eu Hráč Jakubinex


WN8
1810
Recent WN8
2548
(483 Bitev)
Winrate
51.65%
Recent WR
53.21%
(483 Bitev)
Bitev
35370
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 35370 16 69 145 483
Průměrný Tier 7.11 9.63 9.3 9.23 9.28
Winrate 51.65% 43.75% 56.52% 56.55% 53.21%
Tanků odhaleno 1.04 1.75 2.25 2.1 1.87
Udělené poškození 1295.8 2743 2171.97 2176.76 2245.64
Obrana základny 0.48 0 0.17 1.23 0.91
Průměrně zkušeností 549.99 668 759.0 731.0 667.0
WN8 1810 2647 (+1) 2614 (+2) 2752 (+5) 2548 (+12)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 21 34 125
Průměrný Tier 10 8 6 6.76
Winrate 0.0% 66.67% 35.29% 40.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.14 0.82 0.39
Udělené poškození 0 1310 706 1755.0
Obrana základny 0.0 2.29 1.62 0.77
Průměrně zkušeností 0 711 361 518.0
Průměrně střel 0.0 9.33 10.79 8.69
(WG Player ID: 503608470)
Načteno za 0.78s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 5:17:33 - 16.10.2026 2:44:57)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Strv 103B102813010.0%2013.0
AMX 50 B1043703560.0%4044.0
TVP T 50/511030632366.67%3010.0
Centurion Action X102269010.0%1303.0
Panhard EBR 105106011250.0%484.0
Bat.-Châtillon 25 t101999020.0%1389.0
AMX 13 57712871250.0%3027.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Jakubinex.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Jakubinex][img]https://lab-vole.cz/Signature/Jakubinex.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 4913 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
70% (210 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2179
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1891
(27055 Bitev)
WN8 Tier VI
1267
(4332 Bitev)
WN8 Tier VII
1305
(5636 Bitev)
WN8 Tier VIII
2081
(7956 Bitev)
WN8 Tier IX
2090
(3785 Bitev)
WN8 Tier X
2591
(5346 Bitev)

Tanky (454)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6891654612945.74%1722.2
Caernarvon8167972427856.83%2268.7
GSR 3301 Setter75537011250.0%1367.0
Charioteer814086835954.24%1589.1
Excalibur61225527922.22%2072.6
EMIL 1951823939781861.11%2977.0
BDR G1 B537326614347.55%593.0
VK 45.02 (P) Ausf. A890350918347.54%917.1
BZ-5871524877425.0%2504.2
T110E410267162218148.07%1987.2
T-150644330614252.82%646.2
FV304648030410145.54%714.8
Type 5 Ke-Ho4315382580.0%1204.2
S-5175483866440.63%445.1
GSOR 3301 AVR FS98146672540.0%1021.3
Löwe8306910831100.0%4992.3
CS-631024828264358.14%2330.7
Strv 103B10284970915051.33%2228.7
T-43713458972568.0%2574.4
Leo798550617050.0%1555.7
STB-110287681848057.29%2752.0
M22184358366.67%1003.8
Type 5 Chi-Ri7103546510050.0%1612.0
MTLS-1G143276365666.67%1341.5
B142182367951.9%520.9
L-60279157714.29%167.3
AMX M4 mle. 51927438157861.54%2887.1
LHMTV8728764944.44%1126.4
T-703117120933.33%175.6
Panhard AMD 178B64264685650.0%1190.0
Strv S181010333450.0%873.6
Strv 7467154927343.84%1204.1
SU-122A52422623650.0%398.8
T95924209263756.76%2262.8
Tiger I798451714652.05%1312.6
FV4005 Stage II1018426145545.45%1371.3
SU-10067783656147.54%1351.4
40TP Habicha67144466852.94%1317.6
Rheinmetall Skorpion G817197971154.55%1932.8
Waffenträger auf Pz. IV923718931258.33%2257.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4465331850.0%1498.0
T-44814707924546.67%2035.5
Patton the Tank91123447742.86%1064.8
LT-432810916017450.0%2009.7
KV-48100245927650.36%1221.6
A-2054643752560.0%1738.4
Strv m/40L394212771.43%315.8
AT 864383546254.84%684.8
Škoda T 509252910426167.21%2598.2
Sturmpanzer II42251281030.0%496.5
Kampfpanzer 07 RH818328523557.14%2707.4
Vickers Medium Mk. II2581291361.54%213.9
Crusader 5.5-in. SP77304229052.22%1042.4
STG Guard8186668912356.1%2554.9
AMX 50 Foch B1027648353351.52%2110.7
Panther II818019926266.13%2740.4
Tiger II8681509728.57%487.3
M3 Light312315119243.75%409.2
T56 GMC31181493852.63%253.1
Ikv 10353503276749.25%732.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C324735024254.13%1464.4
T21659339220.0%2053.5
Pvlvv fm/422204750.0%1.2
AMX 50 B10290266444051.82%2597.9
T69815638084153.66%1901.4
A46632041010.0%606.0
T49913108421353.85%1808.5
Type 3 Ho-Ni III511037191172.73%3399.2
M3 Lee41811988743.68%484.4
AMX ELC bis524327711247.32%702.0
SU-100M1714876886762.69%2408.9
AMX 3831622001963.16%517.9
LTP32022375352.83%974.7
Sav m/4342902512762.96%783.5
AMX 13 7576304725848.28%1208.4
Ho-Ri 1922566454847.92%1983.9
A-4477794757856.41%1225.5
Semovente M4157695112152.38%1898.4
T 55A92632769825.0%2175.3
Ikv 90 Typ B788842211654.31%1249.5
Indien-Panzer814376658056.25%2007.0
110812906076445.31%1524.2
IS-27102454714450.69%1295.0
FV224 Chopper716476531850.0%1934.5
Ikv 723265250955.56%717.4
M4A1 Sherman577351627059.26%2441.8
T6 Medium410636841275.0%3563.9
Comet762741912646.03%834.3
T-3453463064852.08%815.2
P.43 bis67035237748.05%1253.1
Birch Gun41501424245.24%340.4
AMX M4 mle. 45774039321047.62%918.7
Pudel692459019856.06%2020.2
Tiger-Maus922509035356.6%2243.7
Semovente M43 Bassotto611386924551.11%2028.2
Sherman III52964591861.11%751.9
AMX 65 t810545015246.15%1052.9
Controcarro 1 Mk. 2920728837254.17%2108.1
T25/2767035416643.37%783.8
AMX M4 1949 Liberte0115238820.0%1053.9
Crusader63252777047.14%894.6
T1 HMC21601243033.33%830.5
T-2842061958548.24%506.4
IS-2 shielded71138481520.0%1342.3
Pz.Kpfw. III/IV52822686453.13%704.3
Centurion Mk. 7/19220210027159.15%2506.7
STA-1814847857349.32%2100.4
StuG IV53932921060.0%950.1
Valentine AT41892012445.83%365.2
UDES 03815425289045.56%1729.4
Pz.Kpfw. 38 (t)31301593056.67%381.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3169179944.44%379.5
M40/M43810354933852.63%982.4
Char de transition61181676977.78%2250.8
M1278844658949.44%1152.1
AMX M4 mle. 5410282181010951.38%2316.1
TS-5826109331100.0%2838.5
T-60282132922.22%120.3
T328236375333.33%0.0
Type 3 Chi-Nu53053207160.56%866.2
Type 98 Ke-Ni31571912157.14%591.0
Chi-To SP7213910621361.54%3376.1
SU-543041914445.45%647.3
Manticore10121266123050.0%1566.5
BZ-58-29470614901100.0%6722.8
T6753522569450.0%713.0
121B10294186435356.94%2812.8
P.43 ter7107449712244.26%1706.4
Turán III prototípus5635359560.0%1616.1
SDP 58 Kilana810906061435.71%885.4
SU-1821181232161.9%688.6
Bat.-Châtillon 25 t AP91501775862.5%1721.6
Archer54093071850.0%756.4
T2 Medium Tank265190771.43%344.8
Bat.-Châtillon Bourrasque8211281367957.44%2876.2
Object 26010316186127055.19%2751.3
IS-410286183718554.05%2460.8
Vickers Medium Mk. I1140152250.0%641.6
Object 2771026617627556.0%2487.4
Großtraktor - Krupp32433321735.29%708.9
Object 430919756982161.9%2116.8
Lago42252533951.28%607.2
SU-152713766409657.29%2173.7
Hotchkiss EBR77768013275.0%2012.6
T54 Heavy Tank9322213833100.0%3701.6
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286643500850.0%1490.2
Marder 38T43382674250.0%851.7
Pz.Sfl. IVc538123811349.56%720.6
Sherman Firefly66734952762.96%1275.2
SU-2631481297842.31%212.1
Object 1401023886824652.17%2295.4
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.412818510247.06%250.2
Škoda T 2454443515549.09%1261.4
Black Prince772345513157.25%955.8
Bishop53282646137.7%491.2
Type 1 Chi-He42393005156.86%732.5
Object 430U1020316991752.94%1866.0
Sturmpanzer I Bison31611671070.0%628.3
Lorraine 39L AM33111983262.5%1148.4
Škoda T 1777446163050.0%1602.6
Object 268 Version 41020627152955.17%1542.7
VK 30.01 (H)55413273435.29%1163.7
M751832905451.85%514.0
IS777342612953.49%1058.6
T25 AT776042614357.34%1067.3
Type 4 Chi-To65563938650.0%997.4
LT vz. 3831621981136.36%425.9
T30919517719146.15%1763.2
Hotchkiss H3521051271040.0%240.6
Maus1023665462240.91%1941.4
Conqueror9190662119054.21%1868.3
Caliban817787901241.67%2075.8
Durchbruchswagen 241861751225.0%248.5
Valentine32202393658.33%783.6
T4042202146761.19%503.3
AMX 4041211724654.35%348.0
Vz. 44-1714906895756.14%2067.5
Leichttraktor1961803336.36%245.9
105 leFH18B258114128648.84%1529.8
Windhund8164224120.0%1250.6
ARL 44650530923846.64%784.4
T29774642018253.3%877.3
M4A3E2 Sherman Jumbo68405313551.43%1867.0
CS-599264775913857.97%2964.3
SU-76M41381463447.06%196.3
T-1163354280933.33%1599.6
Pz.Kpfw. T 1531282632958.62%471.1
Type 95 Ha-Go2212262616.67%888.7
Type T-3453512749248.91%954.6
60G FT54263131060.0%867.8
Pz.Kpfw. IV Schmalturm6907401250.0%1782.8
Cruiser Mk. III3117176540.0%331.1
KV-2644929920042.5%594.6
AMX 50 1209142351823444.87%1265.4
ST vz. 3942242413560.0%659.0
M8A142672076646.97%576.5
Panzerjäger I2199175650.0%672.7
T-34 shielded53863941040.0%773.2
O-Ni7108962610953.21%1484.5
T928560400450.0%794.9
T-109179661319452.58%1866.9
SMV CC-67818739914264.29%2251.7
Loyd Gun Carriage21722583100.0%1250.2
Type 4 Ju-To719209455969.49%3342.8
Churchill III5502472109851.46%1093.0
AMX 13 105 AM mle. 5053242065149.02%574.0
Grant43032842352.17%989.8
D23801243138.71%41.3
CS-52 LIS8197085223160.17%2784.4
StuG III Ausf. B4143202560.0%266.3
StuG III Ausf. G52882298448.81%538.6
Nashorn66233532740.74%923.6
VK 30.01 (P)683956423351.07%1619.2
10TP32503371330.77%929.1
Type 91 Heavy31402011369.23%495.1
E 25789144675547.42%1212.8
SU-76G FT42632284250.0%455.2
Renault UE 5731541533053.33%383.5
Ikv 65 Alt II67644328950.56%1322.2
T-5051562324042.5%300.5
WZ-111 model 1-4921837867657.89%2358.4
UDES 15/1610290681522855.26%2573.8
AT 254823155950.85%1149.9
FCM 2C393640010.0%3332.6
M5A1 Stuart42472274436.36%696.0
AMX 13 F3 AM66883361241.67%793.3
T1 Cunningham171156955.56%303.7
Vickers Medium Mk. III31841501225.0%516.2
VK 75.01 (K)820359183455.88%2509.4
Challenger71105491450.0%1564.2
Prototipo Standard B918688058055.0%1798.7
Panzer 58 Mutz8147737430.0%1572.0
45TP Habicha714756854261.9%2466.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E31551982441.67%290.9
SU-85B42542205651.79%545.5
Sexton II3731452161.9%240.2
Strv fm/21114518910.0%674.5
SU-1018164564310855.56%2124.0
T-26G FT2210180540.0%558.5
M2 Light21679850.0%89.0
Type 2597 Chi-Ha31421682133.33%273.3
Object 416815407802250.0%2065.3
M15/4232342401145.45%596.2
Type 97 Chi-Ha31612561560.0%498.4
L6/40211112640.0%157.0
MKA2291318333.33%1028.3
TVP T 50/511025097976251.61%2170.3
ST-I9114652033247.29%952.5
Pz.Kpfw. II2631531656.25%143.1
VK 16.02 Leopard51952719556.84%570.4
TNH 105/1000816797825962.71%2249.7
Emil I8157959813350.38%1777.2
M3G FT32501601936.84%541.2
Renault FT 75 BS21541271656.25%856.7
M4153372367939.24%325.3
Progetto M35 mod. 468210281585252.7%2888.5
M4A3(76)W Sherman614837371346.15%2760.2
60TP Lewandowskiego1032026705042.0%2778.3
Centurion Action X10303578534959.03%2903.4
CS-53816917627753.25%2604.3
AE Phase I9264384530258.28%3030.8
LT vz. 352381511100.0%261.0
KV-137104664221656.02%1882.7
Rhm.-Borsig Waffenträger819597924148.78%2050.0
Grille 151026416753455.88%2127.1
VK 30.02 (M)67765054050.0%1393.7
T1E6212118514751.7%487.3
Strv m/3822383291100.0%1239.7
Marder II3218210955.56%596.3
Leopard 11027937159058.89%2434.3
T3 HMC21421322630.77%401.7
Pz.Kpfw. 35 (t)2361091457.14%145.4
UDES 169246775516053.75%2716.0
Konštrukta T-34/10079295315048.0%1547.6
FV4004 Conway921586784757.45%2108.7
Object 274a897430610.0%756.7
T28 Prototype8138153216659.04%1553.3
T-54 first prototype815028682770.37%2109.8
G.Pz. Mk. VI (e)219101475.0%261.0
M7 Priest331018717844.38%814.4
Renault FT162128944.44%141.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H529224121050.0%683.3
Char Futur 4927237134555.56%2581.6
Pz.Kpfw. S35 739 (f)32442662540.0%498.3
Type 97 Te-Ke2211324450.0%1133.2
Valiant588863210.0%1552.9
SU-8553802858844.32%802.5
M53/M559144772822948.03%1252.0
7TP2284490250.0%1084.2
T-34-8568104575855.17%1723.4
P.44 Pantera815626157044.29%2093.3
T1 Heavy539128314050.0%663.6
T-34-2818207198952.81%2705.4
ARL V3962972283630.56%267.8
ShPTK-TVP 1008218186324455.33%2989.3
T28 Concept713157241145.45%2105.5
Heavy Tank No. VI67905164143.9%1344.6
M4A1 Revalorisé88796391844.44%837.1
TKS z n.k.m. 20 mm22193535154.9%1463.0
Renault Otsu11402791346.15%492.8
T-8042373961100.0%972.6
DS PZInż56703771758.82%1601.6
IS-3A822759642030.0%2647.2
T54E1924046838257.32%2562.7
Type 95 Heavy41671965747.37%383.9
Covenanter51962323943.59%476.1
Fiat 300011032561100.0%537.6
Churchill I54213206259.68%940.1
Churchill VII665339611152.25%1191.2
Cromwell637428415935.85%479.3
WZ-111 model 5A1030828092755.56%2952.6
Convert. Medium Tank T336396231100.0%2302.3
WZ-120916026124445.45%1487.2
T-34-85M6140978028855.9%2982.3
VK 28.0161712882245.45%269.2
T-50-2647543312152.07%1417.9
E 759254711347569.33%3142.5
Pz.Kpfw. I210113820.0%197.0
KV-3778844112254.1%1041.3
FV4201 Chieftain Proto923078882544.0%2438.5
AMX Canon d'assaut 105812725751827.78%1261.2
T7 Combat Car21272342075.0%723.6
O-I Experimental54343305149.02%700.3
T57 Heavy1028018573461.76%2514.3
M36 Jackson641526912650.79%608.4
Type 3 Chi-Nu Kai56004321361.54%1685.0
Type 3 Ju-Nu6180111041338.46%3678.3
TNH T Vz. 51926599437565.33%2811.4
Tiger (P)785444019249.48%1154.6
WZ-131G FT61111390633.33%2003.6
Leopard Prototyp A918458046253.23%1810.8
VK 100.01 (P)815519222665.38%2116.5
ELC EVEN 90882069927951.61%1644.3
Cruiser Mk. I143119366.67%234.6
M18 Hellcat65903247753.25%1023.6
Object 28392817786333.33%2847.7
Alecto42161853435.29%362.9
Cruiser Mk. II21091681050.0%326.6
Pz.Kpfw. II Ausf. G31332004151.22%402.1
FV215b (183)1024554682445.83%2067.5
D12431061546.67%60.5
Super Hellcat7145762813655.88%2683.8
Type 6467505864540.0%1984.0
Cruiser Mk. IV41301491526.67%156.7
Panhard EBR 10510130267218755.61%1680.8
Chi-Ni22202252100.0%1206.2
AMX 50 Foch925598639358.06%2352.5
B.U.G.I.610986972650.0%1998.3
M6646933611953.78%644.6
FCM 3623227881100.0%2137.2
BT-741842161241.67%467.4
53TP Markowskiego819198416740.3%2474.1
O-I665240314546.21%1064.0
MS-111121552725.93%420.1
Excelsior545836723748.1%857.7
VK 36.01 (H)66664319158.24%1272.8
IS-3889550318352.46%929.0
T-34-1717688144362.79%3481.4
M3 Stuart3851571442.86%101.8
Renault R352128254425.0%346.8
T28815106825255.77%1757.6
1128616634333.33%409.1
Strv m/4252932586544.62%588.8
M14/412213235450.0%736.7
AMX 50 100878738740745.95%703.1
Bat.-Châtillon 25 t1035767782161.9%3997.5
Jagdpanzer IV64142897352.05%648.9
M3742411628647.67%731.3
Super Conqueror10345293553855.39%3253.5
25TP KSUST II54614704748.94%1072.4
KV-1545931625449.61%969.2
S35 CA54172934660.87%975.4
T110E31024937435052.0%1857.4
M5 Stuart41192023545.71%120.9
Renault NC-311122179366.67%678.6
M2 Medium Tank31221642462.5%401.8
AT 15814256981861.11%1608.4
Kolohousenka1396010.0%0.0
TVP VTU Koncept89374901233.33%872.6
T-4521603841100.0%880.3
AMX AC mle. 48812665836352.38%1261.0
Emil II920366369256.52%1979.8
Škoda T 2566495237644.74%1208.2
O-Ho8129361911251.79%1421.4
Strv 103-0922777139350.54%2157.7
Pz.Kpfw. T 2554387205100.0%1074.0
T18 HMC32072581154.55%901.7
Type 627456408101248.62%844.9
14TP42083443847.37%618.0
VK 30.02 (D)768340214944.3%1015.5
T110E510332710853971.79%3062.0
Type 57821358945747.37%2970.7
AT-121261291546.67%320.6
BT-7 artillery32954051070.0%1206.6
Bretagne Panther6142881320.0%2442.8
Matilda41911934131.71%284.5
Somua SAu 4041651627248.61%284.8
M24E2 Super Chaffee69089301100.0%2255.2
TOG II*6874477475.0%1703.9
Strv m/42-57 Alt A.26144865314157.45%3111.3
Vz. 5510302588317755.93%2711.0
Pz.Kpfw. II Luchs41191733450.0%260.8
E 50919538972556.0%1858.1
50TP Tyszkiewicza9257710041154.55%2106.7
Panhard EBR 90912367419354.84%2049.4
Somua S353188269250.0%386.2
KV-85647532323651.69%698.8
Lorraine 40 t81902714101351.63%2604.5
Cobra9269010604067.5%2956.9
T-4631211486442.19%296.4
T-2621211541361.54%592.7
BT-22100111742.86%282.5
T-293186177650.0%533.7
Somua SM8210575515556.13%2492.2
P26/4042672593844.74%594.7
M44656833214140.43%780.8
AMR 35241444910.0%2575.2
KV-1SA53456751100.0%687.2
Vickers Mk. E Type B2217270475.0%1160.7
Kunze Panzer92428861650.0%2887.4
Ho-Ri 2815516624047.5%1730.8
T-54919278538647.67%1969.7
Kranvagn10317477765753.12%2879.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J41031704032.5%4.1
4TP12206781100.0%1272.3
Grille59146843100.0%2385.4
Type 61920077007055.71%2296.9
T26E4 SuperPershing890347465850.3%1144.7
Universal Carrier 2-pdr2623410.0%0.0
M10 Wolverine53512489549.47%704.9
WZ-132-11012925662236.36%1403.1
VK 20.01 (D)478177650.0%96.9
SMV CC-56713649532867.86%2252.8
T20712297242152.38%2043.1
P.4354844075056.0%1356.2
Panther712906271233.33%1863.9
Progetto M40 mod. 651027616912846.43%2399.6
Controcarro 3 Minotauro1033027681070.0%2750.4
Type 5865673998148.15%1038.2
Stuart I-IV3156192955.56%546.6
AMX 13 57712028645251.92%2740.7
Tortoise9260410011546.67%2119.3
Primo Victoria814287851100.0%2092.2
M1039242810877263.89%2852.5
IS-682246921683.33%2667.6
Object 263921058288756.32%2075.6
Light Mk. VIC2741381520.0%125.7
AMX 12 t629930510951.38%678.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer428825111348.67%686.7
null026947061233.33%0.0
T92 HMC1018222410.0%0.0
Chimera8271576820.0%2498.8
UDES 14 Alt 5815666398057.5%2128.6
Renault FT AC21571912759.26%605.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved