eu Hráč Kartra1t


WN8
2249
Recent WN8
1784
(778 Bitev)
Winrate
55.62%
Recent WR
46.92%
(778 Bitev)
Bitev
56110
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 56110 87 87 434 778
Průměrný Tier 8.45 9.05 9.05 9.49 9.29
Winrate 55.62% 43.68% 43.68% 47.47% 46.92%
Tanků odhaleno 1.7 1.75 1.75 1.68 1.78
Udělené poškození 1728.59 1730 1730.89 1836.34 1831.6
Obrana základny 0.47 0 0.0 0.14 0.08
Průměrně zkušeností 686.0 801 801.0 848.0 843.0
WN8 2249 1632 (-1) 1642 (-1) 0 (-4040) 1784 (-7)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 360 82 90 648
Průměrný Tier 10 8 6 9.01
Winrate 58.61% 56.1% 55.56% 58.8%
Tanků odhaleno 0.84 0.85 1.71 1.09
Udělené poškození 1854 1421 688 1516.0
Obrana základny 0.27 1.3 0.0 0.46
Průměrně zkušeností 620 595 458 587.0
Průměrně střel 10.44 6.61 9.07 9.41
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 570 801 488 160
Průměrný Tier 10 8 6 8.48
Winrate 41.58% 63.92% 75.82% 55.0%
Tanků odhaleno 0.8 0.99 0.93 1.01
Udělené poškození 2002 1463 715 1892.0
Obrana základny 0.88 1.35 1.06 1.16
Průměrně zkušeností 530 630 509 471.0
Průměrně střel 9.8 7.31 7.93 10.81
(WG Player ID: 601315398)
Načteno za 1.03s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (11.10.2026 22:54:06 - 17.10.2026 0:39:13)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Lorraine 50 t9175552321.74%1628.0
Manticore1039211100.0%389.0
AE Phase I9115411100.0%899.0
Object 432U1113832366.67%947.0
Panhard EBR 105101028010.0%795.0
Object 265T911412450.0%821.0
Char Futur 491915173548.57%1767.0
Type 5 Ka-Ri8133011100.0%1285.0
T 55A9185781553.33%1923.0
M41D8783010.0%1450.0
ELC EVEN 9089491250.0%1488.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Kartra1t.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Kartra1t][img]https://lab-vole.cz/Signature/Kartra1t.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
77% (349 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2016
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2263
(52296 Bitev)
WN8 Tier VI
1727
(4267 Bitev)
WN8 Tier VII
2192
(6482 Bitev)
WN8 Tier VIII
2419
(9740 Bitev)
WN8 Tier IX
2398
(8959 Bitev)
WN8 Tier X
2269
(22260 Bitev)

Tanky (256)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x689466726746.27%1687.1
BT-74591781560.0%198.3
Ikv 65 Alt II688344111856.78%1937.3
AT 7714517115969.49%2527.2
T803112869110012263.11%2265.5
Object 261101713491165850.9%1697.8
null0149193516357.67%0.0
T54E19183465132453.09%1946.5
BDR G1 B534053110.0%449.5
M6010240769691952.99%2411.5
StuG IV54282561040.0%912.8
Valentine AT41912232128.57%293.9
MS-1157821145.45%81.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C328242117958.66%1700.9
UDES 15/1610245580712652.38%2040.7
AT 255065228254.88%1414.1
Object 26810251963494354.61%2136.4
AMX M4 mle. 541021576708251.22%1740.8
IS-381782749115659.69%2726.3
M5A1 Stuart42424303542.86%669.4
T328159790711466.67%2421.4
M3 Stuart31221621942.11%275.2
Lorraine 50 t9184982313445.52%1944.4
T1 Cunningham11772914652.17%1225.0
FV38059119665013247.73%1188.9
FV304670338127450.73%1377.7
Manticore10142476410043.0%1726.8
Object 90710268784539060.51%2694.4
59-16634344910959.63%916.6
S-517100347628458.1%1413.7
Stinger10287310055457.41%2028.2
AMX 30 B10200078910055.0%1782.4
121B10230784312451.61%2181.3
AMX 50 1008186174626864.18%2580.9
IS-7102352723109458.04%2344.9
Bat.-Châtillon 25 t102629715144956.59%2894.3
SU-85B43354065954.24%887.0
Sexton II332122540.0%11.2
Strv fm/2111934433100.0%1279.2
Löwe81502823683.33%1796.4
Sturer Emil7104862413653.68%1650.6
Matilda42683194351.16%600.8
Strv 103B10257178036554.52%2121.3
Strv 107-121125717979248.91%1610.0
T-43786867413552.59%1559.6
G.W. Tiger (P)87423593551.43%801.3
M374160101812.5%288.6
Pz.Kpfw. T 255481556250.0%1141.6
Type 2597 Chi-Ha33194361100.0%1389.8
Object 416811316114050.0%1486.5
Carro da Combattimento 45 t10247183414156.74%2280.2
E 50 Ausf. M10271471384556.21%2899.5
WZ-13179538398359.04%2233.7
Type 97 Chi-Ha3385507450.0%1690.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9173679528056.07%2080.5
TVP T 50/5110254480555754.22%2489.3
STG Guard814177296360.32%1999.3
Panzerjäger I21642432352.17%529.8
Pz.Kpfw. II2258537366.67%1273.8
KV-1585562365162.67%2484.8
G.W. Panther797648416651.81%1289.9
T23E3712565993565.71%2660.9
Churchill I53513617750.65%618.9
T-54 ltwt.9158472946160.52%3120.0
T-100 LT10137276466953.51%1832.4
AMX 50 Foch (155)10215074312955.81%1581.8
M5 Stuart41062243857.89%196.5
Panther II8144871818357.38%2327.6
M2 Medium Tank31833052352.17%649.8
Super Conqueror10240689717054.12%2069.0
Object 26010258383036859.51%2299.1
Type T-3456345734264.29%2339.8
Hummel66564449844.9%994.7
Kolohousenka197112425.0%248.0
UDES 038153951211744.44%1858.1
Vickers Medium Mk. I11301871369.23%758.1
Object 27710237489930157.48%2209.5
Matilda IV54214771163.64%1024.3
Chimera817359339552.63%1945.3
Vickers Medium Mk. III31262092744.44%297.9
Strv S1817084978544.71%1882.4
60TP Lewandowskiego10256510125360.38%2293.9
T-44-100 Igrovoy8149193516357.67%2116.7
SU-1527106751715655.13%1842.9
M41 Walker Bulldog81177695123955.21%2694.0
AE Phase I919028904755.32%2055.1
Marder 38T47487043871.05%3264.4
Pz.Sfl. IVc56204535446.3%1483.1
Škoda T 2569846207254.17%2269.0
Object 432U1124079839063.33%1963.5
FV4005 Stage II101888636107549.12%1492.8
VK 72.01 (K)10274983028854.51%2086.8
T37678468022654.42%2627.5
SU-10064754483545.71%640.4
Object 140102632742155257.28%2893.8
Rhm.-Borsig Waffenträger8201172530057.0%2684.0
Grille 1510240469986150.99%1904.1
VK 30.02 (M)662047211342.48%1059.8
Black Prince79136846264.52%1310.9
Panhard EBR 10510117973758150.26%1404.7
Bishop54412675648.21%1003.6
AMX 4042253543234.38%710.9
Sturmpanzer II42031924942.86%463.1
Marder II31141661952.63%192.8
Waffenträger auf Pz. IV9220178514260.56%2094.3
T3 HMC21773001566.67%914.4
Sturmpanzer I Bison31542172552.0%424.1
AT-12561131145.45%35.2
T-448119762921652.31%1820.5
Object 268 Version 41023317617652.63%1892.3
Object 265T917278491450.0%1660.5
Type 4 Chi-To67636631070.0%1748.6
VK 30.01 (H)53292763429.41%570.5
WZ-1209191868026258.02%2479.7
Konštrukta T-34/100712457507365.75%2630.4
E 10010253569060655.12%2430.8
M751682927943.04%370.2
A-205912155655.36%182.9
T-2842182804057.5%621.1
12110241073924358.44%2370.0
ISU-1528184173223658.47%2509.2
FV4202812738025646.43%1804.6
Tiger 131694245510.0%1695.6
IS71397706173063.06%2627.3
Ikv 90 Typ B710174768855.68%1701.9
Škoda T 509241272116851.79%2733.4
T28 Prototype87765034641.3%624.5
Object 430U10243884925051.2%2296.1
Vz. 5510230779810447.12%1738.0
Renault NC-31125911100.0%261.0
T110E510269577391158.62%2690.1
AMX 50 1209213758721751.61%2479.2
MT-2566465798158.02%2274.4
Vickers Medium Mk. II21171284436.36%375.7
Renault FT112195250.0%87.2
Vz. 60S Dravec1023198484744.68%1445.5
Char Futur 49202085713146.56%1974.1
Crusader 5.5-in. SP75263302035.0%549.1
Maus10238610625066.0%2053.2
T2 Medium Tank21512043237.5%581.5
Type 97 Te-Ke221912120.0%802.1
Tiger II8165065115752.87%2212.0
TVP VTU Koncept8144764113056.15%2157.7
Valiant524444610.0%226.2
SU-8553984237561.33%966.7
E 509258682222464.73%3533.5
Object 7049255773630354.13%2483.1
Type 1 Chi-He4306427560.0%1026.0
T56 GMC3142272933.33%271.0
Ikv 10356574224365.12%1910.7
Vz. 71 Tesák1012107546648.48%1341.1
T-34-85677758135652.25%1711.9
T21623746916152.8%511.3
T1 Heavy56706566555.38%1535.1
A-4369235855462.96%2273.6
T25 Pilot Number 18152882413163.36%2606.9
Panhard EBR 90912078662759.26%2071.0
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger81720835450.0%2277.1
T28 Concept714176612060.0%2676.8
AMX 50 B10250771635653.09%2458.3
T698124465124749.39%1911.5
KV-85662449214755.78%1128.3
Type 5 Ka-Ri8188686310460.58%1898.6
Type 3 Chi-Nu56455745954.24%2238.2
T71 DA764558094051.7%1298.8
T4991401716178558.49%2560.9
T297161678737671.81%3034.4
Cobra921699467459.46%2372.1
E 759217885714360.14%2536.9
T-4631672444839.58%510.3
WZ-111 model 1-49199871725062.0%2374.1
T-262831861478.57%430.5
AMX ELC bis533442836953.66%1071.0
BT-224574944.44%35.8
AMX 3831513131450.0%375.7
SU-76M41812371942.11%293.0
T-116337427310.0%1241.0
LTP31862894242.86%771.6
AMX 13 75767063613353.38%1408.9
11310234487313357.14%2218.0
STB-110229473919149.74%2157.1
WZ-1328111774921753.92%2170.2
L-602209339757.14%1363.3
Churchill VII65955539254.35%1105.9
Pz.Kpfw. IV Schmalturm663949956650.35%1239.0
Cromwell684855410060.0%2040.8
Cruiser Mk. III31962452955.17%894.6
WZ-111 model 5A10230879127448.18%2020.7
KV-2696165612854.69%2022.1
Vickers Mk. E Type B244167742.86%17.7
T 55A9208281065057.54%2493.5
T-109187876434254.97%2112.1
TT-130M916558362152.38%1611.7
KR-1112960103128451.76%2269.9
M8A142463363636.11%434.6
1108158367314556.55%2197.9
T-5491961700104856.01%2489.1
Renault Otsu11544292100.0%818.4
IS-27148464510860.19%2608.1
Strv 103-09216564420153.23%2210.9
Grille551440311148.65%1228.0
A-44713378407057.14%2872.4
M4A1 Revalorisé8171983075759.18%2797.3
Conqueror Gun Carriage10128560216946.75%903.6
T26E4 SuperPershing8152075155056.91%2428.7
M2 Light254151650.0%90.9
Loyd Gun Carriage24980944.44%89.6
Universal Carrier 2-pdr2235240650.0%900.7
T7 Combat Car2165196450.0%744.7
FV207810797297445.95%1382.1
M41D88397056150.82%1641.8
VK 20.01 (D)41663003240.63%271.3
M4A1 Sherman58406114367.44%3345.0
M3 Lee42663972759.26%1013.3
Pz.Kpfw. III/IV53914186540.0%1045.4
ARL 44610636513943.59%2023.4
LTTB812879996465.63%3272.0
212A9147144749353.55%1459.9
T-3453133946050.0%792.3
AMX 13 10510146669314249.3%1779.3
Birch Gun42552573946.15%855.0
FV215b1022738098847.73%1940.0
WZ-11181747794151861.86%2769.3
Panther7107270017760.45%2073.9
Leichttraktor1111133742.86%328.7
AMX M4 mle. 45711746288551.76%1767.3
SU-14-28121555628847.92%1343.8
Progetto M40 mod. 6510241590311259.82%2215.2
Renault FT 75 BS21391333.33%0.0
ELC EVEN 90884072311446.49%1635.0
XM551 Sheridan10145566145851.53%1759.7
M18 Hellcat6988595121358.04%2203.3
M24 Chaffee56245983560.0%2991.3
T67553346419153.93%1350.3
T25/2795858819950.25%1481.3
Alecto42222993844.74%426.3
M1039193780322657.52%2096.4
AT 866225238246.34%1064.6
T-62A102509698151455.55%2643.6
Pz.Kpfw. II Ausf. G3842333145.16%107.2
FV215b (183)1018628244057.5%1370.2
Obsidian8170510946457.81%2693.6
HWK 30887569314447.92%1610.3
Nashorn610126794367.44%2386.8
T1 HMC21591521520.0%789.3
AMX 12 t660256810257.84%1851.2
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41942852050.0%355.3
null01016594955.56%0.0
56TP81283782757.14%1225.3
Bat.-Châtillon Bourrasque8160887747952.4%2135.3
Chi-Ni21183641100.0%641.1
T57 Heavy102621709143654.94%2470.2
E 2571408704134760.28%2648.8
M669556864656.52%1854.1
AMX ELC 901671250910.0%2291.8
AMX 13 909134766686057.33%2523.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved