eu Hráč Kleptoman4ik4


WN8
1887
Recent WN8
2015
(543 Bitev)
Winrate
53.62%
Recent WR
55.8%
(543 Bitev)
Bitev
4411
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 4411 5 66 536 543
Průměrný Tier 9.51 10.6 10.0 9.6 9.6
Winrate 53.62% 20.0% 60.61% 56.16% 55.8%
Tanků odhaleno 1.39 1.0 1.38 1.59 1.59
Udělené poškození 2302.69 1996 2544.91 2361.05 2356.37
Obrana základny 0.13 0 0.0 0.19 0.18
Průměrně zkušeností 870.19 591 990.0 966.0 963.0
WN8 1887 1178 (-2) 1928 1991 (+14) 2015 (+17)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 1 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 2.0 0.0
Udělené poškození 0 0 272 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 93 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 2.0 0.0
(WG Player ID: 693063754)
Načteno za 0.14s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 4:34:09 - 17.10.2026 2:42:30)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Taschenratte1115691333.33%594.0
Coccodrillo102637020.0%2055.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Kleptoman4ik4.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Kleptoman4ik4][img]https://lab-vole.cz/Signature/Kleptoman4ik4.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 499 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
95% (287 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1951
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1887
(4309 Bitev)
WN8 Tier VI
1600
(90 Bitev)
WN8 Tier VII
2237
(58 Bitev)
WN8 Tier VIII
1358
(412 Bitev)
WN8 Tier IX
1593
(715 Bitev)
WN8 Tier X
2135
(2530 Bitev)

Tanky (51)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
K-91-PT91031663540.0%676.1
Ambassador917359181963.16%1384.3
Vz. 60S Dravec1020258334548.89%1200.6
BT-7419326610.0%477.5
M8A149545462040.0%2834.1
Mäuschen9266311271573.33%3140.6
Windhund812057891266.67%1308.6
Object 703 Version II81343789837.5%993.6
BT-53301325580.0%730.0
Maus10264110046261.29%2226.8
Fantôme914377541546.67%1361.4
PTZ-7811285292315253.95%1797.2
Taschenratte112780103310953.21%1651.0
M10 Wolverine57284942759.26%1733.3
Char de transition6733554450.0%888.0
Projet Louis9106874722849.12%1347.5
IS-5 (Object 730)8125081011059.09%1409.7
TS-58805523425.0%585.6
T6 Medium41058804366.67%3307.8
T-1506258383944.44%185.7
M3 Stuart3547569475.0%2895.5
WZ-113G FT10269290218058.89%2017.7
Object 777 Version II9200797813659.56%1919.9
Coccodrillo10211281220245.54%1431.3
Stridsyxa814768472548.0%1331.5
CS-52 LIS805791100.0%261.0
FV4005 Stage II10145565915746.5%925.6
VK 100.01 (P)818338983348.48%2325.5
Rhm.-Borsig Waffenträger8139169612852.34%1390.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E3769010.0%0.0
Type 5 Heavy103163101896957.38%2650.7
ELC EVEN 9085835644230.95%807.6
Grille 1510169067017248.26%1081.9
BZT-7010298098774358.82%2230.8
Tiger (P)7207213021776.47%4425.0
Terrifiant9259410425253.85%2078.8
StuG III Ausf. B47394022560.0%2074.7
Waffenträger auf Pz. IV91166437911.11%710.5
OCP Peacekeeper918737112638.46%1353.7
Sturer Emil710805534136.59%1331.1
StuG III Ausf. G59986581675.0%2777.1
Husarz8910676955.56%798.3
Nashorn610245535360.38%1955.7
SMV CC-64 Vipera813467563842.11%1248.6
Vz. 58 Medvěd9201254510.0%1184.8
Hirschkäfer11191471424347.33%1248.1
Tiger 13164265221866.67%652.8
Prototipo 681039871250.0%933.5
TBT918908088344.58%1503.4
VK 30.01 (P)615541068683.33%3907.4
Jagdpanzer E 909203276312640.48%1575.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved