WN8
1731
Recent WN8
1773
(217 Bitev)
Winrate
52.87%
Recent WR
53.0%
(217 Bitev)
Bitev
27306
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 27306 0 14 14 217
Průměrný Tier 7.54 0.0 8.29 8.29 9.12
Winrate 52.87% 0.0% 50.0% 50.0% 53.0%
Tanků odhaleno 1.97 0.0 3.93 3.93 2.51
Udělené poškození 1177.61 0 1553.43 1553.43 1688.71
Obrana základny 0.44 0 1.07 1.07 0.53
Průměrně zkušeností 654.97 0 547.0 547.0 854.0
WN8 1731 0 1929 2881 (+1) 1773 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 9 14 16 0
Průměrný Tier 10 8 6 7.64
Winrate 0.0% 42.86% 37.5% 0.0%
Tanků odhaleno 3.0 1.79 1.56 0.0
Udělené poškození 708 759 531 0.0
Obrana základny 0.0 0.71 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 151 545 345 0.0
Průměrně střel 4.33 4.57 7.81 0.0
(WG Player ID: 517586263)
Načteno za 0.45s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 18:50:34 - 16.10.2026 1:28:39)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/KernelHUN.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=KernelHUN][img]https://lab-vole.cz/Signature/KernelHUN.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
43% (131 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1752
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1784
(22688 Bitev)
WN8 Tier VI
1527
(3556 Bitev)
WN8 Tier VII
1445
(2464 Bitev)
WN8 Tier VIII
2023
(7997 Bitev)
WN8 Tier IX
1660
(3465 Bitev)
WN8 Tier X
1835
(5206 Bitev)

Tanky (237)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6884774611554.78%1830.1
BT-741822243246.88%502.0
Concept 1B917048012441.67%1160.3
GSR 3301 Setter78398902748.15%2459.9
STA-1813958576051.67%1964.1
Pz.Kpfw. II Luchs42562944151.22%916.2
Sexton II31471523043.33%466.0
Kampfpanzer 50 t9232410738961.8%2419.5
Jagdtiger917577929955.56%1623.9
MS-1166119250.0%176.3
A46664775710155.45%2500.2
G.Pz. Mk. VI (e)2127163757.14%751.5
M40/M43810627014860.42%1116.4
VK 36.01 (H)630225722141.18%254.5
T110E410243376116847.62%1830.0
IS-38120375012450.81%1361.5
M5A1 Stuart43213303060.0%1254.2
Type 89 I-Go/Chi-Ro2123156450.0%352.4
M53/M559128268110750.47%1136.5
Jagdpanther788740713652.94%1176.7
AMX 13 10510160983129255.14%2114.4
TKS z n.k.m. 20 mm2241284425.0%1366.2
Wespe31811532441.67%483.9
FV30465484341952.63%876.5
Progetto C50 mod. 66921718946246.77%2131.3
Prototipo Standard B923659968353.01%2745.7
Manticore10154981714551.03%2019.1
Panzer 58 Mutz8129086846756.32%1940.9
P.4354493443661.11%1278.1
XM66F818499887565.33%2367.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E310215217746.33%127.6
T67568248265458.87%1910.6
Bat.-Châtillon 25 t10184778430857.79%1772.1
SU-85B44433273259.38%1297.3
Crusader634134011752.99%988.0
Strv fm/211138155333.33%630.4
M1277275854153.66%842.5
Sturer Emil78375213043.33%938.6
Jagdpanzer IV665938311950.42%1277.2
P.43 ter710777834654.35%1922.3
M2 Light22212754542.22%861.7
Krupp-Steyr Waffenträger76405061258.33%805.3
Pz.Kpfw. T 25557543421156.4%1818.9
Type 2597 Chi-Ha3861072934.48%43.5
Spähpanzer SP I C7100950514546.9%2090.0
Spähpanzer Ru 251992854664151.64%1420.9
T-4378144598454.76%1331.1
Type 97 Chi-Ha32232202646.15%694.2
L6/4027999520.0%19.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9130946332047.5%1335.9
Object 2611013526073740.54%915.7
Leo7171311602665.38%4373.7
Pz.Kpfw. II2621256738.81%2.5
KV-1553538013256.82%1195.8
K-91-PT9259610271553.33%3015.6
KV-1S660741213955.4%1229.4
T110E31025989203770.27%2133.0
Chrysler K GF8160388167651.63%2098.9
T-54 ltwt.911617529246.74%2011.8
T-100 LT10126078736950.95%1656.2
Type 5 Chi-Ri712548392556.0%2244.2
M5 Stuart41752727159.15%440.7
Pz.Sfl. IC4368600666.67%1221.0
M2 Medium Tank31681862045.0%441.3
FV230 Canopener1023849861560.0%1882.1
Emil I8198110983661.11%2782.9
M4465473695139.22%767.8
Leopard Prototyp A9172378312846.88%1793.2
Object 416884445524352.67%1042.1
Kolohousenka10921100.0%261.0
LHMTV810537829759.79%2524.0
Vickers Medium Mk. I12792475.0%261.0
Object 27710225584519152.36%1927.8
M4154052367445.95%532.4
Progetto M35 mod. 468127974723349.79%1528.3
Panhard AMD 178B65094489651.04%1553.5
M15/4232222201154.55%598.5
IS-5 (Object 730)8126377115450.65%1504.7
Centurion Action X10223083529055.86%2061.5
Centurion Mk. I813229165066.0%2313.6
Strv 7469718602157.14%2001.8
Cromwell660845353750.09%1250.1
AE Phase I9223110416165.57%2414.9
Emil II922018894847.92%2263.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2867046674045.0%1898.8
LT vz. 352125131520.0%347.7
Marder 38T44022814156.1%1143.2
T95923369903762.16%2413.8
Pz.Sfl. IVc54082797550.67%853.5
Type 64686681445155.88%2816.1
Škoda T 2565543668747.13%960.8
Tiger I772541640749.63%843.0
AMR 352393120.0%0.0
T37650239227751.26%1349.8
TVP T 50/511019908368655.81%1786.6
Object 14010217687427154.98%2097.7
Rhm.-Borsig Waffenträger816487569050.0%1887.2
Progetto CC55 mod. 54817678573351.52%2027.8
Škoda T 2454803456746.27%1438.8
Type 91 Heavy3206203560.0%684.7
VK 30.02 (M)661437312752.76%1160.5
Grille 1510237171323647.88%1876.1
Rheinmetall Skorpion G845813510.0%162.2
Bishop5356336366.67%745.8
AMX 4041262005352.83%349.0
14TP4529682560.0%2824.8
Strv m/382116188475.0%511.6
Marder II32952072236.36%786.7
Valentine II443426310.0%1411.3
T3 HMC2130233683.33%609.2
AT-12118881233.33%234.3
T-448129280414351.05%1941.7
BT-7 artillery3280271933.33%1023.9
Bretagne Panther610437182339.13%1969.3
Hotchkiss EBR77276277652.63%1593.8
VK 30.01 (H)521421922245.95%308.4
Konštrukta T-34/100711718152853.57%1987.4
E 1001022487925850.0%1726.0
M24 Chaffee534237115853.8%1333.4
A-2052843105448.15%910.3
Strv m/40L3248314650.0%754.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C327136216858.33%1695.4
M24E2 Super Chaffee68037966552.31%2804.5
T-4522663231100.0%1419.5
Object 274a8168498829253.42%2497.4
IS781942213147.33%1066.2
T28 Prototype812276856152.46%1241.0
SU-100Y610857433056.67%2255.0
Strv m/42-57 Alt A.26110986011256.25%2313.9
VK 16.02 Leopard53353366956.52%1107.6
T-54 first prototype81318727425.0%1838.9
Type 4 Chi-To610028071952.63%2321.9
LT vz. 3831501791225.0%364.5
T309197880810650.0%1825.9
MT-2564926512661.54%1632.6
Vickers Medium Mk. II2102159742.86%322.3
Waffenträger auf Pz. IV922458374151.22%2067.7
Renault FT11554250.0%84.2
Hotchkiss H352871281040.0%136.5
Char Futur 492174102810460.58%2511.1
Crusader 5.5-in. SP78675343630.56%977.3
Centurion Mk. 5/1 RAAC8151995320251.98%2254.0
T2 Medium Tank2147272333.33%589.6
Type 97 Te-Ke2142159250.0%558.3
Tiger II880139244346.05%739.4
Durchbruchswagen 248114612649.21%92.1
Leopard 110214879949256.71%1931.7
M3 Stuart31842184351.16%692.8
Type 1 Chi-He44223303860.53%1733.5
T56 GMC31861681540.0%438.4
T-34-8565453669748.45%983.2
P.44 Pantera814207536848.53%2212.5
T1 Heavy58576391457.14%1982.6
A-43656741715660.9%1231.2
Panhard EBR 90995880314656.85%1616.1
Leichttraktor12753520.0%0.0
Pvlvv fm/42221712410.0%814.7
T28 Concept713998881957.89%2408.9
Bat.-Châtillon Bourrasque81686990219158.15%2316.4
Panzerjäger I21691491127.27%472.2
Renault NC-311049250.0%84.8
Type 3 Chi-Nu54673585060.0%1516.7
T499124377710251.96%1892.9
T1 Cunningham187125333.33%261.9
T-50-266566848454.76%2072.1
E 759137949836651.37%1233.4
T-463741122941.38%57.0
DS PZInż55954672536.0%1305.4
T-26260130875.0%295.0
AMX ELC bis545039246956.93%1817.3
Covenanter517025114955.7%485.5
Fiat 300012223731100.0%1486.9
T-103814778227055.71%1742.3
BT-22158432475.0%906.5
AMX 3831101551747.06%177.4
SU-76M42221783943.59%421.8
T-1163363546560.0%1689.4
AMX 13 75758041322248.65%1166.8
M41 Walker Bulldog870345133845.56%1290.6
STB-110248888032652.45%2278.5
P26/4044293173154.84%1248.8
Centurion Mk. 7/19153776513346.62%1457.0
Pz.Kpfw. I2121247771.43%575.8
D1298137633.33%198.8
LTG79708025251.92%2397.1
Cruiser Mk. III3891071540.0%151.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D21422371100.0%665.1
Vickers Mk. E Type B2871371145.45%175.5
Turtle Mk. I81547966580.0%1603.4
ST vz. 394628507862.5%3040.8
M8A145023744365.12%1624.7
VK 28.01637035215446.1%953.7
T-54914717647549.33%1491.6
Kranvagn1023677951942.11%1810.5
Renault Otsu1663281100.0%303.3
KV-8567954289852.04%1405.1
Super Hellcat79657107657.89%1548.8
A-44786847221959.36%1557.6
T-10922329009949.49%2395.1
Loyd Gun Carriage262831741.18%150.1
WZ-114917359771471.43%1784.4
T-284731399244.57%48.0
IS-2 shielded712208183357.58%1711.8
M3 Lee43082562941.38%1018.5
AMX 13 90988246733649.4%1314.1
Panhard EBR 10510125576968251.61%1645.0
Type 3 Chi-Nu Kai546935310150.5%1340.5
Comet783645129549.15%1436.3
T-34551038310853.7%1587.2
P.43 bis68706622951.72%1862.2
D231572211163.64%595.1
Birch Gun42451893043.33%774.7
Rheinmetall Panzerwagen10108667152945.37%1154.0
Panther789252311957.98%1606.2
CS-52 LIS81698963106957.81%2440.8
Type 61920598858047.5%2274.2
Progetto M40 mod. 6510239186933656.25%2269.6
122 TM81947103018062.22%2838.4
Tiger-Maus920938895745.61%1979.9
ELC EVEN 90886487230852.92%1938.3
XM551 Sheridan10172778416452.44%2054.7
M18 Hellcat611918591861.11%2635.5
Panther/M107106474112359.35%2006.5
T25/2710786785648.21%1598.3
Jagdpanzer E 10010198966911144.14%1416.4
Rinoceronte1024418044447.73%2049.4
StuG III Ausf. G54933308257.32%1201.6
Obsidian81154738633.33%1179.3
Nashorn66463387055.71%1151.3
AMX 12 t652442615253.29%1464.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer439633611062.73%1231.3
SU-86446335425.0%354.2
Cruiser Mk. IV41551795246.15%309.7
LTTB884876711553.04%1728.9
Chi-Ni2132142520.0%416.7
B.U.G.I.68556851643.75%1505.2
43 M. Toldi III3306614250.0%1804.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved