eu Hráč HeilPeace


WN8
2609
Recent WN8
3190
(293 Bitev)
Winrate
56.79%
Recent WR
62.46%
(293 Bitev)
Bitev
9739
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 9739 0 3 222 293
Průměrný Tier 8.38 0.0 10.0 9.05 9.28
Winrate 56.79% 0.0% 66.67% 60.81% 62.46%
Tanků odhaleno 1.72 0.0 0.67 1.38 1.38
Udělené poškození 2078.0 0 3351.67 2875.93 2969.43
Obrana základny 0.33 0 0.0 0.34 0.27
Průměrně zkušeností 901.89 0 995.0 952.0 964.0
WN8 2609 0 2831 3213 (+15) 3190 (+20)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 522154645)
Načteno za 0.55s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 7:52:28 - 15.10.2026 23:50:34)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/HeilPeace.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=HeilPeace][img]https://lab-vole.cz/Signature/HeilPeace.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 9773 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
47% (259 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2899
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2574
(9198 Bitev)
WN8 Tier VI
2362
(597 Bitev)
WN8 Tier VII
2363
(675 Bitev)
WN8 Tier VIII
2306
(3108 Bitev)
WN8 Tier IX
2780
(1602 Bitev)
WN8 Tier X
2796
(3061 Bitev)

Tanky (149)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68361463333.33%302.1
Excalibur611968311145.45%2387.3
Caernarvon8234512312968.97%3524.1
Object 2579230611054763.83%2694.2
Bat.-Châtillon 12 t886667924352.67%1822.9
BT-53154142333.33%96.0
FV601 Saladin8232212013871.05%3442.4
StuG IV557732220.0%1044.3
MS-11623310.0%66.4
UDES 15/1610238910172766.67%2276.2
FSV Scheme A7223813522180.95%4864.0
AMX M4 mle. 541027117611442.86%2168.4
IS-38165690711463.16%2193.7
T328186410907065.71%2551.3
Type 3 Chi-Nu572726210.0%1590.3
AMX M4 mle. 4981111536520.0%1158.2
Chi-To SP7172310243560.0%2331.1
Indien-Panzer8155485510055.0%2260.7
M4A3E8 Sherman6161414217100.0%4922.0
Ares 75818118812330.43%2425.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E35766411100.0%1842.0
leKpz M 41 90 mm GF8114180728357.24%2248.9
Strv m/4257076542466.67%2345.7
AMX 50 100817158635450.0%1980.3
Bat.-Châtillon 25 t10298599350059.6%2917.1
M-II-Y71472998560.0%2428.3
Pawlack Tank614379891154.55%3088.9
Sturer Emil71542884966.67%2623.5
CS-631028518434443.18%2492.6
T-43710296619856.12%1879.6
AEC Armoured Car512858474100.0%3272.3
Lorraine 40 t8190092165754.34%2545.3
Bat.-Châtillon 25 t AP922789445651.79%2661.0
SMV CC-64 Vipera81264707475.0%1404.9
Leo71231907475.0%2247.2
KV-1511557731291.67%2729.0
VK 16.02 Leopard58696821145.45%3343.8
M48A5 Patton1025668552944.83%2073.8
KV-1S6802706580.0%1796.8
Windhund8175810211080.0%2260.6
Emil I8163477915557.42%2146.5
M4466295641764.71%1022.7
AMX M4 mle. 519279511903764.86%3245.3
T-34-382025950366.67%2519.0
Object 277103260106911457.02%3227.4
Object 43092094100627559.27%2226.3
M4155145054070.0%831.7
Panhard AMD 178B612529822347.83%5608.7
Lago443220720.0%1270.5
Strv 7467706423958.97%1400.3
Hotchkiss EBR711789962369.57%3211.5
Emil II921149238257.32%2060.6
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2866005771553.33%1424.4
Škoda T 2567205224843.75%1379.7
Object 432U1128319741154.55%2309.1
SU-100611346562948.28%2109.7
Rhm.-Borsig Waffenträger812797851070.0%1342.1
Škoda T 2457976742360.87%2871.5
VK 30.02 (M)611185975056.0%2688.5
Black Prince711268162045.0%1693.7
Bishop5287388875.0%624.5
VK 30.02 (D)713159653961.54%2499.5
T110E510323597119055.26%2966.9
Leopard 110303891092352.98%2817.2
ST vz. 394351401757.14%1204.4
Ho-Ri 31032399395461.11%2795.2
VK 30.01 (H)59146681656.25%2470.3
Matilda4745641955.56%2209.4
Strv m/40L3991984250.0%5542.9
Type 95 Ji-Ro611507092365.22%2236.0
M24E2 Super Chaffee65686038853.41%1673.6
IS717219492360.87%2921.5
Object 430U10259281235957.38%2477.6
LT vz. 383303207911.11%1164.1
T-34-85M61238740250.0%2083.9
Ho-Ri 2817379475263.46%2335.5
Char Futur 492658102723354.51%2867.7
Škoda T 27818147661040.0%2099.3
SU-8557385122050.0%2028.1
Valentine334023910.0%935.6
AMX 404408409666.67%1722.4
TS-548189210743756.76%2293.9
T-34-8568816486744.78%1784.8
T1 Heavy515941264683.33%5156.1
Leichttraktor173129333.33%107.7
T28 Concept7129510462100.0%1630.5
T-448134182821448.13%1948.0
AMX 50 B10333599851157.53%3041.0
KV-85616559641145.45%3611.4
M10 RBFM56765223046.67%1219.4
AMX M4 1949 Liberte0149384817352.6%1882.0
T297175410722766.67%2493.1
M1039272011841060.0%3077.0
Type 3 Ho-Ni III5901515742.86%2061.4
HWK 30811829351070.0%2765.9
AMX ELC bis57014894351.16%2681.3
SU-100M171067589837.5%1416.1
SU-76M4161711742100.0%9725.2
AMX 13 7578696898652.33%2125.2
Ho-Ri 192881113812070.0%3068.3
Churchill I510907691764.71%2790.5
Leox93073117512263.11%3494.9
Churchill VII611458632759.26%2228.6
Cromwell686373710.0%2056.8
Cruiser Mk. III3701487250.0%3299.6
Staghound Mk. III620351339887.5%4676.1
Leichter Kpz. 70 (K)814289269162.64%2722.2
Kunze Panzer9324615931100.0%4033.7
AMX 50 12092559100010456.73%2821.1
Vz. 60S Dravec10341210986960.87%2639.3
VK 28.016537607366.67%1682.8
Kranvagn10255488910550.48%2096.8
AMX 67 Imbattable114118108214455.56%3204.6
Pz.Kpfw. III Ausf. J4789692771.43%2674.4
T-50-26441521837.5%1146.3
Super Hellcat7114772421355.87%1934.7
M4A1 Revalorisé816089021060.0%2293.9
T-109230210598061.25%2671.8
Fantôme9197010712100.0%2136.8
T1 Cunningham169175425.0%179.5
T-2841087760560.0%5785.2
M4A1 Sherman5558640580.0%1492.5
AMX 13 909134581618862.77%2345.9
ARL 44612778771070.0%2812.0
Type 3 Ju-Nu6835720580.0%1439.7
T207200212103066.67%3811.8
AMX 13 10510176675212250.0%2559.6
M26 Pershing816609012955.17%2408.0
CS-52 LIS81965105522264.86%2832.5
AMX 13 (FL 11)53447302100.0%1310.6
AMX M4 mle. 457180911773271.88%3716.2
Leopard Prototyp A92954105119152.88%3513.8
VK 100.01 (P)810397631266.67%1308.2
Cavalier58757631275.0%2806.7
ELC EVEN 90887189050656.52%2052.7
AMX 65 t8236111632466.67%3310.2
SU-130PM821539377753.25%2368.8
StuG III Ausf. B41215813875.0%4694.7
M-IV-Y81448801250.0%1450.3
StuG III Ausf. G51481664771.43%4835.0
Nashorn611696771060.0%2038.5
M46 Patton9257610625461.11%2899.9
Type 5 Ka-Ri818378761145.45%1709.3
AMX 12 t69458475156.86%3948.7
Type 6469908361947.37%2752.0
10TP31792773100.0%701.5
Cruiser Mk. IV41246863366.67%5908.6
M6619461239771.43%4620.8
VK 30.01 (P)61076734250.0%2418.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved