WN8
1826
Recent WN8
261
(1 Bitev)
Winrate
55.54%
Recent WR
100.0%
(1 Bitev)
Bitev
9045

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 9045 0 0 0 1
Průměrný Tier 8.97 0.0 0.0 0.0 10.0
Winrate 55.54% 0.0% 0.0% 0.0% 100.0%
Tanků odhaleno 1.32 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1776.22 0 0.0 0.0 2902.0
Obrana základny 0.22 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 856.25 0 0.0 0.0 1221.0
WN8 1826 0 0 0 (+1) 261 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 48 40 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.09
Winrate 41.67% 40.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.04 0.9 0.0 0.0
Udělené poškození 2077 1229 0 0.0
Obrana základny 3.1 4.03 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 742 616 0 0.0
Průměrně střel 7.9 5.98 0.0 0.0
(WG Player ID: 540835404)
Načteno za 0.64s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 22:37:35 - 17.10.2026 4:49:09)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Hiklu.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Hiklu][img]https://lab-vole.cz/Signature/Hiklu.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
75% (226 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1043
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1802
(8960 Bitev)
WN8 Tier VI
1458
(85 Bitev)
WN8 Tier VII
932
(66 Bitev)
WN8 Tier VIII
1805
(3514 Bitev)
WN8 Tier IX
1738
(1256 Bitev)
WN8 Tier X
1840
(3984 Bitev)

Tanky (202)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68579635742.86%923.5
Vz. 5510227687860255.48%1792.5
Renault UE 573500341450.0%1698.9
Caernarvon81155693540.0%1224.9
Charioteer Nomad819969781573.33%2410.6
Object 2579222011271968.42%2593.1
T8031117387071145.45%1003.0
Bat.-Châtillon 12 t872484922356.95%1424.8
Object 703 Version II8173410552853.57%2191.3
EMIL 195189806943948.72%883.0
Kampfpanzer 50 t9243211302564.0%2629.8
Panzerwagen 3935597711100.0%2840.2
Jagdtiger Prototype820321060475.0%2542.9
Prototipo 6821981108366.67%2470.7
T54 Heavy Tank942220710.0%85.1
M40/M4389816484835.42%883.3
T110E41025398731250.0%2088.4
SU-122-4471137885875.0%1835.4
TNH T Vz. 51917427462236.36%1365.1
AMX 30 1er prototype91608655633.33%1417.8
TS-5820361193250.0%2322.1
NC 70 Błyskawica10137049930.0%787.6
T328181410132356.52%2441.2
M53/M5596986174245.24%445.9
BZ-176816099709761.86%1701.8
Ferdinand811176832352.17%1057.1
GSOR 1010 FB82232857650.0%2864.1
GSOR 1008821741056475.0%2166.1
VK 75.01 (K)817081122875.0%1988.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. F255417671100.0%1513.3
Prototipo Standard B913837367349.32%1169.3
Manticore10163310244261.9%2584.0
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286487496450.0%965.1
Kanonenjagdpanzer 105816358495352.83%1882.8
Ares 7581058741250.0%1096.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E3295373450.0%775.2
Lätt Stridsfordon 1209200210471100.0%1747.4
Super Hellcat710767211250.0%1624.8
121B1017666052528.0%1154.0
AMX 50 10081193541520.0%1006.3
Gonsalo85647971100.0%547.4
M54 Renegade817081079875.0%2254.9
M127546452728.57%412.5
M16/43 Sahariano31020988250.0%3581.6
Löwe81353865944.44%1320.9
VK 45.02 (P) Ausf. B9184212163100.0%1910.2
CS-6310219277016944.97%1805.4
AMBT81432905977.78%1561.0
VK 45.02 (P) Ausf. A82137110210457.69%2956.8
Super Conqueror10275497714957.05%2418.8
SDP 58 Kilana81507855666.67%1792.7
E 50 Ausf. M10226986612257.38%2006.5
Bat.-Châtillon 25 t AP914677811861.11%1449.9
TVP T 50/5110242184732852.74%2157.8
ISU-152K8896696366.67%974.6
LPT-67 Šelma91218908366.67%1670.7
VK 16.02 Leopard56818135100.0%2324.4
KV-2 (R)6317016281100.0%5309.4
T-100 LT10134886121855.5%1773.3
Type 5 Chi-Ri716361038366.67%2783.4
Bat.-Châtillon Bourrasque81919102247160.3%2548.7
Mars81550772955.56%1685.4
Object 5909225411021070.0%2662.9
M446548501250.0%700.2
UDES 0381004589757.14%1011.8
AMX M4 mle. 519228010611973.68%2281.7
LHMTV88348942751.85%1711.8
Object 27710247087014149.65%2110.6
Panther/M10741638620.0%312.2
BZ-72-110144947520.0%719.3
Progetto M40 mod. 6510179473142749.18%1367.7
60TP Lewandowskiego1029069719260.87%2473.7
Škoda T 27810296252441.67%1027.2
DBV-152102462765955.56%1680.7
Vz. 64 Blesk8556576250.0%685.8
Centurion Action X10228377212345.53%1895.1
DZT-1599222411011080.0%2404.9
Char Murat9185411061100.0%2038.7
AE Phase I9179097736565.21%1845.0
Tetrarch22022061100.0%991.6
Škoda T 25683392560.0%214.7
Tiger I7110140410.0%1023.2
FV4005 Stage II1013295904245.24%850.6
Bofors Tornvagn82445990333.33%3890.6
Lion1018347603650.0%1459.4
Object 14010171877518252.75%1356.6
ARMT537133310.0%646.2
Rhm.-Borsig Waffenträger814606572744.44%1544.2
Forest Spirit816038337857.69%1697.7
IS-2-II8192910994870.83%2919.9
Škoda T 245394335333.33%916.1
Grille 151021726444250.0%1490.8
VK 30.02 (M)64274683548.57%598.7
BZ-166814068251450.0%1658.6
E 10010274310701776.47%2552.9
VK 30.02 (D)72804771764.71%376.2
T110E51021689534761.7%1935.4
Leopard 110212480228456.34%1777.0
Object 452K1022679362458.33%1953.5
Ho-Ri 31028198745464.81%2112.5
Pz.Kpfw. 35 (t)20951100.0%261.0
Škoda T 568165691038457.03%1760.9
Object 268 Version 41017427232152.38%1093.0
Patton the Tank91987921955.56%2294.8
LT-432878184937257.53%1568.8
VK 30.01 (H)54634261442.86%912.5
AMX M4 mle. 5410250792115155.63%2136.8
M24E2 Super Chaffee639300333.33%0.0
Object 274a8254367510.0%3482.6
Tiger 131610096451030.0%1541.4
Škoda T 5092097987862.5%2767.0
T28 Prototype8126939610.0%943.8
TL-79156213431100.0%1579.3
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)81055795366.67%1303.9
Kampfpanzer 07 RH89286922556.0%1052.0
G.Pz. Mk. VI (e)21432162100.0%884.5
Type 6381493990875.0%1896.9
T30923199767565.33%2347.9
XM66F8295713041100.0%2701.5
Waffenträger auf Pz. IV920299865100.0%1804.7
FV227 Conceiver816191049955.56%2030.0
ShPTK-TVP 100817999167759.74%2212.7
Char Futur 4913817709952.53%1102.4
Maus1019188731457.14%1331.6
Conqueror918539272560.0%1817.4
Tiger II8203110504961.22%2870.5
Taschenratte11296711161758.82%1960.4
E 50913667533762.16%1347.5
Object 752917211060875.0%1504.9
Jagdpanzer E 1001021787649955.56%1656.0
TS-54811307201136.36%1002.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C3454588683.33%2868.7
P.44 Pantera89966285648.21%1088.3
Vz. 44-176294561040.0%513.3
Dicker Max603261100.0%261.0
Panhard EBR 9097856521136.36%996.7
Leichttraktor149711231100.0%4120.5
AAT60817209201154.55%2017.5
T-4481015804475.0%1195.2
AMX 50 B1026589244257.14%2527.4
XM69 Hacker11273010462759.26%2376.4
Type 5 Ka-Ri8186888312660.32%1938.1
ARL 4461358888250.0%2725.0
Cobra91155659955.56%979.1
Kampfpanzer 07 P(E)1021758957557.33%1867.2
E 75922779682564.0%2059.7
K-28126010822100.0%1359.7
AltProto AMX 3089838391100.0%1161.1
IS-710252593814252.82%2382.7
T7783718071100.0%334.2
SMV CC-64 Vipera812467862060.0%1372.6
STB-11022779213461.76%2077.9
Centurion Mk. 7/191489980683.33%1622.6
KJPZ TIII Jäger91926725540.0%1528.9
Lansen C81176798250.0%1512.0
Cruiser Mk. III326218930.0%996.9
Turtle Mk. I8180610528061.25%2138.0
Indien-Panzer87855031241.67%723.3
Ho-Ri 28698491250.0%590.1
Caernarvon Action X8589734475.0%625.8
Kirovets-1822951274450.0%3040.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J4442431862.5%1318.1
T-50-2634628810.0%582.5
CS-44725117110.0%55.7
Pz.Kpfw. I25137250.0%110.7
T-10924921137580.0%2893.5
Kpz. Erich Konzept I92392943366.67%2410.7
IS-3-II922021165475.0%2598.4
FV4201 Chieftain Proto9207810837767.53%2324.3
Type 598980744850.0%1054.1
Rheinmetall Skorpion8137873136052.5%1341.3
T-44-10081486757955.56%1746.3
AMX 13 90910687681442.86%1758.4
Panhard EBR 1051010868503953.85%1387.9
M47 Iron Arnie812757675154.9%1493.1
Toro92276981366.67%2419.8
Bisonte C45815608963548.57%1724.9
Rheinmetall Panzerwagen10133774412345.53%1455.5
VK 30.01 (P)616221024850.0%4274.3
Spähpanzer Ru 251944935010.0%313.5
CS-52 LIS812597593158.06%1461.4
Leopard Prototyp A9179880713053.85%1683.3
Chieftain/T958190111211100.0%2755.0
Tiger-Maus919649381258.33%1789.5
ELC EVEN 90851076610657.55%1031.2
Vz. 68 Squall8114912571100.0%2835.4
Progetto M35 mod. 468165987920052.5%1970.7
Type 4 Chi-To61217971875.0%2986.6
Char Mle. 759499457250.0%446.2
Challenger7654433520.0%583.3
M1039218412546100.0%2319.5
WZ-111 Qilin1025949345255.77%2119.7
GSOR 3301 AVR FS97817984551.11%1139.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4577417666.67%1635.5
null0358466333.33%0.0
Matilda Black Prince54687392100.0%1072.0
56TP8109340410.0%754.1
SU-2-1225578589560.0%1567.5
M661343966475.0%2897.6
T 54D922449791353.85%2564.8
AMX ELC 9016011410.0%0.0
A25 Harry Hopkins I45856581040.0%1694.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved