WN8
2039
Recent WN8
2531
(149 Bitev)
Winrate
54.07%
Recent WR
62.42%
(149 Bitev)
Bitev
10229
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 10229 0 0 2 149
Průměrný Tier 7.88 0.0 0.0 9.0 8.85
Winrate 54.07% 0.0% 0.0% 50.0% 62.42%
Tanků odhaleno 1.08 0.0 0.0 0.5 1.04
Udělené poškození 1541.11 0 0.0 2317.5 2284.92
Obrana základny 0.71 0 0.0 2.0 0.06
Průměrně zkušeností 744.0 0 0.0 846.0 989.0
WN8 2039 0 0 (+1) 17 (+1) 2531 (+9)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 1 0 9 10
Průměrný Tier 10 8 6 6.4
Winrate 0.0% 0.0% 77.78% 70.0%
Tanků odhaleno 5.0 0.0 0.67 1.1
Udělené poškození 1321 0 816 867.0
Obrana základny 0.0 0.0 1.11 1.0
Průměrně zkušeností 199 0 717 665.0
Průměrně střel 6.0 0.0 3.33 3.6
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 63 8 0 1
Průměrný Tier 10 8 6 9.77
Winrate 50.79% 37.5% 0.0% 100.0%
Tanků odhaleno 0.89 0.25 0.0 0.0
Udělené poškození 1595 971 0 539.0
Obrana základny 1.89 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 652 593 0 235.0
Průměrně střel 5.71 8.75 0.0 2.0
(WG Player ID: 602050728)
Načteno za 0.24s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 13:41:09 - 17.10.2026 2:29:44)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/KAJAN_UA_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=KAJAN_UA_][img]https://lab-vole.cz/Signature/KAJAN_UA_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 17576 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
30% (139 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2285
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2060
(9712 Bitev)
WN8 Tier VI
2332
(1524 Bitev)
WN8 Tier VII
2151
(869 Bitev)
WN8 Tier VIII
2013
(3600 Bitev)
WN8 Tier IX
1987
(3227 Bitev)
WN8 Tier X
1851
(308 Bitev)

Tanky (115)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Charioteer Nomad8172281721755.76%2166.0
Object 2579175869029253.08%1850.0
Bat.-Châtillon 12 t880071010950.46%1471.8
WZ-111 model 1-49193767020349.75%2007.1
O-I6101767519655.61%2107.7
VK 45.02 (P) Ausf. A814478686451.56%1846.6
UDES 15/1610312911901100.0%2928.0
Char de transition69625061650.0%1671.3
AMX 30 1er prototype9206510063464.71%2505.3
IS-38172381326758.43%2354.5
T-150694846211950.42%1846.0
Type 89 I-Go/Chi-Ro21154311100.0%488.3
AMX M4 mle. 4981381878475.0%1821.5
WZ-111813937602445.83%1462.7
Prototipo Standard B9194579911953.78%2150.8
Type 5 Heavy102415781366.67%1799.4
Stinger10258710341100.0%1727.8
AMX 50 1008158281512951.94%1874.8
Bat.-Châtillon 25 t1020317962948.28%1872.7
Pawlack Tank610236611442.86%1727.1
VK 45.02 (P) Ausf. B917228758254.88%1759.2
T-43792361210054.0%1704.1
Bat.-Châtillon 25 t AP916867845754.39%1766.3
TVP T 50/5110409210121100.0%4427.0
T71 DA710921025771.43%2965.3
Leo713948659757.73%2763.2
Stone Sentinel818399386762.69%2189.0
M48A5 Patton1019758228153.09%1591.3
Pz.Kpfw. VII1020787751050.0%1386.5
Concept 1B922638918162.96%2215.6
Object 2771032397311100.0%2978.1
Object 4309196165140353.1%2103.3
Centurion Action X10288611631100.0%2733.9
Centurion Mk. I811117738550.59%1434.6
Škoda T 2568627223167.74%2001.7
Tiger I715208995653.57%2316.8
O-Ho8132064913951.8%1527.8
Object 1401021667561241.67%1731.4
Type 4 Heavy9188176519450.52%1817.6
E 1001028251151785.71%2848.4
Object 430U10203610233100.0%1860.6
T-448122765222154.75%1793.0
UDES 169209887610253.92%2344.4
Patton the Tank9295213411100.0%2660.8
WZ-1209224910095961.02%2570.1
Konštrukta T-34/100710077694459.09%1821.5
T-2844415162161.9%1547.7
KV-156275578251.22%1292.4
Object 274a818521038955.56%2744.4
Tiger 1316187611911100.0%3470.7
IS7118658312152.89%1681.8
Škoda T 509168476413447.01%1538.6
T28 Prototype8240711092762.96%3468.7
Vz. 5510282910472070.0%2386.0
T-54 first prototype8136777746250.0%1925.1
T30919428468151.85%1838.6
122 TM817176889751.55%2173.5
Char Futur 4919369381266.67%2016.1
Maus1024959195952.54%2192.9
King Tiger (Captured)7159710532263.64%2595.1
Tiger II8133375810452.88%1549.5
Taschenratte11318410338555.29%2022.2
Object 7529236810172759.26%2208.8
Mäuschen916818505158.82%1595.9
T-34-8568277542462.5%1945.6
P.44 Pantera8143075010049.0%1993.9
T-34-28132480311648.28%1937.9
XM69 Hacker1126688549943.43%1901.1
KV-85688754713661.03%1623.3
ARL 4466384981040.0%1046.8
E 75916488139149.45%1556.4
T-4631512661540.0%420.2
T-262113312475.0%592.2
AMX ELC bis57776871968.42%3094.3
Type 95 Heavy43204113259.38%1062.6
Covenanter52872706355.56%942.0
IS-71021848374358.14%1799.8
AMX 13 7579657825954.24%2299.1
113101778785475.0%1597.7
KV-1S65294494052.5%909.9
Centurion Mk. 7/19185584212651.59%1914.5
Cromwell684766321052.86%2063.0
WZ-111 model 5A1018667242138.1%1348.5
ASTRON Rex 105 mm8175486749958.72%2294.7
AMX 50 1209171877110450.0%1624.3
110812397418747.13%1371.4
T-549157186515155.63%1774.3
Predatore9250384617454.6%2629.5
IS-2712647965750.88%1830.6
Charlemagne8192779020748.79%1950.3
O-Ni7145866514661.64%2406.5
T-109192357435950.14%2039.6
IS-6 B8159578423256.03%2031.4
WZ-1149177870115055.33%1897.8
O-I Experimental592767722658.41%2309.8
Churchill III54547152161.9%962.8
Comet79018473066.67%1772.3
T-3454314221833.33%1092.3
TNH T Vz. 51921169137152.11%1975.0
Sentinelle921969466962.32%2184.1
Tiger (P)714599264854.17%2360.0
AMX M4 mle. 45713558964369.77%2063.6
Progetto M40 mod. 65101963722944.44%1499.8
VK 100.01 (P)813377585054.0%1597.8
M18 Hellcat612447342138.1%2433.9
T25/2714838223943.59%2397.6
T-62A10183411191100.0%1325.8
M-IV-Y816358596353.97%2071.9
FV215b (183)1031576661100.0%2827.7
Obsidian812667742157.14%1565.5
Crusader63854304946.94%1189.3
AMX 12 t68907573850.0%2972.9
Type 64694767461957.84%2965.4
Type 91 Heavy31682871553.33%494.3
UDES 14 Alt 58175768420049.5%2615.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved