eu Hráč HardRockRocket


WN8
510
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
46.17%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
23710
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 23710 0 0 0 0
Průměrný Tier 5.39 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 46.17% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.61 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 369.58 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.35 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 283.68 0 0.0 0.0 0.0
WN8 510 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 49 285 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.29
Winrate 83.67% 84.56% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 3.24 2.63 0.0 0.0
Udělené poškození 1909 1261 0 0.0
Obrana základny 1.96 3.8 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 1225 1018 0 0.0
Průměrně střel 7.65 9.93 0.0 0.0
(WG Player ID: 618702066)
Načteno za 0.37s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 20:26:48 - 17.10.2026 3:51:02)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/HardRockRocket.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=HardRockRocket][img]https://lab-vole.cz/Signature/HardRockRocket.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very Bad
300+ WN8
70% (210 / 300 WN8)
Další rank:
Bad
600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
255
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
628
(12467 Bitev)
WN8 Tier VI
338
(5737 Bitev)
WN8 Tier VII
538
(3165 Bitev)
WN8 Tier VIII
1204
(2520 Bitev)
WN8 Tier IX
1017
(882 Bitev)
WN8 Tier X
1613
(163 Bitev)

Tanky (257)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT41972053050.0%271.5
Renault UE 573461053444.12%35.9
BT-74411224652.17%123.4
53TP Markowskiego813718046451.56%1662.0
Ikv 65 Alt II619718524938.96%68.1
AT 778616584259.52%1146.9
Object 2579112155514042.14%873.6
T-5053517611748.72%89.0
Object 703 Version II813808435255.77%1478.4
BDR G1 B524322712549.6%291.9
Sexton I3107188250.0%168.3
StuG IV55874471656.25%1488.2
O-I662436620447.55%940.3
Valentine AT41581543050.0%286.2
MS-11311039150.55%83.1
AT 253412688252.44%734.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31031633554.29%200.1
VK 36.01 (H)67896132944.83%1190.6
Object 705915679331283.33%1519.1
IS-3887240453344.09%838.1
M5A1 Stuart4701945360.38%188.0
T-34-1733628410141.58%231.8
T32846134034644.22%273.6
M3 Stuart3801741442.86%79.3
Jagdpanther728122718639.78%98.3
Ferdinand815877576656.06%1831.0
Type 3 Chi-Nu517917716937.28%208.2
SARL 424106116944.44%107.7
Vickers Medium Mk. II24252633.33%0.0
SU-54821193253.13%168.7
Panhard EBR 75 (FL 10)88087279052.22%1479.8
Type 5 Ke-Ho4831503743.24%34.5
Renault R352782183100.0%347.0
P.4351601724837.5%128.2
45TP Habicha711107656060.0%1736.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E35814916646.99%72.2
Type 5 Heavy1016598042955.17%1141.6
T-293162184110046.55%398.4
Strv m/42512019012642.86%69.9
M14/412858150.0%55.3
T7 Combat Car29611127.27%0.0
Sexton II3991253545.71%206.6
Strv fm/2113799728.57%0.0
T-26G FT23488650.0%76.8
Matilda41902013243.75%289.9
Jagdpanzer IV637226022046.82%472.9
Hotchkiss H35230931127.27%0.0
D1280123450.0%199.6
M2 Light24413519145.03%45.4
M37446881136.36%0.0
Type 2597 Chi-Ha31171483053.33%282.6
SU-18247711526.67%3.3
M15/4231851661643.75%336.0
Type 97 Chi-Ha31021713050.0%181.8
L6/4023575520.0%1.9
MKA215218510051.0%455.4
O-Ho866249019046.84%543.4
SU-263521524100.0%262.5
AMX 404981866058.33%272.7
Leo724213910.0%68.3
Panzerjäger I20861100.0%261.0
Pz.Kpfw. II2501068544.71%38.9
KV-1525724432647.85%344.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C3122235450.0%428.4
VK 16.02 Leopard512121214240.14%123.7
S35 CA523018710742.99%252.9
M22181256140.98%0.0
P26/4042021768636.05%284.6
4TP1312201100.0%261.0
Type 5 Chi-Ri726926135141.88%156.4
M5 Stuart4371796338.1%0.0
MTLS-1G14314019737549.33%392.0
M2 Medium Tank35610711546.09%52.8
B141281688250.0%185.0
Pz.Kpfw. II Luchs4491283948.72%85.5
Type T-34518821714551.72%357.7
Hummel646026214844.59%536.1
Kolohousenka1454430.0%1.7
Vickers Medium Mk. I17612458552.65%255.3
M3G FT31541524148.78%305.0
Object 2771070826010.0%203.4
Renault FT 75 BS2058450.0%87.3
Progetto M35 mod. 468167388815356.21%2274.8
60TP Lewandowskiego1022977448743.68%1615.2
T-80420918910.0%577.3
IS755135968345.83%551.1
Lago48119112642.86%35.0
Durchbruchswagen 241111774240.48%43.8
Strv 74625224923547.66%264.5
Cromwell660150250.0%107.4
Vickers Medium Mk. III31041051741.18%140.1
LT vz. 35264139757.14%183.6
Marder 38T41261541560.0%229.5
Škoda T 25630928114640.41%329.9
Tiger I711147925855.17%1721.1
50TP prototyp81253509728.57%1151.3
Sherman Firefly626122526035.77%193.2
Archer52131715541.82%223.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4962127550.67%158.3
FV217 Badger1022368431060.0%1934.5
Pz.Sfl. IVb414417722957.21%360.2
Škoda T 24520220110540.95%301.2
Type 4 Heavy916477712944.83%1427.5
VK 30.02 (M)625423417745.76%248.5
Rheinmetall Skorpion G8209911731100.0%2632.2
T1E6241104540.0%4.3
50TP Tyszkiewicza915977708242.68%1561.9
14TP41102143661.11%337.8
VK 30.02 (D)710737852445.83%1815.4
Marder II301201100.0%261.0
Strv 81815018851163.64%2241.1
T3 HMC21051451060.0%389.6
T21623523435740.34%383.4
AT-1211499633.33%209.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4108183771.43%310.2
BT-7 artillery31291742740.74%240.2
Lorraine 39L AM3275020.0%0.0
Type 4 Chi-To636127614245.07%476.9
VK 30.01 (H)521620112638.89%232.1
Konštrukta T-34/10071932475540.0%25.4
Bishop52792069046.67%415.2
M7512418358343.91%204.6
A-205471488042.5%39.3
T-2843211611042.73%30.5
Grant41532153754.05%363.4
Object 705A1020798383363.64%1851.0
AT 8640428417347.4%528.5
T28 Prototype813167599856.12%1532.4
Strv m/3824699650.0%83.7
T-602651191250.0%104.7
G.Pz. Mk. VI (e)201510.0%0.0
T25/2751431524645.53%546.0
LT vz. 3831201902245.45%291.3
MT-25614223319443.3%169.4
IS-M814667538939.33%1676.1
Renault FT12482250.0%86.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H527924215244.08%541.1
Crusader 5.5-in. SP774556010846.3%967.7
25TP KSUST II50124250.0%102.5
T71 DA7102195520.0%0.0
T-15064013437444.59%442.3
T2 Medium Tank2731231735.29%121.5
Type 97 Te-Ke25997837.5%18.6
Tiger II813257408846.59%1540.2
Caernarvon Action X812969413860.53%1828.4
M3 Light326155366.67%261.0
E 75 TS814678636955.07%1909.4
Challenger72012436145.9%81.8
Valentine3911697640.79%74.6
T4041391625248.08%148.7
Type 1 Chi-He41332005257.69%310.9
T56 GMC3741412544.0%25.8
Ikv 103511917214544.14%49.5
L-602581575058.0%223.1
T-34-85622323822247.75%220.5
T1 Heavy532527312647.62%471.6
ARL V3962022124953.06%220.0
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger814012030.0%0.0
Pvlvv fm/42219731435.71%0.0
Somua S3531511841050.0%251.8
Leichttraktor125794045.0%38.9
Strv m/40L33812714551.03%107.4
KV-85626022139742.07%178.8
Renault NC-311841201100.0%450.7
TKS z n.k.m. 20 mm2531313548.57%107.0
Pz.Kpfw. 35 (t)297106728.57%282.6
Renault Otsu127107450.0%72.0
T29764738127349.82%649.9
T-50-2621324939047.44%367.6
T-4636112610248.04%78.6
T-262531262157.14%145.8
AMX ELC bis511420320146.27%172.5
Type 95 Heavy41692073154.84%445.7
Covenanter52014711845.76%57.7
Fiat 30001731663100.0%358.9
BT-226513853948.98%128.5
VK 30.01 (D)627826230247.02%323.5
AMX 383431282050.0%96.5
T-11631011622142.86%188.5
LTP3771252646.15%143.2
Sav m/434842104647.83%82.2
Churchill I52742508648.84%399.3
KV-1S61751883633.33%26.8
Type 95 Ha-Go2691741050.0%127.5
AT 15814328738760.92%1765.4
Churchill VII63452808943.82%365.7
Pz.Kpfw. IV Schmalturm61139832475.0%3049.7
LTG74103412100.0%801.0
Cruiser Mk. III335147633.33%0.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D240152757.14%151.7
KV-263202278138.27%235.0
Vickers Mk. E Type B277102850.0%151.0
FV30469016838543.9%53.8
Ikv 90 Typ B70010.0%0.0
Indien-Panzer813568139056.67%1961.0
ST vz. 3941291554344.19%179.1
M8A141381719852.04%192.0
110813758066355.56%1537.6
Pz.Kpfw. III Ausf. J4841526248.39%76.8
IS-2764435629346.76%691.8
Super Hellcat71044732475.0%1577.4
Grille536821713141.22%561.8
O-Ni759835624546.12%567.8
Pz.Kpfw. I211681127.27%0.0
T92874773630947.57%1396.5
T-10967139942643.43%400.9
T26E4 SuperPershing83382652528.0%107.9
T1 Cunningham12688728.57%1.1
Ikv 723831631947.37%79.9
Loyd Gun Carriage2521041855.56%208.8
Universal Carrier 2-pdr263961533.33%4.5
M10 Wolverine513517910546.67%86.2
Somua SAu 4041121407846.15%94.0
O-I Experimental54913776442.19%819.6
M3 Lee41141496845.59%184.6
Pz.Kpfw. III/IV513716421341.31%103.5
ARL 44632726127346.52%354.3
Pz.Kpfw. 38 (t)3831731560.0%206.4
T-3458815512644.44%50.7
D231372081369.23%514.1
Birch Gun41721753647.22%451.9
Tiger (P)712367765955.93%1819.3
Sherman VC Firefly68616932458.33%1859.2
AMX M4 mle. 45736425430737.13%180.5
Leopard Prototyp A9203683310850.93%2257.5
CS-631029481204366.67%2907.1
VK 100.01 (P)814718643650.0%1905.9
Type 58631327528744.6%383.0
Stuart I-IV3651601241.67%12.9
Sherman III59818013244.7%55.2
Cruiser Mk. I1371431233.33%0.0
M18 Hellcat634224919143.98%367.2
FV20784844001233.33%252.0
Tortoise921429088555.29%2036.5
T6752512099646.88%371.4
StuG III Ausf. B4651137037.14%0.5
Type 98 Ke-Ni3341121833.33%0.0
Alecto41221815160.78%248.8
Cruiser Mk. II2171303683.33%800.3
StuG III Ausf. G521819614445.83%300.3
Pz.Kpfw. II Ausf. G381139450.0%134.6
Light Mk. VIC2072250.0%110.1
Crusader61002008850.0%107.6
Wespe31281154843.75%257.2
T-703601161457.14%152.8
T1 HMC285974634.78%240.2
AMX 12 t6931752437.5%6.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41221798757.47%209.3
VK 30.01 (P)68916203339.39%1627.1
10TP31311321040.0%263.3
Cruiser Mk. IV4761357735.06%0.0
Type 91 Heavy3841271637.5%10.5
Chi-Ni271122955.56%217.5
Renault FT AC27661315.38%0.0
M6639128513348.12%423.5
M36 Jackson635125811948.74%404.2
43 M. Toldi III313617610.0%391.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved