WN8
964
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
49.59%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
12461
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 12461 0 0 0 0
Průměrný Tier 6.92 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 49.59% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.96 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 787.45 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.39 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 492.42 0 0.0 0.0 0.0
WN8 964 0 0 0 0 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 8 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 37.5% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 1.13 0.0 0.0
Udělené poškození 0 1204 0 0.0
Obrana základny 0.0 1.25 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 434 0 0.0
Průměrně střel 0.0 7.25 0.0 0.0
(WG Player ID: 521264939)
Načteno za 0.31s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 21:53:58 - 19.10.2026 6:40:13)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Hocket.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Hocket][img]https://lab-vole.cz/Signature/Hocket.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Avarage
900+ WN8
18% (64 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
482
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1001
(10030 Bitev)
WN8 Tier VI
912
(2401 Bitev)
WN8 Tier VII
898
(2138 Bitev)
WN8 Tier VIII
988
(2856 Bitev)
WN8 Tier IX
1192
(2518 Bitev)
WN8 Tier X
918
(117 Bitev)

Tanky (180)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon812347846642.42%1315.9
AT 7766655910754.21%759.5
Object 257912406569141.76%976.3
Vz. 64 Blesk858766013751.82%905.1
Bat.-Châtillon 12 t841843714046.43%547.7
StuG IV5296302425.0%422.1
O-I67265377452.7%1270.2
Valentine AT41441412934.48%148.9
MS-11055366.67%222.0
AT 2538132211744.44%759.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3471952045.0%36.4
VK 36.01 (H)655637013852.17%940.5
IS-38105859215951.57%1187.1
M5A1 Stuart41632656145.9%382.0
AMX 13 F3 AM65543311118.18%591.4
T-15065433546949.28%827.8
Type 89 I-Go/Chi-Ro233166650.0%75.9
M3 Stuart32943782962.07%1282.4
FV224 Chopper711458386261.29%1562.8
TKS z n.k.m. 20 mm2892723100.0%452.4
T1 Cunningham11373250.0%75.6
Vickers Medium Mk. III3732591163.64%214.0
SU-541701628946.07%238.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25449271425.0%727.1
T37627133013751.82%562.7
Renault R352146258450.0%572.0
S-51774050058650.0%858.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E31141784254.76%246.5
Type 5 Heavy10014710.0%0.0
Super Hellcat77325242142.86%876.3
T67525024420646.12%366.9
M14/412176147714.29%393.0
M-II-Y7890733966.67%1215.6
Sexton II31192351154.55%377.2
Strv fm/21111818520.0%432.4
Pawlack Tank6445405250.0%530.4
Gabler’s Destroyer53004118100.0%908.1
Löwe8108561353250.94%1196.8
Matilda43334275149.02%884.3
M2 Light22626211100.0%1393.8
Type 2597 Chi-Ha3371711457.14%146.3
SDP 58 Kilana812796682339.13%1172.5
SU-18297951540.0%362.4
MKA2506707475.0%2303.1
SU-263991154542.22%52.3
Škoda T 1775625531741.18%1019.7
Pz.Kpfw. II2371291637.5%2.6
KV-1540334810335.92%631.6
M5 Stuart4793184967.35%249.2
Emil I811266184047.5%1212.9
Type T-3453133393256.25%749.0
Kolohousenka118413410.0%754.5
GSOR the TANK9817656771.43%797.4
Vickers Medium Mk. I11442691100.0%938.4
M4154492941233.33%523.4
Lago41782883647.22%367.4
SU-15273103473943.59%179.4
Centurion Mk. I89387108947.19%1083.9
Strv 7463413282630.77%342.0
SU-122A532921212343.9%606.8
Emil II9661532633.33%244.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2862573111338.46%343.3
LT vz. 352139155520.0%457.4
T959196085638359.79%1769.9
Škoda T 2566005404744.68%1099.5
Tiger I774144520950.72%866.4
O-Ho8102849113349.62%1040.7
T-2935285681464.29%2318.4
Škoda T 2453333951457.14%942.5
Type 4 Heavy9136169534355.98%1258.5
VK 30.02 (M)63974866645.45%556.7
Black Prince76614838743.68%760.2
Rheinmetall Skorpion G87815423100.0%860.8
Bishop5454364742.86%779.3
Strv m/382156222250.0%589.2
T3 HMC2941311258.33%320.8
SU-85B41811802330.43%192.6
AT-12401171233.33%0.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42143342556.0%588.6
BT-7 artillery3188165333.33%409.2
ST-I9134766017748.59%1180.4
Pz.Kpfw. II Ausf. D28157250.0%88.3
KV-4898060727950.9%1080.4
E 10010145310261100.0%956.1
M24 Chaffee51033374355.81%218.5
T-2841011695046.0%89.7
ISU-15285054653655.56%403.3
M24E2 Super Chaffee61127120.0%3.7
AT 8653138911655.17%914.9
T28 Prototype882542518547.57%757.9
Kunze Panzer9100861316645.18%722.4
LT vz. 383443388650.0%2030.0
T309140459467846.9%1075.6
Vickers Medium Mk. II285176650.0%244.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52874024351.16%633.3
Maus1028211146366.67%2419.5
Tiger II891252543948.29%935.6
Valiant572546430.0%1305.6
Durchbruchswagen 24881609644.79%53.8
T4042841952231.82%498.3
AMX 4041783424050.0%543.1
T56 GMC31181413943.59%182.7
TS-548018510.0%0.0
IS-6891361422345.29%855.7
M-VI-Y97635486451.56%560.0
Leichttraktor13797333.33%0.0
Pvlvv fm/42271158837.5%36.4
Somua S353278250250.0%614.4
KV-85653540011652.59%840.2
ARL 446770663683.33%1323.0
Renault Otsu1106317333.33%270.9
E 65 Zwilling804442100.0%261.0
Churchill Crocodile66766591656.25%1008.9
Cobra913748009955.56%1324.0
E 759144166532552.92%1365.9
T-463571181546.67%65.8
T-262751681100.0%372.0
AMX ELC bis51943548348.19%472.3
Type 95 Heavy41863012842.86%419.6
Covenanter51373243357.58%334.1
Fiat 30001154186250.0%593.0
AMX 3831412751450.0%334.6
SU-76M4155260862.5%370.5
T-116318216820.0%463.8
AMX 13 75743342016051.88%795.7
Churchill I53874903961.54%851.4
KV-1S63583515040.0%398.7
M4462912601225.0%183.5
Churchill VII65594927755.84%960.2
Cromwell633635710346.6%444.0
Cruiser Mk. III3922833100.0%424.4
KV-1SA54814792650.0%869.1
VK 30.01 (H)535330718153.04%783.3
KV-2680351073251.78%1416.6
Vickers Mk. E Type B27295742.86%64.8
FV3046597440757.14%1033.8
M7 Priest3164234837.5%219.8
T-34-85M6427343837.5%448.5
ST vz. 3943342901833.33%845.8
M8A141782065451.85%306.9
Mäuschen912397043740.54%862.5
M-III-Y86835744353.49%646.8
Char de transition619612550.0%4.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J4106205650.0%99.9
59-1661583592100.0%395.6
O-Ni792447714450.69%1164.3
TS-6911726917541.33%784.5
T-1099464716737.31%579.0
KV-3787353918553.51%1194.3
Loyd Gun Carriage2140201850.0%863.5
Universal Carrier 2-pdr2681061353.85%133.3
Ikv 723131253850.0%234.6
Strv m/40L3881892152.38%159.6
O-I Experimental55595393250.0%1030.6
Achilles63263283040.0%319.5
M4A1 Sherman5177337540.0%173.0
T6 Medium43202783450.0%617.5
Comet76595488854.55%992.3
Birch Gun42032881225.0%456.0
Tiger (P)75843708048.75%609.4
Panther75114524656.52%705.2
AMX M4 mle. 4576004493647.22%582.3
VK 100.01 (P)898255627852.52%1033.7
T-45238935410.0%1571.3
M18 Hellcat644337614544.14%553.8
AMX 65 t86024844847.92%498.3
Strv m/4253973763658.33%1048.4
T25/2764146015549.03%797.8
Alecto42122425257.69%529.6
Jagdpanzer E 1001019506652839.29%1234.3
IS779052010749.53%1019.4
AMX M4 1949 Liberte01002691333.33%773.9
FV215b (183)1013705668438.1%769.5
Crusader61923075837.93%277.1
T1 HMC284139837.5%202.6
AMX 12 t627241715145.7%504.5
SU-8649329912057.5%661.8
Cruiser Mk. IV4143298850.0%297.2
Type 91 Heavy3521591827.78%1.3
VK 30.01 (P)64833996253.23%708.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved