eu Hráč HETy_AkTepA


WN8
2452
Recent WN8
2325
(1096 Bitev)
Winrate
55.94%
Recent WR
54.56%
(1096 Bitev)
Bitev
11394
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 11394 94 179 506 1096
Průměrný Tier 9.36 9.87 10.0 10.0 9.97
Winrate 55.94% 50.0% 53.63% 53.36% 54.56%
Tanků odhaleno 1.51 1.26 1.26 1.25 1.12
Udělené poškození 2443.0 3108 3364.66 3090.65 2767.35
Obrana základny 0.3 0 0.23 0.09 0.06
Průměrně zkušeností 905.66 1088 1088.0 1051.0 973.0
WN8 2452 2837 (+7) 2853 (+7) 2557 (+7) 2325 (-13)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 875 0 0 876
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 61.71% 0.0% 0.0% 61.76%
Tanků odhaleno 0.63 0.0 0.0 0.62
Udělené poškození 1822 0 0 1820.0
Obrana základny 1.05 0.0 0.0 1.05
Průměrně zkušeností 764 0 0 764.0
Průměrně střel 9.89 0.0 0.0 9.88
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 3097 1646 135 2485
Průměrný Tier 10 8 6 9.21
Winrate 62.8% 57.11% 59.26% 57.99%
Tanků odhaleno 0.72 0.83 0.5 0.67
Udělené poškození 1856 1195 684 1794.0
Obrana základny 0.4 0.58 0.33 0.2
Průměrně zkušeností 789 702 421 730.0
Průměrně střel 9.15 8.12 8.73 9.06
(WG Player ID: 602124230)
Načteno za 0.2s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 17:29:50 - 17.10.2026 2:42:46)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Ambassador923701250.0%1974.0
Vz. 60S Dravec1036642450.0%3064.0
VK 72.01 (K)1034943742.86%2469.0
Object 90710145011100.0%1208.0
Grille 1510185822100.0%1314.0
SFAC 105882211100.0%672.0
T110E5103578224055.0%3337.0
Waffenträger auf Pz. IV927284850.0%2353.0
AMX 50 Foch (155)10346951338.46%2625.0
Panhard EBR 10510201961637.5%2643.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/HETy_AkTepA.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=HETy_AkTepA][img]https://lab-vole.cz/Signature/HETy_AkTepA.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
18% (102 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2388
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2454
(11363 Bitev)
WN8 Tier VI
2636
(158 Bitev)
WN8 Tier VII
2545
(260 Bitev)
WN8 Tier VIII
2542
(2224 Bitev)
WN8 Tier IX
2480
(1738 Bitev)
WN8 Tier X
2412
(6446 Bitev)

Tanky (57)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Ambassador9286511437256.94%2604.2
Vz. 5510300490837052.97%2617.9
Vz. 60S Dravec10271095812855.47%2009.4
Caernarvon8216210803560.0%3247.0
Conqueror929489607154.93%3407.6
T-549234979714962.42%2926.2
T-34-85M610787186665.15%2156.6
AMX 67 Imbattable113411103819456.7%2687.3
Bat.-Châtillon Bourrasque8179094161056.72%2309.6
Windhund81550781955.56%1781.2
KV-85611797983756.76%2384.7
Char Futur 493247121311164.86%3950.9
Kampfpanzer 50 t92879115213564.44%3073.7
VK 72.01 (K)10305494771855.57%2333.3
T-109234086042356.03%2716.0
Concept 1B92715112310661.32%2524.8
Object 27710292189555657.19%2790.1
M40/M438126755315950.94%1290.9
Progetto M35 mod. 468195498356359.68%2835.5
T-34-85612475845561.82%3381.5
TS-58230287714064.29%2989.8
M53/M559115461218543.24%938.2
TNH T Vz. 519320512628467.86%3644.1
Panhard EBR 90975571519846.97%1038.4
T80311364711758557.65%2856.8
Coccodrillo1024718844746.81%1869.6
Carro da Combattimento 45 t10280991025754.47%2520.9
Fantôme914035821225.0%977.6
Black Rock113004101125849.22%2059.1
Lorraine 40 t817348857152.11%2191.2
SU-14-287608391100.0%744.4
Object 90710289298941256.07%2778.9
Object 14010301879910763.55%3470.6
Rhm.-Borsig Waffenträger820498835461.11%2276.7
Grille 1510297890811263.39%2477.3
Hotchkiss EBR77647084944.9%1739.6
SFAC 105817118663262.5%1818.5
T-4633645261090.0%1919.5
Object 430U10291099119458.76%2782.7
T110E5102946101612953.49%2616.9
Waffenträger auf Pz. IV9262693019259.38%2493.1
M127781774683.33%1047.9
T-44818196702259.09%3085.6
T95/FV4201 Chieftain1032991024134057.46%2728.7
KV-122712775512951.72%1733.0
T-43714906256352.38%3070.2
STB-110308192826756.18%3172.3
AMX 50 Foch (155)10220274956450.18%1691.9
Super Conqueror10316998919258.85%2966.3
AMX 50 B1025868949351.61%2145.6
T-2843624092152.38%1077.8
T92 HMC1012506592055.0%1064.3
Panhard EBR 10510129275894049.36%1536.5
Lansen C818041088966.67%2562.3
T-54 first prototype82129118118867.02%3987.8
IS7153168111373.45%2891.0
IS-38171270933153.78%2166.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved