WN8
1877
Recent WN8
2280
(883 Bitev)
Winrate
52.65%
Recent WR
55.38%
(883 Bitev)
Bitev
88054
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 88054 4 51 246 883
Průměrný Tier 8.12 9.5 8.88 9.68 9.63
Winrate 52.65% 25.0% 58.82% 54.07% 55.38%
Tanků odhaleno 1.19 2.75 1.14 1.13 1.77
Udělené poškození 1537.19 2117 2427.12 2656.34 2208.7
Obrana základny 0.42 0 0.0 0.09 0.18
Průměrně zkušeností 764.92 665 1045.0 957.0 929.0
WN8 1877 1668 2606 (+1) 2467 (+2) 2280 (+5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 592 4 1 597
Průměrný Tier 10 8 6 9.98
Winrate 52.2% 25.0% 0.0% 51.93%
Tanků odhaleno 0.66 0.0 4.0 0.66
Udělené poškození 1796 1793 0 1793.0
Obrana základny 0.9 0.0 0.0 0.89
Průměrně zkušeností 839 593 78 836.0
Průměrně střel 8.29 8.25 1.0 8.27
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 822 151 6 51
Průměrný Tier 10 8 6 9.67
Winrate 52.19% 49.67% 50.0% 58.82%
Tanků odhaleno 0.98 0.77 0.83 0.61
Udělené poškození 2101 1301 576 2481.0
Obrana základny 3.07 1.88 13.83 0.0
Průměrně zkušeností 871 727 299 958.0
Průměrně střel 7.72 5.36 6.33 9.08
(WG Player ID: 595334065)
Načteno za 1.1s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 14:35:23 - 17.10.2026 2:35:41)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Centurion Action X102402020.0%1995.0
Vz. 62 Jasan918331250.0%1341.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/IAm_GrootI.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=IAm_GrootI][img]https://lab-vole.cz/Signature/IAm_GrootI.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 5330 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
92% (277 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2078
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1905
(82395 Bitev)
WN8 Tier VI
1451
(4095 Bitev)
WN8 Tier VII
1212
(7194 Bitev)
WN8 Tier VIII
2077
(40872 Bitev)
WN8 Tier IX
1690
(12888 Bitev)
WN8 Tier X
2039
(16897 Bitev)

Tanky (660)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x687105656738.81%1164.7
Caernarvon8147374123649.15%1896.8
Object 257917368024261.9%1889.4
GSR 3301 Setter75824815242.31%1234.5
Charioteer8111045022042.27%1184.2
Excalibur6847850580.0%1595.1
Object 703 Version II81868101157855.54%2331.1
EMIL 195181953103415556.77%2574.6
BDR G1 B53443629145.05%459.2
Sexton I31793001100.0%591.6
WZ-1209104465137750.4%961.9
Jagdtiger Prototype8217811251471.43%2847.1
IMT8237311801353.85%3598.8
K-911018635956445.31%1500.0
SU-122-44797752213349.62%1292.8
12110218373414448.61%1893.8
T-15066885695060.0%1237.6
Type 89 I-Go/Chi-Ro22033001100.0%982.7
Jagdpanther777655113049.23%992.1
Pz.Kpfw. Neu1134631118560.0%2236.8
STA-28135082745251.55%2024.5
KV-581882108012157.02%2655.6
FV30463773335942.37%419.9
Pz.Kpfw. KW I (r)514741151250.0%2916.4
Aufklärungspanzer Panther71090648425.0%2639.1
Matilda LVT464432610.0%1108.2
Object 9071027439579856.12%2355.8
S-5175544413050.0%526.8
GSOR 3301 AVR FS97747155549.09%1090.1
Löwe8156590650054.0%2075.8
T95/FV4201 Chieftain103081100038358.22%2498.3
Strv 103B1023017168253.66%1723.5
T-43735444412850.0%392.3
AMX 13 75735154415955.35%610.5
Kampfpanzer 50 t920929224656.52%1929.5
50TP prototyp81970100587559.31%2764.9
Leo7111470618654.3%1984.0
Object Kust8998594560.0%941.8
BZ-7911321511251070.0%2033.7
Jagdpanzer E 909297111054163.41%2942.1
Buryan92805108214259.86%2547.7
M-V-Y10297910683560.0%2782.6
T-54 ltwt.9114868722543.11%1710.3
Type 5 Chi-Ri796971415248.03%1740.1
Windhund811568251100.0%1059.2
FV230 Canopener103475109816856.55%3147.4
B14851824341.86%24.9
Type T-34525930813642.65%472.4
Kampfpanzer 6710319913924100.0%3095.4
AMX M4 mle. 519188375214655.48%1883.7
LHMTV87306916051.67%1277.5
T-703531294050.0%89.3
Panther/M107124969835257.39%2487.8
Strv S1814076898547.06%1472.0
Strv 7467185675759.65%1614.3
Char Murat922458905354.72%2223.3
Vickers Medium Mk. III3144118520.0%290.7
T95918979834470.45%1708.9
Tiger I7114378513458.96%1698.9
FV4005 Stage II10191163625947.88%1577.4
SU-100651842410546.67%760.4
Vz. 63P1130019942462.5%2098.3
40TP Habicha65855432556.0%1128.4
Type 4 Heavy9151465617445.98%1296.6
Rheinmetall Skorpion G8175179691751.58%2248.8
E 10010218782813657.35%1913.1
Valentine II44455608856.82%2044.9
T110E410294390225760.31%2526.0
Ho-Ri 31026949546864.71%2425.9
Patton the Tank919188641346.15%2358.6
T14552958520854.33%1164.8
FV201 (A45)77995207542.67%993.2
KV-4812367096756.72%1524.5
IS-2710526147152.11%1525.7
Strv m/40L32223001070.0%871.5
Tiger 13169765906443.75%1650.3
AT 8613871195580.0%3531.7
Škoda T 509159364725952.12%1538.4
Kampfpanzer 07 RH816049874860.42%2399.0
Type 6381922105211353.98%2553.8
T26E58141682632547.69%1845.0
IS-M8127678015856.96%1529.9
T-11556956822100.0%1091.5
KR-1113714119115558.06%3140.7
Crusader 5.5-in. SP76344742944.83%839.8
AMX 50 Foch B1025058278149.38%1901.8
Panther II874058215540.65%743.4
Tiger II8130572917550.29%1631.3
Object 252U Defender8182993061759.48%2309.2
TVP VTU Koncept899058327057.04%1354.4
E 75 TS8161985826352.85%2009.5
T56 GMC3501552035.0%0.3
Object 268 Version V1024227462352.17%1830.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C32003752334.78%875.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41552138544.71%193.8
T25 Pilot Number 18120674916449.39%1781.4
11310202568714447.92%1753.4
Pvlvv fm/422522312100.0%261.0
Ares 90 C1126778852948.28%2219.1
AAT60818599503256.25%2196.0
AMX 50 B10284394121655.56%2623.0
XM69 Hacker113243785728.57%1974.8
T698109064512445.97%1306.6
M10 RBFM58338881100.0%1934.0
T4995755149644.79%595.4
Object 777 Version II923789901952.63%2444.8
AMX M4 mle. 4981488805136556.26%2078.5
Strv 81812738251942.11%1754.4
E 759173575938156.43%1768.7
Object 279 early10305499253857.99%2417.6
AMX ELC bis517432912455.65%479.8
VK 168.01 Mauerbrecher81633933560.0%2087.9
SU-100M178374291457.14%1105.5
AMX 383232141681.25%261.0
LTP31963241457.14%921.0
Sav m/43456721710.0%1621.0
T778176288820151.74%2078.4
Cromwell B61243802540.0%2972.5
KV-1S6526518850.0%814.6
Jagdpanther II8135155823650.42%1426.8
Pz.Kpfw. II Ausf. J334263279171.3%1084.3
Škoda T 27815017877941.77%1950.9
T2 Light Tank21832581428.57%692.8
T 55A9166579210457.69%1862.4
Pz.Kpfw. 558238913691172.73%2634.5
Ikv 90 Typ B76984558148.15%907.2
Indien-Panzer812717833354.55%1779.0
Kpz. 3 GST Turm817018841050.0%1903.9
Caernarvon Action X81756102815153.64%2416.2
1108121157421448.13%1464.4
Mäuschen9157663417050.59%1436.4
Predatore925289606645.45%2416.1
T3764695376346.03%1158.1
FV224 Chopper721231272887.5%3297.1
Ikv 72362178333.33%0.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D2161442450.0%726.3
TL-1 LPC816809055952.54%2355.8
M4A1 Sherman54494494445.45%1184.2
Jade Coil81402732333.33%1206.0
StuG IV55404302556.0%1472.3
XM578204195016254.32%2128.7
T-34523328320146.77%442.2
P.43 bis611148451560.0%3139.8
Bisonte C4581964104150855.51%2515.3
M26 Pershing8102958117946.37%1188.1
Birch Gun4551682846.43%74.2
IT-3453632910.0%1260.2
AMX M4 mle. 45711717524264.29%1979.9
Black Rock1132449731050.0%2241.3
Pudel601931100.0%261.0
Chieftain/T95814308633351.52%2040.9
leKpz M 41 90 mm01014855560.0%1972.5
122 TM8183896335756.02%2388.1
Tiger-Maus923359566250.0%2538.8
AMX 65 t89876739451.06%1117.0
Type 4 Chi-To66496601872.22%1370.2
Object 430 Version II9135870036247.24%1332.4
A-4363164353557.14%523.1
Object 430B01995940560.0%1960.7
Crusader64644113655.56%1558.2
T1 HMC272144650.0%254.5
59-1663705197350.68%963.0
IS-2 shielded71198765425.0%1661.1
TBT92707112117261.05%2769.2
AMX ELC 90164615532100.0%1309.6
VK 30.01 (P)685058615957.23%1601.0
Nergal817277904032.5%1746.5
Charioteer Nomad817958512254.55%1800.8
STA-18118757828751.92%1786.0
T-22 medium10225891220550.24%2117.4
FCM 50 t81064669202048.81%1296.6
Jagdtiger9171765519052.63%1501.0
Type 711028329449451.06%2335.3
UDES 038107654214551.03%1120.4
Pz.Kpfw. 38 (t)3181493253.13%109.2
M40/M438106264369451.01%1040.0
Char de transition6761579333.33%908.7
M12775056210746.73%886.9
LT vz. 3833223191457.14%1483.2
AMX M4 mle. 5410306596236455.77%2793.3
59-Patton8122585914750.34%1886.4
TS-5817179167549.33%1837.7
T-60234891421.43%2.4
T328116367117855.06%1433.6
WZ-113G FT1032739797254.17%2893.6
Type 3 Chi-Nu53533616154.1%933.3
STK-211333711511566.67%2472.1
Kirovets-1817969651656.25%2504.3
Manticore1093673522846.93%985.7
XM66F818659513751.35%2284.4
Type 5 Heavy10286892229453.74%2193.5
Rheinmetall Panzerwagen10110275915246.05%1239.1
T-28E with F-30448042217358.96%1373.9
T67532235747850.84%608.0
AC 1 Sentinel42164493100.0%721.8
Turán III prototípus511912810.0%0.0
Spähpanzer SP I C75534865543.64%954.0
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2869367804052.5%2975.8
E 50 Ausf. M10194668935250.0%1677.8
ST-II10274710416264.52%2556.6
Bat.-Châtillon 25 t AP9138753719952.26%1431.3
Object 705A10215274718652.15%1849.0
G.W. Panther770560531248.4%703.7
T2 Medium Tank2651411643.75%110.3
Projet Louis9184711501275.0%3035.9
T-100 LT10106867756849.65%1308.4
Bat.-Châtillon Bourrasque8191697283555.57%2625.4
Object 590920669509752.58%2155.2
IS-410268986710759.81%2538.9
Comet79477237254.17%1587.7
Vickers Medium Mk. I134991747.06%52.9
Object 27710243883824253.31%2313.8
KV-4 KTTS813898781566.67%1702.3
Object 4309188377718355.74%1964.5
SU-2-122551435110.0%944.1
VK 100.01 (P)8134772811761.54%1723.4
SU-15276074873953.85%745.9
Centurion Mk. I8122865719950.25%1764.6
Hotchkiss EBR75835708655.81%1309.3
T54 Heavy Tank922899623554.29%2424.6
Nemesis8183397220250.5%2595.7
Marder 38T42332761346.15%407.0
Pz.Sfl. IVc53233074247.62%541.1
T-83282132112126359.7%2728.2
Object 432U1124859172454.17%2049.1
Sherman Firefly669256923050.0%1416.3
Object 14010173971444147.39%1515.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41653113545.71%401.4
DZT-15992604107229256.16%3008.1
FV217 Badger1025448695850.0%2011.4
Black Prince785355013647.06%1056.1
Bishop51802522748.15%202.4
Type 1 Chi-He42793304348.84%773.0
Pz.Sfl. IC46618910.0%0.0
Object 430U10240675456052.14%2197.4
Object 452K1030279827058.57%2999.2
Strv K9226696228652.1%2505.5
Object 78010301993110251.96%2832.6
Object 268 Version 410222871815054.67%1686.3
Object 265T925491096540.0%3043.6
VK 30.01 (H)52162959044.44%309.2
M752503182458.33%815.0
M24 Chaffee52604593246.88%714.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54634484264.29%1399.5
IS754648930648.04%564.2
TL-79261910643554.29%2643.5
T25/27700613475.0%1110.8
Object 7059187687615653.85%2073.3
T309246894425357.31%2554.9
Hotchkiss H3521232671952.63%456.6
Centurion Mk. 5/1 RAAC815139844360.47%2296.2
Maus10248394730259.27%2265.4
Conqueror9172269129348.81%1552.9
Caliban81442904450.0%1916.0
VK 168.01 (P)812596122339.13%1371.8
Durchbruchswagen 242052493050.0%415.6
AMX 404741819651.04%114.9
CC-46 Pancernik9256910302661.54%2575.7
Dicker Max612579771172.73%2854.3
Leichttraktor140159580.0%261.1
Fauteur11309410293357.58%2422.6
105 leFH18B25327276333.33%332.8
T54E19163559824249.17%1575.2
Type 5 Ka-Ri821979928851.14%2641.6
WZ-120-1G FT813326712128.57%1210.1
ARL 44650242612743.31%730.3
FV4025 Contriver113143983850.0%2455.6
Churchill Crocodile680449210.0%1016.1
Pz.Kpfw. VII10313810317365.75%3039.7
HWK 3089686786445.31%1859.9
Hurricane1025808555550.91%1898.6
K-28195311004765.96%2514.4
Terrifiant9286410721553.33%2103.9
M4A3E2 Sherman Jumbo65605687451.35%1080.0
G.W. E 1001010176121952.63%731.5
T-11632834321100.0%1132.8
Krupp-Steyr Waffenträger770210621100.0%1062.7
WZ-13283774615549.09%455.4
M4 Improved549233220.0%1314.2
KJPZ TIII Jäger915915912920.69%1168.6
60G FT55747311100.0%1366.1
Pz.Kpfw. IV Schmalturm615771074771.43%4297.0
Cruiser Mk. III31182012762.96%496.5
FV226 Contradictious8219511476866.18%2721.4
KV-267325428653.49%1313.4
AMX 50 120918647738055.0%2044.5
M8A14852394551.11%100.4
King Tiger (Captured)712538392157.14%2013.2
AMX 67 Imbattable11306610282259.09%2244.8
T-8043416310734.58%0.0
AC 4 Experimental65316543100.0%1007.5
VK 30.01 (D)67355261435.71%1307.5
O-Ni710586348966.29%1496.9
TS-6921139101258.33%1735.5
T9288427564660.87%1634.3
T-109134470651853.09%1304.9
IS-3-II917388165352.83%1679.0
T-127335249722055.91%1719.2
IS-6 B82049105140254.98%2969.6
Churchill III56901017366.67%1792.2
WZ-1118128168449451.62%1551.7
Panhard EBR 105109086508944.94%936.8
D231102171100.0%413.2
Type 59 G817541017109454.84%2722.5
Lansen C8168787610842.59%2245.9
114 SP21021267624955.1%1588.8
CS-52 LIS8194089120554.15%2699.6
T297116069017443.68%1523.6
Black Prince II7155516281100.0%2776.6
M-VII-Y926859461435.71%2088.5
StuG III Ausf. B42262752458.33%505.4
Char Mle. 75914928795853.45%2297.6
FV1066 Senlac89727331850.0%1876.7
Jagdpanzer E 10010241375222157.47%1941.9
IS-2712627265556.36%1753.9
Rinoceronte10295095015056.67%2711.7
M-IV-Y818579763455.88%2412.1
StuG III Ausf. G519926313648.53%269.9
KV-12278585251040.0%1084.1
Nashorn63283455349.06%405.2
WZ-111 Qilin1028119663256.25%2658.6
10TP31542531127.27%401.6
Type 91 Heavy31801581323.08%409.7
E 257698541199447.84%903.1
SU-76G FT43683181450.0%780.0
Renault UE 5731691592347.83%366.6
T80311313710813452.94%2404.0
Bat.-Châtillon 12 t845819530.0%541.0
WZ-111 model 1-49158768136254.7%1737.1
PTZ-78113712878933.33%2278.0
UDES 15/1610251685415054.0%2223.1
AT 251992891145.45%231.7
FCM 2C37619481100.0%2193.8
M5A1 Stuart4942622544.0%85.2
Executor1133539172450.0%2575.6
M4-85580435710.0%1927.0
T1 Cunningham1511272142.86%60.5
Stridsyxa8243611462254.55%2924.1
T-103818848292544.0%2339.5
VK 75.01 (K)8166610152268.18%2059.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. F251222927666.67%3283.5
Prototipo Standard B9193068819351.81%1942.1
Panzer 58 Mutz814679443050.0%2315.1
45TP Habicha711058073262.5%1822.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E31232492060.0%317.0
leKpz M 41 90 mm GF88447076155.74%1683.3
AMX 30 B1021798891844.44%1989.7
Gonsalo8216911033554.29%2490.6
SU-85B4545586683.33%1680.4
Sexton II327151366.67%253.1
Strv fm/2119615510.0%258.4
SU-101812717216253.23%1524.4
T-26G FT2155256580.0%584.4
Challenger772146112846.88%833.0
Emil I8165975319056.84%2394.8
Object 4168116470013354.14%1486.9
M41 Walker Bulldog870258322950.66%1341.0
Type 97 Chi-Ha31112591258.33%280.2
MKA2292121100.0%261.0
TVP T 50/5110196063333448.5%1608.0
SU-85I56147381100.0%1459.2
ST-I917088576360.32%1803.6
Pz.Kpfw. II21072652100.0%460.7
VK 16.02 Leopard52454778458.33%804.2
M48A5 Patton10229079126352.09%1956.0
T23E3713971075475.0%3382.1
Centurion Mk. 7/19134157233347.45%1241.1
Chrysler MTC 2TC8240011826462.5%3131.3
Valentine AT4771802556.0%152.5
43 M. Toldi III3137249757.14%615.3
M3G FT31542554100.0%457.8
212A914037597561.33%1355.3
M4152643204346.51%245.6
Progetto M35 mod. 468183394980152.18%2493.7
M4A3(76)W Sherman611558903762.16%2274.3
60TP Lewandowskiego10267889343959.68%2296.3
Brennos821711051450.0%3474.9
Centurion Action X10203965125446.85%1728.7
CS-53812247855158.82%1945.7
AE Phase I923559585054.0%2765.2
Tetrarch23226151100.0%2384.0
ST-62 Version 21027239294250.0%2267.5
KV-1374674563040.0%501.5
Bofors Tornvagn817629075453.7%2282.6
Pz.Sfl. IVb41532331741.18%265.7
BT-SV332030920.0%821.3
IS-2-II815588452360.87%2142.8
Grille 151030908881464.29%2567.2
VK 30.02 (M)638339310240.2%487.9
BZT-701029839135246.15%1999.8
Strv m/382118232250.0%336.9
Marder II3109206771.43%337.1
Leopard 110260881537450.53%2217.3
T3 HMC2982025646.43%241.5
BZ-7510308494214252.11%2577.6
Concept No. 510288592817359.54%2578.8
Pz.Kpfw. 35 (t)2401051540.0%0.6
UDES 169186889214358.04%2222.7
Konštrukta T-34/100797149012051.67%1640.8
H392416100110455.77%2349.0
FV4004 Conway9162769617449.43%1566.2
Object 274a81819102715558.06%2851.4
FV42028120571452950.28%1631.0
T28 Prototype813226683652.78%1333.1
T 54D919029543661.11%2015.7
T-54 first prototype81295746283352.06%1963.3
G.Pz. Mk. VI (e)226108837.5%2.7
Renault FT18212820.0%223.0
ShPTK-TVP 100818879843658.33%2254.8
Char Futur 4922039195749.12%2123.7
T-34-1740748515350.98%476.0
Pz.Kpfw. S35 739 (f)33424943053.33%1035.7
KV-220-251001877650.0%1986.9
Type 97 Te-Ke2218227250.0%959.0
M24 Chaffee No. 59459801028475.0%3330.3
Taschenratte11358811283256.25%2282.3
SU-8551792669647.92%204.4
M53/M559117064931849.06%1023.8
7TP25139631100.0%2629.0
Udarniy8203310864052.5%2324.2
L-602118287633.33%476.7
M4A3E8 Thunderbolt VII618711150450.0%4671.8
P.44 Pantera811426879150.55%1393.8
T1 Heavy54324926952.17%816.5
T-34-2876562821849.08%893.2
M56 Scorpion71371739333.33%1992.9
ARL V3963112751942.11%298.0
Pz.Kpfw. B2 740 (f)45255604160.98%1596.0
FCM 36 Pak 4032052261020.0%311.8
T28 Concept711746892755.56%2119.8
T-44844252823447.86%419.3
Heavy Tank No. VI644919110.0%407.5
KB-52925569661050.0%2409.9
M4A1 Revalorisé8130269024850.81%1610.9
TKS z n.k.m. 20 mm242165366.67%264.1
M1039127962531449.04%1104.1
T34 B816896351154.55%2457.5
MTLS-1G1433384811080.0%1587.9
CAV mod. 711127011128683.33%1990.9
IS-3A8167794431256.41%1995.2
ISU-122-2813828501163.64%1487.0
Type 95 Heavy41902411947.37%457.7
Covenanter52683434544.44%788.6
Lorraine 155 mle. 5181260629616.67%1239.4
T-34 shielded5292383425.0%460.1
Husarz823821098560.0%3386.8
SMV CC-64 Vipera8173092911055.45%2167.8
Churchill I54004427550.67%733.2
Churchill VII67566587254.17%1466.3
LT-4328110286561152.7%2348.1
Cromwell67216189350.54%1576.0
WZ-111 model 5A10216071315455.19%1877.7
ASTRON Rex 105 mm817649134852.08%2097.2
Leichter Kpz. 70 (K)88016461154.55%1252.3
T-34-85M6127289740662.81%2814.1
T-50-265736235048.0%1665.4
FV225 Collector932631300366.67%3998.6
A-447107161112148.76%1757.5
Rambo920019691060.0%2040.6
Fantôme919061117887.5%1940.7
KV-3711437204160.98%1540.7
FV4201 Chieftain Proto92568105521255.66%2952.1
WZ-114919068936251.61%2065.1
T-284331697944.3%44.7
O-I Experimental56785822055.0%1449.7
T57 Heavy10269487631554.6%2452.4
Pz.Kpfw. III/IV5221282875.0%615.1
M47 Iron Arnie817039606851.47%2373.7
Ares 75815768651338.46%1920.6
AMX Canon d'assaut 105816266821030.0%1766.3
FV215b1020157319246.74%1715.6
Tiger (P)7104963412959.69%1524.4
Carro da Combattimento 45 t10300898413158.02%2618.6
Vz. 62 Jasan921281111771.43%2174.6
AMX 13 (FL 11)5752773837.5%3420.1
Leopard Prototyp A9212083414447.92%2220.2
Lago43363062040.0%901.2
M4A1 FL 10611278833060.0%2215.0
ELC EVEN 90891083145352.76%1989.6
XM551 Sheridan10934755666.67%1066.2
M18 Hellcat654742125448.82%858.5
BZ-74-18229610395152.94%3046.0
Object 283917308782356.52%2007.1
Alecto41351902853.57%213.1
M46 Patton KR8168996412652.38%2443.6
Pz.Kpfw. II Ausf. G31112501145.45%238.7
FV215b (183)1021427637655.26%1655.8
Obsidian810667161233.33%1218.6
D1202321100.0%261.0
Super Hellcat7843647450.0%1178.1
Loza's M4-A2 Sherman6156414272100.0%4582.8
Type 64650054027447.81%1167.4
Cruiser Mk. IV41211563046.67%171.5
LTTB86625839352.69%1123.7
Chi-Ni227104850.0%82.5
M3 Lee42903752864.29%1123.5
AMX 50 Foch (155)1023027206854.41%1824.6
M663744117339.73%301.9
53TP Markowskiego812767849956.57%1562.0
T95E28130465418450.54%1959.5
T34816238393647.22%1947.1
BZ-176823401179105760.93%2886.6
O-I66395172441.67%954.9
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)2744989250.0%3392.8
MS-117459520.0%133.9
Prototipo 68227910825253.85%2725.5
Excelsior5116212681100.0%3262.7
VK 36.01 (H)61896123511570.43%4696.3
IS-38113063344650.45%1252.4
NC 70 Błyskawica1021967361957.89%1513.3
M3 Stuart31121621526.67%196.5
GSOR 1010 FB817448812259.09%2472.1
Wespe31411962138.1%250.5
Panhard EBR 75 (FL 10)8127886671354.28%2613.9
Toro9232510222454.17%2439.0
Monkey King1027718762245.45%2843.6
112816229223958.97%2202.8
Strv m/425108278250.0%110.0
Cruiser Mk. II2131215922.22%379.8
AMX 50 1008112065617551.43%1236.2
Bat.-Châtillon 25 t10174063327543.64%1369.1
M54 Renegade8196195645353.64%2431.2
Gabler’s Destroyer58889105253.85%3884.4
Jagdpanzer IV65644848549.41%941.3
AMBT819289774858.33%2546.0
Super Conqueror10254384676750.2%2224.3
Chrysler K813818412250.0%1614.4
25TP KSUST II590164333.33%0.0
Object 26110121660537843.65%870.1
T71 DA788163321057.14%2164.6
ISU-152K815648333063.33%1677.2
Panzerjäger I2891381118.18%90.6
KV-1546043519053.68%895.5
S35 CA54013271764.71%934.4
CS-59920197994850.0%2042.0
T110E310233981312753.54%2001.5
BZ-68919698244944.9%1810.8
M5 Stuart41193062850.0%168.2
Renault NC-31154155250.0%111.9
Mars8216711174856.25%2955.8
AT 15813447931145.45%1348.9
Kolohousenka11792181100.0%1023.9
T-34-381339701105752.13%1800.5
STB-110201570527146.13%1614.1
Valiant551238010.0%778.3
DBV-1521026567666250.0%1962.6
T-4522273161643.75%1112.2
SU-100I58277422100.0%1476.5
FV380598176262445.83%612.7
Emil II9155763124052.92%1326.7
Coccodrillo10297410523663.89%2642.1
Škoda T 25669556811349.56%1341.2
O-Ho810777744860.42%1308.5
Strv 103-09160662614548.28%1424.9
VK 72.01 (K)10348010221250.0%2490.4
Type 62771663520649.51%1695.4
14TP44374561163.64%1921.9
T110E510269889332854.88%2367.0
Vickers MBT Mk. 31027148711752.94%2767.4
Type 57820221107580.0%2406.9
BT-7 artillery366164837.5%0.0
Bretagne Panther611058741353.85%2515.2
Škoda T 56824211128124858.33%2880.2
Matilda42523063652.78%595.8
Somua SAu 4042402481952.63%599.0
T-34-8567986233554.29%1646.0
M24E2 Super Chaffee685510663100.0%2432.7
TOG II*6137013821100.0%2861.0
Durendal1038141245580.0%3530.4
Strv m/42-57 Alt A.26105277023557.02%2194.5
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)815368175453.7%1974.6
MT-2565205257356.16%1527.3
Stitch81852747933.33%1922.6
Pz.Kpfw. II Luchs41603324955.1%501.2
Kanonenjagdpanzer 10582116779742.86%2492.8
E 509175782467352.75%1832.4
Object 75292535104914854.05%2506.9
50TP Tyszkiewicza916808909864.29%1732.8
Vz. 71 Tesák1011177473452.94%1219.8
TS-5482083119819463.92%2877.7
SZDV Vz. 5082170945560.0%2394.2
IS-681327730175053.43%1621.2
Panhard EBR 90980568810744.86%1195.4
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger85076481100.0%505.0
KV-85632936131041.29%302.9
Lorraine 40 t81677792100951.64%2197.8
T26E3 Eagle 771213836450.0%1560.2
GSOR 1008815157785250.0%1572.8
M2 Medium Tank33292728.57%0.0
Cobra924549787653.95%2527.0
T-463431273243.75%39.4
T-26234661833.33%0.0
Ares 9010270796112853.13%2599.5
AltProto AMX 308194311558665.12%3023.6
Object 26010214874917855.06%1660.1
T-29342822210.0%1393.0
IS-710228080064453.11%2082.3
Somua SM82014106662056.61%2519.8
WZ-131730653222846.93%415.4
P26/404432418742.86%1209.2
P.43 ter789865010549.52%1389.0
M4466055244645.65%955.6
KV-1SA59949062360.87%2554.2
Vickers Mk. E Type B201151100.0%261.0
Turtle Mk. I82463125616560.0%3314.4
Kunze Panzer9246110581163.64%3307.7
TT-130M923511082757.14%2633.8
Vz. 60S Dravec103090842633.33%1755.3
M6A2E18174895016154.66%2371.3
M48A2 Räumpanzer815589515855.17%2243.2
Concept 1B9287911804557.78%2799.0
T-5491079673109745.12%997.0
Kranvagn10284689842050.48%2589.3
Renault Otsu1069366.67%213.6
4TP101191100.0%261.0
STG8161283112347.15%2292.4
Charlemagne82297112426158.62%2728.1
Panther mit 8,8 cm L/718114467474347.64%1551.7
Type 619148856231648.1%1450.2
T26E4 SuperPershing81279787133053.23%1862.5
Universal Carrier 2-pdr2281621291.67%261.0
WZ-132-110143481910955.05%1828.4
FV20787265093938.46%643.9
M41D862328920.0%847.1
VK 20.01 (D)4307318366.67%923.9
Type 5981966110177457.11%3184.5
T-44-100816799456952.17%2396.7
AMX 13 90979656953247.37%1117.9
56TP8216711285560.0%3104.6
T207111367012756.69%1800.6
AMX 13 10510121870536346.56%1451.9
Sherman VC Firefly6122043210.0%1619.2
Panther763560510951.38%900.3
E 65 Zwilling82838137014066.43%3498.4
SU-14-2810516487254.17%1103.0
CS-631022338343354.55%1972.9
Progetto M40 mod. 6510218270963747.72%1959.5
Controcarro 3 Minotauro10285397619159.16%2335.9
Type 58663455410058.0%1331.1
Renault FT AC25184250.0%75.7
Vz. 68 Squall811969483073.33%2650.9
M22 Locust31822271020.0%530.0
AMX 13 5771184101311652.59%2832.8
Chi-Go7122310742100.0%1716.5
Tortoise923759824156.1%2342.9
Lorraine 155 mle. 5075794984951.02%566.7
WZ-21911228614182100.0%3101.1
T-62A10224183615554.19%2113.4
Object 2639155875613452.24%1405.8
Light Mk. VIC201010.0%0.0
M46 Patton9196579724056.25%2229.7
AMX 12 t62714799051.11%561.3
Conqueror Gun Carriage10128456127240.07%915.8
null019308302100.0%0.0
T92 HMC1012784979240.22%841.3
Chimera818859975759.65%2443.3
T-505414532366.67%1520.7
UDES 14 Alt 5815208027750.65%2148.5
IS-5 (Object 730)8159591732153.58%2194.9
Vz. 55103513108022256.76%3390.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved