eu Hráč Iduar

[] (Historie)


WN8
2143
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
54.56%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
37609
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 37609 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.58 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 54.56% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.4 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1482.27 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.69 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 748.31 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2143 0 0 0 (+1) 0 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 45 1 6 54
Průměrný Tier 10 8 6 9.48
Winrate 28.89% 0.0% 66.67% 33.33%
Tanků odhaleno 1.16 0.0 0.33 1.0
Udělené poškození 1662 320 744 1514.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 499 80 889 546.0
Průměrně střel 11.64 1.0 9.5 11.04
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 12 28 113 18
Průměrný Tier 10 8 6 6.68
Winrate 41.67% 57.14% 54.87% 27.78%
Tanků odhaleno 1.75 0.93 0.73 0.83
Udělené poškození 1578 1125 539 1517.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.7 1.22
Průměrně zkušeností 598 654 523 505.0
Průměrně střel 8.92 9.07 8.59 9.56
(WG Player ID: 505818427)
Načteno za 1.46s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (5.2.2023 2:05:34 - 6.2.2023 2:12:54)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Iduar.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Iduar][img]https://lab-vole.cz/Signature/Iduar.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
54% (243 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1071
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2188
(32456 Bitev)
WN8 Tier VI
1971
(5088 Bitev)
WN8 Tier VII
1839
(4594 Bitev)
WN8 Tier VIII
2236
(10055 Bitev)
WN8 Tier IX
2430
(7913 Bitev)
WN8 Tier X
2249
(4806 Bitev)

Tanky (345)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68111179613554.81%2314.4
Caernarvon813758729860.2%1830.6
Pz.Kpfw. III Ausf. K5901774560.0%2695.6
Object 257919839199660.42%2180.0
GSR 3301 Setter788092519256.77%2772.4
Charioteer8209998719460.82%3230.9
Object 703 Version II8240813261566.67%3499.2
BDR G1 B5100470128961.59%2683.6
T-1506130677313862.32%2904.6
Jagdpanther797144516352.76%1407.8
AMX M4 mle. 4981755106040758.72%2531.3
FV304679944515851.27%1745.0
S-51710577375364.15%1321.7
Strv 103B1021627551656.25%1486.5
T-43786654158956.71%1509.7
Leo7119580710256.86%2158.3
STB-11024848303641.67%2364.5
T-54 ltwt.9138382917053.53%2670.4
Type 5 Chi-Ri792873610364.08%1572.0
MTLS-1G143304357366.67%1154.5
B141662081758.82%422.9
L-60299352250.0%373.3
AMX M4 mle. 5192479105021255.19%2746.4
LHMTV810989448654.65%2554.4
Panhard AMD 178B665742410755.14%2158.8
Strv S1815456666055.0%1760.7
Strv 7468627005064.0%2064.0
Vickers Medium Mk. III31791891747.06%610.1
T9592517101214361.54%2511.5
Tiger I7165899910559.05%2995.7
FV4005 Stage II10251077210456.73%2220.1
SU-100687248614158.16%1856.4
40TP Habicha610457593461.76%2732.4
Waffenträger auf Pz. IV932951149771.43%3997.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43213981546.67%1060.5
T-448116862980249.38%1726.2
LT-4328124010051070.0%3101.6
KV-48123564622660.62%1663.1
A-2051352621844.44%325.7
Strv m/40L32012361060.0%692.9
AT 861480906633.33%3219.5
Škoda T 5092551104454657.69%3039.8
Vickers Medium Mk. II2161174955.56%733.3
Panther II817888947247.22%2667.5
Tiger II820329685250.0%2712.4
TVP VTU Koncept8153291910156.44%2785.8
T56 GMC31791692343.48%427.4
Ikv 10354733675248.08%1135.2
Sturmpanzer I Bison32772171770.59%1229.1
Pvlvv fm/42253135333.33%0.0
AMX 50 B10271484014948.32%2406.2
T69817789685855.17%2869.3
T499120990511461.4%2201.1
Object 777 Version II92610966850.0%2291.4
E 7592577108930759.93%3051.9
AMX ELC bis536329713050.0%1212.0
SU-100M17112667611056.36%1645.7
AMX 3833063531258.33%1672.8
LTP301131100.0%261.0
Sav m/4342723321952.63%668.4
AMX 13 75749546019550.77%899.9
AMX 50 Foch (155)10261077612247.54%2083.5
LTG79948407448.65%2608.9
T2 Light Tank21063022147.62%364.2
T 55A9221210255255.77%2465.0
Ikv 90 Typ B711696905352.83%1944.7
1108114969917041.18%1242.2
IS-2714499134360.47%2355.5
Ikv 7233092801172.73%1057.9
M4A1 Sherman55954309256.52%2026.0
Comet710197028549.41%1677.9
T-3454244065255.77%1254.1
P.43 bis611529164062.5%2690.2
M26 Pershing8123681315548.39%1756.3
Birch Gun42832623066.67%1124.8
AMX M4 mle. 457116558526852.99%1830.2
Type 4 Chi-To677358511753.85%1669.5
A-43661143911643.1%1171.3
Crusader64544224858.33%1568.8
T1 HMC21881081931.58%936.0
59-166236918801100.0%13346.4
VK 30.01 (P)610147982650.0%2587.1
AT 77256018751100.0%5915.4
Centurion Mk. 7/19232898825851.16%3007.0
STA-1812617737549.33%1842.8
Jagdtiger9206684414355.24%1917.9
UDES 038163876715046.0%2094.5
SU-1018151376114751.7%1851.5
Object 7059216799511656.03%2466.0
T32816299509750.52%2215.1
Ferdinand8148173327356.04%1723.4
TKS z n.k.m. 20 mm2210412450.0%977.5
SU-54388145911.11%676.0
T67561045534557.1%1643.3
P.43 ter716899731656.25%3106.0
Pawlack Tank6161111178165.43%3959.7
SU-1821801183234.38%979.4
Bat.-Châtillon 25 t AP9182383915650.64%2349.5
Archer54934512638.46%1093.2
Object 705A1023169012356.52%1896.0
T2 Medium Tank293187475.0%504.0
T-100 LT10159277221950.23%2266.2
Bat.-Châtillon Bourrasque82066110521759.91%3154.6
Concept 1B9282211923060.0%2865.6
Vickers Medium Mk. I180161250.0%289.7
Object 27710215374316347.85%1795.7
Object 43092293102714256.34%2700.9
VK 100.01 (P)8166190912753.54%2246.0
Centurion Mk. I816309568360.24%2651.1
Hotchkiss EBR78546037846.15%2187.8
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28611658952762.96%3382.5
Marder 38T44674313360.61%1346.8
Pz.Sfl. IVc54434018053.75%1025.5
SU-2631681402751.85%359.5
Object 14010209377843049.53%1983.5
Škoda T 24568664011057.27%2474.5
Black Prince710987189061.11%1573.6
Bishop56885174461.36%1740.0
Type 1 Chi-He43413455561.82%1405.0
Object 430U10237686315952.2%2121.4
T2165566184259.52%1877.2
Object 268 Version 410257183337055.68%2190.1
VK 30.01 (H)57305854660.87%2000.1
M754454716567.69%2208.1
IS7123967818257.69%1982.9
T25/27172110243863.16%3828.2
LT vz. 3831902811838.89%631.3
T309260596560655.78%2761.5
Hotchkiss H352143215875.0%799.4
Conqueror9224595816957.99%2661.6
Durchbruchswagen 244554822347.83%1572.8
Valentine32543281338.46%706.5
AMX 4041852395261.54%842.6
Type T-34551240217546.29%1583.0
Vz. 44-1716129711353.85%2363.1
Leichttraktor1881441330.77%209.7
Pz.Sfl. IC4468622977.78%1475.6
ARL 44678952216854.76%1501.2
T297131273211056.36%1773.2
HWK 30812329192161.9%2597.2
M4A3E2 Sherman Jumbo682956017360.69%2015.2
SU-76M42521842236.36%694.2
TNH 105/1000817159984856.25%2739.3
M4 Improved5889974475.0%3095.9
Cruiser Mk. III3111117333.33%312.4
KV-26114776839257.65%2390.3
AMX 50 1209220893113762.04%2623.8
ST vz. 3943132954156.1%1182.7
M8A143662456544.62%892.9
King Tiger (Captured)713608485050.0%2073.2
KV-85698755060653.3%1921.4
VK 30.01 (D)664743311344.25%1219.4
O-Ni713039147866.67%2097.1
T-109186778422746.26%1943.1
IS-3-II9234810369956.57%2482.4
Loyd Gun Carriage24695560.0%200.1
Carro d'assalto P.88714839282245.45%2380.5
Skorpion8194489733053.33%2408.5
LTTB8103182616956.21%2413.5
D232372471861.11%1102.1
Jagdpanzer E 1001020777416656.06%1501.8
StuG III Ausf. G542024412346.34%865.8
Nashorn611557243551.43%2400.7
10TP3472583475.0%2684.2
Excalibur610658071566.67%1985.2
Ikv 65 Alt II611277145451.85%2681.2
STA-28144195144256.33%2203.6
Bat.-Châtillon 12 t8117283716651.2%2756.6
BT-5346821010.0%1577.2
WZ-111 model 1-49217591914853.38%2421.6
UDES 15/1610241387015853.8%2206.8
AT 257476061060.0%2069.3
AMX 30 1er prototype921339815457.41%2729.2
M5A1 Stuart42453193554.29%893.7
AMX 13 F3 AM691943215750.32%1551.4
T1 Cunningham141112580.0%262.7
Indien-Panzer8115357520153.23%1558.1
Prototipo Standard B9242099029054.48%2924.2
45TP Habicha7172610803873.68%3263.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E31532126041.67%293.1
SU-85B43342526145.9%743.3
Sexton II31981943444.12%832.1
Strv fm/2112273431100.0%1664.1
M12711367445253.85%1589.2
Škoda T 40698364431652.53%2142.2
Sturer Emil711466794450.0%1683.4
Type 2597 Chi-Ha31882142259.09%709.9
Object 4168131455340550.12%1830.7
M15/42352910482100.0%2429.2
Type 97 Chi-Ha32462221662.5%844.0
L6/402302582250.0%1140.9
MKA23313921100.0%1265.8
TVP T 50/511025829445862.07%2797.9
StuG IV5737678333.33%2540.7
ST-I9189476930055.0%2128.6
Pz.Kpfw. II2901412236.36%170.4
VK 16.02 Leopard595793612164.46%5497.3
M48A5 Patton1021998663158.06%2062.6
Type 95 Ha-Go2190206333.33%720.5
Emil I8199810278958.43%2770.5
43 M. Toldi III31672191553.33%765.8
M41 HMC55514644858.33%939.0
Progetto M35 mod. 468184398751854.05%2675.5
AE Phase I923869632040.0%2137.0
KV-13799772028454.23%1825.8
Cromwell B6106693110360.19%2681.2
Rhm.-Borsig Waffenträger8199689011060.91%2324.4
IS-2-II8172993519254.17%2573.9
VK 30.02 (M)67555536250.0%1602.2
T1E62170199933.33%758.1
Strv m/382200284450.0%885.2
Marder II31191465145.1%147.8
Leopard 110244585052753.7%2303.5
T3 HMC21381471838.89%390.1
UDES 169210598614557.93%2623.6
Konštrukta T-34/1007144192311058.18%2935.9
T28 Prototype8205610384065.0%2992.5
Renault FT1185229450.0%1181.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H515939751100.0%8228.6
Char Futur 49266911161080.0%2559.2
25TP KSUST II56336163053.33%2117.9
T71 DA79597868852.27%2636.7
SU-8554753089453.19%1183.1
M53/M559181580417255.23%2071.2
7TP23235863100.0%1704.5
P.44 Pantera817209664759.57%2787.5
T1 Heavy Tank5151010317663.16%4950.6
Panhard EBR 90910607966851.47%1631.9
T28 Concept711817134645.65%1827.3
M4A1 Revalorisé8228013716100.0%3910.3
Type 3 Chi-Nu54653549550.53%1386.8
Pz.Kpfw. III Ausf. J41432317647.37%286.6
M1039178884622953.28%1886.8
T54E19210691411755.56%2167.3
Type 95 Heavy4303384650.0%1050.1
Covenanter52102423850.0%709.0
Lorraine 155 mle. 5189055986344.44%792.4
Fiat 30001934501100.0%511.1
Churchill I56564205261.54%1559.9
Churchill VII66285616154.1%1138.4
Cromwell665151515558.06%1436.0
T-34-85M6112685318357.92%2281.8
T-50-26823895757.14%2901.3
Object 279 early1025059266950.72%1507.2
A-44792650219857.07%1576.7
KV-37119962017047.06%1630.7
T-2842152397452.7%602.8
O-I Experimental512269563063.33%3144.8
Pz.Kpfw. III/IV532526514448.61%903.8
TNH T Vz. 51926859103743.24%2653.5
Tiger (P)713038077256.94%2053.8
Leopard Prototyp A9210889029055.17%2340.7
Lago42623412751.85%791.3
ELC EVEN 90898897217056.47%2434.2
M18 Hellcat686151735253.98%1727.3
M24 Chaffee54395117349.32%1645.8
Challenger715269286366.67%2913.0
Pz.Kpfw. II Ausf. G32134521080.0%1124.0
D12204235666.67%1211.5
Super Hellcat713529081353.85%2576.7
Cruiser Mk. IV432435126958.36%1529.0
Panhard EBR 1051012407179650.0%1621.7
Chi-Ni2140134714.29%590.2
M6615359888260.98%3234.2
BT-741892231450.0%907.0
53TP Markowskiego8216410617261.11%3323.6
O-I610837906050.0%2006.9
MS-111761425.0%0.0
Excelsior59178122755.56%2376.4
Type 91 Heavy3184359475.0%686.6
IS-38158282136654.1%1959.0
T-34-177664174037.5%1036.5
M3 Stuart32583081450.0%1275.2
IS-M815278536665.15%2203.2
Panhard EBR 75 (FL 10)85806222343.48%831.2
T288198110305062.0%2635.1
Strv m/4256424564658.7%2130.7
Cruiser Mk. II2337544475.0%1753.0
AMX 50 1008144370626555.47%1868.0
Bat.-Châtillon 25 t10230780912249.18%2310.3
M54 Renegade826961458785.71%4471.5
Jagdpanzer IV660330315445.45%1022.1
M374341171742.86%1083.9
Super Conqueror10272797522358.3%2550.1
KV-1570145752550.29%1757.8
M5 Stuart42482985950.85%1082.4
Renault NC-31114310930.0%596.8
M2 Medium Tank32462691361.54%1126.3
M4467125697156.34%1230.0
Kolohousenka159194250.0%118.1
E 50 Ausf. M1027149303953.85%2814.9
Emil II92505103712360.16%2727.6
Škoda T 256119789417260.47%3056.6
50TP prototyp816999161258.33%1974.3
Strv 103-0919017809549.47%1860.1
14TP43114162638.46%1178.7
VK 30.02 (D)789348620952.63%1514.8
T110E510231188436455.22%2109.6
AT-12161108540.0%424.7
Škoda T 5682538118266560.15%3063.9
Matilda44073043557.14%1272.3
M24E2 Super Chaffee6544561633.33%1485.7
Vz. 5510314310554663.04%2744.1
MT-2567948003762.16%3060.2
Kanonenjagdpanzer 1058176785811056.36%2176.7
E 5092322100310956.88%2761.2
50TP Tyszkiewicza9225195814657.53%2465.6
Panzerjäger I2851521154.55%201.5
T-4631121695742.11%259.4
T-262176282862.5%860.7
BT-22403441250.0%3176.5
IS-710265794946455.39%2737.2
M41 Walker Bulldog87167089650.0%1375.0
P26/4043633952142.86%881.9
AMR 35237926010.0%1396.7
Vickers Mk. E Type B2174208771.43%912.3
Kunze Panzer927991111560.0%3629.8
IS-410247293155255.43%2313.8
T-549156368384552.19%1795.1
Kranvagn10263293111152.25%2278.4
Renault Otsu1132203850.0%741.9
4TP1165240425.0%724.9
Type 619215895614358.74%2528.5
T26E4 SuperPershing8135880190055.67%1979.8
Achilles69887023938.46%2162.3
M3 Lee41971933951.28%579.4
AMX 13 909108469531153.7%1879.3
T20710837548860.23%1950.0
P.4355275824057.5%1684.0
Sherman VC Firefly61168986366.67%2415.3
Panther712769462360.87%2566.6
AMX Chasseur de chars8144286849655.85%2216.5
SU-14-2813527423956.41%1356.4
Progetto M40 mod. 651026068258943.82%2520.8
Type 58665951314754.42%1458.5
Tortoise92632111015063.33%2853.1
Lorraine 155 mle. 50783738224348.56%1014.8
Object 2639209585121453.27%2148.9
M46 Patton9199690215459.09%2300.2
AMX 12 t641238823352.36%1055.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42502057655.26%585.8
Chimera826811130520.0%3721.1
T-505542118045.0%54.7
UDES 14 Alt 5816329445660.71%2641.7
Stuart I-IV3212346633.33%760.2

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[WOOOW] World of our outstanding Warriors18591900Vstoupil11.1.2020
[DVVD] Danger Virtual Virus Detected16081874Vstoupil25.9.2019
[_LAST] to the LAST warrior18592008Vstoupil10.6.2018

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved