eu Hráč KappaKippo

[HAKOO] HAKOO (Historie)


WN8
2057
Recent WN8
3035
(266 Bitev)
Winrate
54.61%
Recent WR
60.9%
(266 Bitev)
Bitev
30414
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 30414 0 25 164 266
Průměrný Tier 7.96 0.0 9.6 9.09 9.0
Winrate 54.61% 0.0% 72.0% 65.85% 60.9%
Tanků odhaleno 1.49 0.0 1.0 1.1 1.21
Udělené poškození 1565.59 0 2677.28 2478.11 2428.07
Obrana základny 0.47 0 0.0 1.7 1.05
Průměrně zkušeností 757.26 0 1050.0 983.0 997.0
WN8 2057 0 (+1) 2488 (+1) 2975 (+6) 3035 (+9)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 685 180 4 869
Průměrný Tier 10 8 6 9.57
Winrate 49.2% 51.67% 50.0% 49.71%
Tanků odhaleno 1.27 1.36 0.0 1.28
Udělené poškození 1639 1305 496 1565.0
Obrana základny 0.21 0.82 0.0 0.34
Průměrně zkušeností 717 791 423 731.0
Průměrně střel 8.85 9.57 8.25 9.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 418 1011 544 2105
Průměrný Tier 10 8 6 7.87
Winrate 50.0% 50.15% 54.78% 53.82%
Tanků odhaleno 1.52 1.17 1.38 2.18
Udělené poškození 1920 1328 631 1824.0
Obrana základny 1.41 0.82 1.46 1.18
Průměrně zkušeností 781 716 500 792.0
Průměrně střel 7.67 7.76 9.95 8.2
(WG Player ID: 532855515)
Načteno za 1.09s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.12.2021 20:58:16 - 1.12.2021 20:58:16)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/KappaKippo.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=KappaKippo][img]https://lab-vole.cz/Signature/KappaKippo.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 13010 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
34% (157 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2546
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2076
(27675 Bitev)
WN8 Tier VI
1640
(3740 Bitev)
WN8 Tier VII
1754
(2628 Bitev)
WN8 Tier VIII
2142
(8359 Bitev)
WN8 Tier IX
2183
(6431 Bitev)
WN8 Tier X
2267
(6517 Bitev)

Tanky (249)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6892474513151.91%1913.5
Carro d'assalto P.88715379977455.41%2695.7
53TP Markowskiego815349717365.75%2017.5
Ikv 65 Alt II679158010153.47%1637.1
T-5051072098648.84%176.2
Bat.-Châtillon 12 t8107987625556.47%2581.5
Charioteer8152678210554.29%1878.8
EMIL 19518193210612665.38%2414.7
Kampfpanzer 50 t92466104924658.94%2522.6
SARL 4243262872161.9%1196.8
StuG IV54434453250.0%1082.3
MS-114096241100.0%3356.1
M40/M43814738179955.56%1622.0
Type 91 Heavy37411230.0%3.0
T110E410271084061056.89%2451.0
Object 7059209792013253.79%2244.0
Pz.Kpfw. I2556830.0%2.2
AMX 30 1er prototype9230094525457.87%2788.8
IS-381549766133151.69%1969.5
M5A1 Stuart42172232839.29%605.5
AMX 13 F3 AM68626445648.21%1400.6
T328169797010957.8%2263.0
Type 89 I-Go/Chi-Ro2344673366.67%2148.4
M53/M559166677719148.69%1601.9
TKS z n.k.m. 20 mm271176425.0%92.9
AMX M4 mle. 498151579115252.63%2024.4
G.W. E 10010173574628661.19%1595.6
Panhard EBR 75 (FL 10)812658859353.76%2756.6
Prototipo Standard B9198390515358.17%2050.2
T-34 shielded5603629966.67%1663.8
Renault R35268209560.0%225.0
Object 90710283410034854.17%2445.2
S-517987747757.14%1198.4
T95/FV4201 Chieftain103098104412462.9%2631.4
T67550635022447.77%1086.6
M14/412258509580.0%1352.7
AMX 50 100817808827245.83%2450.5
P.43 ter713049158359.04%2525.7
M54 Renegade82384120021866.51%3265.6
Strv fm/211175369366.67%1129.8
M12710237599257.61%1535.9
T-26G FT2101138560.0%273.0
CS-631018197552552.0%1468.6
Strv 103B10267581531853.14%2202.0
T-43778745238952.19%1283.2
G.W. Tiger (P)8114755739347.07%1305.9
Type 2597 Chi-Ha31471726243.55%339.8
Object 4168110975016448.78%1382.8
M2 Light Tank21932571060.0%905.4
MKA204710.0%0.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9211696411758.12%2816.3
Archer55465632479.17%1528.4
Leo713278624257.14%2703.6
ISU-152K817108065259.62%2145.7
KV-1540229615250.66%754.7
G.W. Panther791758616653.01%1233.4
P26/4045165821361.54%1665.2
T110E310241382720955.98%1956.6
4TP18412720.0%192.1
M5 Stuart41382304348.84%413.0
MTLS-1G143392541100.0%261.0
Object 26010275295915162.91%2598.7
Emil I8168888145458.81%2287.1
L-602122406475.0%738.1
Hummel654844510843.52%655.6
43 M. Toldi III31092552951.72%374.5
UDES 038161866238955.53%1997.3
AMX M4 mle. 519261510828659.3%2866.1
Vickers Medium Mk. I11142333.33%1.4
P.4355896703467.65%2184.0
Object 27710265291434455.52%2399.4
M41 HMC54753841625.0%500.4
Progetto M35 mod. 468173884050256.57%2273.3
Panhard AMD 178B65466358552.94%1833.2
60TP Lewandowskiego10280890827856.47%2532.1
Renault G154214036755.22%1102.0
E 75 TS82078109618761.5%3006.8
King Tiger (Captured)714979523557.14%2363.7
CS-538159086611454.39%2401.9
Strv 74680963415448.05%1624.1
Hotchkiss EBR781171811448.25%2022.5
AE Phase I92454108034265.2%2825.4
Emil II9187384028249.65%1744.6
Tetrarch23975101172.73%2911.9
LT vz. 352931051428.57%220.1
TVP VTU Koncept86955235236.54%609.2
T959204466719252.08%1827.7
A-4368337504858.33%1999.1
Škoda T 25674251379051.27%1575.5
Strv 103-09200175626946.1%1804.3
IS-2-II8169393510657.55%2234.3
T37649359616349.08%1308.2
Object 2611018147317245.83%1661.8
Object 14010229181469450.58%2129.0
T-293463533616.67%1950.1
Pz.Kpfw. 35 (t)234122425.0%1.1
Škoda T 24534027512650.0%842.1
Bishop528416920.0%346.5
AMX 404264360633.33%1024.4
14TP4551631977.78%2634.7
Object 430U10254487033955.46%2398.2
Marder II31781804845.83%365.0
Valentine II4209412771.43%703.8
45TP Habicha714019469164.84%2486.0
T3 HMC21601331225.0%494.6
T-44897567725048.8%1263.4
BT-7 artillery36397713366.67%3305.9
AM 39 Gendron-Somua202041100.0%261.0
Löwe81863108427963.44%2970.7
Konštrukta T-34/100780948720944.98%1178.5
TVP T 50/5110246182117654.55%2190.4
Strv m/4255525133847.37%1594.3
T-2841541749542.11%247.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C3159190666.67%761.5
FV4004 Conway9202780018252.2%1970.9
AMX 65 t89045101315.38%866.4
TOG II*612841131683.33%2550.3
Object 705A10266987345955.77%2545.0
G.W. Tiger9144266124044.17%1342.2
IS7110254633153.17%1677.1
Škoda T 509207481430955.66%2198.7
TS-5815489183151.61%1736.7
Strv m/382263543560.0%1617.1
Renault NC-311453252100.0%261.0
G.Pz. Mk. VI (e)23361333.33%1.5
LT vz. 383811773063.33%286.5
T309204886121056.19%2009.6
IS-M8143587617255.23%1719.4
Renault FT1107257250.0%509.6
Hotchkiss H352366393425.0%2402.7
Char Futur 491726888955.56%1318.6
25TP KSUST II55355583158.06%1449.8
T-15067855756056.67%1480.9
T2 Medium Tank258188250.0%111.6
Caernarvon Action X8174810682458.33%2381.4
M3 Light320521210.0%697.3
Valiant597110372584.0%2788.4
Vz. 44-17948711450.0%1179.7
M3 Stuart31301891650.0%425.0
50TP Tyszkiewicza9216197319959.8%2331.1
T56 GMC31321404240.48%186.7
Ikv 10354764495440.74%1223.6
7TP21874022100.0%802.5
T-34-85659135341649.76%1138.8
P.44 Pantera812987554045.0%1617.1
IS-681004512955.56%982.5
Panhard EBR 90910728557156.34%2000.7
Leichttraktor14036722100.0%3224.5
Pz.Kpfw. B2 740 (f)4111259333.33%13.5
Pz.Sfl. IVb42371914452.27%635.8
Somua S3533222511338.46%937.8
Sexton II31731795158.82%714.6
T28 Concept7102568510465.38%1641.2
Bat.-Châtillon Bourrasque8174297414063.57%2321.4
Pvlvv fm/42261221560.0%235.3
T54E1925809917256.94%2669.2
KV-85668537715255.26%1098.3
Lorraine 40 t817271019771.43%2288.1
T499110872128253.55%1765.3
Object 777 Version II920139801266.67%1960.0
Wespe31851752259.09%664.6
M103921959656852.94%2471.0
T-463652014047.5%88.4
DS PZInż510446932035.0%2661.3
T-2624035892100.0%3552.6
AMX ELC bis54975424551.11%2291.8
UDES 1692339103910960.55%2927.2
Covenanter52643067055.71%1140.3
Lorraine 155 mle. 51812378213455.88%1407.1
Fiat 300013956861100.0%2905.6
CS-5992422113911973.95%2941.2
BT-2209810.0%0.0
AMX 383591221118.18%0.8
IS-710266996951660.85%2719.8
T-11634677261100.0%1819.0
Sav m/4343224354751.06%905.4
AMX 13 75710188459954.55%3113.2
M41 Walker Bulldog869071722852.63%1273.7
KV-1S652132613343.61%985.5
TNH 105/10008201111098065.0%3153.9
M4468957127644.74%1603.0
Progetto C50 mod. 66920449707363.01%2316.2
Cruiser Mk. III32402391533.33%1193.2
Type 64671063272155.89%2078.0
Vickers Mk. E Type B2551281136.36%0.0
T 55A9214496747454.85%2552.6
KV-4817179824454.55%2397.2
Ikv 90 Typ B7100965614746.94%1478.7
AMX 50 120919138952560.0%1902.6
T-34-85M61462101810066.0%3571.4
ST vz. 3941662076238.71%318.9
M8A143492765851.72%921.0
Kolohousenka1551572100.0%297.0
T-549159283145054.67%1842.6
Kranvagn10269285364554.26%2344.5
Renault Otsu11034941100.0%622.5
Panzerjäger I21131561546.67%260.4
Object 279 early10296110261662.5%1945.8
Grille546732310349.51%928.4
A-447100874811652.59%1785.8
T928166311511100.0%2726.0
T-109194181051355.95%2156.9
IS-3-II9223111667180.28%2673.5
T1 Cunningham1748850.0%194.4
KV-3716039707758.44%2676.9
Loyd Gun Carriage2831121540.0%307.4
Ikv 7232683431662.5%897.0
T288134381613157.25%1552.2
Strv m/40L32444311163.64%1043.8
M41D81480990450.0%3689.0
M15/423363494955.56%1401.7
T-44-10081897105110457.69%2906.8
AMX 13 909134987218059.44%2777.9
ARL 4468546377346.58%1627.9
Panhard EBR 10510131679538155.38%1759.6
T-34528126217047.06%624.3
P.43 bis610647927456.76%2330.0
AMX 13 1051019059433966.67%2773.0
Birch Gun42692323050.0%962.7
CS-52 LIS81851102828762.02%2541.3
AMX M4 mle. 457116276615250.66%1723.6
SU-14-281969702520.0%1776.3
Progetto M40 mod. 6510280890616852.98%2712.7
Lago42894342650.0%977.7
T-4521963274261.9%1116.2
ELC EVEN 908100283935160.97%2522.0
XM551 Sheridan10153377130652.94%1999.7
M18 Hellcat677463515453.25%1450.8
M24 Chaffee52575346149.18%789.6
Lorraine 155 mle. 5079106964156.1%1194.0
T25/2797361018057.22%1467.4
40TP Habicha69798246071.67%2507.9
Object 430 Version II9173180849952.71%1846.4
Achilles67696375858.62%1546.4
Challenger715138787554.67%2706.9
T-62A10215686117356.65%1971.0
StuG III Ausf. G54464522055.0%1055.8
FV215b (183)10205566814046.43%1550.5
Progetto CC55 mod. 5482113101915461.04%3045.1
Crusader62642534341.86%555.9
T1 HMC22060250.0%104.9
AMX 12 t663268810954.13%2114.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer429025013554.07%749.5
T28 Prototype8131073122551.11%1450.8
10TP3334465742.86%1502.3
Cruiser Mk. IV41871961533.33%561.5
Chimera81902101421159.24%2095.9
UDES 14 Alt 5815809287459.46%2382.4
SU-130PM8203895638460.94%2505.8

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[HAKOO] HAKOO19512064Vstoupil5.2.2021
[WHO] WHO Cares?19592042Odešel5.2.2021
[WHO] WHO Cares?19592042Vstoupil25.9.2020

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved