eu Hráč HALlRON


WN8
1592
Recent WN8
1680
(1138 Bitev)
Winrate
51.68%
Recent WR
51.23%
(1138 Bitev)
Bitev
24630
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 24630 0 16 405 1138
Průměrný Tier 8.24 0.0 9.06 8.71 8.92
Winrate 51.68% 0.0% 37.5% 48.89% 51.23%
Tanků odhaleno 1.58 0.0 0.88 1.2 1.48
Udělené poškození 1236.15 0 1313.19 1485.32 1552.62
Obrana základny 0.57 0 0.0 0.17 0.3
Průměrně zkušeností 706.08 0 643.0 813.0 846.0
WN8 1592 0 1443 1541 (-1) 1680 (+5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 80 23 3 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.45
Winrate 38.75% 34.78% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.19 1.0 2.33 0.0
Udělené poškození 1530 1221 398 0.0
Obrana základny 6.4 6.61 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 625 588 125 0.0
Průměrně střel 7.34 5.96 9.0 0.0
(WG Player ID: 594983409)
Načteno za 0.93s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 15:16:22 - 17.10.2026 0:36:32)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/HALlRON.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=HALlRON][img]https://lab-vole.cz/Signature/HALlRON.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 2463 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
97% (342 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1636
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1589
(22797 Bitev)
WN8 Tier VI
1570
(1062 Bitev)
WN8 Tier VII
1420
(1398 Bitev)
WN8 Tier VIII
1660
(10197 Bitev)
WN8 Tier IX
1699
(4509 Bitev)
WN8 Tier X
1393
(5162 Bitev)

Tanky (209)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6860563719453.09%1074.8
FCM 3621379610.0%355.5
Renault UE 573411262231.82%0.3
BT-741151712544.0%186.7
P.43 ter71031669633.33%1662.3
Object 168 German85736373100.0%660.1
Bat.-Châtillon 12 t869267432251.24%1324.1
STA-1893766310045.0%1156.9
T786111778212557.6%1962.7
AMX ELC bis54855621566.67%2019.7
Valentine AT4287185450.0%627.2
Jagdtiger Prototype81820792250.0%1588.7
BZ-5877846091952.63%904.1
XM578163978316345.4%1496.0
Prototipo 68166593651656.2%1885.3
VK 36.01 (H)61054755955.56%2014.1
H39152155320.0%1101.3
AMX 13 10510128172280648.51%1579.7
Type 3 Chi-Nu57586142171.43%2661.4
T1 Cunningham1114214450.0%591.1
AE Phase I914066396445.31%1145.4
AS-XX 40 t11187082016448.17%1579.8
SU-545742519548.42%1484.6
Indien-Panzer81455516250.0%1505.7
Prototipo Standard B917828246642.42%1739.7
M4A3E8 Sherman68657272259.09%1880.1
S-51790347519151.31%1128.5
122 TM815127711154.55%1906.1
Rheinmetall Panzerwagen10121579110951.38%1361.8
T-2931386740.0%194.0
T67577464449257.32%2191.6
Hotchkiss H35262196771.43%281.5
KV-1SA5538336633.33%900.2
Bat.-Châtillon 25 t10179978547249.36%1567.8
M-II-Y7153510311566.67%2530.8
Strv fm/2116704491100.0%4804.2
Sturer Emil710046694165.85%1610.6
CS-631019999017356.16%1895.4
AMBT82045941250.0%3077.2
T-4378647874365.12%1707.0
Vercingétorix91625694633.33%1329.7
SU-1821681492450.0%988.1
Chrysler K89844903551.43%1036.5
Bat.-Châtillon 25 t AP9109268019548.72%1102.2
TVP T 50/5110157172211847.46%1194.8
ISU-152K8143867322142.53%1586.3
Pz.Kpfw. II22284801100.0%1079.0
KV-1529528515547.1%458.9
K-91-PT913097462638.46%1123.6
T-100 LT10105174620248.02%1349.1
Type 5 Chi-Ri78596885644.64%1301.8
Bat.-Châtillon Bourrasque81332732299352.32%1789.1
Pz.Sfl. IC44125254067.5%1335.0
Object 590914098161163.64%1272.3
M4468466587156.34%1479.6
Kolohousenka1210179333.33%825.3
MS-11641083638.89%85.4
GSOR the TANK9786553742.86%535.0
Vickers Medium Mk. I1317270333.33%2188.5
212A9151972521247.64%1495.2
Leopard 120 Verbessert1122848436453.13%1986.6
Object 430917738573444.12%1585.4
E 50 Ausf. M10147766010843.52%1012.8
Chieftain Mk. 61016656212927.59%1065.2
BZ-72-11012756911346.15%823.7
Ares 75811708383450.0%1447.3
AMX 13 57 GF78469045354.72%2117.3
Ares 8599055321330.77%490.8
LTG77325061546.67%1465.8
SU-122A532025811458.77%704.8
Coccodrillo1017218044948.98%1327.0
Škoda T 2567625778650.0%1689.4
Tiger I711337731668.75%1625.5
Bofors Tornvagn812507123863.16%1471.0
Object 26110138562460947.45%1136.7
Object 14010147675410860.19%1330.0
Rhm.-Borsig Waffenträger8141658322152.49%1498.6
Char de transition61201896475.0%2602.1
VK 30.02 (M)610718282365.22%2911.5
Grille 1510167864222945.85%1127.2
Panhard EBR 105101160706122951.83%1494.8
E 1001016779001060.0%1345.3
VK 30.02 (D)76945261942.11%893.1
Škoda T 15A479110384100.0%1533.6
Waffenträger auf Pz. IV919767318550.59%1888.9
Strv 8187885791450.0%884.5
SDP wz 66 Grom813788561668.75%1545.1
T-448118182217456.32%1893.3
Lorraine 39L AM3333306966.67%1363.1
Škoda T 568145972519254.17%1399.6
Patton the Tank91389506837.5%1274.8
Type 4 Chi-To67146691163.64%1610.1
VK 30.01 (H)58247412365.22%2933.4
CS-67 Szakal1120668778655.81%1756.7
Konštrukta T-34/1007543419933.33%627.0
Matilda4802703785.71%3320.3
Strv m/40L35394241450.0%2130.6
T-34-8568306347954.43%1898.4
Bisonte C458124672211443.86%1225.9
M10391600644825.0%1409.7
SU-2633061805950.85%807.0
Object 430U1018338575350.94%1454.4
T57 Heavy1023538602152.38%1827.2
StuG III Ausf. B45473596654.55%1547.3
Leopard 110164471925549.41%1349.9
Renault FT167114333.33%126.7
ShPTK-TVP 100811006858943.82%1132.1
Char Futur 49178486448455.17%1899.0
T2 Medium Tank2163177450.0%799.5
Panther II88754952839.29%945.3
UDES 03 Alt 39179189793651.92%1979.6
M8A147455472462.5%2367.0
M3 Light31649810.0%460.7
Valiant56767143754.05%1890.8
E 50915947686155.74%1561.3
Valentine35654941070.0%2584.2
Object 752911027091850.0%814.0
Type 1 Chi-He4604485850.0%2097.9
Projet Louis98987801947.37%1222.4
CC-46 Pancernik912707341947.37%951.7
IMT81029768450.0%1060.8
T1 Heavy57565273161.29%1786.6
leKpz Borkenkäfer11153283414148.94%1736.1
Panhard EBR 90970259535549.3%1030.2
Leichttraktor1109157966.67%542.4
SU-100I510229033672.22%2421.6
VCS 6x6 TS 909119987395356.98%2046.8
AAT60856536030.0%275.4
T54E1912196451040.0%892.1
KV-85653937921450.0%803.5
Lorraine 40 t81295660837.5%1376.7
T26E3 Eagle 777958481100.0%1127.2
WZ-120-1G FT8135877546750.54%1551.1
Object 777 Version II91554757944.44%1253.4
T2979726521060.0%1197.2
SFAC 10589466192857.14%800.1
T-463741152142.86%67.0
K-281686961100.0%264.1
T-2621521731758.82%719.0
4TP133425810.0%1654.4
BT-22105225955.56%422.9
AMX 3831001602343.48%107.0
SU-76M4213221560.0%538.6
T-11633206882100.0%1649.1
LTP3185285250.0%859.2
T778134868167551.56%1509.7
SMV CC-64 Vipera811267303256.25%1197.3
STB-110165470919849.49%1418.8
TKS z n.k.m. 20 mm21904793100.0%1052.6
AMX 50 Foch (155)1011297441060.0%734.5
Hirschkäfer1124066711435.71%1321.0
Cromwell6811534850.0%1819.7
Škoda T 278123866221248.11%1700.2
Turtle Mk. I813258615658.93%1361.8
Kunze Panzer916197463740.54%1417.8
Kpz. 3 GST Turm8144855710.0%1233.6
SU-130PM81595694130251.23%1845.4
Caernarvon Action X89796171338.46%884.4
Fantôme91936743633.33%1962.0
T-54910316586746.27%952.9
M-III-Y8926588825.0%854.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J45625691973.68%2341.6
T-50-264576479355.91%1447.3
TS-6916178431850.0%1490.7
Windhund8701494450.0%551.2
Kpz. Erich Konzept I9180785617652.27%1724.8
T26E4 SuperPershing8765383425.0%692.9
T-2841141967448.65%160.7
BZ-74-181383716650.0%1310.0
M4A1 Sherman54895071070.0%1283.3
T-44-100812658943256.25%1827.2
AMX 13 90999467223048.7%1615.7
T6 Medium46935263562.86%2075.4
Comet71079908955.56%2006.9
T-3455875106552.31%1703.7
T2079957739259.78%1742.3
M24E2 Super Chaffee65786197557.33%1989.3
Sentinelle91466705633.33%959.1
FV215b10141962820644.66%980.6
Panther78737434348.84%1584.3
WZ-111 model 681525747837.5%1429.9
SU-14-28132669717148.54%1555.3
Progetto M40 mod. 6510194481812650.79%1554.3
Lago4365292366.67%1295.1
Cavalier5844537837.5%2165.4
M4A1 FL 10697376914259.15%2015.4
ELC EVEN 908758725160052.38%1704.3
Vz. 68 Squall88277063050.0%1425.2
Hotchkiss EBR754855513452.99%1185.7
MBT-B1021297535341.51%1424.1
Lätt Stridsfordon 120913596953647.22%1077.3
Object 28391167706450.0%1118.3
Char Mle. 759113280011053.64%1687.3
Cobra916067547440.54%1338.1
T-62A1014726497659.21%1263.9
M-IV-Y810556034650.0%1062.7
StuG III Ausf. G56864127950.63%1855.1
TBT919299381553.33%1709.2
Nashorn69897171586.67%1916.0
E 779197347220.0%1559.2
Super Hellcat788258462654.79%1423.4
Type 61915077708943.82%1469.0
SU-867184678448.81%967.2
Matilda Black Prince57597263268.75%2423.5
LTTB8444401250.0%572.6
Renault FT AC282140771.43%322.4
T 54D916338321060.0%1658.3
AMX ELC 901646324610.0%856.6
Vz. 58 Medvěd918159192860.71%1606.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved