eu Hráč IFr0sTI_UA


WN8
1742
Recent WN8
1684
(388 Bitev)
Winrate
52.07%
Recent WR
56.7%
(388 Bitev)
Bitev
20312
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 20312 0 23 158 388
Průměrný Tier 8.84 0.0 9.26 9.27 9.47
Winrate 52.07% 0.0% 34.78% 58.23% 56.7%
Tanků odhaleno 0.84 0.0 0.65 0.56 0.58
Udělené poškození 1757.12 0 1903.13 1836.78 1924.16
Obrana základny 0.26 0 0.0 0.0 0.05
Průměrně zkušeností 798.81 0 803.0 874.0 826.0
WN8 1742 0 1576 1681 1684 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 596458534)
Načteno za 0.91s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (17.10.2026 0:24:51 - 17.10.2026 2:42:38)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/IFr0sTI_UA.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=IFr0sTI_UA][img]https://lab-vole.cz/Signature/IFr0sTI_UA.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
47% (142 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1713
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1729
(20175 Bitev)
WN8 Tier VI
1045
(100 Bitev)
WN8 Tier VII
1190
(205 Bitev)
WN8 Tier VIII
1795
(8319 Bitev)
WN8 Tier IX
1727
(5059 Bitev)
WN8 Tier X
1675
(6387 Bitev)

Tanky (289)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68433440933.33%463.7
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)813107464050.0%1633.4
Object 7801019356682532.0%1226.3
BT-745412640.0%3.1
Charioteer Nomad8166777518849.47%1836.9
Object 257912717221643.75%1065.4
T80311253010472962.07%1610.8
Object 168 German81501810850.0%1895.2
STA-18659429728.57%490.9
Object 703 Version II8160795119952.26%1862.9
FV601 Saladin818358793154.84%2380.8
EMIL 1951816019022152.38%1963.2
WZ-111 model 1-4922359004748.94%2271.9
Caernarvon815509414156.1%2015.8
Fantôme91949699333.33%1845.6
Type 71101741707837.5%1042.5
MS-112864251100.0%2187.0
Wz. 64GC Bzyg1019497124440.91%1104.9
XM578189892827154.98%1914.9
Prototipo 6814327891850.0%1385.6
M40/M43811147078857.95%1321.3
Škoda T 1776848552365.22%1770.8
M1278707043151.61%1092.8
T110E41025018299653.13%1777.2
Type 63815378272347.83%1673.1
TNH T Vz. 519193181414343.36%1853.8
AMX M4 mle. 541017547892748.15%1183.3
TS-5816568593956.41%1730.1
M5A1 Stuart44354101100.0%1860.3
T32810946911338.46%1024.8
M53/M559118265413747.45%1083.1
AMX 13 10510150282533554.03%2004.4
WZ-113G FT1026087839244.57%1945.0
GSOR 1010 FB8154687315756.69%2224.4
Wespe301091100.0%261.0
AE Phase I918488368452.38%1834.2
SDP 58 Kilana814397707258.33%1541.9
KV-5813158891553.33%1640.5
FV30465665361376.92%1051.0
Progetto C50 mod. 66915517357742.86%1380.1
Prototipo Standard B916207784753.19%1524.4
Manticore10132580929652.7%1711.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2864187131100.0%1035.4
XM66F82004101539560.76%2644.0
FV226 Contradictious818219002441.67%1870.3
Type 5 Heavy1023338253447.06%1547.7
Lätt Stridsfordon 120919787528550.59%1779.5
SU-130PM81703774112551.02%1890.7
UDES 15/161019447418051.25%1482.6
121B1016668104658.7%1461.4
GSOR 3301 AVR FS95768071668.75%882.7
SU-76M41602571154.55%320.3
Gonsalo8930668944.44%826.9
Bat.-Châtillon 25 t1021969634365.12%2060.4
T95921088635947.46%1759.6
M54 Renegade815607931258.33%1663.1
FV229 Contender918519575464.81%1856.4
Löwe8147888315253.29%1800.1
VK 45.02 (P) Ausf. B918029173560.0%1859.8
CS-631016937253748.65%1246.1
AMBT816218702352.17%1935.9
Strv 103B10275587310957.8%2066.0
M2 Light2183347425.0%593.7
Vercingétorix913606881637.5%1006.8
Versuchspanzer 57917639833661.11%1616.3
Nemesis81696933862.5%2259.0
SU-182259332333.33%1698.7
Bat.-Châtillon 25 t AP98615311225.0%528.9
SU-263127154520.0%103.5
STG Guard813606713141.94%1728.7
ISU-152K8148869827746.21%1607.9
LPT-67 Šelma96705591435.71%686.9
Pz.Kpfw. II21943731100.0%1006.0
Jagdpanzer E 90918677212740.74%1375.2
K-91-PT91543604650.0%1319.1
M48A5 Patton1023689383762.16%2061.8
P26/4046525751100.0%1716.1
T110E31026419131764.71%1943.2
BZ-689168982215853.16%1614.2
Projet Louis9102144410.0%1367.6
AMX 50 Foch (155)10201066925054.4%1546.6
Bat.-Châtillon Bourrasque8142980041958.0%1857.6
Windhund81863752742.86%1651.9
FV230 Canopener1025839406446.88%2007.9
Super Conqueror1024538623868.42%1988.0
Emil I8158687010052.0%1954.2
M4465795332556.0%891.6
Object 416813618334957.14%1905.8
Jagdtiger Prototype815157879450.0%1546.1
GSOR the TANK917728073151.61%1957.8
Vickers Medium Mk. I12597251100.0%2019.7
Object 277102462924650.0%2291.1
Chrysler K GF8170310714770.21%2535.5
M41529918760.0%188.2
Progetto M35 mod. 46814397923050.0%1603.6
Yong Bing921339735354.72%2133.2
60TP Lewandowskiego10230481821550.23%1870.5
Kame91567698540.0%1342.7
Char Mle. 759103478317251.16%1514.1
DBV-15210252279737454.55%1843.1
Vz. 64 Blesk849257710350.49%681.2
Ares 85919439245552.73%1978.8
CS-53810086382842.86%1131.0
DZT-159912098131963.16%1082.2
AMX AC mle. 48811936251947.37%1167.4
Char Murat915278221952.63%1501.8
Stridsyxa81289657728.57%1121.7
Type 68917988378349.4%1569.9
Tetrarch2359553540.0%2097.7
Coccodrillo10281595925052.4%2344.0
Durendal1020267905150.98%1420.4
Mäuschen91387758933.33%1014.6
Škoda T 2567995821942.11%1462.1
T-8328191810052152.38%2423.2
50TP prototyp8157783816044.38%1697.5
WZ-120G FT924419511540.0%1948.4
Bofors Tornvagn814488204951.02%1600.4
TVP T 50/5110198075920650.97%1639.6
Rhm.-Borsig Waffenträger8159076380752.54%1683.5
ELC EVEN 90873084023458.97%1653.1
Progetto CC55 mod. 54815118249046.67%1661.7
Grille 1510219572147852.3%1604.1
BZ-166810748281163.64%1241.2
BZT-7010288294221653.24%2034.6
E 1001027289545058.0%2359.2
ST-I91887940666.67%1762.3
Object 430U1019857743748.65%1578.6
T110E51020737735050.0%1501.3
Waffenträger auf Pz. IV9192876011550.43%1628.5
T3 HMC22765151100.0%1462.5
Object 452K10218078812045.0%1687.1
SDP wz 66 Grom814877713151.61%1523.4
Type 57815268898053.75%1642.8
AT-12159145933.33%424.5
BZ-751022177915345.28%1650.1
Ho-Ri 31024588723961.54%1733.1
Concept No. 510221481110757.01%1678.8
Pz.Kpfw. 35 (t)2125246875.0%712.2
Škoda T 568186390339055.13%1936.9
UDES 169160982916550.3%1689.9
Ikv 1035333312250.0%658.5
Patton the Tank913167193050.0%1309.0
Konštrukta T-34/10076816023548.57%891.8
FV4004 Conway920158269453.19%2213.5
Bisonte C45815919368855.68%1919.1
M3 Stuart3137332771.43%589.7
Object 705A101466948771.43%1189.3
Object 274a816349173844.74%2307.6
FV4202814719911464.29%2272.3
Controcarro 1 Mk. 29181383614245.77%1571.8
KPz 3 Projekt 07 HK918698023354.55%1728.0
M1039204593614152.48%2115.4
TL-7920459913063.33%2150.4
Vz. 5510227169927347.99%1725.6
T57 Heavy1020747703040.0%1491.3
Object Kust814176462339.13%1287.7
G.Pz. Mk. VI (e)240112944.44%61.3
Object 705917978786450.0%1690.8
T30926029362552.0%2394.9
IS-M812136801540.0%1210.3
122 TM813247725752.63%1495.3
KR-11121669961154.55%1306.9
Char Futur 49157570510446.15%1319.2
T 54D917049074060.0%1859.5
Crusader 5.5-in. SP7643551862.5%898.7
Maus10238310074165.85%2077.7
Škoda T 509169182717853.37%1602.6
Conqueror9185787611748.72%1672.4
Caliban8128876423249.57%1450.8
TVP VTU Koncept810465934242.86%1242.9
Taschenratte11245610392657.69%1360.1
E 50919258594447.73%1807.8
STB-110222610001070.0%2074.4
Object 752920119492556.0%1708.5
WZ-111G FT923609214761.7%2301.5
T56 GMC392211100.0%261.0
CC-46 Pancernik916327653740.54%1405.3
Object 268 Version V1021767849655.21%1767.3
IMT81605913862.5%1785.3
Lansen C816079992568.0%2455.0
Vz. 44-178346811457.14%947.0
leKpz Borkenkäfer11103234530.0%763.3
M-VI-Y915778307653.95%1598.5
VCS 6x6 TS 90912376961136.36%1474.7
WZ-111-1G FT814737585850.0%1600.8
Type 5 Chi-Ri7742624560.0%1162.0
Sexton II31792481250.0%646.8
AAT60816448511752.94%1862.9
Felice917118552360.87%1852.4
AMX 50 B10247955520.0%1486.5
T54E1920719035954.24%2035.2
T69813687497538.67%1592.3
TNH 105/1000811866947240.28%1243.5
GSOR 1006 Scheme 7916067417448.65%1404.2
ARL 4461025121100.0%261.0
Object 777 Version II913826751338.46%918.9
CS-52 LIS8156982810456.73%1962.2
FV4025 Contriver11264210322759.26%1721.8
Pz.Kpfw. VII102191925875.0%1588.7
P.43 bis6103053310.0%1999.5
K-28928598933.33%681.6
Chieftain Mk. 61021277612138.1%1382.4
ISU-122-28154575713244.7%1606.1
AltProto AMX 30814869582060.0%2099.9
BT-22296543250.0%1779.3
IS-71022689464456.82%1962.9
Somua SM815519124757.45%1691.8
T77814638041353.85%1670.9
Ho-Ri 1920777768646.51%1645.6
FV4005 Stage II101768605124751.88%1322.0
M-V-Y1022938253557.14%1940.1
Centurion Mk. 7/1916228393548.57%1635.2
KJPZ TIII Jäger916268381963.16%1419.3
Kpz. 3 GST Turm816146071127.27%1196.0
Hirschkäfer112522847955.56%1808.3
AMX 50 120919458545448.15%2041.0
KV-1SA51228926250.0%3243.7
WZ-111 model 5A101220707250.0%693.3
Lorraine 120 Alby81570806650.0%1204.0
Turtle Mk. I814708876653.03%1498.4
Pz.Kpfw. 558216611912572.0%2262.8
ASTRON Rex 105 mm817238567750.65%1989.2
Kunze Panzer91758680742.86%1482.1
TT-130M91377696650.0%1097.8
Vz. 60S Dravec1024268851844.44%1416.2
UDES 03 Alt 3918399232166.67%1860.3
VK 28.0163513681100.0%901.4
T-54922208883946.15%2256.1
M-III-Y813018208547.06%1475.8
Kranvagn1020528078545.88%1617.7
UDES 03815587615856.9%1733.0
T-50-26327450250.0%651.2
Strv 103-0918998585567.27%1824.7
AMX M4 mle. 51916257594744.68%1280.8
E 77914487921250.0%1134.0
TS-6918278953756.76%1748.8
Rambo91735764333.33%1469.1
Kpz. Erich Konzept I91334532616.67%968.2
SMV CC-67814278595360.38%1827.9
T1 Cunningham111811310.0%453.8
Loyd Gun Carriage2201345966.67%1619.9
FV4201 Chieftain Proto9179083728645.8%1776.2
WZ-114916568306457.81%1615.6
Emil II9199189314645.89%1885.7
GSOR 10088172082826357.41%2051.6
Rheinmetall Skorpion8161082715055.33%1833.4
SMV CC-5679596395440.74%1274.8
AMX 13 909108380811448.25%1961.5
Charioteer815317465950.85%1715.1
Pz.Kpfw. 38 (t)31432985100.0%558.1
45TP Habicha710126732642.31%1258.4
M24E2 Super Chaffee63094861435.71%673.3
M47 Iron Arnie815298316950.72%1804.2
Birch Gun4173187425.0%368.2
Rheinmetall Panzerwagen1014738306448.44%1915.7
Carro da Combattimento 45 t1021788883151.61%1725.0
WZ-111 model 6816031030862.5%1654.8
Leopard Prototyp A915657006140.98%1245.8
Progetto M40 mod. 651018397224143.9%1373.1
VK 100.01 (P)814968552556.0%1731.6
Controcarro 3 Minotauro1020727354553.33%1519.5
Type 586730516825.0%1221.4
Tiger-Maus917847673438.24%1403.7
M-VII-Y9221711191464.29%2099.7
Vz. 68 Squall84385783243.75%592.9
Semovente M43 Bassotto67195651241.67%1134.5
SU-101812357055048.0%1291.7
AMX 65 t8608514560.0%579.9
Tortoise9234710007657.89%2156.7
Primo Victoria85847892100.0%674.2
Type 4 Chi-To6425378366.67%833.9
Object 430 Version II917727898145.68%1789.9
Cobra9204491525259.92%2016.4
Rinoceronte10220178421253.77%1846.0
M-IV-Y814717794948.98%1589.1
CS-59920159008656.98%2213.5
Obsidian816861034862.5%2807.9
Toro9201810092263.64%2169.3
M46 Patton919098495354.72%1869.3
Super Hellcat7744625966.67%1164.2
Type 61917838047447.3%1758.1
null021017262152.38%0.0
T92 HMC10127763414552.41%1083.6
56TP81097791966.67%1206.3
UDES 14 Alt 5813407482839.29%1538.2
T-44-1008158710662070.0%2427.9
SDP 60 Gonkiewicza91936889862.5%1789.8
TBT919589152955.17%1751.4
Vz. 58 Medvěd91306542520.0%767.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved