50-26802507450.0%2393.7
E 759225181555955.99%2948.6
T-4631301805950.85%426.7
T-2621021373246.88%321.3
AMX ELC bis542749011749.57%1575.2
Covenanter53565113455.88%1235.4
Lorraine 155 mle. 518172669942154.87%2659.5
Fiat 300011005610.0%236.5
T-1038176076837452.41%2319.3
BT-2217022332452.78%827.5
Grille570328413552.59%1645.6
AMX 383832011668.75%268.1
SU-76M41961782437.5%334.5
T-116363647910.0%2304.4
LTP32373151942.11%952.9
Sav m/4341293961100.0%328.4
AMX 13 75778367334156.01%2043.7
WZ-131798775322853.51%2348.2
Churchill I56686084755.32%1600.1
WZ-1328113580129359.04%2354.2
AT 158178984012152.89%2307.6
Churchill VII69727886254.84%2221.8
Nashorn610857005451.85%2151.7
Cromwell699367012255.74%2480.1
Cruiser Mk. III335549813762.04%2361.2
KV-1SA5164710881100.0%5480.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D2196357650.0%880.4
KV-26110070619557.44%2314.1
T2 Light Tank225859920462.75%1557.0
T 55A9246396216667.47%3206.1
Pz.Kpfw. 55820227982661.54%2080.5
Ikv 90 Typ B712175858361.45%2020.1
AMX 50 1209210875523158.87%2597.8
KR-11129168404555.56%2015.3
M8A14103174425.0%1.6
IS-410238582930461.51%2424.0
T-549201488969757.53%2770.5
Prototipo Standard B919738597557.33%1996.4
Kranvagn1024666621040.0%1985.5
UDES 038199767014257.75%2748.5
A-4369848783464.71%2723.6
Pz.Kpfw. III Ausf. J41843893158.06%431.6
IS-27122961410256.86%1874.2
Kolohousenka11362381100.0%738.3
59-1664953663636.11%1294.1
IS-682149797333.33%2799.8
O-Ni713076677455.41%1917.2
A-447155610165966.1%3259.5
T-109194482329953.85%2391.1
M4469464141855.56%1784.8
T26E4 SuperPershing8166091655964.04%2832.5
SMV CC-678123461811252.68%1396.3
T1 Cunningham11393255352.83%788.0
KV-37429353333.33%245.7
null0311471919653.57%0.0
Ikv 7233463511100.0%1168.8
T288171476111557.39%2219.4
T7 Combat Car2222473366.67%1425.4
FV2078154357920051.5%2343.2
Churchill III559377925057.2%1433.1
AMX 13 105 AM mle. 50544440315460.39%1092.0
M4A1 Sherman54164698051.25%998.7
M3 Lee42583543545.71%816.8
Pz.Kpfw. III/IV53194426154.1%816.2
T499115464930952.1%1995.1
Object 752933801092250.0%2280.6
StuG IV56855151471.43%2188.0
Pz.Kpfw. 38 (t)31822292166.67%689.3
T-34529629917154.97%732.2
T207104574510551.43%1787.4
D2304810.0%0.0
M26 Pershing8135284116755.09%2232.6
Birch Gun44094581872.22%1736.8
FV215b10280981825860.85%3249.3
Tiger (P)7120182619256.25%1971.2
Panther774265013556.3%1308.1
AMX M4 mle. 45714808255747.37%2454.9
Leopard Prototyp A9182469626055.77%2071.1
Progetto M40 mod. 6510224068314453.47%2067.4
Controcarro 3 Minotauro1027108157665.79%2263.6
Type 5868745416043.33%2162.0
XM551 Sheridan10178368718353.01%2354.0
M18 Hellcat692560013855.8%1870.5
M24 Chaffee556578512858.59%2161.5
Tortoise9277599613560.0%3277.2
Lorraine 155 mle. 507120360527354.95%1934.2
Type 4 Chi-To69435756453.13%2223.8
Achilles6547562771.43%1094.7
Alecto43484242661.54%1047.3
M1039159677429551.19%1693.3
AT 868866458260.98%1888.7
T-62A10260482355756.55%3024.3
AMX M4 1949 Liberte08824561735.29%767.6
StuG III Ausf. G56016151866.67%1677.7
Type 619234096922654.87%3121.7
FV215b (183)10279869940455.45%2615.1
Light Mk. VIC22664531560.0%1902.2
Crusader65035564953.06%1847.7
M46 Patton9174087615858.23%2127.9
T1 HMC22341888353.01%1605.4
AMX 12 t64355635954.24%1274.6
Conqueror Gun Carriage10198253926156.7%2361.9
VK 30.01 (P)650442213354.89%799.5
T92 HMC10205470712955.81%2357.2
LTTB87796776968.12%1839.4
T-50517544813256.06%526.6
UDES 14 Alt 5812166985442.59%1592.4
AMX 50 Foch9187282327359.71%2055.9
AMX 50 Foch (155)10288579470954.3%2873.1
M6660054511250.89%875.0
SU-130PM8182184012458.87%2181.9
AMX 13 909119678765157.91%2373.5
Bat.-Châtillon 155 5810222973947656.51%2885.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved