eu Hráč Jiffi1_SVK


WN8
1427
Recent WN8
1977
(626 Bitev)
Winrate
50.65%
Recent WR
54.31%
(626 Bitev)
Bitev
19557
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 19557 0 23 248 626
Průměrný Tier 7.34 0.0 8.39 8.96 9.2
Winrate 50.65% 0.0% 52.17% 54.44% 54.31%
Tanků odhaleno 1.04 0.0 0.57 0.9 0.87
Udělené poškození 1137.08 0 1320.43 2014.26 2097.86
Obrana základny 0.44 0 0.0 0.13 0.29
Průměrně zkušeností 540.01 0 679.0 895.0 869.0
WN8 1427 0 (-1) 1131 (-1) 1937 (+8) 1977 (+23)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 28 2 0 30
Průměrný Tier 10 8 6 9.87
Winrate 35.71% 50.0% 0.0% 36.67%
Tanků odhaleno 0.43 0.5 0.0 0.43
Udělené poškození 1882 93 0 1762.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 605 305 0 585.0
Průměrně střel 10.14 10.0 0.0 10.13
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 68 272 221 112
Průměrný Tier 10 8 6 7.45
Winrate 50.0% 47.06% 43.44% 28.57%
Tanků odhaleno 0.53 0.76 1.14 0.61
Udělené poškození 1972 1079 566 1617.0
Obrana základny 1.41 0.88 2.63 0.48
Průměrně zkušeností 528 508 331 438.0
Průměrně střel 9.38 7.99 8.31 8.86
(WG Player ID: 509757188)
Načteno za 2.15s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (6.2.2023 3:30:07 - 6.2.2023 3:30:08)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Jiffi1_SVK.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Jiffi1_SVK][img]https://lab-vole.cz/Signature/Jiffi1_SVK.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 8975 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
50% (177 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1702
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1472
(16249 Bitev)
WN8 Tier VI
1080
(2632 Bitev)
WN8 Tier VII
1259
(2627 Bitev)
WN8 Tier VIII
1569
(5692 Bitev)
WN8 Tier IX
1645
(3013 Bitev)
WN8 Tier X
1695
(2285 Bitev)

Tanky (308)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x685835658355.42%946.0
Carro d'assalto P.8871454896666.67%2255.7
Excalibur61023512333.33%1716.7
BT-74631185345.28%73.0
53TP Markowskiego814797866154.1%1759.3
P.43 ter712308561973.68%2219.6
Ikv 65 Alt II66292962842.86%926.2
FCM 3623913701100.0%2363.7
Bat.-Châtillon 12 t883863910348.54%1701.6
Charioteer817637582441.67%1956.5
Renault UE 573113256580.0%378.6
Jagdpanzer E 1001025458736468.75%1820.2
Sexton I334022510.0%1040.1
StuG IV54202852035.0%899.2
O-I67665354158.54%1366.5
Turán III prototípus5655586650.0%1817.5
MS-1113711530.0%537.8
Comet7958848875.0%1763.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3961593345.45%118.8
M40/M438104942729245.55%1065.5
Type 91 Heavy3069250.0%106.8
SU-100M1712727671250.0%1844.4
STG812527386253.23%1521.0
P.43 bis68596074557.78%1806.1
IS-38149165418852.13%1848.1
T32810124428542.35%893.1
M53/M559130553622448.21%1139.1
Ferdinand819206472828.57%2007.1
Type 3 Chi-Nu53332753036.67%744.8
Wespe3177138728.57%391.3
S-51767033138943.44%666.5
Indien-Panzer815848052360.87%2205.4
VK 45.02 (P) Ausf. B9156262327557.09%1575.0
T37639535412346.34%947.8
T92 HMC1010303591050.0%692.5
T2881033408650.0%872.0
Kanonenjagdpanzer 105819109071241.67%2121.6
M47 Iron Arnie8214113883100.0%3046.4
45TP Habicha712137313956.41%1645.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E3216288875.0%848.4
Pz.Kpfw. 35 (t)2541291070.0%272.0
T-2932663492268.18%1096.6
Strv m/4253503721850.0%836.3
Cruiser Mk. II21272902100.0%555.8
Tiger (P)785544731650.32%1021.5
AMX 50 100815997603246.88%1651.9
Object 703 Version II8188497730253.31%2273.2
Bat.-Châtillon 25 t1018576897154.93%1483.5
M-II-Y711446151855.56%1480.3
Strv fm/211164234250.0%909.5
Pawlack Tank610708032070.0%1974.1
M12781058018250.55%1004.6
Pz.Sfl. IVc541924216247.53%841.3
Löwe813025297445.95%1426.8
Sturer Emil793344616752.1%1328.4
Jagdpanzer IV67345611861.11%1504.9
AMBT81597845850.0%1595.1
Strv 103B1028658445156.86%2236.0
T-43788548110757.94%1530.8
Panhard EBR 909330551366.67%421.2
Jagdpanther II87495611258.33%659.4
Super Conqueror1018765715736.84%1188.6
T71 CMCD762244714052.14%1296.5
M2 Light Tank2631373253.13%126.3
Type 97 Chi-Ha31671821747.06%401.6
MKA23723871100.0%1730.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9161374013755.47%1725.5
Jagdtiger918788113154.84%1732.0
ST-I9144352136650.0%1325.4
Pz.Kpfw. II263149650.0%104.0
KV-1538633028252.13%734.1
VK 16.02 Leopard52062441457.14%581.6
M48A5 Patton1020697043943.59%1449.3
KV-1S643031210450.0%727.6
T110E31027548653151.61%2184.5
Prototipo Standard B9212877913457.46%2205.8
4TP15088250.0%77.5
Type 5 Chi-Ri71115665366.67%2174.0
M5 Stuart41682453040.0%522.1
MTLS-1G1432673041163.64%1271.6
M2 Medium Tank369154650.0%88.9
Pz.Kpfw. VII10192451611942.86%1311.4
T110E510286010541675.0%2522.7
Pz.Kpfw. II Luchs41062445957.63%269.1
L-6021653592161.9%1004.1
IS-410191962222652.65%1544.7
VK 45.02 (P) Ausf. A8108071712649.21%1155.8
Vickers Medium Mk. I10830.0%0.0
M3G FT344111250.0%92.0
Object 2771022016724652.17%1734.3
Matilda IV55194275756.14%1417.3
Object 4309194269617245.93%1878.8
M41 HMC53782916744.78%423.4
Progetto M35 mod. 46818028765050.0%2179.1
Panhard AMD 178B63913827848.72%1018.3
Strv S1818248364856.25%1926.4
60TP Lewandowskiego1020368091450.0%1152.5
SU-2-1225140010341100.0%4393.7
Lago43383842259.09%1102.6
SU-15279664605848.28%1179.1
M36 Jackson65994262661.54%1115.3
Durchbruchswagen 241323921100.0%388.8
CS-53814038483360.61%1970.8
Hotchkiss EBR76956664153.66%1548.2
AE Phase I919998554042.5%1731.2
Emil II9224010224156.1%2239.3
LT vz. 35208210.0%0.0
Marder 38T43742836454.69%988.1
KV-1376193672638.46%730.2
G.Pz. Mk. VI (e)251167100.0%261.5
Tiger I795754114947.65%1180.8
T-832821191077862.5%3119.7
Strv 103-0923576895147.06%1998.3
FV4005 Stage II10197066024651.63%1499.7
40TP Habicha67045603655.56%1351.8
SU-10066853738041.25%1077.8
Object 1401021327724742.55%1695.6
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4671554544.44%35.3
Rhm.-Borsig Waffenträger8152853527354.21%1723.9
IS-2-II88995631241.67%747.6
Škoda T 245320223742.86%715.0
Grille 1510226055021649.54%1620.7
VK 30.02 (M)6137611211070.0%3821.5
E 1001019457158744.83%1310.8
AMX 404125277560.0%481.6
14TP4204292666.67%845.0
VK 30.02 (D)713268761560.0%2928.4
Marder II32082023956.41%577.5
Waffenträger auf Pz. IV9179049633549.85%1482.5
T3 HMC22461425.0%0.0
Sturmpanzer I Bison3120151757.14%310.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. D427426210156.44%866.2
T-448109252623849.16%1548.4
Caernarvon814807004148.78%1668.7
BT-7 artillery33684382100.0%1662.7
Bretagne Panther68347372972.41%1583.1
Škoda T 568189397912056.67%1902.2
AM 39 Gendron-Somua2421654450.0%2488.8
Ikv 10353672898050.0%808.8
KV-4883342426243.13%747.5
Matilda4262261850.0%626.3
A-205631428643.02%36.4
T-284591327843.59%37.9
T-34-85660439323749.37%1145.5
ISU-1528152463713253.79%1650.5
M24E2 Super Chaffee67977821464.29%2460.8
Object 705A1024759096152.46%2128.5
M15/423258222450.0%760.0
Tiger 1316213589110.0%5104.5
IS791351622055.91%1324.3
TS-58183084232854.88%2187.2
Object 430U10229473814053.57%1950.6
T25 AT715046474065.0%2489.5
Renault NC-311875310.0%213.7
Object 2839276312111100.0%2782.4
MT-256432443366.67%1458.4
IS-M87555762846.43%639.9
Valentine II4732281050.0%105.5
Renault FT12682475.0%262.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54033069247.83%930.9
Char Futur 49220610371764.71%2158.3
Maus102102755933.33%1429.6
T-150661239710055.0%1013.1
Conqueror925099676648.48%2666.0
Panther II810266693046.67%1164.0
Tiger II8108656020350.74%1126.1
50TP Tyszkiewicza922699907058.57%2240.0
Valiant5460700250.0%871.4
SU-85528625815250.66%517.6
Leopard 110256880327552.0%2050.4
Valentine32432881154.55%814.5
Object 7049193964810349.51%1499.7
T404234162837.5%315.2
Type 1 Chi-He42832612944.83%849.0
T56 GMC3294288875.0%1157.1
T-54912256662458.33%1205.0
Dicker Max66183843164.52%1122.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C32233704358.14%1188.6
P.44 Pantera8161778313250.76%2060.8
T-50-266624112642.31%1675.5
T1 Heavy Tank51176895666.67%3105.4
M56 Scorpion711766352944.83%1746.6
Cruiser Mk. IV4314361475.0%1465.9
Leichttraktor11201672729.63%445.3
Pvlvv fm/422124310250.0%398.9
M10 RBFM5349201250.0%478.9
T28 Concept711375281338.46%1774.7
Strv m/40L3200347650.0%631.2
STA-18833608450.0%860.9
KV-85665038727648.19%1028.5
Pz.Sfl. IC43616441100.0%1130.3
WZ-120-1G FT814988393844.74%1586.5
T49988452521943.84%1115.5
Renault Otsu108610.0%0.0
T297105356311947.06%1339.1
Type 95 Heavy4122176650.0%237.3
IS-27135810271471.43%2235.4
E 75915916259356.99%1568.1
T-463731202744.44%90.7
M3 Stuart3481323545.71%49.1
DS PZInż5558516757.14%1153.0
T-26252871442.86%19.6
AMX ELC bis55293646764.18%2397.4
VK 168.01 Mauerbrecher813027231080.0%1348.7
Pz.Sfl. IVb42871911844.44%743.5
Covenanter510110020.0%115.1
M4A3E2 Sherman Jumbo661642712049.17%1142.7
T-103816588356454.69%1809.1
BT-22841179344.09%220.8
VK 30.01 (D)67636141776.47%1766.1
AMX 38325125120.0%1082.6
105 leFH18B254612831442.86%685.9
T-116319511810.0%482.7
LTP3554110.0%0.0
Sav m/4342732832937.93%622.4
AMX 13 7579068205054.0%2239.3
M41 Walker Bulldog876050715056.0%1482.7
SMV CC-64 Vipera817419822259.09%2215.5
Churchill I56255601050.0%1332.7
P26/404366332475.0%1084.6
AMX 50 Foch (155)1023067343253.13%1615.3
M4 Improved5285480250.0%618.1
Churchill VII6585572250.0%989.4
Cromwell66334284854.17%1326.5
Cruiser Mk. III317010610.0%594.0
KV-2651533045147.01%740.9
T 55A922708728052.5%2407.1
Emil I8185210791266.67%2378.0
Ikv 90 Typ B77525181369.23%1034.5
Kunze Panzer923319095947.46%2337.6
ST vz. 394248252650.0%787.8
M48A2 Räumpanzer8244515201100.0%4046.0
110879149520.0%536.8
Mäuschen919306564839.58%1555.8
M-III-Y813918702157.14%1541.2
UDES 0388474645139.22%673.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J43304362951.72%1104.8
Panzerjäger I261961040.0%0.0
Kolohousenka1792181100.0%407.4
CS-44716789301850.0%3017.2
Grille52302231566.67%451.6
O-Ni710786003647.22%1421.4
Pz.Kpfw. I2361472100.0%261.0
Panzer 58 Mutz81105584124252.09%1486.7
T9286944141330.77%915.7
T-10918937295150.98%1720.1
M4466845418448.81%1045.7
T26E4 SuperPershing8141183520953.11%2024.5
SMV CC-67816068051844.44%1948.0
T1 Cunningham1431072751.85%91.7
KV-3786549021750.23%1034.5
Type 64647839724251.24%1131.9
T26E58657450862.5%720.8
Ikv 7231321712245.45%185.5
M10 Wolverine52392422152.38%377.3
IS-6 B81523852850.0%1589.0
Somua SAu 404336320560.0%1013.3
Churchill III54544812857.14%953.2
M4A1 Sherman53312529337.63%596.9
M3 Lee41591833844.74%357.8
Pz.Kpfw. III/IV54243845246.15%1086.3
Caernarvon Action X815387846639.39%1844.1
FV4004 Conway918987105642.86%1698.4
Pz.Kpfw. 38 (t)3751413461.76%178.7
T-34515020318550.81%229.4
T2079415577055.71%1468.6
AMX 13 1051010776062944.83%1058.8
M26 Pershing89875498544.71%1137.9
P.435310260944.44%558.0
StuG III Ausf. B4191163425.0%219.6
Sherman VC Firefly64706691100.0%693.7
Panther7153410602065.0%3305.7
O-Ho812166961442.86%1177.2
Leopard Prototyp A919647368754.02%1899.0
Progetto M40 mod. 6510230270438548.83%1853.1
VK 100.01 (P)8124058016550.3%1481.1
M4A1 FL 1066735821100.0%957.0
ELC EVEN 908551612650.0%877.5
Semovente M43 Bassotto644920430.0%369.8
Cruiser Mk. I1611286852.94%141.9
M18 Hellcat61346940580.0%3408.5
M24 Chaffee532036423055.65%1159.7
Type 4 Chi-To61012733650.0%1776.0
Char Mle. 759242430333.33%0.0
Challenger7976538633.33%1044.8
M1039227510272860.71%2962.6
T-62A1012845241428.57%737.1
AMX M4 1949 Liberte813737382157.14%1711.2
StuG III Ausf. G5340226955.56%672.1
CS-59915677723644.44%1330.1
Churchill Gun Carrier6407413862.5%691.3
Nashorn658838511845.76%800.6
M46 Patton916827266942.03%1459.5
T1 HMC22523371100.0%1690.2
AMX 12 t65455644156.1%1668.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41531787145.07%186.6
VK 30.01 (P)661938014447.22%1098.7
10TP3323332475.0%1596.5
Matilda Black Prince53723331560.0%1014.5
TKS z n.k.m. 20 mm2119228366.67%640.3
Chi-Ni2148165825.0%529.1
T18 HMC310613120.0%188.5
SMV CC-567165410252860.71%2953.7
KV-1 shielded5654609333.33%1006.6
B.U.G.I.610708901291.67%2146.0
Super Hellcat78775083948.72%1205.5
Strv m/3821583164100.0%747.5
AMX 13 90912297279450.0%1970.7

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved