eu Hráč Kamzik39


WN8
1964
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
55.09%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
30100
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 30100 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.55 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 55.09% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.14 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1364.54 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.75 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 720.83 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1964 0 0 0 (+1) 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 97 0 0 97
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 46.39% 0.0% 0.0% 46.39%
Tanků odhaleno 0.62 0.0 0.0 0.62
Udělené poškození 1654 0 0 1654.0
Obrana základny 0.55 0.0 0.0 0.55
Průměrně zkušeností 720 0 0 720.0
Průměrně střel 8.34 0.0 0.0 8.34
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 48 13 0 11
Průměrný Tier 10 8 6 9.57
Winrate 39.58% 30.77% 0.0% 63.64%
Tanků odhaleno 1.48 1.15 0.0 0.45
Udělené poškození 1490 847 0 1818.0
Obrana základny 2.56 1.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 637 545 0 635.0
Průměrně střel 6.31 5.46 0.0 9.18
(WG Player ID: 594889229)
Načteno za 0.82s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 11:10:05 - 17.10.2026 0:37:27)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Kamzik39.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Kamzik39][img]https://lab-vole.cz/Signature/Kamzik39.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
14% (64 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
982
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1967
(25511 Bitev)
WN8 Tier VI
1956
(2931 Bitev)
WN8 Tier VII
1932
(4060 Bitev)
WN8 Tier VIII
1998
(7660 Bitev)
WN8 Tier IX
1985
(7932 Bitev)
WN8 Tier X
1896
(2907 Bitev)

Tanky (382)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6863964612450.81%1091.7
Caernarvon812297658043.75%1358.2
GSR 3301 Setter74526446058.33%1082.2
Charioteer812637115752.63%1458.5
Excalibur612767672240.91%2168.7
Object 703 Version II8192210619058.89%2603.6
BDR G1 B57146394355.81%1678.8
VK 45.02 (P) Ausf. A8172376919357.51%2583.9
T110E410208858124051.25%1554.2
SU-122-44711637404955.1%1594.9
Type 89 I-Go/Chi-Ro21271743100.0%536.0
Jagdpanther7121553314955.03%1989.3
KV-58160889742454.72%2220.3
Pz.Kpfw. KW I (r)58378652360.87%1701.2
Aufklärungspanzer Panther710278536860.29%2534.5
S-517148158424553.88%2268.1
GSOR 3301 AVR FS98737928551.76%1418.6
Löwe8151178395155.31%2107.0
Strv 103B1025949037458.11%2233.1
T-43712309026963.77%2849.5
Kampfpanzer 50 t92123100015259.87%2183.8
O-Ho8131371210563.81%1710.2
Leo710427007252.78%1659.7
STB-11022948865658.93%2204.9
KV-1S66565623351.52%1295.2
T-54 ltwt.9100481711653.45%1618.9
Type 5 Chi-Ri710026924656.52%1703.5
MTLS-1G1431552341100.0%642.0
FV230 Canopener1021537771741.18%1540.3
B144215143050.0%1463.5
L-602127468366.67%780.1
AMX M4 mle. 51919909608254.88%2189.8
LHMTV88397848058.75%1797.4
Strv 7468677162568.0%1790.7
Vickers Medium Mk. III33395261100.0%1515.7
T95921359208053.75%2032.4
Tiger I713476648751.72%2297.0
FV4005 Stage II1020267057254.17%1737.5
SU-100698169910960.55%2289.7
40TP Habicha68796901963.16%1937.3
Type 4 Heavy9159571823051.74%1627.0
E 1001027249396953.62%2798.7
Valentine II43295149164.84%1417.9
T-448132682712962.79%2375.7
LT-43287667586051.67%1511.3
WZ-120916448369452.13%1837.1
A-205741939339.78%16.3
T-2844856602075.0%2147.5
Škoda T 50918008119444.68%1734.8
T26E588798351464.29%1053.2
IS-M810276662646.15%1093.4
AMX 50 Foch B1022268186155.74%2047.8
Panther II812127856258.06%1747.0
Tiger II812647247254.17%1430.4
TVP VTU Koncept811267445846.55%1756.3
Object 7049197859719345.6%1659.5
T56 GMC34805192254.55%2066.1
Ikv 10354133548859.09%1085.7
Type 95 Ji-Ro68425292751.85%1351.6
T2166076367951.9%1944.2
Pvlvv fm/422114125742.86%295.8
AMX 50 B1020988476053.33%1793.3
T6981745101615369.93%2815.5
M10 RBFM59208199456.38%2259.3
T4999147575558.18%1447.9
Object 777 Version II9223610105257.69%2271.1
E 75920099276453.13%2147.9
SU-100M1710787244450.0%1703.8
AMX 383512741650.0%93.6
Sav m/4343473033767.57%1124.2
AMX 13 75767363911055.45%1467.4
Ho-Ri 1918838208552.94%1780.4
M-V-Y102794997560.0%2387.0
Jagdpanther II8189777123560.43%2659.0
LTG77156937857.69%1705.6
T 55A9208210557460.81%2544.2
Ikv 90 Typ B797455110168.32%1632.3
Caernarvon Action X812378544660.87%1681.2
Ikv 7233712462330.43%1239.0
M4A1 Sherman57226331650.0%2163.2
StuG IV54854242665.38%1284.8
Pz.Kpfw. 38 (t)34327102100.0%2374.4
T-34536535415156.29%1010.7
AMX M4 mle. 45795353312347.15%1294.1
Semovente M43 Bassotto610127084461.36%1907.2
AMX 65 t8109763512747.24%1202.8
Controcarro 1 Mk. 29174883310846.3%1572.1
T25/2712537179857.14%2237.4
WZ-111G FT921868576656.06%2052.4
Crusader66106673961.54%2433.9
T1 HMC21262051936.84%541.9
Bat.-Châtillon 155 559197969035353.26%2634.8
SDP 60 Gonkiewicza919539054057.5%2072.2
VK 30.01 (P)671654510758.88%1485.6
Charioteer Nomad8188888212157.85%2531.5
AT 7710738002972.41%1602.3
STA-189627747953.16%1373.0
Jagdtiger9213873119253.13%1996.0
UDES 03813796257652.63%1633.8
M40/M438152563242556.47%1931.1
Char de transition611861091475.0%2562.1
SU-1018119066112846.09%1326.4
AMX M4 mle. 541020768451850.0%1641.6
T32819379335141.18%2444.9
Type 3 Chi-Nu57846371163.64%2627.1
SU-547574066046.67%2590.0
VK 45.02 (P) Ausf. B9167475933447.01%1664.0
Manticore1012428552759.26%1704.8
Type 5 Heavy10287810104151.22%2441.4
T67510379211070.0%3441.3
P.43 ter711668913560.0%2159.4
SDP 58 Kilana816908943458.82%2253.0
SU-1822922481250.0%2017.5
Bat.-Châtillon 25 t AP9143763731551.43%1584.9
Archer55194714751.06%1225.7
G.W. Panther710367943562.86%1573.1
K-91-PT916278131553.33%1473.4
T-100 LT101036686955.56%1290.0
IS-41021297678463.1%1888.2
Vickers Medium Mk. I188109250.0%300.0
Object 2771023969559858.16%2337.2
SU-2-12255415233953.85%1384.2
SU-1527141679313654.41%2441.3
Centurion Mk. I815509163357.58%2598.2
Hotchkiss EBR75796667153.52%1409.3
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2867897527062.86%2474.0
Marder 38T45635733647.22%1931.2
Pz.Sfl. IVc59057474050.0%2793.6
T-83281960110214860.14%2784.3
SU-26360038024764.78%2448.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41924211457.14%583.2
FV217 Badger1028209888256.1%2746.0
Progetto CC55 mod. 54816599426254.84%2305.5
Škoda T 2455755451361.54%1978.8
Black Prince78087565158.82%1074.6
Sturmpanzer I Bison34272311942.11%2152.2
Lorraine 39L AM33722591353.85%1237.0
Object 268 Version 41023168744757.45%2143.4
M7550955611763.25%2398.3
G.W. Tiger911857303256.25%1108.5
IS765060021650.93%750.7
T25 AT712627644959.18%1943.6
Type 4 Chi-To68097642871.43%1784.2
Object 705921409875052.0%2454.4
T309234392721960.73%2665.6
Hotchkiss H35201511100.0%261.0
Maus10233393410054.0%1981.3
Conqueror9192096311659.48%2092.5
VK 168.01 (P)811385781450.0%1387.1
Alecto44415372665.38%1561.4
Valentine33905133452.94%1731.7
T4044193032334.78%1013.5
AMX 4041833266254.84%637.7
Type T-3456906775356.6%2452.7
Vz. 44-1710557584454.55%1444.6
Leichttraktor152171366.67%228.6
WZ-111-1G FT810305814740.43%1008.8
105 leFH18B2590167624358.44%2132.9
WZ-120-1G FT817269679056.67%2417.7
ARL 4467274828651.16%1346.4
T297134481710757.94%1950.0
T-103815378455056.0%1987.3
SU-76M43663891361.54%1098.7
Centurion Mk. 7/1915178135345.28%1542.8
M4 Improved5651830366.67%1858.2
SDP 57 Gowika716778771855.56%2826.9
Cruiser Mk. III3169315683.33%811.4
KV-26108364828962.63%2442.6
AMX 50 120917837606053.33%1704.6
M8A145856921492.86%2177.7
KV-856146095720566.83%4002.9
O-Ni7124258019761.42%1969.0
T-109195877636952.57%2270.5
IS-3-II9178185210549.52%1839.5
SMV CC-67814639345868.97%1859.6
T-127348165613464.93%2570.4
Type 4 Ju-To7196711132356.52%3501.7
Carro d'assalto P.88713749522560.0%2316.6
T71 CMCD765145616650.0%1598.0
Char Mle. 75911958414266.67%2113.4
Jagdpanzer E 10010238069111356.64%1914.2
Rinoceronte1026819645261.54%2458.2
M-IV-Y8178512442100.0%2638.8
StuG III Ausf. G547138112751.97%1114.3
Nashorn613969224067.5%3737.4
Renault UE 5732352492157.14%782.7
Ikv 65 Alt II686540610650.0%1710.2
T-50513542212654.76%342.4
Bat.-Châtillon 12 t873953616844.64%1378.6
WZ-111 model 1-4917529393961.54%1854.3
UDES 15/161022328692759.26%1917.3
AT 255866754060.0%1768.0
AMX 30 1er prototype915376664854.17%1641.0
M5A1 Stuart45164972263.64%2673.6
T1 Cunningham12545152065.0%2261.8
VK 75.01 (K)8103110767100.0%1274.1
Indien-Panzer8138069317051.18%2003.5
Prototipo Standard B919678719453.19%2008.3
45TP Habicha716377846253.23%2676.1
SU-85B44444492458.33%1294.1
Strv fm/2111923281100.0%1341.9
M127143257320850.0%2072.9
Sturer Emil7148680812254.92%2973.0
M2 Light2794021100.0%322.5
Type 2597 Chi-Ha3302324862.5%1417.7
T-34-2G FT711767001040.0%1939.3
TVP T 50/511021427935550.91%1809.7
SU-85I58307051957.89%2037.2
Pz.Kpfw. II22363914854.17%1191.5
VK 16.02 Leopard52104308146.91%536.2
TNH 105/10008120061710632.08%1373.3
Emil I817398298350.6%2165.2
212A9191664228654.2%2160.1
Renault FT 75 BS2158117944.44%855.0
M41594552020445.59%1553.6
60TP Lewandowskiego1021169212268.18%1716.2
Centurion Action X102125760728.57%1639.3
CS-5389126462050.0%1243.5
AE Phase I9194710383070.0%2124.1
Tetrarch22413124656.52%1392.2
KV-1375575249554.74%916.2
Cromwell B692710241080.0%2359.4
Rhm.-Borsig Waffenträger8197285321362.44%2650.2
IS-2-II813488506454.69%1661.2
T1E622505022962.07%1538.4
Marder II32201623135.48%483.8
Leopard 11019427301850.0%1543.7
T3 HMC2245434580.0%1317.8
BZ-7510272410783666.67%2524.0
Pz.Kpfw. 35 (t)24907721100.0%4031.9
UDES 16917568015147.06%1744.0
Konštrukta T-34/100711288033751.35%2063.4
FV4004 Conway916807398851.14%1485.9
T28 Prototype8190189318857.98%2667.4
M7 Priest342234112146.28%1151.6
Waffenträger auf Pz. IV9205173615759.24%2084.2
Renault FT102071100.0%261.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54754746740.3%1336.0
Char Futur 4919649444158.54%1955.1
25TP KSUST II58036141855.56%2202.8
KV-220-251118113111659.48%2728.8
Taschenratte1128659272138.1%1660.1
SU-8556224485446.3%1568.9
M53/M559125064123948.54%1204.7
T-34-85648139526140.23%700.9
P.44 Pantera812608426058.33%1768.2
T1 Heavy56876117458.11%1734.0
T-34-2894063214353.85%1285.2
ARL V39694358510360.19%2263.9
T28 Concept76264971145.45%738.7
Heavy Tank No. VI611608677652.63%2243.6
M1039202410256163.93%2236.3
IS-3A8162397512063.33%2198.2
T54E19224098116761.08%2750.2
Type 95 Heavy43773002254.55%1420.9
Covenanter56086851471.43%2966.9
Lorraine 155 mle. 518183373222258.56%2909.8
Fiat 3000108910.0%0.0
Churchill I576757011158.56%2165.7
Churchill VII66406184470.45%1208.0
VK 28.0166596963655.56%2443.7
T-50-267028603658.33%2582.6
KV-3713729074765.96%2152.1
O-I Experimental56124582272.73%1240.9
T57 Heavy10213966211747.01%1769.4
M36 Jackson616329631172.73%3329.4
M47 Iron Arnie815189238159.26%2100.5
TNH T Vz. 519203381410949.54%2071.2
Tiger (P)7107170812364.23%1788.7
Carro da Combattimento 45 t108338281100.0%534.4
Leopard Prototyp A9139565815548.39%1231.1
ELC EVEN 90883482312855.47%1892.8
XM551 Sheridan10928597250.0%785.9
M18 Hellcat610026196360.32%2330.4
M24 Chaffee53806563351.52%1447.9
SU-130PM81385742450.0%1220.3
Object 2839264079810.0%2752.4
Challenger710156924948.98%1419.6
CS-59916137745843.1%1585.5
Obsidian811217692744.44%1285.2
Super Hellcat711337351353.85%1896.7
Cruiser Mk. IV4419413944.44%1252.9
LTTB872771313452.24%1534.7
M3 Lee43914075865.52%1809.4
Škoda T 457116051360.0%1213.8
M6611218135464.81%2363.0
Bat.-Châtillon 155 5810133859821651.85%1168.3
BT-741452757052.86%383.2
53TP Markowskiego816039174456.82%2055.2
White Dragon81090733757.14%1303.8
O-I67184035056.0%1268.2
MS-11911843250.0%333.4
Excelsior5118412731492.86%3284.5
Type 91 Heavy33002472250.0%1111.2
IS-38116569832151.09%1416.0
T-34-1712389749669.79%2645.5
M3 Stuart31723331250.0%612.1
AMX AC mle. 46711457284660.87%2187.2
Progetto C50 mod. 669176285610449.04%1800.4
T28816438016547.69%1884.3
Strv m/4257955982740.74%2552.4
Bat.-Châtillon 25 t10203375218649.46%1861.9
M16/43 Sahariano3825917633.33%3004.1
Jagdpanzer IV67815599654.17%1504.7
M3742521909746.39%763.5
Super Conqueror1020848804257.14%1674.3
Object 2611014726886349.21%1384.2
T71 DA797184413954.68%2514.1
KV-157586568055.0%2072.1
S35 CA59096384761.7%2843.9
T110E31023529275066.0%1913.4
BZ-68919879499055.56%2114.5
M5 Stuart42404359054.44%676.9
Renault NC-3111815671100.0%1136.0
AT 15812108147958.23%1373.4
Kolohousenka13243431100.0%2047.6
M3 Light3939510.0%141.6
AMX AC mle. 488159771418059.44%2225.4
FV38059134768513145.04%1200.2
Emil II918088897956.96%1845.9
Škoda T 2566896304553.33%1385.3
50TP prototyp813236975836.21%1343.9
Strv 103-09175973214650.68%1612.7
14TP44615311471.43%1926.7
T110E510246910301758.82%2140.4
Type 57818319474850.0%2642.2
AT-12123179333.33%262.5
Bretagne Panther69778651172.73%1846.7
Škoda T 568195911131675.0%2003.1
Matilda48318472075.0%3527.7
Somua SAu 4043643733348.48%1015.3
ISU-1528184786621257.55%2160.8
M24E2 Super Chaffee65947442259.09%2078.0
Strv m/42-57 Alt A.2611328857455.41%2543.4
Vz. 551022588886459.38%1966.5
MT-25636554225258.33%1131.1
AT 15A711038852268.18%1917.0
SMV CC-56710977885253.85%1674.2
Pz.Kpfw. II Luchs43044471752.94%1277.8
E 50914598074953.06%1450.1
Object 7529216510099056.67%2080.7
50TP Tyszkiewicza916988798756.32%1650.0
Panhard EBR 9099898209153.85%1725.1
Panzerjäger I2204167825.0%639.2
Cobra921148858051.25%2272.2
T-4631632382334.78%461.9
T-262180132933.33%698.6
BT-221261746549.23%483.1
IS-710189364317857.3%1687.5
M41 Walker Bulldog86095959650.0%1020.7
KV-1SA58207492548.0%2113.3
Vickers Mk. E Type B2205268366.67%1036.5
Ho-Ri 2813797411643.75%1529.9
Concept 1B92428111435263.64%2465.3
T-549202499542360.99%2650.7
Kranvagn1025338274942.86%1927.0
Renault Otsu1143223450.0%537.1
Charlemagne8193410701361.54%2124.8
Type 619177587210357.28%2148.2
M10 Wolverine561344610260.78%1696.6
FV20788307072762.96%1047.2
Achilles66524776762.69%1363.4
AMX 50 Foch9187782513355.64%1750.5
AMX 13 909108683024158.09%2079.0
AMX 13 105101528750955.56%1748.3
Panther712598682360.87%2174.8
Progetto M40 mod. 651023967892846.43%1924.7
Controcarro 3 Minotauro1025538735154.9%2051.9
Type 58611069255572.73%3017.9
AMX 13 5779949656851.47%2663.2
Tortoise922339976352.38%2106.9
Lorraine 155 mle. 507141967822555.11%2188.0
T-62A10208273731250.96%2135.5
Object 2639176885112157.02%1773.3
SDP 44 Burza612147962356.52%2841.8
AMX 12 t647653021048.1%1379.2
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41611847452.7%273.1
T92 HMC1014826703256.25%1263.3
Chimera81290755933.33%1043.3
UDES 14 Alt 5811948572762.96%1669.6
Renault FT AC202410.0%0.0
IS-2M7884741560.0%1011.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved