eu Hráč Houdini567


WN8
1785
Recent WN8
2037
(141 Bitev)
Winrate
52.22%
Recent WR
56.74%
(141 Bitev)
Bitev
3309
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 3309 0 10 10 141
Průměrný Tier 8.21 0.0 9.0 9.0 8.15
Winrate 52.22% 0.0% 40.0% 40.0% 56.74%
Tanků odhaleno 0.95 0.0 1.3 1.3 0.92
Udělené poškození 1631.76 0 1754.2 1754.2 1956.98
Obrana základny 0.38 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 830.39 0 689.0 689.0 925.0
WN8 1785 0 (-1) 1456 (-1) 1456 (-1) 2037 (+12)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 7 0 0 7
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 42.86% 0.0% 0.0% 42.86%
Tanků odhaleno 0.29 0.0 0.0 0.29
Udělené poškození 1922 0 0 1922.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 581 0 0 581.0
Průměrně střel 10.71 0.0 0.0 10.71
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 2 0 6
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 16.67%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.33
Udělené poškození 0 45 0 1478.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 110 0 405.0
Průměrně střel 0.0 4.5 0.0 9.17
(WG Player ID: 694304300)
Načteno za 0.29s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 23:36:27 - 16.10.2026 2:12:23)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Houdini567.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Houdini567][img]https://lab-vole.cz/Signature/Houdini567.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 2778 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
61% (185 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1911
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1770
(3089 Bitev)
WN8 Tier VI
2100
(246 Bitev)
WN8 Tier VII
1857
(301 Bitev)
WN8 Tier VIII
1638
(1042 Bitev)
WN8 Tier IX
1744
(879 Bitev)
WN8 Tier X
1857
(562 Bitev)

Tanky (134)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Charioteer Nomad81739893366.67%2008.9
Caernarvon810877422544.0%1143.1
Object 703 Version II813367725641.07%1175.2
EMIL 1951834729010.0%51.1
BDR G1 B51000831683.33%2769.5
Centurion Action X1017788631163.64%1513.6
MS-11681492100.0%360.6
BZ-587160811092281.82%2306.2
XM57816027821050.0%1274.4
Prototipo 6817318192842.86%1656.6
VK 36.01 (H)6166812201163.64%4174.2
M12711898371050.0%1608.2
P.43 bis68385383138.71%1375.3
T-15069968103100.0%1624.9
WZ-113G FT1023748532556.0%1703.9
Progetto C50 mod. 66919338297143.66%1800.2
M4A3E8 Sherman68148701266.67%1914.5
Ares 75815628783542.86%1996.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E3314272366.67%1064.8
Type 5 Heavy10302010077060.0%2183.1
SU-130PM818269291369.23%1869.9
SPHT918678761656.25%1399.4
M54 Renegade813299047265.28%1556.5
FV229 Contender918469056553.85%1670.2
TS-69248484250.0%135.4
Super Conqueror1022529343964.1%1799.2
SDP 58 Kilana813498232759.26%1618.9
Carro da Combattimento 45 t10269266630.0%2258.4
M15/423484513771.43%1733.2
BZ-791127448231338.46%1631.1
KV-157156061457.14%1593.1
O-I614179491172.73%2470.8
K-91-PT969237020.0%331.6
P26/4045895251163.64%1720.1
BZ-689230110754065.0%2659.8
M5 Stuart410319181100.0%4181.9
FV230 Canopener1018698062944.83%1262.4
M4465736262373.91%966.9
Spähpanzer SP I C710968942356.52%2678.6
AMX M4 mle. 51919808082445.83%1609.9
SDP 57 Gowika712577683056.67%2112.1
Object 2771088214301100.0%653.7
M4155174372751.85%749.5
Progetto M35 mod. 4681410771450.0%1605.8
Yong Bing91038689250.0%708.6
Strv S1813536524146.34%1330.8
Ares 85919049176651.52%1830.6
Centurion Mk. I812177594652.17%1541.3
GSOR 1008811976791442.86%1174.5
Cavalier5465386742.86%895.2
Coccodrillo1019766711533.33%1169.6
SDT-58 Vlkodav915308161050.0%1277.6
Tiger I712937512347.83%1631.8
O-Ho816958904452.27%2005.0
Progetto CC55 mod. 54815048166048.33%1749.3
IS-2-II830214610.0%33.8
BZ-166818239093946.15%2263.7
Type 4 Heavy920469385259.62%1920.6
Black Prince71373834850.0%1849.2
E 1001028589996552.31%2636.8
SDP wz 66 Grom81687837333.33%1504.5
BZ-751026059544560.0%2072.7
Škoda T 56817939742365.22%2045.6
VK 30.01 (H)51045613944.44%2739.4
FV224 Chopper713138402552.0%1643.2
Tiger 13161164724450.0%2092.2
VK 16.02 Leopard5722635757.14%2475.9
FV227 Conceiver813518005450.0%1420.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5105611031100.0%4392.9
Char Futur 491604829875.0%1397.7
Conqueror920358887650.0%2004.7
Tiger II817729081947.37%2329.7
Taschenratte112908957944.44%1699.3
CC-46 Pancernik920599788861.36%1991.9
TS-54814818996950.72%1789.5
leKpz Borkenkäfer112001907955.56%2233.8
VCS 6x6 TS 9091294771850.0%121.7
Ares 90 C1125079542857.14%1894.7
AAT60814268842259.09%1515.3
Bat.-Châtillon Bourrasque883247410.0%643.1
T54E1918788057741.56%1621.5
T69811246824544.44%1280.4
M10 RBFM5107337250.0%114.1
ARL 44612058721675.0%2405.8
E 65 Zwilling81973101815756.05%2015.3
Kpz. 3 GST Turm810095861442.86%702.6
Cobra91189846366.67%992.7
E 75921308373537.14%1834.7
Terrifiant9280112841100.0%2165.4
AMX ELC bis5553513250.0%2120.8
Ares 901022868456944.93%1837.6
Fiat 3000153329910.0%3001.3
HWK 1288647302147.62%1522.7
Churchill I59507801070.0%2644.4
Leox91698547520.0%987.1
Centurion Mk. 7/1914187266246.77%1276.4
Type T-3457275881361.54%2269.5
Churchill VII610189031376.92%2333.7
Cromwell69137342161.9%1911.0
Semovente M4156304491442.86%1285.5
KV-1SA514821136250.0%4244.0
Turtle Mk. I811627322951.72%1075.9
Vz. 60S Dravec10340710371050.0%2419.8
VK 28.0168797521643.75%3145.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J4858724475.0%2910.9
FV225 Collector92094966650.0%1488.8
O-Ni715829392948.28%2107.4
Type 5 Ka-Ri816237705152.94%1451.9
T-10920229065947.46%2099.5
Kpz. Erich Konzept I920348252152.38%1828.6
Carro d'assalto P.8879187511764.71%1292.8
Churchill III595811712250.0%2230.3
M4A1 Sherman56835431346.15%1723.1
SMV CC-5676684662133.33%615.8
Comet79679043871.05%1770.2
T-345541466633.33%1463.0
T20710238013161.29%1656.2
P.435762730862.5%2809.7
Rheinmetall Panzerwagen1013986824134.15%1443.1
Tiger (P)7178111191662.5%2804.4
Spähpanzer Ru 25199188196953.62%1438.0
AMX M4 mle. 4571463653825.0%1797.3
VK 100.01 (P)81456873425.0%1660.9
Type 586141810171560.0%3537.9
Vz. 68 Squall86938562100.0%1077.9
Semovente M43 Bassotto69145673033.33%1396.7
M24 Chaffee56195172846.43%2564.3
SFAC 10581212594933.33%859.0
Rinoceronte10228978611348.67%1727.2
SDP 44 Burza67165992665.38%1330.9
FV215b (183)101358652850.0%800.0
Toro9344114221100.0%4093.0
AMX 12 t610417611442.86%3828.6
T57 Heavy1020227041838.89%1329.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved