eu Hráč InazumaShinesEternal


WN8
1231
Recent WN8
1371
(1102 Bitev)
Winrate
48.81%
Recent WR
49.27%
(1102 Bitev)
Bitev
33974
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 33974 21 61 437 1102
Průměrný Tier 7.86 10.29 10.0 10.0 10.0
Winrate 48.81% 52.38% 49.18% 48.28% 49.27%
Tanků odhaleno 1.03 1.19 1.02 0.86 0.83
Udělené poškození 1109.74 2730 2390.46 2173.08 2067.11
Obrana základny 0.33 0 0.05 0.05 0.03
Průměrně zkušeností 591.59 918 866.0 836.0 833.0
WN8 1231 2127 1678 (+1) 1412 (+4) 1371 (+8)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 87 10 10 107
Průměrný Tier 10 8 6 9.44
Winrate 50.57% 50.0% 70.0% 52.34%
Tanků odhaleno 0.29 1.1 0.3 0.36
Udělené poškození 1681 855 585 1502.0
Obrana základny 0.59 0.0 2.6 0.72
Průměrně zkušeností 828 370 486 753.0
Průměrně střel 8.59 4.6 10.6 8.4
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 11098 8331 463 2812
Průměrný Tier 10 8 6 9.07
Winrate 70.07% 72.12% 62.2% 76.99%
Tanků odhaleno 1.51 1.55 0.8 0.69
Udělené poškození 1948 1139 731 1978.0
Obrana základny 3.03 2.64 1.6 0.44
Průměrně zkušeností 1044 881 633 1148.0
Průměrně střel 7.32 5.66 7.19 7.94
(WG Player ID: 595333531)
Načteno za 0.66s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 13:08:16 - 17.10.2026 2:36:32)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Pz.Kpfw. Neu1125241425.0%1608.0
Durendal10307491464.29%2566.0
Fauteur11011100.0%261.0
AMX 67 Imbattable111851010.0%752.0
Ares 90102357010.0%1316.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/InazumaShinesEternal.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=InazumaShinesEternal][img]https://lab-vole.cz/Signature/InazumaShinesEternal.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 5335 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
94% (331 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1301
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1239
(29757 Bitev)
WN8 Tier VI
1050
(4596 Bitev)
WN8 Tier VII
1131
(2365 Bitev)
WN8 Tier VIII
1246
(9444 Bitev)
WN8 Tier IX
1351
(4308 Bitev)
WN8 Tier X
1273
(7931 Bitev)

Tanky (357)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T-44-100 Igrovoy8139083017751.41%1784.7
AS-XX 40 t1120447563345.45%1434.8
Object 703 Version II811327044839.58%999.0
EMIL 1951814928779865.31%1670.9
BDR G1 B54654303046.67%775.2
Caernarvon810956775837.93%1009.3
T110E410194777917153.22%1428.1
Jagdpanther7828657650.0%1104.0
Pz.Kpfw. Neu11252596824850.4%1646.9
T-5052222982100.0%714.2
FV30465323511752.94%785.5
T37645253244955.23%1224.9
S-5179615874948.98%1097.7
Löwe810445221145.45%1023.4
CS-6310188975749648.79%1466.5
T-43712549771275.0%2507.9
Kampfpanzer 50 t918428184045.0%1417.0
Leo772253215653.21%1051.7
BZ-791121298836446.88%1151.8
T-54 ltwt.987356541845.69%1072.0
Type 5 Chi-Ri753930810.0%483.5
MTLS-1G1431197110.0%178.3
B142843971952.63%759.8
L-602933243378.79%528.3
Hummel648430611640.52%505.9
Kampfpanzer 671016136161827.78%848.8
T-7031371881100.0%505.0
Panhard AMD 178B63234405145.1%745.7
Strv 7465905568750.57%1013.8
SU-122A52632422759.26%524.7
Durendal1021277849351.61%1514.4
Tiger I71011724742.86%1160.7
WZ-120G FT919847686038.33%1427.1
SU-100647135413241.67%597.5
40TP Habicha66353998048.75%1194.2
Rheinmetall Skorpion G8133060232946.81%1340.5
T-44811006929045.56%1393.9
LT-4328413500333.33%385.7
Pz.Kpfw. II Ausf. D2014110.0%0.0
A-205962265158.82%232.8
Strv m/40L31001901952.63%208.7
Alembic816497321546.67%1502.7
Škoda T 50911276327248.61%878.1
Object 430U1016847427556.0%1303.3
Kampfpanzer 07 RH814558021346.15%2021.3
Type 63810986602737.04%956.5
Vickers Medium Mk. II29693837.5%229.2
Crusader 5.5-in. SP74515010.0%0.0
TVP VTU Koncept88596804955.1%1140.6
E 75 TS811987335145.1%1339.2
T56 GMC3961142725.93%66.7
Pz.Kpfw. I Ausf. C3902062161.9%368.4
OCP Peacekeeper9212610581172.73%2025.7
AMX 50 B10226789612559.2%1892.8
T69815888144348.84%1967.0
T4997556699950.51%999.5
E 65 Zwilling8207610553554.29%2060.2
SFAC 10587585781353.85%619.7
AMX ELC bis52333476454.69%704.3
SU-100M1711787835657.14%1958.8
AMX 38337126425.0%0.0
LTP31663551100.0%889.0
Sav m/434220242922.22%363.1
AMX 13 75742347815047.33%730.7
Leox9184179645247.79%1492.3
KR-111244393834350.15%1538.6
Mäuschen914988522161.9%1519.3
Predatore9179479314743.54%1396.3
Ikv 723151131450.0%282.6
Pz.Kpfw. 38 (t)334938511760.68%1597.9
T-3452602593158.06%607.4
P.43 bis65644623537.14%779.3
Birch Gun4133168742.86%236.1
FV226 Contradictious815198342556.0%1475.6
Tiger-Maus917528323447.06%1604.4
Semovente M43 Bassotto69246165754.39%1535.3
AMX 65 t87295261258.33%758.9
T25/279426673151.61%1417.8
CS-67 Szakal11212985013752.55%1473.9
Crusader62343601758.82%589.7
T1 HMC21131211546.67%477.5
T-28423921521252.83%662.8
IS-2 shielded71292821666.67%1830.1
TBT9236510231172.73%2406.2
VK 30.01 (P)67564329346.24%1249.3
StuG IV51882021100.0%414.9
Valentine AT42882881100.0%952.4
M40/M438115245650750.1%1421.4
SU-1018129768410445.19%1436.5
AMX M4 mle. 5410179173542548.24%1227.1
T-60232110333.33%0.0
T32815659163262.5%2130.6
Ferdinand8954637450.0%918.5
TKS z n.k.m. 20 mm2169239425.0%649.3
SU-544222087145.07%905.7
XM66F811257231070.0%1133.7
T95/FV4201 Chieftain1019577634040.0%990.2
SU-130PM813787078148.15%1379.9
P.43 ter7450477250.0%506.1
SU-18216121512248.36%872.7
Bat.-Châtillon 25 t AP915508092347.83%1598.8
G.W. Panther781443319746.19%945.4
Ambassador915948001070.0%1378.9
T-100 LT10869573146445.01%879.5
Bat.-Châtillon Bourrasque8112168774247.44%1197.9
Vickers Medium Mk. I189113633.33%239.1
Object 2771016367764757.45%1256.0
Object 430916077372744.44%1402.9
T-34-2G FT79506196448.44%1336.4
Lago41931862020.0%368.2
Vz. 64 Blesk86836664860.42%1163.0
Hotchkiss EBR74144871643.75%668.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28607410.0%0.0
Marder 38T43082801643.75%656.2
Pz.Sfl. IVc53293011040.0%507.2
T-8328159492324454.51%1744.1
SU-2631401426544.62%205.0
Object 1401019208114045.0%1550.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41721991442.86%353.0
DZT-159915967271136.36%1411.3
Progetto CC55 mod. 54813508268153.09%1633.6
Škoda T 2452312463237.5%347.3
Black Prince713339033857.89%2043.7
Bishop5129161540.0%8.8
Type 1 Chi-He410214320.0%27.5
Sturmpanzer II42041271735.29%375.9
Sturmpanzer I Bison3771141838.89%1.2
Lorraine 39L AM3126136850.0%271.4
Object 268 Version 410172270260548.26%1224.2
IS764040019751.27%736.9
Miel8132980745052.0%1495.6
Gryphon10230585716253.7%1693.4
T30918077707251.39%1546.1
FV227 Conceiver8492594250.0%376.9
Hotchkiss H35285160250.0%213.7
Conqueror919699499356.99%2011.9
VK 168.01 (P)806021100.0%261.0
Durchbruchswagen 24104172425.0%13.7
AMX 40416213350.0%315.8
Vz. 44-179166243661.11%1103.4
Leichttraktor176178580.0%371.0
WZ-111-1G FT87535392748.15%627.1
Fauteur11225982911244.64%1338.1
Felice912286674351.16%1008.0
WZ-120-1G FT812587697758.44%1409.8
ARL 4463542911338.46%315.4
HWK 3086856433655.56%1109.1
SU-76M4771702152.38%117.5
T-11631289430.0%276.4
TNH 105/1000810517374555.56%1299.7
60G FT53533365352.83%638.9
KV-2635830012055.0%496.8
ST vz. 3942482433754.05%774.5
M8A141882232630.77%227.1
AMX 105 AM mle. 4743352489657.29%1235.9
AMX 67 Imbattable11246089716754.49%1609.9
KV-856595373191743.87%901.3
T92867362499251.01%1282.5
T-109154463934950.14%1521.2
Loyd Gun Carriage2263750.0%3.1
IS-6 B813757603151.61%1666.9
Carro d'assalto P.8871476977757.14%2496.3
AMX 13 105 AM mle. 5052302457254.17%387.7
D23104175333.33%131.4
Rinoceronte1017267514047.5%1206.0
M-IV-Y873242540.0%526.3
StuG III Ausf. G51522062445.83%134.3
E 2577156061060.0%1026.6
Vz. 60S Dravec1021588748253.66%1365.7
Renault UE 5731911773050.0%514.2
Ikv 65 Alt II68426061369.23%1543.5
T803111487679922.22%717.1
Bat.-Châtillon 12 t869753741947.49%1148.2
Straussler V–4/40378710951100.0%4023.7
M5A1 Stuart41803071258.33%547.2
AMX 13 F3 AM664140416347.24%926.2
T1 Cunningham1611547833.33%110.0
Stridsyxa81220508616.67%1034.6
Indien-Panzer814087784450.0%1912.9
45TP Habicha7109953810556.19%1644.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E3921426750.75%133.2
Gonsalo8137411912100.0%1480.0
SU-85B42342764744.68%422.7
M12798142930447.37%1290.1
Ashbringer1022938879858.16%1563.6
M2 Light2842741136.36%84.6
Type 2597 Chi-Ha3140184977.78%510.4
M41 Walker Bulldog853150330444.74%788.2
Type 97 Chi-Ha365111540.0%0.7
MKA2211145333.33%518.1
TVP T 50/511016136718342.17%1094.5
Škoda T 1776776353650.0%1421.3
Pz.Kpfw. II21031241844.44%216.9
Emil I8110367342146.56%1129.4
43 M. Toldi III3276120.0%0.0
GSOR the TANK9143974211151.35%1458.2
212A9175826010.0%1219.1
Renault FT 75 BS252102862.5%234.5
M41541224615650.0%559.5
60TP Lewandowskiego10189666911445.61%1306.1
Ares 85916248936852.94%1509.5
CS-5387726103650.0%920.7
AE Phase I915926722040.0%1273.2
SDT-58 Vlkodav913015471233.33%776.3
Pz.Sfl. IVb43152333948.72%891.7
BZT-701017496241540.0%841.3
Strv m/3822605011100.0%1353.2
Marder II31711874158.54%462.1
T3 HMC2831281172.73%370.2
BZ-751022878749750.52%1625.6
Pz.Kpfw. 35 (t)2202251250.0%1121.3
AM 39 Gendron-Somua21313812100.0%528.1
Konštrukta T-34/10077446533953.85%1226.4
FV420289769092875.0%1382.9
T28 Prototype810616323243.75%991.6
T-54 first prototype88486731250.0%832.2
G.Pz. Mk. VI (e)26654825.0%116.2
M7 Priest32131703557.14%584.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54104247254.17%1077.9
Char Futur 49150562912645.24%1250.1
25TP KSUST II52702914139.02%384.0
T71 DA76305466953.62%1263.5
Type 97 Te-Ke2109501100.0%547.4
SU-8553953069644.79%752.4
M53/M5591372520104045.48%1240.7
T-34-85610297501770.59%2436.0
T1 Heavy53712834339.53%524.2
Pz.Kpfw. III Ausf. J411713723336.05%41.9
DS PZInż5213312250.0%280.3
T54E191013688250.0%773.6
Type 95 Heavy4707830.0%0.0
Covenanter52683132556.0%787.8
Lorraine 155 mle. 51811134998854.55%1296.7
Churchill VII69337302853.57%1684.1
Cromwell641423910.0%478.4
Progetto C50 mod. 6691090675850.0%792.1
T-50-265985907048.57%1772.1
FV225 Collector91035563333.33%450.0
Pz.Kpfw. I2182203520.0%617.1
Fantôme920099251163.64%1997.0
T7 Combat Car21183033100.0%616.8
GSOR 10088136275819254.69%1410.7
Pz.Kpfw. III/IV51451382334.78%98.3
Tiger (P)76135412343.48%587.8
WZ-131G FT67565772250.0%1344.8
Carro da Combattimento 45 t1018776463534.29%1203.4
VK 100.01 (P)814027872744.44%1771.8
M4A1 FL 10689268714753.06%1541.5
ELC EVEN 90857860319248.96%1025.8
XM551 Sheridan101177824666.67%1271.2
Cruiser Mk. I1174193933.33%743.9
M18 Hellcat611067881478.57%2077.3
M24 Chaffee52032644037.5%442.9
Stinger10221685534254.39%1457.9
Object 283914857734557.78%1493.5
Achilles6588704580.0%1106.6
Challenger738223520.0%191.5
CS-5998856161442.86%590.0
D121121821100.0%532.7
Super Hellcat79105942638.46%1071.1
Cruiser Mk. IV41461841154.55%341.9
LTTB847048217144.44%647.6
Chi-Ni22403082100.0%1404.8
B.U.G.I.67365752245.45%1247.5
M661218845977.78%1949.6
ISU-122-2806910.0%0.0
T78610007202548.0%1461.8
BT-741651841450.0%407.1
53TP Markowskiego8119865710953.21%1394.7
MS-112161616.67%0.0
Excelsior539644930051.33%715.6
Type 91 Heavy355236366.67%264.0
IS-381006595205848.64%1062.2
M3 Stuart380145560.0%240.5
GSOR 1010 FB89646331154.55%991.4
Wespe32281981546.67%707.7
Panhard EBR 75 (FL 10)87216147147.89%1108.2
Ares 758171010112263.64%2362.5
Strv m/4252923596055.0%670.6
Cruiser Mk. II21071381346.15%277.3
AMX 50 10081058588944.44%930.6
Bat.-Châtillon 25 t1015497068648.84%1154.0
AMBT815207773354.55%1717.7
M3743052246847.06%932.9
Super Conqueror10191472411543.48%1339.3
Object 26110145869796650.1%1141.2
KV-220-25575718771.43%1198.8
ISU-152K811907362860.71%1489.8
KV-1530826456548.5%473.2
M5 Stuart4963292657.69%165.1
Mars81896970450.0%2533.4
M44678248949050.0%1433.0
T-34-3813157405248.08%1571.4
Matilda IV53545091369.23%952.2
AMX 13 57 GF760665827444.89%1054.9
DBV-15210215975525151.79%1398.8
Emil II9136862429749.49%1208.0
Coccodrillo1015159221163.64%1056.3
Škoda T 256194219250.0%190.5
50TP prototyp814988141258.33%2003.7
Type 6271104591250.0%2773.4
14TP4251463771.43%956.0
T110E510159874811045.45%1030.0
Projet Louis9120682210757.01%1767.3
AT-121291081540.0%288.2
BT-7 artillery302810.0%0.0
Škoda T 568134075914451.39%1174.5
FV224 Chopper71010939785.71%1236.3
Somua SAu 4041491862650.0%235.9
M24E2 Super Chaffee651659310352.43%1411.9
Strv m/42-57 Alt A.2687368910559.05%1561.4
Vz. 551024678412540.0%1742.3
MT-2562453567939.24%484.2
Object 752919209186758.21%1681.9
50TP Tyszkiewicza9164478919855.05%1638.2
Panzerjäger I257101650.0%77.4
M2 Medium Tank31731881741.18%425.9
Cobra911267251258.33%910.3
T-4631151658445.24%288.1
T-26261812334.78%40.9
Ares 90101913728250.0%1150.8
AltProto AMX 308108473110949.54%1181.9
BT-222103632100.0%1133.8
T-293302225955.56%1055.7
IS-7101895754150648.8%1527.6
Somua SM816319343857.89%1843.5
P26/4043203821145.45%760.5
AMR 352462721100.0%261.0
Vickers Mk. E Type B21571823100.0%750.9
Turtle Mk. I89565761030.0%675.5
Ho-Ri 2892036120.0%746.8
Udarniy820661283683.33%2776.0
Kranvagn1018906494736.17%1214.1
Renault Otsu116013310.0%591.9
CS-44710707754553.33%1850.6
Grille53782909148.35%655.5
T26E4 SuperPershing89107272965.52%1082.2
null01450693250.0%0.0
Universal Carrier 2-pdr22747933.33%0.0
FV207810276651346.15%1085.3
M41D8142335633.33%0.0
M3 Lee41892263542.86%488.4
AMX 13 9097206115242.31%897.2
T207757552728.57%899.5
AMX 13 105106575131435.71%387.2
P.4353513672638.46%657.2
SU-14-2812806995855.17%1444.7
Vz. 68 Squall87485893050.0%1127.4
AMX 13 57764762717149.12%1131.8
Lorraine 155 mle. 50777345321347.42%876.4
T-62A1063431510.0%187.2
Object 2639160373212150.41%1504.6
AMX 12 t62963045030.0%478.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42482557335.62%444.1
SU-867234094650.0%905.1
T92 HMC10137446012448.39%1127.9
Renault FT AC2166120955.56%550.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved