eu Hráč IIIAMAH41k


WN8
1575
Recent WN8
1939
(251 Bitev)
Winrate
50.28%
Recent WR
48.61%
(251 Bitev)
Bitev
13567
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 13567 6 6 43 251
Průměrný Tier 8.99 10.33 10.0 10.0 10.0
Winrate 50.28% 50.0% 50.0% 46.51% 48.61%
Tanků odhaleno 1.11 0.83 0.83 0.79 0.94
Udělené poškození 1695.54 2213 2213.17 2604.44 2494.63
Obrana základny 0.25 0 0.0 0.0 0.44
Průměrně zkušeností 769.91 888 888.0 916.0 922.0
WN8 1575 1486 8898 (-2) 2302 (+2) 1939 (+7)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 14 0 0 14
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 35.71% 0.0% 0.0% 35.71%
Tanků odhaleno 0.29 0.0 0.0 0.29
Udělené poškození 2659 0 0 2659.0
Obrana základny 5.86 0.0 0.0 5.86
Průměrně zkušeností 709 0 0 709.0
Průměrně střel 14.07 0.0 0.0 14.07
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 3 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 33.33% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 1.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 386 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 476 0 0.0
Průměrně střel 0.0 8.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 615461687)
Načteno za 0.35s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 5:42:53 - 17.10.2026 2:40:09)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Type 5 Heavy1029421250.0%2187.0
Object 432U11243111100.0%2134.0
Object 268101216020.0%479.0
XM69 Hacker11253111100.0%1452.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/IIIAMAH41k.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=IIIAMAH41k][img]https://lab-vole.cz/Signature/IIIAMAH41k.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 1001 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
92% (325 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1757
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1545
(13154 Bitev)
WN8 Tier VI
1283
(523 Bitev)
WN8 Tier VII
1356
(740 Bitev)
WN8 Tier VIII
1351
(3061 Bitev)
WN8 Tier IX
1488
(2179 Bitev)
WN8 Tier X
1586
(5456 Bitev)

Tanky (220)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6849158611049.09%703.4
BT-74263411966.67%1090.8
53TP Markowskiego812347463647.22%1403.0
Ikv 65 Alt II613148141172.73%3061.9
Object 2579153072811850.85%1438.1
T803113219108713353.38%2465.7
Object 168 German8793534540.0%618.5
Bat.-Châtillon 12 t87327232842.86%1249.8
Charioteer8127868810045.0%1287.8
Object 703 Version II813118787661.84%1528.3
BT-53289294650.0%595.8
Type 7110267593815553.55%2124.0
M-V-Y1024709538253.66%1979.3
AT 255294431637.5%1159.3
M40/M43894757311046.36%867.7
SU-122-4477855841553.33%950.0
TNH T Vz. 51916677938743.68%1519.3
P.43 bis67836161553.33%1488.1
AMX M4 mle. 5410264387010346.6%2094.2
IS-38112173410251.96%1261.2
T3287916712751.85%703.5
M3 Stuart331828820.0%1277.6
Indien-Panzer8111671610349.51%1382.9
Hotchkiss EBR74795728346.99%902.9
GSOR 1010 FB816236261526.67%1634.1
Vz. 44-174855832055.0%472.7
STK-2113318108420956.46%2555.0
SU-54736720.0%0.0
Progetto C50 mod. 66919489545360.38%2010.5
S-5176985655052.0%825.2
Type 5 Heavy103128113312466.13%2390.6
T6754043451546.67%732.7
AMX 30 B101328586837.5%819.0
121B1016627019944.44%1216.2
AMX 50 100814268064456.82%1668.7
M-II-Y71468904250.0%1776.2
M54 Renegade8140375723146.32%1478.2
Strv fm/21139025210.0%1896.4
M1276595724052.5%726.3
Löwe810997983464.71%1294.7
M2 Light22433241266.67%1020.6
Panhard EBR 90984474112048.33%1201.6
AEC Armoured Car54943631520.0%854.9
T778127875119654.08%1436.5
T-4377387353066.67%1215.4
TVP T 50/511022088825358.49%1953.6
STG Guard810965943834.21%1073.1
Leo78777223863.16%1394.1
Object Kust813426991346.15%1176.0
Object 705A10211481522749.34%1615.4
M48A5 Patton10283710374060.0%2629.1
KV-1S65284555639.29%712.5
T110E31022928421952.63%1546.3
AMX 50 Foch (155)10180966110947.71%1227.9
Bat.-Châtillon Bourrasque814918437252.78%1689.4
Cromwell B68158723100.0%1562.9
Object 590921141057875.0%2333.7
Valentine AT43712501136.36%857.6
M4465914264339.53%761.4
GSOR the TANK912796641050.0%1122.3
Object 27710186876344250.68%1466.0
Leopard 120 Verbessert1127019137956.96%2387.5
Object 430913837916555.38%1164.5
M4153913263138.71%414.9
Panther/M1079146511361.54%1562.2
Panhard AMD 178B64074475642.86%967.5
Strv S181191720771.43%1140.3
60TP Lewandowskiego1021328308250.0%1603.6
Taschenratte113049106312152.07%1954.8
DBV-1521026867648641.86%1688.2
SU-152711326695352.83%1677.7
Centurion Action X1019577525841.38%1525.6
Emil II920409135848.28%1908.6
Strv 7467846132548.0%1465.3
Cromwell69458052962.07%2154.4
AE Phase I9161678414045.0%1343.6
Type 689215810025060.0%2136.4
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286880630944.44%2199.1
Coccodrillo1027878722642.31%2033.0
Škoda T 256829799862.5%2012.6
Tiger I71297698540.0%1627.1
Object 432U1126479717152.11%2132.7
FV4005 Stage II10166960125141.04%1168.9
Bofors Tornvagn815528547051.43%1813.4
40TP Habicha67746942347.83%1608.3
Object 75291529789850.0%1090.0
DZT-15991710969666.67%1799.8
Progetto CC55 mod. 54814718553956.41%1732.0
Škoda T 2454934411650.0%1269.7
Type 6276897074656.52%1586.5
VK 30.02 (M)68945513339.39%1632.6
BZT-7010333810368857.95%2469.0
AMX 404365367757.14%1390.4
VK 30.02 (D)712208564060.0%2143.0
T110E510193478133046.06%1430.9
Leopard 110204071959050.85%1561.6
45TP Habicha712237733148.39%1671.3
Type 578181910502470.83%2324.9
ST vz. 3944764251346.15%1507.8
T-4489566788448.81%1112.3
BT-7 artillery34005602552.0%1722.3
BV-111111780705540.0%982.1
Škoda T 56817469353554.29%1716.4
UDES 16914507287643.42%1333.6
Object 268 Version 41023098617154.93%1687.7
Patton the Tank9182611126100.0%1910.5
LT-43285985895048.0%955.9
VK 30.01 (H)54294061450.0%919.9
KV-4831881374333.33%4056.3
Object 26810248977120449.51%1886.3
Konštrukta T-34/10079306842254.55%1409.1
T-2841772861361.54%490.8
ISU-1528149871314750.34%1561.4
T54 Heavy Tank91508882475.0%1571.3
AMR P.10324589651100.0%1848.6
Jagdpanzer E 90921599603961.54%2041.9
FV4202885266420345.32%978.0
IS77296972759.26%957.4
Ikv 90 Typ B78894851127.27%956.9
Škoda T 50915168253860.53%1475.1
T 54D914727921650.0%1327.2
Vz. 5510263191412251.64%2043.4
Object 705921499684153.66%2010.5
IS-M815009284850.0%1877.1
122 TM816539121258.33%2061.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5198295862.5%438.1
Char Futur 49933820250.0%654.7
50TP Resilient812358194553.33%1214.2
Object 430U10176676140750.37%1359.4
25TP KSUST II56235271936.84%1371.0
Maus10231093810850.93%1772.3
T-15061129849560.0%2412.5
M53/M55998460021748.85%836.2
Caliban812217325442.59%1203.2
TVP VTU Koncept811316734344.19%1401.6
Valiant5355493450.0%679.0
Object 704922948917454.05%2016.0
50TP Tyszkiewicza917108226549.23%1616.5
Projet Louis955324850.0%384.0
Ikv 10354133632040.0%811.2
T-34-8566144946541.54%985.1
IS-68162911132075.0%2182.2
M-VI-Y915617694341.86%1357.3
VCS 6x6 TS 90949949510.0%352.8
Ares 90 C1124009125650.0%1909.3
Fauteur1129539736053.33%1903.3
AMX 50 B10239581816850.0%1894.4
XM69 Hacker11286396815552.9%2207.2
T26E3 Eagle 7710907421952.63%1495.0
Pz.Kpfw. Neu1128479566940.58%1755.5
ARL 446351450977.78%555.6
TNH 105/1000814669124755.32%2015.9
T29726725960.0%30.7
KR-1112612105415461.69%2054.4
SFAC 1058933707250.0%720.9
AMX ELC bis53923393745.95%1183.6
Stridsyxa81209866666.67%1350.8
IS-710209985448952.97%1776.9
Sav m/4343573411776.47%1064.0
AMX 13 7577757045046.0%1824.6
Leox922869112653.85%2084.2
Centurion Mk. 7/1915477691540.0%1178.6
KJPZ TIII Jäger98295541145.45%466.5
KV-151963081546.67%180.1
M1039141680810850.93%1288.7
Char Murat915927111338.46%1389.0
KV-267615335251.92%1202.8
ASTRON Rex 105 mm8161489216653.61%1835.4
T-109134964913546.67%1274.0
T-34-85M685536520.0%1086.8
Vz. 60S Dravec10419379410.0%2710.7
UDES 03 Alt 39146756320.0%1020.5
Fantôme9281511881100.0%2368.3
M-III-Y813649632774.07%1797.7
Kranvagn10220382511547.83%1667.8
AMX 67 Imbattable1130908358338.55%2157.2
Pz.Kpfw. III Ausf. J45463991952.63%1483.8
Strv 8181157876666.67%1468.7
Super Hellcat714307922100.0%2265.8
Emil I811917234845.83%1143.8
AMX M4 mle. 519224510133759.46%2220.2
Comet7521592560.0%713.1
Kpz. Erich Konzept I9196785219654.08%1837.4
T-1273223430250.0%690.7
Carro d'assalto P.88712249012356.52%1903.7
GSOR 1008813066468839.77%1292.9
Achilles68205664843.75%1473.8
Rheinmetall Skorpion8141072512350.41%1402.2
T-44-1008175611841100.0%2278.9
UDES 15/1610193174918844.68%1396.6
FV4004 Conway918168234353.49%1876.4
XM57816437813855.26%1474.8
T-3455965012548.0%1736.7
XM66F811246321741.18%925.4
Lätt Stridsfordon 120916977093050.0%1385.0
Tiger (P)71215689837.5%1435.7
Kanonenjagdpanzer 28161110261100.0%1687.2
CS-52 LIS87985962142.86%695.6
Type 63814197334645.65%1455.2
Leopard Prototyp A9187585310655.66%1716.5
Lago43033901145.45%756.3
Cavalier55115311573.33%1311.6
Tiger-Maus917287683339.39%1242.8
ELC EVEN 9084636427750.65%783.3
Strv m/4256195461258.33%1750.2
FV1066 Senlac85325547643.42%796.6
Challenger712267617153.52%1848.4
Cobra915387901553.33%1250.4
Rinoceronte1023397693040.0%1695.3
T-62A1015717147047.14%1178.9
KV-12278456513053.33%1085.1
E 77918178555648.21%1515.4
AMX 12 t64745562642.31%1301.8
T92 HMC1012115979847.96%917.8
Panhard EBR 1051096069339850.5%1057.7
UDES 14 Alt 5813427564748.94%1550.9
T57 Heavy1025478991553.33%1940.9
M66377399366.67%555.1
TBT9121945320.0%722.6
AMX ELC 901675210902100.0%2901.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved