eu Hráč I_Minato_Namikaze_I


WN8
2049
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
55.35%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
21800
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 21800 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.7 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 55.35% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.58 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1431.76 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.43 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 662.61 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2049 0 0 0 (+1) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 594782783)
Načteno za 0.42s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 12:56:30 - 17.10.2026 5:58:24)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/I_Minato_Namikaze_I.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=I_Minato_Namikaze_I][img]https://lab-vole.cz/Signature/I_Minato_Namikaze_I.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
33% (149 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1024
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2105
(18788 Bitev)
WN8 Tier VI
939
(1718 Bitev)
WN8 Tier VII
1154
(1649 Bitev)
WN8 Tier VIII
2169
(7311 Bitev)
WN8 Tier IX
2465
(7141 Bitev)
WN8 Tier X
2667
(878 Bitev)

Tanky (192)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6889652115350.33%1716.3
Caernarvon817409293063.33%2197.5
53TP Markowskiego815638642050.0%2074.7
Ikv 65 Alt II660432912849.22%1009.8
Object 2579290810798955.06%3545.9
T8031128669962955.17%2154.1
Bat.-Châtillon 12 t858845822853.07%1131.9
EMIL 19518166470223660.17%2097.3
Kampfpanzer 50 t9266583414459.72%2743.0
StuG IV5292214560.0%613.9
MS-1112101475.0%261.3
Schwarzpanzer 58811506096547.69%1499.4
Type 91 Heavy366137837.5%0.0
SU-100M179794884353.49%1360.8
T110E41037277987657.89%3254.4
IS-3899346534247.66%1016.7
T309277910642152.38%3106.4
Type 89 I-Go/Chi-Ro2128183560.0%452.4
M3 Stuart31011783455.88%289.6
T-5051482414755.32%393.4
AE Phase I921436709858.16%2089.9
Indien-Panzer89425863053.33%1228.9
Prototipo Standard B9237180936661.75%2702.5
T28818917404459.09%2310.3
S-51774738930050.0%824.3
SU-130PM82213978104957.29%2708.9
Hotchkiss H352751451050.0%157.3
Marder 38T41512013452.94%244.7
AMX 50 1008110645811752.14%1281.3
P.43 ter79565901566.67%1595.3
SU-85B42092179343.01%335.2
Sexton II3711202657.69%190.1
SU-101815857566749.25%1955.1
Löwe89675584040.0%872.3
T-43713851100887.5%3349.6
M3742656930.0%591.4
Super Conqueror101807934580.0%1491.6
Object 416826698719361.29%4437.1
M2 Light21471751020.0%409.5
MKA23586391100.0%1860.8
Bat.-Châtillon 25 t AP920337924362.79%2322.0
TVP T 50/51102619710333.33%2154.7
ISU-152K819458554362.79%2620.7
Panzerjäger I2266251366.67%1129.9
Pz.Kpfw. II2411831040.0%0.4
KV-1533828512446.77%562.3
M22229279560.0%1147.9
P26/4047216574100.0%2272.3
T110E31034991088683.33%2931.8
Chrysler K GF811886693056.67%1387.1
T-54 ltwt.9135882332662.58%2521.2
M5 Stuart4872255954.24%130.7
Lorraine 40 t818008233046.67%2114.4
L-6021765023100.0%1181.8
Concept 1B924987402347.83%2233.4
UDES 03814035023652.78%1638.1
Vickers Medium Mk. I11766366.67%222.3
Object 27710213462624157.68%2044.7
Object 4309233789221859.63%2671.0
M415291781100.0%261.0
Panhard AMD 178B655542411553.91%1769.7
60TP Lewandowskiego1055019832100.0%5785.6
Renault G153353514548.89%798.6
SU-152784140113054.62%1148.9
Hotchkiss EBR77745728354.22%1788.4
Vickers Medium Mk. III32524301100.0%976.9
Emil II923249975052.0%2262.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2869825441855.56%2981.1
T-50-26188275966.67%454.3
Škoda T 2569646282259.09%2166.0
SU-100667835414146.1%1129.1
Bat.-Châtillon Bourrasque82146102738359.53%3127.7
IS-2-II812015435446.3%1256.4
Škoda T 2457083721136.36%1983.0
AMX 4041052166648.48%214.1
SARL 4242982653243.75%879.1
VK 30.02 (D)766942112147.11%946.7
Marder II31401471560.0%359.8
Valentine II42452701233.33%601.4
T3 HMC22653333.33%0.0
BZ-7510299710913369.7%2531.1
T-44817148037150.7%2555.6
UDES 16921027766546.15%2069.7
Object 268 Version 410174526910.0%842.8
Pz.Kpfw. II Ausf. D239365250.0%88.4
M75149125812.5%244.9
T-2841271794751.06%217.2
Grant4228160333.33%441.7
ISU-1528128848825653.91%1317.8
M24E2 Super Chaffee6639528862.5%2274.4
IS786744840551.6%1144.7
Škoda T 509234977751758.8%2559.9
T28 Prototype8271814867100.0%3680.8
Object 430U10177727020.0%955.2
T-6021381791376.92%664.0
T110E5103433106122763.44%3352.9
M7 Priest3149162250.0%284.1
Vickers Medium Mk. II21131171540.0%310.7
Leopard 11024196291952.63%1991.7
Renault FT13065333.33%0.0
ShPTK-TVP 1008181786515356.21%2259.6
Char Futur 49263684277362.48%2890.9
STG Guard8146867921850.92%1955.6
Conqueror917347833641.67%1474.7
Panther II817689401952.63%2666.1
Caliban814437949846.94%1571.0
SU-85535325717546.29%703.1
E 5092980114014355.24%3670.2
Object 7049218069731563.81%1966.0
50TP Tyszkiewicza9232510364763.83%2431.0
Ikv 1035225220944.44%333.1
P.44 Pantera814036229946.46%2036.5
Panhard EBR 909105073991361.66%1977.6
Leichttraktor18868333.33%176.7
WZ-111-1G FT819087153357.58%2700.0
T28 Concept711045834465.91%1824.7
AMX 50 B10377511076860.29%3632.4
Heavy Tank No. VI64853951428.57%532.4
KV-85651033730245.36%707.9
M10 RBFM5457270825.0%673.3
T26E3 Eagle 777265481957.89%854.0
ARL 44658638413853.62%962.9
Object 777 Version II9018210.0%0.0
T1 Cunningham13078250.0%75.6
Cobra922907814759.57%2534.0
T34 B8135152930650.33%1682.2
SDP 40 Zadymka597631910.0%2685.1
T-463691283658.33%184.8
T-26234851241.67%9.0
AMX ELC bis5266315125351.4%832.2
Covenanter5821382240.91%14.7
BT-2219791145.45%44.7
AMX 383411113537.14%0.0
SU-76M41451647652.63%272.9
Somua SM811976296248.39%1253.9
Sav m/4341021121921.05%0.0
AMX 13 75738537318652.69%728.1
KV-1S62172528958.43%271.2
Centurion Mk. 7/19264810389258.7%3235.8
Cruiser Mk. III3631111163.64%217.7
KV-2657634942545.41%857.9
T25/2717459751258.33%2936.7
T 55A9226592711259.82%2503.7
Ikv 90 Typ B788847412156.2%1339.1
AMX 50 120917948394259.52%1910.3
Caernarvon Action X8117461224153.11%1468.8
King Tiger (Captured)7912493250.0%1067.2
AMX 67 Imbattable11363510686256.45%2886.3
Renault Otsu13275250.0%71.4
T-8043393341656.25%1520.2
AMX 12 t628732921746.08%585.8
VK 30.01 (D)63923805058.0%665.7
Pz.Kpfw. I2141081050.0%110.7
T-109137652234650.58%1333.5
IS-3-II9245082929159.79%2683.2
Ikv 7231832053953.85%477.0
Loyd Gun Carriage235651233.33%1.4
Strv m/40L31592271145.45%394.0
T-7031031574845.83%183.6
Churchill III55285916056.67%1229.3
VK 20.01 (D)41071656744.78%98.9
IS-2 shielded715207362857.14%2508.5
T57 Heavy1044688511100.0%5002.4
AMX 13 909102162229353.58%1706.5
M47 Iron Arnie82128108987060.34%3141.0
T-3454213072250.0%1170.7
P.43 bis69347023958.97%2259.5
AMX 13 1051014346158654.65%1817.8
Birch Gun4182105425.0%384.6
Rheinmetall Panzerwagen1025719234746.81%3781.2
Tiger (P)714089621163.64%1912.9
Spähpanzer Ru 251914007897363.01%2372.6
CS-52 LIS8182594019354.92%2519.4
AMX M4 mle. 45796743512141.32%1229.1
Leopard Prototyp A92574808119859.1%2914.0
SU-14-28114045521350.7%1263.5
Progetto M40 mod. 65102895541333.33%2248.9
ELC EVEN 908810853138058.55%2024.9
StuG III Ausf. B421921110650.0%409.3
P.4354983603056.67%1459.6
Char Mle. 75912726514440.91%1737.3
WZ-111G FT924007865259.62%2154.3
Pz.Kpfw. II Ausf. G3791831346.15%96.1
Obsidian8109310092100.0%1172.4
Crusader6605640366.67%2293.7
T1 HMC2039333.33%0.0
GSOR 3301 AVR FS9113179936366.12%2158.1
Cruiser Mk. IV41031711050.0%143.9
Panhard EBR 1051012295405740.35%1362.0
Hurricane10335911881100.0%2961.3
Stuart I-IV31661621526.67%420.1
Pz.Kpfw. III/IV519922110146.53%342.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved