eu Hráč Hard_day_17016584


WN8
912
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
48.55%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
40707
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 40707 0 0 0 0
Průměrný Tier 6.92 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 48.55% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.25 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 715.25 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.37 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 390.85 0 0.0 0.0 0.0
WN8 912 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 596192229)
Načteno za 0.45s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 9:17:37 - 16.10.2026 2:06:03)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Hard_day_17016584.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Hard_day_17016584][img]https://lab-vole.cz/Signature/Hard_day_17016584.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Avarage
900+ WN8
3% (12 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
456
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
920
(32409 Bitev)
WN8 Tier VI
911
(7116 Bitev)
WN8 Tier VII
842
(8032 Bitev)
WN8 Tier VIII
963
(9730 Bitev)
WN8 Tier IX
948
(5494 Bitev)
WN8 Tier X
977
(2037 Bitev)

Tanky (234)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT430122316249.38%562.3
Panhard AML Lynx 6x683553851241.67%356.1
Caernarvon872146726344.87%639.0
Ikv 65 Alt II657833819349.74%1038.6
AT 77102654511752.14%1410.5
Object 257927831830.0%3.1
T-505922522142.86%70.2
M-II-Y775945910341.75%778.4
T54E1993151315945.28%680.9
BDR G1 B55323099745.36%947.8
Jagdtiger98344385733.33%377.1
Valentine AT41461737357.53%322.9
MS-11111134825.0%387.0
FSV Scheme A73374158854.55%370.7
AT 254523277542.67%1023.0
SU-100M1772039134448.26%907.7
P.43 bis651538023351.07%866.6
IS-381157486167648.21%1324.6
M5A1 Stuart427530477554.45%997.7
AMX 13 F3 AM650134713151.91%684.2
T32888852618546.49%844.6
M3 Stuart32232664560.0%1026.2
Jagdpanther758832821245.75%597.5
Type 3 Chi-Nu5147212333.33%115.7
Type 98 Ke-Ni32542659156.04%1188.4
AE Phase I99324261747.06%668.5
T-26G FT2721091656.25%131.0
SU-5438922916951.48%976.4
Challenger753240418451.09%555.5
Prototipo Standard B9895444425.0%466.8
T37644238213155.73%1222.9
Bat.-Châtillon 12 t842235159142.98%526.9
P.43530728711853.39%737.1
45TP Habicha785553212048.33%1022.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E31362093767.57%452.6
Pz.Kpfw. 35 (t)2691201844.44%133.3
Strv m/4253132866142.62%697.0
T7 Combat Car21051951163.64%509.4
IS-710143951786346.93%1046.5
P.43 ter769038627948.39%987.3
SU-85B427622310354.37%645.3
Sexton II31081207733.77%203.2
Strv fm/211752752100.0%424.0
Pawlack Tank65074875143.14%630.3
SU-1018468445250.0%327.9
Löwe874823410.0%555.7
Sturer Emil757831529741.75%599.3
Jagdpanzer IV647029915148.34%709.4
Strv 103B108185292437.5%260.4
M2 Light2951261435.71%141.2
AEC Armoured Car5350424650.0%602.9
Type 2597 Chi-Ha31831796144.26%502.5
Object 4168980450128147.31%1164.3
SU-1821871373551.43%1112.8
M15/4231992082450.0%486.2
Type 97 Chi-Ha31922112454.17%587.6
L6/402142250666.67%516.0
MKA202371100.0%261.0
Bat.-Châtillon 25 t AP90417450.0%139.5
SU-26312712814346.85%180.0
StuG IV53932931442.86%884.9
Leo756741434847.99%714.8
Škoda T 1775505096251.61%1014.6
Panzerjäger I21411553243.75%353.6
Pz.Kpfw. II21632392552.0%605.7
KV-1555037338951.16%1204.7
S35 CA53772395750.88%658.9
KV-1S654739253258.27%1024.9
Conqueror9107456620649.03%810.5
M5 Stuart41262568857.95%257.5
MTLS-1G14344441310.0%1896.1
M2 Medium Tank31622082254.55%547.8
B143053293151.61%826.7
Emil I887947816149.07%815.2
AT 158105546639949.62%1125.7
Kolohousenka14475540.0%0.2
UDES 03873436042141.33%547.7
60G FT530722912345.53%487.5
M3G FT31861794158.54%513.5
Object 27710134444824243.8%855.9
Panhard AMD 178B629135416352.76%700.5
Lago42182836251.61%540.0
SU-152759638426747.94%670.4
Durchbruchswagen 242101905028.0%359.0
Strv 7464663298952.81%773.8
Hotchkiss EBR731337528942.56%434.0
Vickers Medium Mk. III3711061030.0%5.4
Emil II9109756211546.09%759.7
LT vz. 352125142742.86%349.7
Marder 38T43052316947.83%666.2
Pz.Sfl. IVc541227016149.69%826.7
Škoda T 25637437611951.26%547.4
Strv 103-09122652424144.4%895.1
40TP Habicha654137412150.41%919.6
SU-14-17673333148245.75%895.6
SU-100659933851149.32%1000.8
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41452239455.32%379.4
Rhm.-Borsig Waffenträger8105150723249.57%939.1
FV217 Badger1012604746448.44%743.1
IS-2-II880947441151.34%839.3
Škoda T 24528123316342.33%582.9
Grille 151015447134963.27%1103.3
Black Prince760647314750.34%677.1
Bishop581122837.5%0.0
14TP41111904843.75%185.9
Strv m/38263301475.0%267.6
Marder II32112156048.33%517.5
Waffenträger auf Pz. IV9128957223546.81%939.4
7TP297143850.0%168.6
AT-12761131866.67%262.8
Ikv 103528127812144.63%508.7
BT-7 artillery31484520.0%0.0
UDES 169125454019745.18%1060.5
Patton the Tank91534822366.67%1706.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D210623520.0%276.0
Object 26810162145141146.72%1075.6
A-2051172295154.9%275.8
T-28430025519751.27%877.4
ISU-1528116142268550.51%1245.6
M24E2 Super Chaffee6284243250.0%552.3
P.44 Pantera868443030542.62%612.2
IS797145832951.98%1420.5
T-602841301163.64%312.3
G.Pz. Mk. VI (e)261942740.74%126.8
LT vz. 3831581733339.39%419.0
Vickers Medium Mk. II2821371747.06%218.9
Renault FT1918450.0%277.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H530028489150.28%716.7
Pz.Kpfw. I2691341450.0%147.8
Crusader 5.5-in. SP7669374127351.14%919.4
25TP KSUST II52652539752.58%510.8
Maus10234594250.0%132.3
T-15066435354355.81%988.6
T2 Medium Tank2135207666.67%746.5
T1 Cunningham1157231333.33%887.4
SU-85530124120045.5%501.4
Object 7049157545067244.79%1184.5
T40449834033551.04%1451.9
Type 1 Chi-He42812625056.0%855.6
T56 GMC32652565143.14%867.2
King Tiger (Captured)71384581475.0%2022.9
T-7033022761741.18%1255.6
ARL V39647034911545.22%652.7
M-VI-Y972847514446.53%496.5
Leichttraktor1121211650.0%492.9
Pvlvv fm/42256132742.86%70.9
T28 Concept75413542646.15%538.9
Strv m/40L31933531361.54%615.7
T69872647527341.39%675.3
KV-85673241581052.59%1335.8
Renault NC-31144124475.0%261.2
TKS z n.k.m. 20 mm2192224333.33%1005.2
T49935535720640.78%229.8
T29765844222045.45%627.0
4TP137536410.0%2234.5
T-4631621714254.76%624.3
DS PZInż5359337333.33%505.4
T-262169187862.5%903.3
AMX ELC bis529729222451.79%941.6
Covenanter51121841040.0%88.4
M4A3E2 Sherman Jumbo654140837650.53%1000.4
Fiat 3000177174250.0%206.5
BT-22921551145.45%245.4
T-2930921100.0%261.0
SU-76M41611525048.0%288.8
T-116301411100.0%261.0
LTP3891402737.04%141.8
AMX 13 75753141016848.81%1055.4
M41 Walker Bulldog8552434204550.42%911.7
Churchill I555339917654.55%1282.7
P26/4043452765248.08%907.6
Type 95 Ha-Go22252439656.25%1159.7
L-60203220.0%0.0
Churchill VII64553439345.16%622.9
D12123275450.0%385.1
Vickers Mk. E Type B2167215955.56%675.9
FV304630624325446.06%350.0
Ikv 90 Typ B748531822342.15%461.9
ST vz. 3942141984833.33%445.5
43 M. Toldi III317110250.0%153.5
T-54995048161649.51%845.4
M-III-Y875348324042.5%622.1
A-43644536140450.74%770.6
Renault Otsu151108850.0%74.3
T-50-26159178616.67%127.2
Super Hellcat75803634634.78%546.9
A-44778744124749.8%1277.2
T-1091198475142249.79%1092.8
IS-3-II9105955434344.9%788.8
T-1273169150520.0%362.8
KV-3784655610446.15%995.5
Loyd Gun Carriage21011241145.45%494.0
Universal Carrier 2-pdr240753531.43%0.1
Ikv 7231052331050.0%147.7
Carro d'assalto P.8877456263056.67%977.5
Somua SAu 4042661421833.33%467.5
Vickers Medium Mk. I1350333.33%0.0
Achilles63823647552.0%548.1
M4A1 Sherman535930345052.67%888.5
M3 Lee430525912051.67%1124.4
ARL 44655135717343.93%759.0
Pz.Kpfw. 38 (t)32342534252.38%907.0
T-34536228914648.63%935.4
T20752136914940.94%504.5
D231571911540.0%382.2
Birch Gun41771957954.43%579.9
Tiger (P)772941258146.99%853.5
WZ-131G FT644729913050.77%624.5
Mäuschen9108951923948.95%845.8
VK 100.01 (P)887246431050.97%911.3
T-45242334510.0%1733.0
M24 Chaffee525930319351.3%788.6
Tortoise9151049552951.8%1256.7
Lorraine 155 mle. 50765937029346.76%717.2
Object 430 Version II97334038239.02%448.3
Alecto41981879847.96%376.4
AT 8670140840551.85%1282.7
StuG III Ausf. G53582387847.44%678.5
Pz.Kpfw. II Ausf. G31521915843.1%396.6
FV215b (183)10135238937843.65%862.0
Obsidian8101430310.0%825.5
Light Mk. VIC251119650.0%110.3
Nashorn645229216348.47%624.1
Staghound Mk. III638231412142.98%464.5
AMX 12 t635333230047.67%818.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43802868548.24%1104.1
SU-8654226723746.84%680.2
10TP31341772060.0%466.3
Cruiser Mk. IV4142204933.33%173.7
Chi-Ni2176195757.14%880.7
UDES 14 Alt 5861346323649.15%557.4
T57 Heavy101817662450.0%1311.5
B.U.G.I.66843932445.83%980.5
VK 30.01 (P)657338096050.1%920.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved