eu Hráč Hi_im_Boo


WN8
2417
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
54.48%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
10977
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 10977 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.96 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 54.48% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.48 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 2031.54 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.74 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 817.19 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2417 0 0 0 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 17 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 41.18% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 1.76 0.0 0.0
Udělené poškození 0 1063 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.65 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 659 0 0.0
Průměrně střel 0.0 8.76 0.0 0.0
(WG Player ID: 578290671)
Načteno za 0.3s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 7:05:37 - 17.10.2026 2:35:20)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Hi_im_Boo.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Hi_im_Boo][img]https://lab-vole.cz/Signature/Hi_im_Boo.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
12% (67 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1208
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2429
(10859 Bitev)
WN8 Tier VI
2678
(434 Bitev)
WN8 Tier VII
2795
(491 Bitev)
WN8 Tier VIII
2305
(2744 Bitev)
WN8 Tier IX
2459
(2035 Bitev)
WN8 Tier X
2427
(5155 Bitev)

Tanky (88)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68104381414658.22%2077.5
FCM 362390394250.0%1612.0
Caernarvon816709934360.47%2239.9
STA-18158772010449.04%2373.2
O-I610717081457.14%2072.3
P.43 bis611048111471.43%2377.1
IS-38166070713348.12%2091.0
GSOR 1010 FB8153682812345.53%2075.0
VK 75.01 (K)8462405425.0%186.3
Indien-Panzer815218503748.65%2181.9
Prototipo Standard B919858684452.27%1962.1
Charioteer812616611844.44%1190.9
leKpz M 41 90 mm GF8114269737252.42%2211.2
P.43 ter713638186053.33%2932.2
Sturer Emil713738444671.74%2399.7
CS-631022239062962.07%1981.0
T-437132810622962.07%2733.4
Super Conqueror1027569679658.33%2281.8
Chrysler K892836310.0%890.1
TVP T 50/5110257873790153.39%2511.0
Type 5 Chi-Ri715679874763.83%3467.7
Lorraine 40 t816078948655.81%2221.1
Object 5909189891930357.1%2097.9
Concept 1B9229978711754.7%2163.1
T-34-3814177669152.75%1949.4
Object 27710263882026647.74%2411.1
Panhard AMD 178B68227887065.71%2898.2
IS-5 (Object 730)8151986910559.05%2095.6
CS-53816688808652.33%2748.6
Hotchkiss EBR7117810086666.67%3544.7
AE Phase I9237810228558.82%3022.1
Škoda T 25612789144858.33%3223.3
FV4005 Stage II10189859331645.25%1488.1
Cromwell B611629711070.0%2737.9
Object 14010271783761459.12%2733.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8210490914358.74%2738.0
Škoda T 24512368601145.45%5219.1
Grille 1510278470750158.68%2433.2
VK 30.02 (M)610347762450.0%2250.5
VK 30.02 (D)712899951776.47%2701.5
Leopard 110255269450652.37%2390.4
T-448137185910953.21%1961.9
Konštrukta T-34/100714129295062.0%2942.5
IS714527599961.62%2354.4
Škoda T 509239089915946.54%2579.7
Vz. 5510304284047651.89%2923.0
T26E5 Patriot8157596222752.42%2279.9
Type 4 Chi-To611758242544.0%3102.1
Type 6381942105830350.5%2779.1
Waffenträger auf Pz. IV9257595113965.47%2763.7
Renault FT12732931100.0%1596.5
STG Guard8159268339354.45%2315.0
Conqueror9216899310756.07%2298.5
TVP VTU Koncept815649436563.08%2822.2
AMX 4044314991566.67%1984.2
Object 268 Version V1021976626560.0%1858.5
T-34-85611709484860.42%3192.1
P.44 Pantera8150510072365.22%2425.5
Vz. 44-17166810045054.0%2601.5
Dicker Max61077530520.0%2013.0
Panhard EBR 909159390321556.28%2969.4
T28 Concept72930904366.67%4806.8
WZ-120-1G FT81896871580.0%2264.3
AMX ELC bis57677382466.67%3362.6
AMX 383407456475.0%1817.7
STB-110233581616952.66%2152.8
KV-1S612116514944.9%2648.3
TNH 105/1000816898808450.0%2468.1
Kunze Panzer920937438353.01%2381.8
T-34-85M612319606061.67%2529.3
T-549213596217750.85%2556.9
T-109215693315055.33%2375.9
AMX Canon d'assaut 10581103514425.0%1054.5
Achilles610227592650.0%2123.6
T-3458797013661.11%3043.3
TNH T Vz. 519235899815052.67%2678.6
Leopard Prototyp A922229586761.19%2593.0
Progetto M40 mod. 6510269689713351.88%2634.0
VK 100.01 (P)812647133850.0%1503.0
ELC EVEN 9084868151100.0%919.4
StuG III Ausf. B48805971464.29%2676.9
Challenger711318182454.17%1651.8
AMX M4 1949 Liberte0111153010.0%887.8
StuG III Ausf. G511297151050.0%2965.5
CS-59917258269448.94%1744.4
Nashorn610626744153.66%2039.3
Type 619212387314548.97%2403.6
Panhard EBR 105101703786108355.31%2335.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved