eu Hráč John_Gunning


WN8
1223
Recent WN8
1712
(640 Bitev)
Winrate
48.24%
Recent WR
50.16%
(640 Bitev)
Bitev
8880
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 8880 21 21 268 640
Průměrný Tier 8.1 9.29 9.29 8.99 9.04
Winrate 48.24% 66.67% 66.67% 55.6% 50.16%
Tanků odhaleno 0.82 0.62 0.62 1.33 1.1
Udělené poškození 1191.36 2001 2001.57 1635.73 1691.69
Obrana základny 0.37 0 0.0 0.61 0.59
Průměrně zkušeností 657.15 860 860.0 857.0 815.0
WN8 1223 1865 (+2) 1763 (+2) 1792 (+18) 1712 (+40)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 3 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 66.67% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.67 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1363 0 0 0.0
Obrana základny 0.67 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 727 0 0 0.0
Průměrně střel 4.33 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 650791248)
Načteno za 0.38s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 21:30:54 - 17.10.2026 8:28:34)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
M48A5 Patton10255771163.64%2128.0
DZT-1599188133100.0%1958.0
Grille 151011322450.0%599.0
T-34-85680111100.0%1409.0
KV-2614641250.0%3048.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/John_Gunning.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=John_Gunning][img]https://lab-vole.cz/Signature/John_Gunning.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 519 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
92% (323 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1467
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1219
(8109 Bitev)
WN8 Tier VI
929
(843 Bitev)
WN8 Tier VII
977
(1018 Bitev)
WN8 Tier VIII
1148
(1958 Bitev)
WN8 Tier IX
1336
(2297 Bitev)
WN8 Tier X
1403
(1983 Bitev)

Tanky (139)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x685696139946.46%979.1
FCM 3621804351100.0%814.8
Ikv 65 Alt II69445283050.0%1695.5
AT 779088411968.42%1346.0
Object 257918489425451.85%1955.4
GSR 3301 Setter74017065255.77%884.7
Object 703 Version II85666151154.55%440.7
BT-53137183520.0%62.0
BDR G1 B53303554445.45%423.8
Ares 85915418827157.75%1566.6
Valentine AT4473291933.33%1225.9
MS-112684921100.0%1922.4
UDES 15/1610215680411250.0%1686.5
AT 253573173237.5%594.6
M40/M4389086558457.14%992.9
FV229 Contender920909756556.92%2151.2
Centurion Mk. I847148511038.18%318.6
AMX M4 mle. 5410165871118544.86%1162.5
IS-3811837917061.43%1444.4
Manticore10124882916552.73%1581.4
Bat.-Châtillon 12 t869260615250.0%1201.1
T2889616591154.55%885.9
Ares 75810827675554.55%1261.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E33564051346.15%1085.3
Type 5 Heavy1025328341435.71%1499.8
Strv m/4255525071553.33%1521.9
M14/412185231450.0%553.3
AMX 50 1008117067410144.55%1223.5
Bat.-Châtillon 25 t10218379411551.3%1891.4
M1276225167954.43%698.3
Sturer Emil75584124334.88%457.2
M15/4232662251952.63%712.1
Bat.-Châtillon 25 t AP913176887353.42%1338.4
Leo76165036145.9%783.2
KV-157105453740.54%1401.8
O-I611977481450.0%2139.7
M48A5 Patton10209480414757.14%1633.6
KV-1S66285143330.3%888.6
FV230 Canopener1023929115150.98%1729.0
B1423148742.86%33.7
AT 1589676405446.3%902.0
UDES 03816007007147.89%1676.7
AMX M4 mle. 51911877086845.59%835.7
LHMTV87057516446.88%1338.2
M4154074621957.89%595.0
Progetto M35 mod. 46815508515448.15%1832.3
Panhard AMD 178B62664125749.12%582.5
60TP Lewandowskiego1023938619452.13%1793.3
Lago4359403757.14%1132.3
Centurion Action X10151459041140.63%1037.5
Rhm.-Borsig Waffenträger8115761710449.04%1081.2
Strv 7466114644946.94%956.2
Hotchkiss EBR72464674944.9%306.5
AE Phase I9145670723440.6%1113.5
Type 68921419387450.0%1896.0
T959203592011855.08%1707.1
O-Ho817869536053.33%2316.9
Strv 103-0921237409841.84%1740.3
Cromwell B64695062045.0%648.7
DZT-1599189386428055.71%1849.6
FV217 Badger1025209095651.79%1911.8
Grille 1510205367318650.0%1379.5
Type 4 Heavy920629446159.02%2069.7
Waffenträger auf Pz. IV912905729042.22%890.8
AMX 13 9099258427954.43%1535.7
Type 57816068306150.82%1830.9
UDES 16915547387651.32%1520.7
FV224 Chopper710978314862.5%1332.5
T-2841272063125.81%111.0
Tortoise9172883113149.62%1378.5
AT 869117062850.0%1624.7
TS-587214813135.48%421.4
T25 AT712467393158.06%1713.0
AMX 50 1209107064310948.62%805.1
FV227 Conceiver811507417345.21%1206.3
Char Futur 4916307338154.32%1495.8
Maus10193683416650.6%1395.9
Taschenratte1120347791020.0%977.6
Valentine32843421764.71%1235.1
AMX 4041052461353.85%254.8
Ikv 10358535341442.86%2256.6
TS-54814107442835.71%1303.6
T-34-856716427540.0%1014.3
Panhard EBR 9098877827354.79%1329.1
Somua S35375157540.0%0.0
AMX 50 B1022348501145.45%1916.3
ARL 4464024007341.1%423.3
Churchill Crocodile6419532366.67%579.5
SFAC 105817708033046.67%1674.1
AMX ELC bis52893436243.55%829.0
Ares 901018637351442.86%1218.7
AMX 3831712051315.38%317.8
IS-71019917983946.15%1436.3
GSOR 3301 AVR FS96318464862.5%968.6
AMX 13 7574485875646.43%774.2
Churchill I53424392864.29%667.7
P26/4042102532142.86%339.5
Centurion Mk. 7/1975059517847.19%518.0
M4464184153958.97%630.7
Churchill VII66605482857.14%1094.0
Nashorn66694234858.33%1080.4
Cromwell638633513336.84%464.3
Semovente M4154313284748.94%744.8
KV-261588841742.86%3371.7
Ikv 90 Typ B714447644663.04%2433.0
TT-130M917551020475.0%1838.7
M8A144964321957.89%1441.8
Mäuschen995360013540.0%580.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J458172633.33%0.0
O-Ni715629523154.84%2206.5
Matilda43673445448.15%926.6
SMV CC-67879653216136.65%602.9
M10 Wolverine56444622748.15%1383.9
Type 4 Ju-To714609992462.5%2296.1
SMV CC-5676475815048.0%710.1
M36 Jackson611266514445.45%1976.2
Comet75395158844.32%651.3
Type 3 Ju-Nu613368521258.33%2423.7
T20713508103661.11%2300.5
Tiger (P)74454847240.28%302.0
CS-52 LIS8855675862.5%908.5
AMX M4 mle. 45773959216749.1%835.6
VK 100.01 (P)892161014336.36%847.7
Controcarro 3 Minotauro1018746839354.84%1309.2
Cavalier53463876342.86%640.2
Vz. 68 Squall87306092937.93%1092.0
Semovente M43 Bassotto65284695952.54%730.6
AMX 65 t879260610344.66%695.2
Controcarro 1 Mk. 2914208009754.64%1163.2
SU-130PM817427917456.76%1867.1
StuG III Ausf. B42912935154.9%654.1
IS77544906643.94%804.9
StuG III Ausf. G53653077140.85%601.4
Crusader64247074452.27%1388.6
AMX 12 t63283886136.07%611.9
Panhard EBR 10510103669012450.81%1167.8
T-34511298581668.75%3886.9
UDES 14 Alt 58116562311752.99%1465.1
VK 30.01 (P)66305075635.71%840.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved