WN8
1869
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
54.03%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
14467
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 14467 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.16 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 54.03% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.08 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1620.23 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.28 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 835.16 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1869 0 0 0 (+1) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 114 0 0 114
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 50.0% 0.0% 0.0% 50.0%
Tanků odhaleno 0.91 0.0 0.0 0.91
Udělené poškození 2306 0 0 2306.0
Obrana základny 0.49 0.0 0.0 0.49
Průměrně zkušeností 829 0 0 829.0
Průměrně střel 9.04 0.0 0.0 9.04
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 315 44 0 98
Průměrný Tier 10 8 6 9.75
Winrate 57.78% 50.0% 0.0% 41.84%
Tanků odhaleno 0.75 0.82 0.0 0.83
Udělené poškození 2011 1014 0 1958.0
Obrana základny 0.79 0.89 0.0 0.59
Průměrně zkušeností 892 697 0 708.0
Průměrně střel 7.31 7.75 0.0 7.96
(WG Player ID: 575134055)
Načteno za 0.67s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (18.10.2026 8:18:22 - 19.10.2026 15:18:14)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Hartz_Fear_92.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Hartz_Fear_92][img]https://lab-vole.cz/Signature/Hartz_Fear_92.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
89% (269 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
934
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1892
(13915 Bitev)
WN8 Tier VI
1225
(705 Bitev)
WN8 Tier VII
1414
(1081 Bitev)
WN8 Tier VIII
1955
(7374 Bitev)
WN8 Tier IX
1903
(2811 Bitev)
WN8 Tier X
2140
(1944 Bitev)

Tanky (323)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x688867691963.16%1874.4
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)81267750450.0%1619.6
T7869226892263.64%1481.2
BT-74267372875.0%942.6
53TP Markowskiego812027129245.65%1255.8
P.43 ter79248163268.75%1494.3
AT 7714009742070.0%2408.3
Object 257922248822441.67%2255.0
Object 168 German8270912901100.0%3933.0
GSR 3301 Setter78248312458.33%2029.9
Charioteer8101944720.0%980.4
Object 703 Version II8160191416454.88%1873.0
BT-5367182560.0%175.1
VK 30.02 (M)62673845550.91%324.8
Pz.Kpfw. V/IV58418585955.93%1249.7
AT 869197661266.67%1833.5
Caernarvon89737393860.53%1099.7
Jagdtiger920028824052.5%1892.6
O-I610986601330.77%1664.2
Valentine AT4596453757.14%1831.7
Jagdtiger Prototype827671107250.0%2654.5
BZ-58716871003757.14%2700.4
M47 Iron Arnie8188910546866.18%2939.2
Prototipo 68213410479857.14%2498.4
AT 253924432254.55%814.3
T-345131277850.0%161.9
VK 36.01 (H)65685481855.56%888.8
SU-10187008342100.0%693.5
T110E41027889372871.43%2260.0
SU-122-447449473757.14%481.6
TNH T Vz. 51922059916761.19%2388.0
T207187811951877.78%3741.1
AMX M4 mle. 5410296196612757.48%2515.0
FV3046570421366.67%927.3
TS-58175310276159.02%2162.7
M53/M55915017209245.65%1346.1
Jagdpanther75984255536.36%499.3
Hotchkiss EBR7021010.0%0.0
GSOR 1010 FB818139343259.38%2873.1
Type 3 Chi-Nu5403465475.0%1072.5
FV229 Contender919739523958.97%2061.6
GSOR 10088139474624350.62%1400.9
T 55A922391001366.67%2527.3
ERAC 105 Proto91202623633.33%1711.9
VK 75.01 (K)813578952470.83%1683.5
Progetto C50 mod. 66917308987361.64%1788.5
Prototipo Standard B918328035350.94%1704.0
Manticore1016226272842.86%1741.3
Bat.-Châtillon 12 t890071511943.7%1623.0
M4A3E8 Sherman61049845771.43%2451.4
Object 907101695499616.67%932.7
S-517122250410.0%1365.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E31772741145.45%390.4
P.43 bis66705965356.6%1272.5
Char Murat9257510063953.85%3008.5
CS-631023708011442.86%1922.3
Strv m/4254584092356.52%1139.2
122 TM815418309947.47%1744.1
UDES 15/161022497886145.9%1845.9
AMX 50 100816017994548.89%1707.3
Rheinmetall Skorpion8154776110050.0%1600.6
Gonsalo816508923545.71%1695.9
Bat.-Châtillon 25 t1020176981838.89%1509.0
M54 Renegade8151285212455.65%1605.0
Strv fm/2114485301100.0%3561.5
M1278436405745.61%957.0
Cruiser Mk. II2135198366.67%601.5
Löwe8141786325548.24%1663.0
Sturer Emil77635046248.39%871.2
Jagdpanzer IV69076241758.82%1858.7
AMBT815288996357.14%1912.2
EMIL 1951819208271330.77%2070.7
T-4377507113363.64%1233.4
G.W. Tiger (P)810294451330.77%862.6
AMX 13 7577167513652.78%1619.8
Super Conqueror1025638634450.0%2148.6
Spähpanzer SP I C79077681442.86%1869.9
Spähpanzer Ru 251915169454959.18%2749.3
E 50 Ausf. M1020777914551.11%1718.6
SFAC 105819468762853.57%2051.3
Type 97 Chi-Ha328018010.0%700.7
Centurion Mk. 5/1 RAAC810886801338.46%1256.6
Bat.-Châtillon 25 t AP918218664353.49%1926.4
TVP T 50/511022088425565.45%2089.2
AMX 404195283955.56%608.5
Leo77315989052.22%1036.5
ISU-152K810306021040.0%984.5
Churchill I55535851687.5%1245.6
KV-152383422445.83%274.9
G.W. Panther79446881546.67%1063.3
M48A5 Patton1022678182657.69%1792.1
KV-1S64734624047.5%642.1
T110E310293191811559.13%2391.8
T-54 ltwt.948822110.0%345.9
T-100 LT1015188654557.78%2068.7
Type 5 Chi-Ri710627571540.0%1580.7
Bat.-Châtillon Bourrasque8157985141752.52%1911.4
FV230 Canopener1022499031776.47%1761.5
Emil I88036186450.0%695.4
AT 15815798824143.9%1785.1
Hummel68897062458.33%1451.8
Kolohousenka123320310.0%1144.8
M3 Stuart33283381546.67%1265.6
AMX M4 mle. 51925399931952.63%2369.4
LHMTV810638603647.22%2183.0
T-703309306333.33%932.8
Object 2771021919132759.26%2049.1
Lion1026148939957.58%2474.4
Object 430916338144751.06%1461.5
M4154454781758.82%733.1
Progetto M35 mod. 468163786639549.37%2078.8
60TP Lewandowskiego1024478854160.98%1940.5
T25/275164785554.55%588.6
E 75 TS8147384426855.22%1793.7
Lago43783641250.0%1117.0
Centurion Action X1023288304057.5%2110.3
CS-53814638593956.41%2145.8
Centurion Mk. I813369222864.29%2131.6
Strv 7465435392653.85%1000.8
LTG7963662944.44%2046.9
AE Phase I917308486454.69%1722.9
Emil II9158678414047.86%1371.3
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28684848620.0%2745.0
T959267611062470.83%3164.3
Škoda T 2567455742941.38%1332.4
Tiger I77516123847.37%784.0
50TP prototyp81857100615861.39%2322.6
SU-122A5503436862.5%1198.5
Bofors Tornvagn815639622365.22%1785.1
40TP Habicha66375143240.63%1096.3
SU-10065464601855.56%812.3
Object 1401025139861566.67%2691.2
M40/M438112064913145.8%1062.4
Rhm.-Borsig Waffenträger810816189852.04%968.3
FV217 Badger1023138022951.72%1644.3
Progetto CC55 mod. 54814588088748.28%1780.3
STA-1813868674560.0%1915.7
Black Prince76876754656.52%852.2
E 1001022658387054.29%1793.4
50TP Tyszkiewicza915197877152.11%1369.5
14TP4520457862.5%2172.7
VK 30.02 (D)7142410081776.47%2760.3
T110E5102563754728.57%2266.6
Waffenträger auf Pz. IV91458715966.67%1171.5
Object 452K1022907792050.0%1735.4
SDP wz 66 Grom8376417551100.0%6031.9
Type 578205810442157.14%2758.0
Object 7801022997575343.4%1652.3
T-44883561712044.17%915.2
WZ-114916307744445.45%1380.7
Škoda T 568193997219456.19%2049.2
UDES 169173286710757.01%1786.1
Object 268 Version 41027489961471.43%2064.5
LT-43288007284042.5%1379.0
VK 30.01 (H)54935916100.0%1265.6
KV-4811187581154.55%1221.9
FV224 Chopper715739542759.26%2145.0
Strv m/40L37696601100.0%4775.9
Bisonte C4582018109264655.88%2630.0
Object 274a814988703847.37%1770.7
P.44 Pantera812358232860.71%1623.0
Controcarro 1 Mk. 2928061033650.0%3420.0
IS79097384261.9%1271.6
IS-3814068116851.47%1615.5
Strv m/3823184641100.0%1586.0
T25 AT715949011172.73%2791.1
Kunze Panzer920738092737.04%1861.5
Kampfpanzer 07 RH8136485817358.38%1879.1
StuG III Ausf. B41172171741.18%34.5
Object 705912326934542.22%892.5
T309140169915049.33%1084.8
XM66F818459826162.3%2306.4
IS-M810156724852.08%1050.2
Leopard 11023386695042.0%1893.3
FV227 Conceiver8193210644261.9%2805.9
ShPTK-TVP 1008186896512158.68%2454.8
Char Futur 4918289243271.88%1766.8
Crusader 5.5-in. SP7770613366.67%1076.7
25TP KSUST II54384551457.14%980.0
Maus10196053430.0%1157.0
Conqueror9153675112245.08%1252.7
Panther II812136915743.86%1445.7
Tiger II811316837443.24%1225.1
KPz 3 Projekt 07 HK918891041988.89%2231.5
TVP VTU Koncept81488767850.0%2252.4
Škoda T 2788165841741.18%832.9
SU-855632539771.43%1697.3
E 5091057427425.0%663.7
Valentine34786471100.0%2275.8
Object 75292291968850.0%2129.3
Type 1 Chi-He4156911881100.0%7770.2
King Tiger (Captured)715699821855.56%2845.9
Object 268 Version V101347311825.0%722.1
T-34-8566526204052.5%1209.4
Strv K917938464755.32%1783.9
T1 Heavy58335291020.0%1437.7
Vz. 44-177757251963.16%986.6
M-VI-Y920349465354.72%2205.2
VCS 6x6 TS 90977935010.0%704.6
Forest Spirit81841856771.43%2166.9
AAT6081756771742.86%1632.3
AMX 50 B1024498044346.51%1932.4
Heavy Tank No. VI6609672475.0%934.1
Cromwell B627212810.0%183.7
T54E193466998250.0%3188.2
T698174111982100.0%2997.5
Type 5 Ka-Ri822059762458.33%2489.8
Object 252U817179738062.5%2123.9
TNH 105/1000812568542564.0%1685.4
T297179410775466.67%2933.8
M4A1 FL 106585429425.0%621.9
Škoda T 17762110101100.0%1135.6
Cobra920239122860.71%2006.0
Kampfpanzer 07 P(E)1024509165961.02%2322.7
HWK 308123188220155.72%2748.7
K-28260799610.0%3106.9
DS PZInż5685615683.33%1896.1
IS-3A8163896922657.08%1992.7
AMX ELC bis54594251942.11%1617.6
SU-100M1721981424785.71%4137.1
T-103811696661631.25%1128.9
BT-221332272100.0%641.1
AMX 383235264333.33%521.7
SU-76M44594071070.0%1412.6
GSOR 3301 AVR FS911978744148.78%1977.4
Somua SM8182697012449.19%2259.2
BZ-17682303113025761.87%2803.9
T77819058996048.33%2414.3
HWK 128895888560.0%1871.9
SMV CC-64 Vipera818919635455.56%2385.8
STB-110232085810352.43%1947.2
M-V-Y1027309758159.26%2461.4
Centurion Mk. 7/19193585512350.41%2041.4
M4466356152157.14%1017.6
T-34-85M69577222250.0%1623.5
Churchill VII67066894564.44%1384.6
Crusader68477771369.23%3154.7
Cromwell69467311546.67%1894.5
Type 68922249093852.63%2305.3
Caliban81163834366.67%1524.2
M46 Patton923009233946.15%2500.5
Turtle Mk. I81876103912858.59%2268.6
T-10918928817557.33%1997.0
T-832820989551942.11%2323.6
AMX 50 120921548836847.06%2283.0
M8A143723951978.95%1004.7
Concept 1B92646108315959.12%2391.8
T-54913877857955.7%1415.7
M-III-Y817858841540.0%2319.8
Kranvagn10264296416060.62%2469.2
P26/404430454771.43%1279.1
Pz.Kpfw. III Ausf. J4961851533.33%0.0
IS-2772726910.0%595.8
Ferdinand817357803943.59%1758.1
CS-4478307132055.0%1147.5
Grille5423372560.0%910.3
Matilda43313571957.89%891.7
T26E4 SuperPershing8193011421050.0%3369.1
SMV CC-67819859221844.44%2343.9
FV4201 Chieftain Proto917438165149.02%1679.5
M10 Wolverine53333882369.57%730.9
Type 4 Ju-To7170410081478.57%2958.7
AMX Canon d'assaut 10581272652757.14%1227.6
Carro d'assalto P.88710827513754.05%1497.0
Kampfpanzer 50 t92411106614358.74%2480.1
Achilles67065632860.71%1227.1
M4A1 Sherman5709579757.14%2198.5
Indien-Panzer816038305750.88%2132.2
SMV CC-567201711861070.0%4007.8
AMX 13 90913828143050.0%2242.5
ARL 446919618450.0%1652.9
T6 Medium43483342552.0%739.1
Comet77606731850.0%1115.9
Type 3 Ju-Nu613461041862.5%2690.1
45TP Habicha78956845158.82%1148.7
AMX 13 10510232210351070.0%3170.7
IS-3A Peregrine81331727650.0%1462.2
P.4356076151080.0%1798.5
Rheinmetall Panzerwagen1011106221631.25%1026.2
Panther74485304858.33%592.4
CS-52 LIS8169591414655.48%2336.9
AMX M4 mle. 45712849441566.67%2063.3
Type 63817619731353.85%1825.6
Leopard Prototyp A918817833644.44%1879.0
SU-14-2812265731233.33%987.2
Progetto M40 mod. 651023728663951.28%1968.3
VK 100.01 (P)818139514953.06%2380.7
Controcarro 3 Minotauro103027100911264.29%2743.4
Cavalier55735042240.91%1329.1
Caernarvon Action X8137710143562.86%1839.1
AltProto AMX 30814528251936.84%1543.0
ELC EVEN 9086907077948.1%1268.8
T288121542630.0%968.5
Cruiser Mk. I13324531100.0%1924.5
M18 Hellcat63894035560.0%589.5
AMX 65 t815316932433.33%1739.5
Tortoise9277411427858.97%2957.9
SU-130PM816167289442.55%1625.9
Type 4 Chi-To67935901250.0%1374.3
B.U.G.I.68786671464.29%1776.9
Char Mle. 75914038403161.29%2041.0
FV1066 Senlac8973680250.0%1688.4
Challenger77635202740.74%819.5
Jagdpanzer E 1001018968252268.18%1429.1
Rinoceronte1022248565756.14%1900.6
M-IV-Y8783729250.0%714.5
StuG III Ausf. G54513481560.0%997.8
CS-59920488716150.82%2095.5
E 759194591216155.28%1968.5
Nashorn66364521752.94%1015.3
Staghound Mk. III6182013412100.0%3918.4
AMX 12 t66056791471.43%1868.2
Type 61915308621060.0%1689.0
T28 Prototype87005968361.45%705.8
T-2841282612180.95%376.4
T92 HMC101095494540.0%670.5
56TP81387711333.33%1157.9
UDES 14 Alt 5812927715457.41%1588.5
T57 Heavy1030839273053.33%2607.6
E 257917734666.67%1419.8
M668946991471.43%1565.3
M36 Jackson69567461100.0%1489.9
Vz. 5510253083510250.0%2037.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved