eu Hráč Joneroom


WN8
2034
Recent WN8
0
(4 Bitev)
Winrate
54.47%
Recent WR
25.0%
(4 Bitev)
Bitev
12604

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 12604 0 0 4 4
Průměrný Tier 7.93 0.0 0.0 9.75 9.75
Winrate 54.47% 0.0% 0.0% 25.0% 25.0%
Tanků odhaleno 0.91 0.0 0.0 0.75 0.75
Udělené poškození 1737.24 0 0.0 1552.5 1552.5
Obrana základny 0.47 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 755.93 0 0.0 328.0 328.0
WN8 2034 0 0 (+1) 0 (+1) 0 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 594905485)
Načteno za 0.6s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 7:10:05 - 15.10.2026 23:52:01)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Joneroom.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Joneroom][img]https://lab-vole.cz/Signature/Joneroom.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
29% (134 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1017
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2186
(10223 Bitev)
WN8 Tier VI
1032
(634 Bitev)
WN8 Tier VII
1462
(434 Bitev)
WN8 Tier VIII
2009
(3009 Bitev)
WN8 Tier IX
2265
(1573 Bitev)
WN8 Tier X
2499
(4401 Bitev)

Tanky (199)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Sexton I3318388683.33%1161.3
P.43 ter78335521127.27%1101.5
AS-XX 40 t11320710614961.22%3209.2
Bat.-Châtillon 12 t89168275545.45%1874.9
STA-188866851656.25%1036.1
Pz.Kpfw. II Luchs41593062450.0%465.3
WZ-111 model 1-49248510844362.79%2567.4
BT-74621622748.15%86.4
Jagdtiger921749995470.37%2058.5
Type 7110317710795662.5%2689.0
MS-11651602166.67%315.9
M47 Iron Arnie8192311653574.29%2858.4
T110E410337494825755.25%2969.8
TNH T Vz. 51921829774658.7%2147.3
AMX M4 mle. 54103049100717258.72%2805.7
M4A3E2 Sherman Jumbo66245172454.17%1220.8
M5A1 Stuart4396462560.0%1502.5
NC 70 Błyskawica101782747837.5%1135.5
T32814498415048.0%1706.9
M3 Stuart3922491573.33%360.3
Ferdinand815688445560.0%1839.7
GSOR 1010 FB8195297812055.0%2723.1
Type 3 Chi-Nu5329382475.0%830.7
Wespe31181426750.75%310.7
AE Phase I9226494810454.81%2507.2
FV304656533111246.43%932.3
Progetto C50 mod. 669188910823778.38%2071.3
Manticore10153382914351.75%1997.4
Toro9240811002166.67%2660.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E3571422839.29%2.3
P.43 bis67806773865.79%1554.9
Jagdpanzer IV69256572560.0%1752.5
M14/4121142604100.0%423.1
121B10271792111353.98%2495.9
GSOR 3301 AVR FS9128010433464.71%2520.4
Object 703 Version II8172097129358.36%1979.2
Bat.-Châtillon 25 t10246085051055.29%2262.6
SU-85B42822593938.46%503.8
LTP383146560.0%291.1
VK 45.02 (P) Ausf. B916338167954.43%1500.5
CS-6310281595726855.22%2783.8
AMBT8187010054261.9%2403.0
Hotchkiss H352218323650.0%1041.6
M2 Light2158244850.0%577.5
M3741711649843.88%378.8
Type 2597 Chi-Ha31632311154.55%506.2
SDP 58 Kilana817329064557.78%2059.7
SU-18264183580.0%369.9
ST-II1025788805261.54%2221.8
MKA2213251366.67%851.3
Bat.-Châtillon 25 t AP916858247054.29%1705.0
Cruiser Mk. II21311651154.55%463.0
Object Kust816567601947.37%1802.2
Pz.Kpfw. II21271804856.25%480.9
KV-151692107343.84%103.6
G.W. Panther791755621650.46%1050.2
M48A5 Patton10245085330255.3%2174.1
KV-1S63223052944.83%367.1
Chrysler K GF812867924050.0%1517.9
T-100 LT10161283613345.86%2169.7
AMX 50 Foch (155)1023917994654.35%1714.0
M5 Stuart4205373757.14%538.2
M2 Medium Tank3781534245.24%73.1
Pz.Kpfw. VII1019096724938.78%1177.1
Caliban897046350.0%937.9
M4466584077749.35%1056.5
Hummel67004399754.64%1150.7
43 M. Toldi III3102250580.0%463.6
VK 45.02 (P) Ausf. A810898117967.09%1268.3
AMX M4 mle. 519279710564348.84%2498.2
LHMTV8101910234560.0%2387.0
Vickers Medium Mk. I14179250.0%78.0
Leopard 120 Verbessert1124368082650.0%1943.9
M4153122315354.72%403.1
Progetto M35 mod. 468167889867851.47%2147.5
M15/4232533191492.86%903.7
DBV-1521027018565257.69%1935.7
Ares 859221010255156.86%2278.7
CS-53814429184461.36%2277.8
AMX AC mle. 48814328425060.0%1721.7
Vickers Medium Mk. III313211510.0%266.4
Type 689216210155462.96%2244.9
Tetrarch2117186650.0%449.9
Cromwell B65144325552.73%862.0
Lion10273882419855.56%2534.5
Pz.Kpfw. T 25532933214848.65%751.1
Bishop557131523354.51%1395.9
Sturmpanzer II41521563145.16%293.8
T110E510258785511749.57%2272.7
Leopard 110270710084866.67%2355.5
T3 HMC201731100.0%261.0
Object 452K1027039724465.91%2352.0
Type 578188110983473.53%2173.8
AT-12721401861.11%202.8
BZ-751028209994658.7%2302.1
Concept No. 510283592711457.02%2730.7
Pz.Kpfw. 35 (t)2861635044.0%248.0
Škoda T 5682066107014360.84%2196.8
UDES 169236912082777.78%2811.2
E 10010270992010955.05%2288.1
M75406461757.14%1417.3
A-20581841258.33%186.2
T-28413118929648.99%231.1
Bisonte C45817989443447.06%2076.4
P.44 Pantera812777796051.67%1752.2
T-29314313130.0%229.3
Object 430U102329879944.44%1843.9
Vz. 5510323097935255.4%3124.6
T57 Heavy10279089527953.76%2480.3
Marder II31351723154.84%296.6
XM66F8222912722277.27%3676.2
Vickers Medium Mk. II26481520.0%51.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52973235641.07%551.2
Char Futur 4922818939547.37%2162.6
Centurion Mk. 5/1 RAAC84569051100.0%503.5
Maus1020858533562.86%1683.5
AMX 50 Foch B1025008444951.02%1952.2
T2 Medium Tank2761751747.06%201.2
Tiger II815168844961.22%2043.9
M3 Light396320.0%0.0
AMX 13 57 GF7119010626569.23%2756.6
Valentine31731982748.15%517.5
Jagdpanzer E 10010263180713754.74%2026.5
Sturmpanzer I Bison3851071942.11%50.8
T1 Heavy54303825141.18%686.4
Vz. 44-1714969292458.33%2205.8
Leichttraktor1671171330.77%65.7
AMX 50 B10283394031857.23%2667.7
XM69 Hacker11341711126160.66%2601.8
T69812517743455.88%1645.9
Panzerjäger I2311111060.0%163.9
M10 RBFM5401375955.56%743.7
GSOR 1006 Scheme 79252910995158.82%3269.4
T1 Cunningham1351243647.22%52.2
Cobra920759055056.0%2047.4
E 75923519647358.9%2555.7
T-463891493043.33%145.8
T-2621231606944.93%465.7
T54E1921469096251.61%2158.7
Covenanter51992305862.07%615.0
Ares 901034761251683.33%3469.4
Fiat 3000115013230.0%602.3
BT-221061509639.58%289.0
AMX 38353961100.0%261.0
SU-76M4611154238.1%0.3
T-1163992341100.0%386.3
Somua SM81876101119556.41%2211.8
11310294410175660.71%3082.2
SMV CC-64 Vipera8203510696762.69%2640.6
STB-110271484510850.93%2674.6
P26/4042322554854.17%527.9
TNH 105/1000815598933560.0%1905.0
50TP Resilient821029012142.86%2394.4
Cruiser Mk. III399149955.56%333.4
WZ-111 model 5A10322298810955.05%2967.0
KV-265311720.0%1.5
Vickers Mk. E Type B21141171127.27%255.4
Turtle Mk. I81850961850.0%1812.1
Kunze Panzer91985860650.0%2090.8
AMX 50 120919798638350.6%1968.6
Caernarvon Action X811717897352.05%1463.1
110817229124845.83%2114.3
AMX 67 Imbattable1131071038757.14%2103.7
Renault Otsu11903661100.0%1023.4
Super Hellcat725122510.0%57.0
Grille54082703745.95%800.8
G.W. Tiger (P)89676338655.81%1042.5
Kpz. Erich Konzept I9267210858864.77%3010.1
IS-3-II9204611332875.0%2359.3
SMV CC-67817088554742.55%2042.4
Loyd Gun Carriage21956633.33%0.0
M3 Lee41061483641.67%119.3
Pz.Kpfw. 38 (t)31111603250.0%228.1
T20711998604360.47%2008.8
M26 Pershing810997736753.73%1334.8
P.4354265562560.0%1279.1
Tiger (P)78476627455.41%1045.1
WZ-111 model 681870890850.0%1930.2
AMX Chasseur de chars8805421250.0%879.9
Leopard Prototyp A918878746357.14%1894.9
VK 100.01 (P)812287656953.62%1501.9
Controcarro 3 Minotauro1029949729866.33%2796.1
ELC EVEN 90883488317857.3%1946.4
Controcarro 1 Mk. 2923679935658.93%2572.2
M103917298546056.67%1711.7
Rinoceronte101880620825.0%1012.5
CS-67 Szakal11311610832968.97%2645.2
StuG III Ausf. G53754007554.67%792.7
CS-599226410693562.86%2741.5
Crusader62533263850.0%554.3
M46 Patton915427696851.47%1481.5
T1 HMC2861143943.59%292.3
AMX 50 100815278315750.88%1745.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41891903946.15%309.8
Cruiser Mk. IV41662101060.0%452.2
AMX 50 Foch9265010815863.79%2693.7
SDP 60 Gonkiewicza9244810673470.59%2496.0
M665344903857.89%759.4
VK 30.01 (P)67325759946.46%1184.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved