eu Hráč INKASATOR_JR


WN8
1131
Recent WN8
1612
(364 Bitev)
Winrate
49.88%
Recent WR
46.98%
(364 Bitev)
Bitev
6062
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 6062 25 42 86 364
Průměrný Tier 7.8 9.52 9.02 9.08 9.26
Winrate 49.88% 56.0% 54.76% 52.33% 46.98%
Tanků odhaleno 1.17 1.24 1.14 1.27 1.43
Udělené poškození 1009.83 2289 1804.36 1827.51 1819.34
Obrana základny 0.21 0 0.0 0.0 0.03
Průměrně zkušeností 520.35 628 566.0 579.0 611.0
WN8 1131 2042 (+5) 1616 (+5) 1651 (+10) 1612 (+39)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 33 28 19 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.35
Winrate 57.58% 42.86% 63.16% 0.0%
Tanků odhaleno 1.42 0.86 0.79 0.0
Udělené poškození 1439 737 566 0.0
Obrana základny 5.09 3.57 1.37 0.0
Průměrně zkušeností 601 517 376 0.0
Průměrně střel 7.18 5.79 5.32 0.0
(WG Player ID: 595215623)
Načteno za 0.66s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 20:00:30 - 17.10.2026 0:36:31)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Vz. 551025111333.33%1761.0
Type 711023294944.44%1447.0
Forest Spirit820514580.0%2729.0
Miel8399010.0%106.0
STB-11022862450.0%2194.0
Carro da Combattimento 45 t10312722100.0%2643.0
Panhard EBR 10510268011100.0%4944.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/INKASATOR_JR.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=INKASATOR_JR][img]https://lab-vole.cz/Signature/INKASATOR_JR.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 1993 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
66% (231 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1371
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1137
(5546 Bitev)
WN8 Tier VI
623
(1091 Bitev)
WN8 Tier VII
850
(360 Bitev)
WN8 Tier VIII
1239
(2051 Bitev)
WN8 Tier IX
1138
(512 Bitev)
WN8 Tier X
1434
(1532 Bitev)

Tanky (96)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6868264716956.8%1208.5
Vz. 551021906058440.48%1474.4
Renault UE 57392130862.5%222.8
BT-74234920.0%0.0
Kampfpanzer 50 t916517865856.9%1462.5
Valentine AT4139134250.0%219.3
MS-11761611100.0%415.6
AT 25318272425.0%495.8
IS-386964743348.48%587.5
T-15065974612030.0%775.0
M3 Stuart306510.0%0.0
T1 Cunningham1542052100.0%327.2
SU-5464115955.56%191.4
Renault R352383820.0%0.0
XM66F813846327045.71%1318.6
FV226 Contradictious814256853053.33%1435.5
Strv fm/2112950911.11%0.0
M16/43 Sahariano385144810.0%2735.8
Löwe8103258171248.46%1115.3
Sturer Emil77224354052.5%903.3
SU-18261141757.14%254.3
M15/423140177666.67%380.7
SU-2631561121735.29%184.4
Churchill I51129570977.78%2902.5
KV-152222239340.86%190.7
G.W. Panther76655706946.38%633.6
KV-1S6099616.67%0.0
Pz.Sfl. IC446535110.0%1355.2
Type 7110222871822548.89%1582.4
Hummel6576488540.0%576.2
Kolohousenka1901421100.0%447.6
Vickers Medium Mk. I1253420.0%0.0
Object 27710179466518452.17%1390.1
Panhard AMD 178B62273631450.0%464.8
Hotchkiss EBR752250010657.55%1111.0
LT vz. 35228104333.33%1.4
SDT-58 Vlkodav912895193243.75%1005.7
Škoda T 2564024401369.23%755.9
Rhm.-Borsig Waffenträger814616282958.62%1599.5
Forest Spirit8164065410351.46%1735.6
Škoda T 2454643971266.67%1311.5
14TP4314292366.67%1071.8
BT-7 artillery35948781100.0%2143.6
AM 39 Gendron-Somua252851310.0%2535.1
Patton the Tank913895346442.19%1369.6
Matilda424610020.0%383.4
T-284421157846.15%61.4
Tiger 131649434632349.85%643.1
IS76175009634.38%576.0
Miel815646728047.5%1734.8
T-54 first prototype890754240049.5%1063.7
G.Pz. Mk. VI (e)201520.0%0.0
Valiant532020540.0%403.5
Valentine340415830.0%1344.8
AMX 4041728130.0%351.6
7TP2424210.0%0.0
Vz. 44-1711568642259.09%1816.6
Panhard EBR 9096895979048.89%880.8
Leichttraktor16214220.0%43.9
Pz.Kpfw. B2 740 (f)42935382100.0%813.8
Pvlvv fm/42224102560.0%240.9
T-4632422351060.0%1164.5
DS PZInż5422311966.67%896.5
AMX ELC bis5348345250.0%1123.4
Fiat 30001752262100.0%381.7
T-1163851567352.05%210.3
STB-110190167119652.55%1460.0
P26/4041181721060.0%230.6
TNH 105/1000810576963246.88%1148.3
Churchill VII6464339666.67%793.5
AMR 35273105560.0%271.0
KV-1SA522215210.0%145.0
Convert. Medium Tank T3345925410.0%1372.2
Kunze Panzer916177677668.42%1634.8
T-34-85M62522535046.0%187.8
ST vz. 394378257250.0%1004.9
M8A14183294366.67%440.0
King Tiger (Captured)75944102744.44%497.1
Pz.Kpfw. III Ausf. J4165286366.67%419.5
4TP1541343748.65%69.6
Grille5271250728.57%274.6
T-10974346411345.13%484.4
Ikv 723101114757.14%193.9
TNH T Vz. 51915776545248.08%1356.7
Carro da Combattimento 45 t10189163815150.99%1410.6
CS-52 LIS8137664424856.85%1706.4
T-45219342320.0%640.5
M18 Hellcat645731959350.42%630.0
StuG III Ausf. B43703341163.64%893.7
Char Mle. 75911635622147.62%1575.1
StuG III Ausf. G55493233043.33%1059.5
Nashorn66482936137.7%819.4
G.W. Tiger (P)888353014551.72%964.7
Panhard EBR 10510112360069251.16%1391.6
Renault FT AC201120.0%0.0
TBT924881224683.33%2746.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved