eu Hráč KARAPAPAK_TR


WN8
2061
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
53.28%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
15820
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 15820 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.79 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 53.28% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.18 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1888.11 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.57 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 623.44 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2061 0 0 (+1) 0 (+1) 0 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 531499722)
Načteno za 0.81s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 5:54:03 - 16.10.2026 0:48:11)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/KARAPAPAK_TR.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=KARAPAPAK_TR][img]https://lab-vole.cz/Signature/KARAPAPAK_TR.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
35% (161 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1030
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2036
(14999 Bitev)
WN8 Tier VI
1165
(1180 Bitev)
WN8 Tier VII
979
(1219 Bitev)
WN8 Tier VIII
1581
(1750 Bitev)
WN8 Tier IX
2049
(2577 Bitev)
WN8 Tier X
2409
(8273 Bitev)

Tanky (138)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6859546916246.91%932.4
FCM 3627123450.0%89.7
T3485814331361.54%590.6
Object 2579134554841349.88%1249.3
Bat.-Châtillon 12 t870947110643.4%1160.7
Charioteer820478521353.85%2657.5
T54E19182557421048.1%1708.5
Jagdtiger913866829053.33%1066.1
MS-11868510.0%216.3
UDES 15/1610280376041457.25%2733.0
IS-3898647237146.9%1019.2
M5A1 Stuart49349141100.0%3824.0
Jagdpanther77675008741.38%888.7
TKS z n.k.m. 20 mm2751510.0%118.0
T1 Cunningham1123253475.0%790.0
Vickers Medium Mk. III367115837.5%3.1
Indien-Panzer816498917454.05%2708.7
Strv m/425010410.0%0.0
AMX 30 B1027037164957.14%2980.2
SU-76M4336204366.67%929.4
Bat.-Châtillon 25 t10254365925349.01%2465.1
Sexton II3581051560.0%192.0
Löwe84334431266.67%433.5
Sturer Emil718569712665.38%3133.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9134958621754.84%1437.1
TVP T 50/5110294776169755.38%2929.1
StuG IV54803722339.13%1012.4
Leo77953976245.16%1113.4
Panzerjäger I22384333.33%0.0
KV-151782047041.43%101.8
G.W. Panther788546321053.81%1135.4
AMX 50 Foch (155)10270667722360.09%2361.7
M5 Stuart42192711241.67%456.0
Pz.Sfl. IC492153910.0%3712.6
Type T-3456378311100.0%1912.1
GSOR the TANK92635768366.67%2819.9
Vickers Medium Mk. I11366742.86%16.2
Progetto M35 mod. 46867818510.0%454.1
M4A3(76)W Sherman61049760580.0%2281.8
Vz. 64 Blesk813869494060.0%3190.9
Centurion Action X10238469879255.3%2223.1
Centurion Mk. I872943715944.65%782.6
Strv 7467145362846.43%1256.9
Hotchkiss EBR73683705150.98%678.6
AE Phase I9258786313958.27%2937.4
Emil II9271993811060.0%3175.2
Tetrarch2172158540.0%629.6
Škoda T 25613927737269.44%3924.9
Cruiser Mk. III3531052540.0%0.3
FV4005 Stage II10234956961554.15%1958.5
ARMT580747010.0%1777.5
Rhm.-Borsig Waffenträger8233677114250.0%2797.2
Grille 1510288762144754.36%2334.0
VK 30.02 (M)612896941442.86%2796.9
Rheinmetall Skorpion G84632391020.0%163.1
VK 30.02 (D)7153910912075.0%2973.8
Marder II31411411250.0%262.3
Leopard 110285674059759.46%2737.0
T2164644843256.25%1379.3
Object 78010302582847360.89%2919.6
Bretagne Panther68054911361.54%1436.2
UDES 16910365423253.13%836.3
LPT-67 Šelma916187928751.72%2713.4
M752073053339.39%475.3
Strv m/40L3107167633.33%99.1
FV4004 Conway923108695558.18%2485.7
M24E2 Super Chaffee68065471100.0%2000.1
Object 705A10322387427458.76%2901.6
G.W. Tiger999449912147.11%835.8
IS760338327347.99%668.4
Škoda T 5092748102312055.83%3165.2
TS-588537051464.29%847.4
Strv m/3821131961100.0%489.7
T26E5 Patriot8115063619651.53%1437.5
Vickers Medium Mk. II2496540.0%0.0
Waffenträger auf Pz. IV9257267915655.77%2465.8
Renault FT176147250.0%259.0
Char Futur 4928018338057.5%3189.9
Maus102585990560.0%1857.9
TVP VTU Koncept8211211073568.57%3974.2
Kanonenjagdpanzer 1058162671416453.05%2032.0
Vz. 71 Tesák10162164513250.76%2156.1
Panhard EBR 90969057812554.4%954.2
Leichttraktor173114250.0%172.2
KV-85635928516947.34%417.0
Lorraine 40 t820117387644.74%2627.1
T71 DA73714471136.36%476.9
Object 777 Version II9172241710.0%1097.4
Churchill Crocodile6902855250.0%1528.5
T-50-26955786475.0%4229.4
T-4632082061136.36%664.5
T-2621021894100.0%538.6
AMX ELC bis519023915150.99%505.4
Covenanter51452135150.98%321.1
T-103817386843357.58%2134.5
T-293204230875.0%752.9
IS-710173958154648.72%1338.1
T-1163164160520.0%448.7
Somua SM8177559910.0%1343.7
AMX 13 75754543713350.38%1129.0
KV-1S639733722555.56%636.7
Centurion Mk. 7/19102265212149.59%834.0
Crusader615520910548.57%259.1
Cromwell645535624747.37%771.2
AMR 3522793191100.0%1648.4
WZ-111 model 5A10316583454454.23%3045.9
T 55A9265390817855.62%3174.8
Kunze Panzer92489980862.5%2536.2
TT-130M92057695862.5%2477.1
Kranvagn10289175324558.37%2799.9
Renault Otsu153176366.67%213.3
IS-27830573333.33%788.6
Super Hellcat769037315446.1%842.7
Pz.Kpfw. I2559320.0%0.0
Loyd Gun Carriage21291531050.0%750.2
T-28412519311153.15%234.9
IS-2 shielded710005043461.76%1335.4
T57 Heavy10283973837155.26%2560.8
AMX 13 90914697019553.68%2800.5
Comet749438611552.17%661.3
AMX 13 1051020658367166.2%3064.1
Birch Gun41251231741.18%204.0
Leopard Prototyp A9259082120856.25%2984.0
Type 586193815261100.0%6680.7
ELC EVEN 90826113920.0%206.8
Panther/M1077434204047.5%1055.4
SU-130PM820428082948.28%2257.5
Jagdpanzer E 10010268059750854.92%2077.0
T-62A10276484136857.61%2751.2
StuG III Ausf. G53552608551.76%737.8
Nashorn614695451258.33%2969.7
AMX 12 t643333511455.26%1171.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42762496952.17%652.9
Type 64679754713650.0%2312.0
Cruiser Mk. IV41321944652.17%277.0
Panhard EBR 10510128158464949.31%1604.9
UDES 14 Alt 589904559746.39%1159.2
Renault FT AC20911100.0%261.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved