eu Hráč JerryLee50


WN8
1640
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
51.54%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
36176
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 36176 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.96 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 51.54% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.28 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1294.16 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.76 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 642.93 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1640 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 7 0 0 7
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 28.57% 0.0% 0.0% 28.57%
Tanků odhaleno 0.43 0.0 0.0 0.43
Udělené poškození 1256 0 0 1256.0
Obrana základny 0.29 0.0 0.0 0.29
Průměrně zkušeností 538 0 0 538.0
Průměrně střel 7.0 0.0 0.0 7.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 13 5 0 5
Průměrný Tier 10 8 6 9.44
Winrate 15.38% 0.0% 0.0% 40.0%
Tanků odhaleno 0.62 0.8 0.0 0.2
Udělené poškození 1394 1026 0 1287.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 326 248 0 600.0
Průměrně střel 6.31 5.8 0.0 7.2
(WG Player ID: 619993969)
Načteno za 0.67s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 16:47:06 - 16.10.2026 1:26:08)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/JerryLee50.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=JerryLee50][img]https://lab-vole.cz/Signature/JerryLee50.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
13% (40 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
820
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1624
(33440 Bitev)
WN8 Tier VI
1493
(2733 Bitev)
WN8 Tier VII
1584
(3792 Bitev)
WN8 Tier VIII
1744
(12180 Bitev)
WN8 Tier IX
1553
(9449 Bitev)
WN8 Tier X
1572
(5286 Bitev)

Tanky (330)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT41022597862.5%3044.6
Panhard AML Lynx 6x684966157252.78%823.0
Renault UE 5731801961861.11%536.9
Vickers Medium Mk. III3310281825.0%1076.2
53TP Markowskiego814928128350.6%2040.6
P.43 ter78316116149.18%1335.9
Ikv 65 Alt II68075726957.97%1731.9
Object 257914147121844.44%1351.4
SU-152710265744740.43%1419.8
GSR 3301 Setter73896081050.0%790.3
Charioteer814417517058.57%1918.0
Excalibur61040776966.67%2111.6
EMIL 1951813557878259.76%1628.0
Caernarvon812727972864.29%1732.1
Jagdtiger917717724854.17%1649.4
O-I67356109358.06%1451.5
Chieftain/T958617515540.0%591.6
VK 45.02 (P) Ausf. A8109064826746.07%1222.6
Comet787669815949.69%1581.4
Grille57375021650.0%1526.7
M36 Jackson672835514055.0%1267.8
M40/M438141857850650.4%1819.2
Char de transition6118427810.0%1410.4
SU-100M179826814763.83%1598.5
T110E410193363616949.7%1464.4
LT vz. 383258385862.5%1254.4
P.43 bis69235505048.0%1794.3
AMX 30 1er prototype9133768722653.1%1338.9
IS-38151075419948.74%1941.1
T309223779323354.51%2441.6
AMX 13 F3 AM6133953810356.31%2535.1
T-34-17106477214662.33%2005.4
T32811657139147.25%1319.9
T71 CMCD75605477145.07%1197.0
Ferdinand814317346852.94%1550.4
AMX AC mle. 46794156312350.41%1402.8
Type 3 Chi-Nu55825473452.94%1817.8
T-5055224517750.85%109.0
FV38059113961421847.71%1151.8
Vickers Medium Mk. II21243114100.0%618.9
KV-581274728312052.05%1679.9
FV304664041813353.38%1244.2
Panhard EBR 75 (FL 10)852060716644.58%702.9
VK 45.02 (P) Ausf. B9144468949251.83%1504.2
Manticore1050720040.0%275.0
T288153969525153.39%2128.6
59-1664536393066.67%1497.4
S-5179456494153.66%1230.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E31682003461.76%533.9
Type 5 Heavy1016036952259.09%980.8
T-28E with F-30415417310.0%83.1
Strv m/4254604183548.57%1311.2
M14/412274511250.0%1029.9
AMX 30 B10865583333.33%353.6
M15/423259390560.0%834.0
GSOR 3301 AVR FS96907786660.61%1064.9
IS-710202472839350.64%1905.1
Churchill I55924693046.67%1310.7
Bat.-Châtillon 25 t10198873031255.13%1947.5
SU-85B42112741560.0%470.6
Grant4449504475.0%1728.6
Strv fm/211153289450.0%741.9
M127133660722756.39%2225.9
Löwe8143482322654.42%1882.0
Sturer Emil7115263713956.12%1844.2
Matilda4498488977.78%1553.2
SDP 57 Gowika711555911145.45%1454.1
Strv 103B10201367614748.98%1577.2
Škoda T 25670655118047.78%1404.8
M3742361526046.67%676.6
Super Conqueror101626399922.22%882.1
Spähpanzer SP I C78847287363.01%2151.1
Spähpanzer Ru 251972764811548.7%964.7
SU-1821221331770.59%789.4
HWK 12864364723551.91%1164.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9126660726648.5%1254.3
TVP T 50/511018955264035.0%1307.6
T71 DA744354515548.39%786.0
Leo710156639354.84%1867.8
Škoda T 1776205766744.78%1291.5
LPT-67 Šelma95436006147.54%584.6
Pz.Kpfw. II21352323548.57%459.2
KV-156795284759.57%1829.4
G.W. Panther78646344353.49%1086.7
VK 16.02 Leopard53524171100.0%1244.9
S35 CA57604572955.17%2046.0
M22139245425.0%450.1
T2 Medium Tank21471793243.75%638.2
T-54 ltwt.970754650647.83%923.1
T-100 LT1088562010152.48%1031.9
Centurion Mk. 7/19166173834050.88%1843.2
M5 Stuart42114372951.72%501.2
MTLS-1G143390326250.0%1615.3
M2 Medium Tank31211342339.13%194.9
Pz.Kpfw. VII1017876062035.0%1160.4
B1484154540.0%7.7
Type 2597 Chi-Ha3146298757.14%465.6
Object 2601021007685450.0%1605.8
Emil I814297677956.96%1888.8
Type T-3454784766756.72%1491.4
Hummel68605831060.0%1277.4
SDP 58 Kilana810935558843.18%994.9
Kolohousenka191134333.33%222.3
MS-11159200650.0%803.2
LHMTV86756186134.43%1127.8
60G FT5488392771.43%1068.0
Object 277101370425911.11%752.4
Object 430913827003948.72%1118.2
M41594540417846.07%1622.9
Progetto M35 mod. 468141775627751.26%1724.3
Panhard AMD 178B63325184656.52%899.6
Strv S181704758170354.79%2158.0
60TP Lewandowskiego1018287165749.12%1281.6
Lago43213161855.56%955.1
Vz. 64 Blesk84095418250.0%539.1
Centurion Action X10190962130247.35%1703.0
CS-5388406053253.13%1013.9
Centurion Mk. I8118973319161.26%1963.7
AMX AC mle. 488129065013554.07%1537.9
Hotchkiss EBR74115794057.5%891.4
AE Phase I9901472540.0%551.5
Emil II919587919348.39%2030.7
Tetrarch21361521145.45%549.7
LT vz. 352125162742.86%405.5
Marder 38T46816472055.0%2238.0
T959162260543149.19%1406.6
Pz.Sfl. IVc56424848755.17%1756.5
WZ-132A975563114443.06%942.0
Tiger I718249609051.11%3287.4
O-Ho812797858653.49%1504.8
Strv 103-09195170727855.76%1992.3
Sherman Firefly67636202560.0%1668.5
FV4005 Stage II1013245805853.45%957.2
40TP Habicha67965463354.55%1770.5
SU-1006101461411151.35%2134.1
Object 1401014877376752.24%1305.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4105237683.33%354.0
Rhm.-Borsig Waffenträger8178277820657.77%2306.1
IS-2-II815939662875.0%2363.9
Škoda T 2451481861338.46%119.4
Grille 1510204159843451.61%1652.4
STA-18120361620654.37%1838.0
Type 4 Heavy9150673812247.54%1418.0
Black Prince710246346142.62%1425.8
T1E62246520.0%0.0
50TP Tyszkiewicza9195691112067.5%2270.5
14TP43615041258.33%1417.0
Strv m/3822654273100.0%1496.4
Marder II3165343580.0%569.0
Waffenträger auf Pz. IV9191161235346.74%1808.1
45TP Habicha79896364955.1%1353.1
T3 HMC22001981353.85%810.2
T2164255716459.38%1228.5
AT-12146198650.0%437.1
BZ-7510813556333.33%284.6
T-44817588982552.0%2730.2
Pz.Kpfw. 35 (t)2765110.0%126.2
Lorraine 39L AM34563533452.94%2038.3
ST-I9190784513256.06%1932.3
UDES 16919889377266.67%2355.5
Object 268 Version 4102028556250.0%1641.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D290341650.0%269.4
KV-48125268117055.88%1652.7
Object 268 Version V1072641710.0%188.9
Konštrukta T-34/10078936759159.34%1608.7
Bishop55283805650.0%1280.0
M755604595448.15%2674.4
Somua SAu 4042922732347.83%710.4
1211015906129149.45%1278.2
ISU-1528158576810457.69%1976.7
Object 705A1021727723455.88%1983.5
FV42028127278750152.69%1952.4
StuG III Ausf. B4854596771.43%2701.5
IS7120576813154.2%2047.9
Škoda T 509195368815750.96%2069.4
T28 Prototype8180579913357.14%2546.7
Strv m/42-57 Alt A.26385439250.0%488.6
T25 AT795945221949.77%1346.8
T57 Heavy10210972020351.72%1858.6
T25/27105962711055.45%1820.1
Object 705918256729042.22%1781.4
M7 Priest34022455156.86%1210.2
MT-25615548928052.14%294.6
IS-M814586938243.9%1968.6
Renault FT173144450.0%258.7
Hotchkiss H352971361020.0%223.6
Crusader 5.5-in. SP774255810958.72%1184.4
25TP KSUST II53904022356.52%889.7
Maus10176767246548.82%1442.5
T-15068004486344.44%1479.9
Conqueror919248268057.5%1933.6
Panther II88635338636.05%859.2
Tiger II8162283315652.56%2348.0
Caernarvon Action X81135458250.0%1272.3
TVP VTU Koncept8101859310943.12%1300.1
VK 168.01 (P)813367414957.14%1802.8
SU-8555784662665.38%1434.1
VK 28.0166316513655.56%2476.5
Object 704921618128254.88%1905.4
T4041801964445.45%250.7
Type 1 Chi-He42843623941.03%807.8
T56 GMC37295520.0%3.4
Ikv 10355464283652.78%1493.3
7TP2262280250.0%1064.6
E 10010201963631045.81%1721.7
P.44 Pantera812786549448.94%1740.8
T1 Heavy54143446741.79%663.3
T-34-2895160224449.59%1354.5
WZ-13174395306546.15%724.2
ARL V3967834267853.85%1525.1
Leichttraktor158142757.14%164.8
Type 5 Chi-Ri799860513348.87%1799.8
T28 Concept710034977643.42%1430.6
Strv m/40L33122621361.54%1264.3
Heavy Tank No. VI64394992100.0%703.8
T54E19194972623957.74%2259.4
T698143768714647.26%2187.2
KV-8568735317060.0%1815.8
Renault NC-3111463571100.0%954.4
T26E3 Eagle 77890557944.44%1242.5
WZ-120-1G FT8162580019556.92%1986.5
T49989470811452.63%1335.6
Renault Otsu11453182100.0%768.5
T297118671911652.59%1707.9
UDES 15/16101346683757.14%888.0
M1039151469519752.79%1475.3
E 759199685721854.13%2319.0
T-4631171325836.21%236.0
DS PZInż54343792040.0%759.1
T-2621481251216.67%556.6
AMX ELC bis53895425356.6%1538.0
Type 95 Heavy42032801560.0%641.8
Covenanter5121330850.0%219.2
Lorraine 155 mle. 518136455918155.25%1886.8
Fiat 30001291561100.0%261.0
AMX 383561402744.44%43.7
SU-76M4379309742.86%981.1
SU-1018142775310350.49%1889.7
Somua SM814907131540.0%1463.4
AMX 13 75756566217955.31%1161.4
M41 Walker Bulldog84175677853.85%651.2
STB-11014264811428.57%747.7
P26/4043744459100.0%999.1
WZ-13286456726150.82%1032.1
AT 15810315948046.25%937.1
Churchill VII66734993234.38%992.0
Cromwell65865318442.86%1200.7
KV-1SA54356992100.0%911.8
KV-267327201586.67%1555.2
Vickers Mk. E Type B258128560.0%166.7
T 55A915418454163.41%1685.5
WZ-1209138566632648.77%1432.2
Ikv 90 Typ B711485917552.0%1759.6
AMX 4041211632544.0%232.1
ST vz. 3942302893056.67%642.3
UDES 038154967511554.78%1991.7
IS-41014756231533.33%912.1
T-549142672133250.6%1562.4
Prototipo Standard B9184376020149.25%1898.2
Kranvagn1023358681070.0%2033.8
Pz.Kpfw. III Ausf. J41382161258.33%267.5
4TP187149250.0%240.9
Bat.-Châtillon 155 559137345741945.82%1524.6
212A913206331942.11%1112.6
O-Ni712817804553.33%1879.7
T-109159472751551.46%1717.3
IS-3-II9136869613443.28%1200.4
T1 Cunningham11101841866.67%699.8
KV-3714347776955.07%2281.9
Type 64661555220754.59%1763.4
M10 Wolverine54463066959.42%1049.0
T7 Combat Car2911641250.0%315.4
AC 1 Sentinel467934710.0%3541.6
O-I Experimental54634884146.34%775.4
Churchill III566146510.0%1186.4
AMX 13 105 AM mle. 5057444466854.41%1912.0
Strv 7466415305354.72%1294.7
M3 Lee41033132100.0%355.0
AMX 13 90977059597851.33%1163.7
Object 252U810725842035.0%873.7
CS-4478435777244.44%1157.8
FV4004 Conway916347367152.11%1692.0
Pz.Kpfw. 38 (t)30108250.0%81.9
Type 3 Ju-Nu61204759250.0%1635.6
T20713581024785.71%2710.3
AMX 13 1051010396213548.57%1157.1
M26 Pershing811997223246.88%1538.7
Birch Gun42622862766.67%1088.2
Tiger (P)7100269423651.27%1453.1
Panther76745482934.48%833.4
UDES 14 Alt 5812147402850.0%1467.4
Panhard EBR 90951569012151.24%610.8
Leopard Prototyp A9155169614344.76%1401.0
SU-14-2814447886360.32%1742.9
Progetto M40 mod. 6510227275512349.59%2038.2
Carro d'assalto P.8877215222050.0%776.8
Type 5867446417851.28%1628.1
Stuart I-IV34988432100.0%2826.7
Sherman III54615252458.33%1350.8
T110E310197063048048.33%1588.9
M18 Hellcat6103763929762.63%2352.5
FV207896661813050.0%1105.9
Tortoise919861013875.0%1733.6
Lorraine 155 mle. 507106244817844.94%1487.6
Type 4 Chi-To67705757450.0%1799.4
P.4354774762665.38%1388.8
G.W. Tiger (P)87835845950.85%797.3
Challenger710576426953.62%1475.2
IS-2711878881100.0%1685.0
T-62A1031430410.0%0.0
Object 263920738459753.61%2212.7
SDP 44 Burza66805261145.45%1118.2
FV215b (183)1012294685543.64%727.7
Nashorn69786636453.13%1915.2
M46 Patton912537235750.88%1179.5
T1 HMC21961402850.0%1108.4
AMX 12 t63665157753.25%925.0
Type 619161166325752.53%1678.1
null0210153944751.45%0.0
10TP3171303450.0%546.0
T92 HMC10157749571745.33%1571.2
LTTB847552613352.63%756.2
Bat.-Châtillon 155 5810145552651946.44%1317.1
AMX 50 Foch9201387213464.93%2278.7
SDP 60 Gonkiewicza913206424139.02%952.7
B.U.G.I.6623561955.56%985.3
M663712751030.0%308.6
SU-130PM8166079134253.8%2038.4
VK 30.01 (P)64454549254.35%676.7
Nergal85627310.0%0.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved