eu Hráč Imperator_Jone


WN8
2661
Recent WN8
3484
(166 Bitev)
Winrate
57.7%
Recent WR
56.63%
(166 Bitev)
Bitev
11357
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 11357 16 22 46 166
Průměrný Tier 8.18 10.38 10.0 10.0 10.0
Winrate 57.7% 62.5% 59.09% 54.35% 56.63%
Tanků odhaleno 0.83 0.5 0.5 0.67 0.71
Udělené poškození 2176.89 3314 3317.41 3412.2 3129.22
Obrana základny 0.6 0 0.0 0.57 0.23
Průměrně zkušeností 938.69 891 891.0 969.0 1056.0
WN8 2661 2577 (-1) 2565 (-1) 3047 (+2) 3484 (+11)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 594974535)
Načteno za 0.54s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (10.10.2026 20:43:19 - 17.10.2026 0:36:31)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Object 26810264211100.0%2461.0
Object 430U1040441250.0%4089.0
Vz. 551029155771.43%2323.0
Hirschkäfer1136483650.0%2391.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Imperator_Jone.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Imperator_Jone][img]https://lab-vole.cz/Signature/Imperator_Jone.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 4648 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
56% (311 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
3072
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2590
(10850 Bitev)
WN8 Tier VI
3045
(713 Bitev)
WN8 Tier VII
2700
(471 Bitev)
WN8 Tier VIII
2451
(4641 Bitev)
WN8 Tier IX
2591
(3093 Bitev)
WN8 Tier X
2744
(1791 Bitev)

Tanky (213)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)820909463650.0%2992.2
BT-742252342142.86%623.1
M48A5 Patton10364712844077.5%4191.9
Vz. 64 Blesk86887508047.5%1143.1
Vickers MBT Mk. 31028969205358.49%2882.6
null028138205147.06%0.0
Brennos819569595050.0%2804.8
ZŤS Vz.63-1 Ogar9291610963053.33%2782.8
Jagdtiger Prototype820179652356.52%2299.7
Wz. 64GC Bzyg10371412005468.52%3381.5
XM57821878305056.0%2453.1
Prototipo 682129104110157.43%2402.7
M40/M438129074510548.57%1312.3
VK 36.01 (H)617611210580.0%3732.6
SU-122-44714439205275.0%2259.9
TNH T Vz. 51922889174845.83%2036.7
Object 268103505829366.67%2901.9
KV-4 Turchaninov8204311053964.1%3141.5
H3923649245048.0%2302.4
null027399115056.0%0.0
T328216810572955.17%3239.2
Lorraine 120 Alby8283112299260.87%3437.2
M53/M559158576818051.67%1695.7
63TP Rycerski9314211941258.33%3308.3
T1 Cunningham12163361662.5%1604.0
KV-5814761015475.0%1907.2
Progetto C50 mod. 66921448645046.0%2029.0
Prototipo Standard B9234688510860.19%2656.6
Manticore1018729505349.06%2642.9
M4A3E8 Sherman613761127988.89%3788.0
Nemesis81836908650.0%2349.7
Toro91926763666.67%1740.9
FV226 Contradictious814107591241.67%1187.7
Object 703 Version II8198786411258.04%2443.8
M14/412972596250.0%4758.6
SPHT9264010103360.61%2173.3
M-VI-Y (120)924149202142.86%2624.1
Gonsalo821089701040.0%2502.2
null0262412162466.67%0.0
P.43 ter713037539757.73%2245.4
ST-62 Version 21027408985646.43%2126.5
M54 Renegade816396882250.0%1772.3
FV229 Contender9231810145054.0%2488.9
M16/43 Sahariano3879985366.67%3223.5
SDT-58 Vlkodav922009515054.0%2167.4
Ashigaru1029689194257.14%2376.1
M103M9287011813956.41%3669.4
T-43713799202045.0%2943.7
Sturer Emil715837483148.39%2274.7
Vercingétorix9223710265064.0%2578.3
Versuchspanzer 57927961100742.86%3375.7
M15/423386294633.33%993.4
null031471246966.67%0.0
T-54917988063447.06%1799.6
null038559721844.44%0.0
ISU-152K818827836759.7%2346.5
LPT-67 Šelma913349247554.67%2352.3
Jagdpanzer E 909290810418062.5%2941.9
Ambassador924251091666.67%2498.2
Buryan9263612223378.79%2299.8
Leox925339893056.67%2362.3
Crusher8207910255072.0%2143.6
TNH 105/10008190710132857.14%2985.9
Bat.-Châtillon Bourrasque8261010924050.0%3948.2
Windhund819028705066.0%2231.1
FV230 Canopener10340510783056.67%3106.1
M4467346213652.78%1169.9
Concept 1B9292312499967.68%2984.7
MS-11218207650.0%1202.6
Schwertwal10317496715056.0%2680.2
Headshaker9283996110053.0%2478.5
Rhm.-Borsig Waffenträger822799342356.52%2664.0
Object 4309255311296663.64%2999.3
Yong Bing9256712073372.73%2489.4
Kame9280311213951.28%3158.2
DBV-15210329387351158.12%2553.4
SU-152717669252268.18%3010.9
Centurion Mk. I814838346550.77%2027.5
Cromwell611957981968.42%2825.2
Stridsyxa8223110825060.0%2684.6
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286485459650.0%1071.6
Coccodrillo10362111315068.0%3280.9
Durendal1033921057966.67%3301.5
Tiger (P) Leoponsan6208513113063.33%3364.5
CS-53/56 Wojtek819249475062.0%2084.1
Škoda T 256954701633.33%1637.0
Tiger I7215610671353.85%3557.3
null029408981855.56%0.0
Jezevec923939815060.0%2420.2
DZT-159921737895860.34%2117.3
ELC EVEN 90884481460955.99%2005.4
Forest Spirit8209186333156.19%2340.4
Progetto CC55 mod. 548225810704247.62%3321.1
Grille 1510311286012857.03%2547.6
BZT-701026918005944.07%1698.7
Rheinmetall Skorpion G8209289464851.7%2601.6
Object 430U103226110312967.44%3310.2
T110E510380712374868.75%3877.4
Waffenträger auf Pz. IV9275110273070.0%3042.0
T3 HMC23104963476.47%1834.5
SDP wz 66 Grom816134971625.0%1480.3
Object 78010402911122152.38%4002.0
T-44814578777251.39%2152.4
Object Kust821069359461.7%2681.8
Object 265T924759635044.0%2794.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2510058093461.76%3370.9
VK 30.01 (H)51337830862.5%3805.1
T-131031189875054.0%2395.3
FV224 Chopper7209712772378.26%3651.2
T-34-85611237873770.27%2602.6
ISU-1528225110426975.36%3007.4
Object 274a8171510892065.0%2652.5
Tiger 13161164980475.0%2031.2
null014659425044.0%0.0
E 77923957455253.85%2221.6
SU-122V925478635048.0%2357.8
Vz. 5510330510246262.9%2718.9
Gryphon1029879675052.0%2539.4
Object Veles102378933666.67%1577.6
null03326913650.0%0.0
Valentine II464510531100.0%2484.3
FV227 Conceiver8193510293366.67%2390.6
ShPTK-TVP 1008199196523754.85%2495.4
null0249011742766.67%0.0
Kanonenjagdpanzer 2820449845072.0%2581.8
Valentine3565270560.0%2349.0
Object 704929199917360.27%2654.4
Projet Louis9203510728060.0%3907.2
CC-46 Pancernik925019925056.0%2283.6
Chi-Se8222010345056.0%3111.6
IMT8220810118057.5%2820.1
P.44 Pantera815849207255.56%2482.8
SZDV Vz. 50820278695048.0%2326.8
Saryuda9291110875058.0%3052.3
T1 Heavy5142311184100.0%4168.2
Vz. 44-17182810951361.54%3089.8
Dicker Max6693534250.0%1113.6
VCS 6x6 TS 90913729305054.0%2551.5
Ziqiang9245311103063.33%2633.5
Heavy Tank No. VI6129910382100.0%2174.2
KB-529276311743066.67%3146.3
Type 5 Ka-Ri826481108560.0%3402.2
Krazownik8233312065072.0%2575.0
T297202111531770.59%3219.1
Yongshi10179111323100.0%1244.1
SFAC 105819518175046.0%2066.2
P.43 bis612107068067.5%2791.0
K-2816647621353.85%1903.8
Terrifiant9274312441586.67%2356.0
ISU-122-28206482710051.0%2253.3
Fiat 300018208491100.0%5287.7
BT-22165198850.0%710.8
A43 BP prototype610675611258.33%1731.1
Pike9234311502475.0%2034.4
Husarz819259381553.33%2158.5
Ares MTB9211410245461.11%2060.0
P26/4048914881741.18%2715.5
Centurion Mk. 7/19286812164271.43%3461.2
Hirschkäfer11329292314158.87%2505.2
Char Murat9271610005050.0%2989.4
ERAC 105 Proto9166410015064.0%3263.1
Object 265-II92637932633.33%3098.1
TS-609231392818253.85%2340.6
Leichter Kpz. 70 (K)814059458153.09%2807.7
T-34-85M6148493710972.48%3273.9
Kpz. 3 GST Turm8232410585056.0%3170.3
Centurion St. Gloriana713889875064.0%2551.3
Predatore928291193977.78%2804.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J411458095100.0%4208.0
T-50-2685880924665.04%3159.8
FV225 Collector926099763652.78%2077.4
Serpente93043115512161.98%2802.2
TS-6921559115050.0%2036.8
Rambo9230365410.0%1593.7
Matilda46493281850.0%1960.2
Kpz. Erich Konzept I927039555149.02%2797.9
T26E4 SuperPershing8236315561100.0%3707.6
Carro d'assalto P.88715519741471.43%2607.5
Kampfpanzer 50 t926881356475.0%2893.4
BZ-74-1818899695054.0%2229.2
M47 Chevalier9253310625062.0%2752.6
PGZ-709289810315056.0%2830.2
Rheinmetall Skorpion8213597040060.25%2647.4
null026081131977.78%0.0
Comet713619284060.0%2523.9
T207185610082458.33%3345.3
Sentinelle923029135046.0%2278.9
M26 Pershing8211810673464.71%3114.3
P.43510356641650.0%3140.3
Carro da Combattimento 45 t10342411453476.47%3307.8
CS-52 LIS8165513731100.0%2535.7
Vz. 62 Jasan9244610911861.11%2310.7
AMX 13 (FL 11)5494403728.57%1495.7
AHT-71030609675064.0%2579.3
Type 638215611392166.67%2725.1
E 65 Zwilling8245612265364.15%2866.6
Black Prince II7184611395064.0%3198.3
T-45246150410.0%1913.6
Cavalier57034082560.0%1985.2
LTC II9207011403066.67%3350.6
M-VII-Y9286711263046.67%2491.3
MBT-B10321590010050.0%2578.4
M103925529683542.86%2709.6
StuG III Ausf. G51532867742.86%4781.6
Nashorn614087791957.89%2819.5
M46 Patton9301913232785.19%3872.5
Super Hellcat71497454540.0%2131.4
Type 646131210443246.88%4851.2
ST-66818219555058.0%2564.4
M6620281290988.89%4882.4
TBT9291211227159.15%3192.3
AMX ELC 90169098435056.0%3274.4
Vz. 58 Medvěd925249845550.91%2295.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved