eu Hráč JustJ0ke_1767766


WN8
1832
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
52.02%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
33374
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 33374 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.1 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 52.02% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.19 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1550.98 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.61 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 704.78 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1832 0 0 0 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 180 0 0 185
Průměrný Tier 10 8 6 9.97
Winrate 46.67% 0.0% 0.0% 45.95%
Tanků odhaleno 0.93 0.0 0.0 0.96
Udělené poškození 1676 0 0 1645.0
Obrana základny 0.41 0.0 0.0 0.66
Průměrně zkušeností 689 0 0 680.0
Průměrně střel 8.38 0.0 0.0 8.35
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 42 45 0 6
Průměrný Tier 10 8 6 8.97
Winrate 26.19% 33.33% 0.0% 66.67%
Tanků odhaleno 0.4 0.49 0.0 0.33
Udělené poškození 1586 1263 0 2396.0
Obrana základny 0.0 1.82 0.0 1.0
Průměrně zkušeností 480 522 0 1121.0
Průměrně střel 8.29 7.13 0.0 10.17
(WG Player ID: 594865753)
Načteno za 0.48s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 10:17:35 - 17.10.2026 2:27:29)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/JustJ0ke_1767766.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=JustJ0ke_1767766][img]https://lab-vole.cz/Signature/JustJ0ke_1767766.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
77% (232 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
916
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1872
(29994 Bitev)
WN8 Tier VI
1497
(2113 Bitev)
WN8 Tier VII
1781
(3767 Bitev)
WN8 Tier VIII
1864
(7376 Bitev)
WN8 Tier IX
1949
(8181 Bitev)
WN8 Tier X
1945
(8288 Bitev)

Tanky (314)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6896265010744.86%1729.7
Charioteer Nomad815227861060.0%1860.9
Renault UE 5732001743655.56%573.8
BT-74721861145.45%63.3
53TP Markowskiego819959515855.17%2321.8
P.43 ter711777753450.0%1856.2
Ikv 65 Alt II612637254264.29%2765.9
FCM 36275238366.67%311.4
M48A5 Patton1024558132944.83%1861.7
Vz. 64 Blesk812209199456.38%2421.5
GSR 3301 Setter76066855152.94%1430.7
STA-18118973121053.33%1645.7
FV601 Saladin8229710998262.2%3365.8
T54E19273510178461.9%3093.4
BDR G1 B56926254560.0%1607.8
Caernarvon814328517553.33%1747.2
Centurion Action X10210866627848.92%1852.5
MS-114564520.0%0.0
BZ-587134710041266.67%2192.0
AT 253543052055.0%696.6
M40/M438117059710757.01%1278.3
Type 91 Heavy32593192065.0%981.6
SU-100M1713518333652.78%1987.9
T110E410268278925850.39%1933.1
TNH T Vz. 519210490616155.28%2046.3
P.43 bis69776861952.63%1977.9
AMX M4 mle. 5410298398120461.27%2719.8
Ares 901022968237045.71%1867.5
IS-3812396587557.33%1463.0
M5A1 Stuart41732116847.06%459.9
AMX 13 F3 AM664935512443.55%848.1
Strv 7469236122638.46%1691.3
T32813798563857.89%1565.2
Type 89 I-Go/Chi-Ro2190343742.86%650.5
M53/M559135363315643.59%1198.0
ST-I9139872241048.29%1237.7
AMX AC mle. 46782152421650.46%1097.4
TKS z n.k.m. 20 mm24413210.0%0.0
T-50510326630058.0%247.8
Chi-To SP714948942958.62%1958.5
Emil II9207291513253.03%2031.6
Indien-Panzer813337674450.0%1758.5
Super Hellcat711386782050.0%1828.1
Manticore10156189033958.7%2033.2
Bat.-Châtillon 12 t811016598346.99%2117.2
Ares 758172697613056.15%2292.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E31181606654.55%262.9
Type 5 Heavy1028609619955.56%2086.6
Lätt Stridsfordon 12091880720250.0%1582.9
T-2931249510.0%145.5
Strv m/425923597742.86%2778.6
ShPTK-TVP 1008175487319355.44%2108.2
T7 Combat Car244111540.0%18.1
AMX 50 1008146873620355.17%1813.7
IS-710217470542352.25%1855.1
Bat.-Châtillon 25 t10215569118749.73%1810.8
SU-85B43533061553.33%811.6
Strv fm/211139290333.33%636.4
M12710847268966.29%1663.6
Löwe8152587215050.67%1903.3
Sturer Emil7101562813450.0%1483.7
D12881472250.0%239.9
STA-281586972966.67%2330.7
M2 Light2130148425.0%282.3
Panhard EBR 909117187815658.33%2118.5
M3742221461225.0%539.1
WZ-111 model 1-492525100418658.06%2857.5
Spähpanzer SP I C711688776852.94%3015.8
Spähpanzer Ru 2519113791313557.78%1962.9
SU-1822552111100.0%1852.4
T-34-2G FT713067465150.98%2082.7
Type 97 Chi-Ha32343211643.75%738.0
MKA232042610.0%1167.8
Bat.-Châtillon 25 t AP9177570015248.03%1954.3
TVP T 50/5110232771116148.45%2061.9
STG Guard8184184821752.07%2460.1
Leo79206423447.06%1415.7
Škoda T 17710158393455.88%2601.7
LPT-67 Šelma916129239660.42%2601.9
Pz.Kpfw. II2110141933.33%214.1
Jagdpanzer E 90921548046544.62%1756.3
AMX 50 Foch B1023396936549.23%1962.3
S35 CA545426510047.0%947.6
Mitsu 10851375890757.14%3306.8
T-54 ltwt.9110172428853.47%1743.0
Centurion Mk. 7/19179276730552.79%1888.1
M5 Stuart4542073828.95%0.2
Lorraine 40 t818267788552.94%2459.8
FV230 Canopener102197949757.14%1480.4
B144614802347.83%1333.8
Super Conqueror10315511066965.22%2978.3
Emil I814298316353.97%1884.0
Type T-3455674503441.18%1557.4
IS-4102157750101149.95%1731.4
UDES 03811365674537.78%1080.0
AMX M4 mle. 519272010949153.85%2740.8
LHMTV886276113652.21%1602.1
T-34-3816198855558.18%2069.0
Object 27710259785420352.22%2231.0
Type 2597 Chi-Ha31861652532.0%486.2
E 50 Ausf. M10242683529657.09%2167.9
M4153514222475.0%553.8
Progetto M35 mod. 46813847214247.62%1554.5
Panhard AMD 178B68175925653.57%3040.1
Vz. 5510270583924347.74%2037.3
60TP Lewandowskiego1027388812437.5%2238.5
T25/2712847187364.38%2077.4
Type 61920888808853.41%2289.9
SU-1527112255611347.79%1574.7
Ares 859222197813352.63%2267.3
Durchbruchswagen 241552804158.54%347.3
CS-53812067402748.15%1752.0
Centurion Mk. I8128576418453.8%1815.0
AMX AC mle. 488134364929247.95%1591.0
Hotchkiss EBR77376497147.89%1796.6
AE Phase I924759812259.09%2366.5
Type 68922229414450.0%1894.4
LT vz. 352174359475.0%843.8
Marder 38T43303142646.15%691.4
Pz.Sfl. IVc53773194436.36%594.8
Škoda T 25699575814656.16%2188.1
AMX 13 10510152165516951.48%1781.1
Renault FT 75 BS21781451861.11%1091.5
WZ-120G FT922868591346.15%1736.1
SU-100610256449360.22%2098.6
Bat.-Châtillon Bourrasque8169688530053.33%2108.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8169875725057.6%2078.8
Progetto CC55 mod. 548201210513056.67%2726.3
Škoda T 2455515965160.78%1640.3
Grille 1510228159332649.69%1856.9
VK 30.02 (M)665950214143.26%1149.1
BZ-166816539951266.67%2067.6
E 10010241481357156.04%2244.4
50TP Tyszkiewicza9255110745961.02%2979.4
VK 30.02 (D)713138525251.92%2242.4
Marder II31191503366.67%330.6
Waffenträger auf Pz. IV9196166034148.68%1823.6
45TP Habicha7173510374261.9%3042.4
T3 HMC2123123862.5%489.7
Type 57819409687553.33%2370.6
AT-121271271741.18%291.0
CC-46 Pancernik9251610227255.56%2507.7
BT-7 artillery32083612065.0%873.0
Lorraine 39L AM33111776549.23%1170.4
Škoda T 5682461113034959.03%2938.2
LT-432897974721543.26%1823.5
VK 30.01 (H)54954136541.54%1086.1
KV-4897746644748.32%1049.8
Konštrukta T-34/1007122275110761.68%2240.5
T1E6269150366.67%301.3
M75201240520.0%435.4
A-205491694250.0%108.9
T-2846613011545.22%53.0
ISU-1528162868020350.74%1927.4
KV-1534526530644.12%521.6
Object 274a815538707349.32%1991.3
P.44 Pantera814368165056.0%1929.4
Tiger 131616091259580.0%3580.9
IS795163612749.61%1314.9
Ikv 90 Typ B79103961520.0%1053.1
Škoda T 509216871850950.29%2271.1
T28 Prototype814387056453.13%1619.1
T25 AT716978822157.14%3134.8
T110E510274895617255.81%2419.1
LT vz. 383297410850.0%1163.6
T309206667915052.0%1839.7
MT-25622243210042.0%441.2
Leopard 110267080530251.32%2244.0
FV227 Conceiver817179335961.02%2187.1
ST vz. 3943184231656.25%930.1
Maus10268893911147.75%2142.0
T-150652734614445.14%684.5
Conqueror9218895018660.22%2257.7
Panther II8111467819450.52%1492.5
Tiger II8131373320652.91%1600.5
TVP VTU Koncept8107369113053.85%1444.5
Taschenratte11309711773560.0%2141.4
SU-8557145455655.36%1909.4
E 509172072278054.23%1782.5
Object 7049223973510158.42%1927.1
Type 1 Chi-He42372982356.52%655.1
T56 GMC3144139650.0%320.5
Ikv 10356824441040.0%1652.4
Vz. 71 Tesák1016309914866.67%2258.4
SU-101816598343050.0%2227.4
Sturmpanzer I Bison31231091233.33%178.1
T-50-266596991145.45%1765.9
T1 Heavy510066511546.67%2255.8
Vz. 44-1713598843958.97%1972.2
T25 Pilot Number 1813538068159.26%2038.8
leKpz Borkenkäfer11148681719346.63%1530.8
ARL V39645523024343.21%649.6
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger88228873100.0%890.9
WZ-111-1G FT815568583568.57%1986.3
Type 5 Chi-Ri790559212753.54%1441.3
Fauteur1128609534141.46%1963.4
Leichttraktor1522371100.0%261.0
AMX 50 B10254074744351.92%2200.6
Prototipo Standard B921998398550.59%2084.0
T69817728648747.13%2414.3
KV-8568356215954.24%1606.1
M10 RBFM57875953050.0%1673.9
GSOR 1006 Scheme 7925859178653.49%2517.7
Type 3 Chi-Nu55013256850.0%1526.9
ARL 4468486469159.34%1718.2
Renault Otsu175272250.0%159.4
T297168510163865.79%2529.3
IS-27133181814260.56%2068.1
E 759173079430757.98%1750.3
T-463911476353.97%248.6
M3 Stuart31511772133.33%365.2
Renault FT164102650.0%189.5
T-2621441861833.33%526.2
AMX ELC bis54775615549.09%1763.2
Type 95 Heavy42773122441.67%747.0
Covenanter51772355162.75%563.5
Lorraine 155 mle. 518114542941048.54%1325.8
BT-22107141837.5%286.1
AMX 38323216757.14%155.8
SU-76M4841021735.29%3.1
GSOR 3301 AVR FS9116891012355.28%1971.9
LTP34646250.0%92.9
Sav m/4346343871464.29%2058.9
AMX 13 757102386111150.45%2559.7
HWK 12810468587451.35%2093.5
STB-110237375618150.83%1956.1
AMX 50 Foch (155)10208060960248.01%1643.9
L-6024914610.0%0.0
KJPZ TIII Jäger923437902445.83%1907.2
Crusader63624214156.1%1115.7
M1039211986912551.2%2021.0
Cromwell67065838855.68%1466.3
Cruiser Mk. III31471812441.67%482.4
WZ-111 model 5A1023266901931.58%1616.8
KV-264793223262.5%739.5
Vickers Mk. E Type B2691821154.55%161.1
T 55A9224510951776.47%2421.1
T6757624703658.33%1927.9
T-109183579138354.57%2018.2
AMX 50 1209199582623352.79%2080.1
Vz. 60S Dravec10311310153259.38%2384.5
SU-130PM813437433262.5%1378.8
M8A147214242254.55%2416.8
110813897686947.83%1656.7
T-549174079236452.2%1983.3
Predatore9232393013750.36%2013.2
Kranvagn10284087310946.79%2383.4
FV229 Contender92309104911761.54%2272.8
Pz.Kpfw. III Ausf. J41762035651.79%337.0
Panzerjäger I22301421136.36%686.2
Kolohousenka17610810.0%114.6
Bat.-Châtillon 155 559134351224253.31%1401.6
FV224 Chopper7190111318555.29%2860.1
M4467364439453.19%1341.7
T1 Cunningham1678640.0%153.4
KV-3778039840146.13%878.8
FV201 (A45)710037587664.47%1553.2
TNH 105/1000815688898554.12%2086.4
Ikv 7233183481936.84%947.2
Type 4 Ju-To7177610513666.67%3010.5
Somua SAu 4041981737850.0%405.3
O-I Experimental5529317425.0%770.2
AMX 13 105 AM mle. 50547122913050.77%938.5
M15/423319489683.33%1227.7
AMX 50 Foch9152572636150.69%1375.2
Pz.Kpfw. III/IV524219810138.61%394.4
Panhard EBR 10510114871351550.87%1286.7
Comet710948498264.63%2268.5
Type 3 Ju-Nu614739301656.25%2350.5
T207182210549757.73%3255.2
D23731331741.18%10.3
M26 Pershing8207910054847.92%2903.4
Rheinmetall Panzerwagen10144783418754.01%1781.8
43 M. Toldi III3157283250.0%596.6
IS-6 B816058475745.61%1763.9
114 SP21021806951566.67%1532.9
Panther788467421349.77%1441.1
CS-52 LIS818168972646.15%2242.9
AMX M4 mle. 457131281617548.0%2009.7
Leopard Prototyp A9209980215347.71%1932.2
CS-44715269245660.71%2610.4
Progetto M40 mod. 6510249886514155.32%2133.8
Carro d'assalto P.88711887781050.0%1569.6
Type 5868856878356.63%1973.5
ELC EVEN 9089587372142.86%1661.0
M18 Hellcat611946198455.95%2484.1
AMX 65 t814239062259.09%1934.5
Lorraine 155 mle. 50774247111847.46%881.2
Type 4 Chi-To67684597546.67%1452.0
B.U.G.I.614439116355.56%3218.4
FV1066 Senlac874168110847.22%1267.6
Alecto43923442650.0%1025.5
Pz.Kpfw. II Ausf. D27511110.0%83.0
IS-68182398012259.84%2478.8
T-62A10210170125951.74%1943.3
M-IV-Y82015100025253.57%2538.5
StuG III Ausf. G52281811650.0%347.7
CS-59921329755468.52%2304.8
Light Mk. VIC2903691100.0%457.8
Nashorn66534949045.56%1103.1
M46 Patton9261010495261.54%2699.7
T1 HMC21511434759.57%946.2
AMX 12 t664568112347.97%1950.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41371348736.78%86.0
null0220565233350.15%0.0
Cruiser Mk. IV41121911457.14%246.5
LTTB858054234345.19%990.6
Chi-Ni2131157714.29%427.3
T57 Heavy10336410132564.0%2991.0
E 257115269453252.07%1838.6
M668986312147.62%1381.6
AMX ELC 9016937877366.67%3493.3
AMX 13 909118667840151.37%1931.5
Bat.-Châtillon 155 581010736529547.37%772.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved