WN8
1997
Recent WN8
1801
(55 Bitev)
Winrate
53.4%
Recent WR
47.27%
(55 Bitev)
Bitev
40412

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 40412 0 0 11 55
Průměrný Tier 7.78 0.0 0.0 9.55 10.0
Winrate 53.4% 0.0% 0.0% 36.36% 47.27%
Tanků odhaleno 1.26 0.0 0.0 0.82 1.27
Udělené poškození 1434.46 0 0.0 1696.91 1398.64
Obrana základny 0.69 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 710.01 0 0.0 670.0 806.0
WN8 1997 0 0 5747 1801
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 4 16 35 59
Průměrný Tier 10 8 6 7.02
Winrate 0.0% 31.25% 51.43% 42.37%
Tanků odhaleno 0.25 0.56 2.03 1.54
Udělené poškození 1682 1149 592 823.0
Obrana základny 0.0 0.0 3.6 2.14
Průměrně zkušeností 162 399 441 422.0
Průměrně střel 5.75 4.38 8.31 6.98
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 52 123 209 314
Průměrný Tier 10 8 6 7.19
Winrate 57.69% 49.59% 57.89% 46.5%
Tanků odhaleno 1.02 0.67 1.12 0.55
Udělené poškození 1826 1480 627 2514.0
Obrana základny 1.67 0.61 0.59 0.77
Průměrně zkušeností 840 690 545 690.0
Průměrně střel 6.48 6.11 7.67 6.55
(WG Player ID: 594834754)
Načteno za 0.78s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 16:45:23 - 17.10.2026 2:32:15)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Jeremy_Clarkson_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Jeremy_Clarkson_][img]https://lab-vole.cz/Signature/Jeremy_Clarkson_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
21% (97 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1899
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1989
(37764 Bitev)
WN8 Tier VI
1743
(8633 Bitev)
WN8 Tier VII
1552
(3121 Bitev)
WN8 Tier VIII
2157
(13588 Bitev)
WN8 Tier IX
2115
(3455 Bitev)
WN8 Tier X
2073
(8897 Bitev)

Tanky (259)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Vickers Mk. E Type B21132321100.0%525.2
Charioteer Nomad820759355054.0%2561.7
Excalibur615239864353.49%3226.8
T348136569391948.75%1730.4
BZ-1768227510271050.0%2749.3
IS-3A81892104112662.7%2582.5
T78618551291771.43%4113.0
AMX ELC bis55156487161.97%1987.2
SFAC 1058196381312546.4%1997.7
StuG IV54133242339.13%893.1
O-I697348510052.0%1863.5
Jagdtiger Prototype821291115966.67%2691.3
Wz. 64GC Bzyg1023947351533.33%1683.7
UDES 15/161020838393458.82%1686.4
Miel82215109218659.14%2889.4
Excelsior53684142445.83%556.2
M40/M438159780312046.67%1988.8
Char de transition612699223363.64%2671.9
T110E410278875178752.86%2477.9
Type 638205110557751.95%2736.1
Object 2681030849054062.5%2674.0
121103201753333.33%2448.3
FV30462344422100.0%372.0
IS-381216642126849.84%1462.7
AMX 13 F3 AM67525706155.74%1267.2
NC 70 Błyskawica10223611431100.0%1874.4
T-150659842824447.95%876.9
Lorraine 120 Alby81881798540.0%1584.3
M53/M55913657667358.9%1263.9
AMX 13 10510156985549755.53%2217.3
WZ-113G FT1031548981861.11%2260.6
GSOR 1010 FB8224110732458.33%3292.4
T1 Cunningham10910.0%0.0
Vickers Medium Mk. III3991343847.37%181.7
T 55A925828952458.33%3374.2
VK 75.01 (K)8236612521957.89%3576.5
BT-22488110.0%0.0
Pz.Kpfw. KW I (r)5178715601100.0%4931.2
IMT821849081540.0%2596.9
XM66F8250011432762.96%3746.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E3611439845.92%64.3
Type 5 Heavy10195879911646.55%1283.4
T6756013767048.57%1479.4
AMX 30 B1020428741070.0%1797.6
AMX 50 100818789081353.85%2222.1
IS-710210572757952.16%1930.9
Bat.-Châtillon 25 t1023859082860.71%2284.1
M54 Renegade820419017062.86%2703.4
CS-6310309110233554.29%3252.9
AMBT8221310082948.28%3009.1
Strv 103B10277184221952.97%2278.3
Strv 107-121128678092650.0%1822.8
EMIL 19518561421391100.0%6880.8
G.W. Tiger (P)899747542356.5%1237.4
Super Conqueror10229784317657.39%2141.8
Spähpanzer Ru 25199128735462.96%1535.3
L6/4023424781100.0%1684.1
GSOR 1008820999651346.15%2125.1
Object 26110158471716050.0%1340.5
KV-220-2567251530.0%1164.4
ISU-152K8223910633170.97%3007.6
Pz.Kpfw. II2941371435.71%155.8
Jagdpanzer E 90988642420.0%396.9
G.W. Panther773440451849.03%901.0
M48A5 Patton1023609466366.67%2022.5
Bofors Tornvagn823221173977.78%3139.8
T110E310285489614656.16%2566.3
Chrysler K GF8161578734457.85%2217.5
T-54 ltwt.9115781855453.07%2082.7
T-100 LT10116176866551.88%1564.1
Lorraine 40 t8183192190457.63%2805.9
FV230 Canopener1026699071855.56%2184.5
L-60256249450.0%140.2
Hummel663845232753.21%898.7
IS-41014846831435.71%914.5
MS-116781944.44%123.7
T-34-38115265850647.23%1434.7
Vickers Medium Mk. I1103144922.22%357.8
Object 27710270693117058.82%2692.9
Leopard 120 Verbessert11180044520.0%871.6
M4A3(76)W Sherman612021119666.67%2900.9
Progetto M40 mod. 651022418517757.14%1965.8
Strv S1820667663735.14%2364.7
60TP Lewandowskiego10276586159556.13%2521.6
DBV-1521026658158859.09%2101.0
Centurion Action X10267487522147.96%2444.5
Durchbruchswagen 241761995851.72%357.1
DZT-159921089974160.98%2330.0
AE Phase I923338999143.96%2181.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2868778765358.49%3140.1
T-50-269679984358.14%3977.2
T959246210117864.1%2626.2
KV-137101165337756.23%1941.0
Type 646715726113658.1%2346.5
M4A1 FL 106157811622860.71%3822.8
T-832819519997851.28%2233.4
Object 705A10232082731552.7%1994.1
FV4005 Stage II1021588231968.42%1615.4
Cromwell B6964661187855.86%2265.9
TVP T 50/5110259190647256.36%2662.2
Object 1401027258753948.72%2226.6
Object 704927219674654.35%2835.9
Rhm.-Borsig Waffenträger822128524055.0%2551.4
FV217 Badger1027599671957.89%2215.8
40TP Habicha6377454475.0%702.4
Type 62789193216463.41%2434.2
VK 30.02 (M)638630720343.35%518.7
Grille 1510250371916848.21%1793.8
BZT-701022218031450.0%1277.2
Rheinmetall Skorpion G82073862309155.13%2793.5
Bishop5268271250.0%418.5
Sturmpanzer II41571765757.89%422.5
Projekt ION81914949650.0%1950.7
Waffenträger auf Pz. IV927069893066.67%2719.8
SDP wz 66 Grom817938866450.0%1974.7
Sturmpanzer I Bison31381492450.0%332.4
Churchill I528525415850.63%461.0
BZ-7510327516062100.0%2840.3
Ho-Ri 31020497203145.16%1364.1
Concept No. 51030309471662.5%2769.3
Bretagne Panther6149810621050.0%3736.2
ST-I9148372024547.76%1452.6
Forest Spirit8208492114649.32%2380.5
Object 268 Version 41023877111637.5%1525.7
LT-432897177352253.26%2240.3
VK 30.01 (H)527526317950.84%535.4
KV-48103158530651.31%1214.4
E 10010264485925451.97%2247.7
Matilda42792137244.44%604.7
T-2841631926460.94%440.8
AMX M4 mle. 541026298501145.45%1899.2
ISU-152822308624942.86%2535.9
M24E2 Super Chaffee6129514632100.0%5636.6
KV-1532025319946.73%486.3
Object 274a8230312263470.59%3519.6
VCS 6x6 TS 909676667837.5%759.1
G.W. Tiger9160278114558.62%1595.9
IS783844126850.75%1114.2
T28 Prototype8148666627848.2%1701.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C37621718645.16%148.9
Vz. 5510291093512457.26%2699.5
Panhard EBR 10510100576016352.15%1176.1
Kampfpanzer 07 RH81137748955.56%1462.1
Renault NC-31134102366.67%231.4
G.Pz. Mk. VI (e)21146425.0%2.7
LT vz. 3831653281957.89%629.9
T3092406879118855.81%2604.8
MT-25618236924346.91%337.8
Vickers Medium Mk. II21001652352.17%344.7
Leopard 110301795436861.14%2954.7
ST vz. 3942053361346.15%471.4
Crusader 5.5-in. SP79407908259.76%1401.1
Centurion Mk. 5/1 RAAC8150188911346.9%2066.7
Maus102531795333.33%1915.7
AMX 50 Foch B1028488721752.94%2365.9
Object 252U Defender8177396016257.41%2479.5
Škoda T 27815509157956.96%2476.0
SU-855147030.0%0.0
Object 75292061952955.56%1738.7
Jagdpanzer E 10010287689321664.81%2415.0
CC-46 Pancernik9197612901100.0%1840.6
Vz. 71 Tesák10155010119158.24%2338.1
TS-548275015071172.73%4523.7
T-34-856164710588960.67%4681.3
Saryuda91880861650.0%1776.3
T-34-85 Rudy6227916084100.0%6601.5
Leichttraktor11122101118.18%343.0
CS-67 Szakal1123878932755.56%1881.0
FCM 36 Pak 40319525610.0%277.1
Lorraine 155 mle. 518111464530248.34%1286.8
T28 Concept7115769014848.65%1859.9
AAT608368419261100.0%6261.5
Felice91433631450.0%1163.5
AMX 50 B1024898333345.45%1990.4
KV-856720408200949.68%1264.0
Type 5 Ka-Ri822439156546.15%2379.3
Churchill Crocodile615331036333.33%3082.6
Cobra9252010193762.16%2594.0
E 7592606104510662.26%2871.4
T-463951264938.78%132.9
K-2818261053955.56%2337.5
T-2621953415066.0%1175.7
ISU-122-281413629944.44%1280.3
VK 168.01 Mauerbrecher812178083262.5%1460.4
Ares 90101714753944.44%1060.8
G.W. E 1001013555761729.41%812.1
T42816158923548.57%2269.7
T-293288177333.33%933.3
SU-76M402551100.0%261.0
Husarz8171654510.0%1524.5
T778213110344852.08%2890.9
SMV CC-64 Vipera820599692347.83%2575.8
STB-110264591612155.37%2445.9
KV-1S661758142656.1%1270.2
Churchill VII64823877646.05%686.1
Lansen C823931538580.0%4550.7
WZ-111 model 5A1025289761662.5%2217.3
KV-26843564116152.28%1641.7
T928739806119553.31%1627.6
T2 Light Tank21183961266.67%562.4
Turtle Mk. I8243512928174.07%3376.8
Leichter Kpz. 70 (K)89737919952.53%1802.9
Kunze Panzer91686865850.0%1605.1
KR-111354212151566.67%2923.7
SU-130PM8201593817260.47%2467.8
King Tiger (Captured)7174011982580.0%2794.5
Predatore9159229710.0%1201.5
Kranvagn1020748182445.83%1492.5
Manticore10136584616057.5%1813.8
Super Hellcat7186011551384.62%3612.9
Grille554236781152.53%1292.5
O-Ni7127469313051.54%1903.3
T-109118162127345.05%1053.0
Rambo921271124862.5%2332.1
Conqueror Gun Carriage10134167122047.73%989.1
T-12733865806453.13%1755.5
KV-3782443226149.04%1003.5
Loyd Gun Carriage28119475.0%262.4
WZ-114921959408354.22%2154.7
O-I Experimental55816191266.67%1297.6
IS-2 shielded723241314887.5%4085.9
T-44-1008269113074369.77%4249.0
56TP819428102835.71%2137.6
XM57821409757455.41%2420.7
WZ-1118161684717358.96%2325.7
S-517106756781753.12%1486.5
Bisonte C458254612424461.36%3213.9
M47 Iron Arnie820339808650.0%2734.3
Rheinmetall Panzerwagen10129578632951.06%1566.5
Panther79226196442.19%1388.0
CS-52 LIS8184210413458.82%2826.8
Black Prince II7163910631060.0%2575.1
Controcarro 3 Minotauro102005980580.0%1645.3
Tiger-Maus9275711683865.79%3361.0
ELC EVEN 9087018795451.85%1529.6
Vz. 68 Squall87228501861.11%1537.0
XM551 Sheridan10887469520.0%665.5
Tiger 131614531151560.0%3124.9
M18 Hellcat675038921752.07%1349.0
FV207812516721741.18%1269.1
Lorraine 155 mle. 50710946906145.9%1301.2
T25/27139183112559.2%2523.6
Škoda T 568256312234667.39%3133.1
Char Mle. 75911578542962.07%1760.8
Bat.-Châtillon 155 559137362127351.28%1429.6
Rinoceronte1023357733647.22%1693.0
T-62A10463817311100.0%5920.5
FV215b (183)10223776311757.26%2046.9
HWK 308119786023948.95%2555.5
AMX 12 t675174220553.66%2713.4
Jagdpanzer 38(t) Hetzer462346919366.84%2091.9
null01496488520.0%0.0
WZ-132-110158582014453.47%2062.8
T92 HMC1014136473148.39%1193.2
LTTB850050130746.91%838.1
T57 Heavy10319811482100.0%2316.2
E 257179010695068.0%3499.3
AMX ELC 90168229331566.67%3301.3
Bat.-Châtillon 155 5810138968549450.4%1154.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved