WN8
1364
Recent WN8
1559
(124 Bitev)
Winrate
51.58%
Recent WR
42.74%
(124 Bitev)
Bitev
18605
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 18605 5 5 15 124
Průměrný Tier 7.54 9.6 9.6 9.87 10.0
Winrate 51.58% 60.0% 60.0% 40.0% 42.74%
Tanků odhaleno 0.92 0.2 0.2 1.13 0.87
Udělené poškození 1137.78 964 964.8 1762.73 1739.56
Obrana základny 0.46 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 530.18 481 481.0 603.0 726.0
WN8 1364 558 (-1) 616 (-1) 1451 1559 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 1 0 0 1
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 416 0 0 416.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 69 0 0 69.0
Průměrně střel 3.0 0.0 0.0 3.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 2 0 11
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 50.0% 0.0% 36.36%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.91
Udělené poškození 0 344 0 2029.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 539 0 595.0
Průměrně střel 0.0 4.5 0.0 7.45
(WG Player ID: 503276459)
Načteno za 0.63s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 5:21:36 - 15.10.2026 22:13:30)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
UDES 15/16106851250.0%348.0
Strv 103B10110611100.0%727.0
Grille 1510218411100.0%1369.0
Lorraine 155 mle. 518163010.0%0.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/KaaWuu99.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=KaaWuu99][img]https://lab-vole.cz/Signature/KaaWuu99.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
32% (114 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1461
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1376
(16082 Bitev)
WN8 Tier VI
1184
(2148 Bitev)
WN8 Tier VII
1216
(3057 Bitev)
WN8 Tier VIII
1398
(4940 Bitev)
WN8 Tier IX
1518
(2921 Bitev)
WN8 Tier X
1503
(3008 Bitev)

Tanky (233)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon815349832968.97%1903.9
Pz.Kpfw. III Ausf. K533527930.0%601.9
Ikv 65 Alt II65944237058.57%1090.9
Object 257917428301060.0%1830.6
Charioteer88114983043.33%651.2
ISU-122S76645242100.0%964.3
StuG IV532418030.0%523.6
O-I610567802661.54%1994.3
Valentine AT48713931100.0%3553.6
MS-1126611540.0%0.0
UDES 15/1610204274130148.84%1644.1
AT 255792551020.0%1224.0
G.Pz. Mk. VI (e)20971100.0%261.0
M40/M43810915249148.35%1058.4
VK 36.01 (H)652837711650.0%808.8
SU-1018110360415652.56%1265.4
T110E410179754224744.53%1177.8
SU-122-4471784847366.67%2774.7
Object 26810222866817856.74%1684.8
IS-38142573312052.5%1748.7
M5A1 Stuart445187475.0%261.0
Type 95 Ji-Ro610564351060.0%2058.6
T32812996705933.9%1419.6
M53/M559131264121847.71%1219.7
Jagdpanther764535123347.64%731.6
Type 3 Chi-Nu52952786855.88%762.3
Type 98 Ke-Ni31451902458.33%536.8
Vickers Medium Mk. II27880425.0%123.1
FV304661836414950.34%1096.1
T37639838311552.17%1043.0
Type 5 Ke-Ho41692007843.59%355.6
T28813285755641.07%1422.7
Kanonenjagdpanzer 1058146167211148.65%1542.5
S-517776488850.0%797.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E31401923056.67%364.7
T-28E with F-3044173825558.18%1066.8
T67518418418944.44%185.6
Churchill I53283275552.73%571.6
SU-85B43382566159.02%909.1
Strv fm/21120826010.0%883.6
M12776848711058.18%1077.6
Sturer Emil79835935058.0%1377.9
Jagdpanzer IV642628814845.27%639.2
Strv 103B10215064322046.36%1425.1
M2 Light25889425.0%0.0
G.W. Tiger (P)810105654852.08%1143.8
M3741981674146.34%513.3
Type 2597 Chi-Ha3991352846.43%152.8
T-4378086403246.88%1238.9
MKA21922742055.0%654.5
Strv 103-09191858117649.43%1852.8
Jagdtiger9145656115954.72%1214.5
Leo7104260210160.4%1770.6
Pz.Kpfw. II2113260250.0%340.2
KV-154075271566.67%946.5
G.W. Panther710896841560.0%1391.6
VK 16.02 Leopard51404014100.0%431.1
KV-1S64503832152.38%751.5
Conqueror9187887117457.47%1853.4
T-100 LT1081769914047.86%852.9
Type 5 Chi-Ri774542316250.0%1130.0
M5 Stuart41823212330.43%298.1
MTLS-1G1431233462100.0%489.4
M2 Medium Tank374992733.33%8.1
WZ-111 Alpine Tiger81483700666.67%2206.3
Emil I8154064111655.17%1880.3
M4467724197953.16%1372.0
Hummel67525772166.67%1207.7
Kolohousenka11922952100.0%1174.5
UDES 038125356610351.46%1483.5
60G FT55212431323.08%847.8
Object 27710222977910250.98%1781.3
Matilda IV5217276837.5%241.6
Object 430915787717950.63%1367.5
M4153852507346.58%489.6
Panther/M107902464837.5%1138.6
Panhard AMD 178B63004611566.67%914.1
E 75 TS81050889475.0%1298.0
Lago42693721050.0%718.1
SU-152777738816751.5%1065.2
Durchbruchswagen 241311914744.68%139.6
Strv 7466034803956.41%1168.2
Lansen C8136475537156.87%1842.8
Vickers Medium Mk. III31051511050.0%223.7
Emil II9167468514953.69%1667.6
T95923518655766.67%2219.7
Škoda T 2569228161181.82%2103.2
Tiger I7100248962950.87%1440.0
50TP prototyp814857926654.55%1881.6
AMR 352128263757.14%537.8
FV4005 Stage II1015775926456.25%1117.7
40TP Habicha645233740.0%603.3
SU-100688347636359.5%1873.0
Object 1401018667672948.28%1409.7
Rhm.-Borsig Waffenträger815716678452.38%1641.4
Pz.Kpfw. 35 (t)211499714.29%352.2
Type 4 Heavy916828604057.5%1543.8
Grille 1510215968134354.52%1563.8
Black Prince710907282657.69%1677.0
T1E62474610.0%0.0
Strv m/3822710820.0%0.0
Marder II31121592770.37%346.2
Waffenträger auf Pz. IV919487535851.72%1572.1
T3 HMC21091373754.05%347.5
Sturmpanzer I Bison30741100.0%261.0
AT-1264991457.14%135.6
BZ-7510199476411144.14%1385.2
T-44810767087057.14%1429.4
BT-7 artillery34575902653.85%1890.3
Bretagne Panther68075451250.0%1431.1
UDES 169168568016051.25%1735.6
Object 268 Version 410187966110754.21%1320.8
VK 30.01 (H)51492089246.74%144.9
Bishop551329513051.54%1102.9
Matilda42512404757.45%629.1
T-2843004611586.67%1074.4
T-34-8567766773073.33%1794.8
ISU-1528111248525651.95%1068.2
Object 705A1017918412356.52%1321.4
IS713679392171.43%2435.9
TS-58210312921100.0%3029.3
T26E5 Patriot811007083548.57%1295.7
Type 4 Chi-To660441815647.44%1116.0
Object 705916468099349.46%1412.0
T309167651032950.15%1548.5
IS-M8110262910550.48%1261.9
Valentine II43834783164.52%1625.8
Renault FT11278862.5%194.0
Hotchkiss H35213815920.0%491.6
Char Futur 4916876546145.9%1487.3
Crusader 5.5-in. SP78055792281.82%1285.3
Pz.Kpfw. S35 739 (f)336646631256.41%1144.6
T2 Medium Tank23134091100.0%2479.7
Type 97 Te-Ke2288499450.0%1623.0
Tiger II8109749956249.64%1296.1
M8A141671718552.94%287.9
Valiant59328381050.0%2419.3
SU-8554092659045.56%885.8
T110E31019886803847.37%1303.7
Object 7049186056515945.91%1477.8
AMX 4041364222100.0%481.0
T56 GMC31251398339.76%179.7
Ikv 10354012926254.84%1008.7
E 10010230283216158.39%1891.5
T1 Heavy54113602540.0%608.7
Vz. 44-1713167132638.46%1661.5
M56 Scorpion710946477163.38%1800.2
Leichttraktor136801346.15%48.9
Heavy Tank No. VI6113610111580.0%2318.3
Panzerjäger I2119951822.22%210.7
Renault NC-311902051100.0%504.5
T4995265592347.83%530.3
Type 95 Ha-Go2138159425.0%393.0
T29713338515076.0%1947.6
M103916768067557.33%1667.5
E 759131758822248.2%1163.0
T-463781051060.0%240.7
T-26262991353.85%161.2
AMX ELC bis5216338875.0%713.9
SU-100M1799550210958.72%1569.5
Lorraine 155 mle. 51810826617851.28%1132.6
Fiat 30001531322100.0%261.0
T-29321210410.0%445.1
SU-76M41061443050.0%121.0
Sav m/4342301541020.0%380.0
AMX 13 7576306994148.78%1263.8
M41 Walker Bulldog83454159043.33%376.4
STB-110185166941947.26%1466.5
P26/404657531560.0%2292.2
Jagdpanther II8134650393249.68%1564.1
Churchill VII66015622268.18%1168.2
D121783955.56%135.3
Hirschkäfer111277714850.0%662.9
Cromwell6903780862.5%1935.8
Cruiser Mk. III3536230.0%0.0
Vickers Mk. E Type B2271101040.0%0.0
Ikv 90 Typ B77975483551.43%1105.2
T-34-85M64856161080.0%764.0
Vz. 60S Dravec10240441310.0%1447.1
Caernarvon Action X8125770612858.59%1602.6
43 M. Toldi III3120266366.67%536.9
T-549140777810855.56%1457.2
Kranvagn10216474628952.94%1853.9
Renault Otsu11481821100.0%684.1
KV-8566245233663.89%1103.0
Grille52962781250.0%469.5
O-Ni78116411464.29%1133.1
Pz.Kpfw. I22683411100.0%1359.5
M4A1 Revalorisé804261100.0%261.0
T-109160275410051.0%1602.7
T1 Cunningham122811735.29%0.0
Ikv 723122302560.0%298.4
Type 6465825762080.0%1641.9
Universal Carrier 2-pdr2751041050.0%132.9
Achilles68436813161.29%1664.6
IS-2 shielded710406501250.0%1254.2
ARL 446363297850.0%439.1
FV4004 Conway915715776651.52%1333.2
Pz.Kpfw. 38 (t)3934920.0%69.6
Type 3 Ju-Nu6798560333.33%872.4
D23064425.0%0.0
Birch Gun4137131944.44%262.9
WZ-131G FT61174624650.0%2083.9
T71 CMCD73914257548.0%724.2
CS-52 LIS89904901145.45%881.8
O-Ho817159465561.82%2233.9
Type 619143861725455.51%1462.4
VK 100.01 (P)811407397949.37%1292.2
122 TM8025410.0%0.0
Type 58617517210.0%43.7
ELC EVEN 9086215778852.27%1158.2
M18 Hellcat653233748148.02%839.5
M24 Chaffee53723975050.0%1429.9
Strv m/4253244002748.15%780.3
T25/27733409100050.9%1043.7
P.435497423450.0%1204.3
Challenger710286043560.0%1366.6
Jagdpanzer E 10010201870811159.46%1519.6
Object 2639174566715155.63%1705.7
StuG III Ausf. G528923110344.66%471.6
STA-1882252525354.94%1026.1
Light Mk. VIC21512161100.0%859.6
Nashorn67433903253.13%1151.8
T1 HMC21951301855.56%1044.1
AMX 12 t65216063056.67%1619.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42102116250.0%419.6
T28 Prototype8111543463047.62%1189.9
T92 HMC10164771112454.03%1410.7
T-345203249425.0%290.0
UDES 14 Alt 58127958511550.43%1649.5
Renault FT AC202110.0%0.0
B.U.G.I.67816241553.33%1265.0
M665245224546.67%679.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved